Úvěr před rozvodem. Jak zjistit, zda nějaký je?

jaromi
8. srp 2017

Ahoj holky. Jsem čerstvě rozvedená, ale nemame vyresene SJM. Manzel zacal tvrdit, ze jsme meli spolecny uver, ale nedolozil k nemu zadne podklady. Jak se to da zjistit, zda nejaky spolecny uver je ci nikoli?

ivisek80
8. srp 2017

No tak pokud si ho bral ten tvuj manzel od banky ten uver...tak leda nejaký vypis z banky nebo z te spolecnosti kde se uver sjednaval ale podle meho rozhoduje jestli jsi i ty spoludluznik ci ne...Byt tebou tak zjistim od koho ten uver ma a dalsí info v te bance a budes treba chytrejsi ikdyž to není uplne nekdy jednoduche...😉

jaromi
autor
9. srp 2017

Bohuzel jen tvrdi ze ai bral uver. Ale kde mi nerekl. Nedal mi k tomu zadne informace..

horsiee
9. srp 2017

No tak jestli to jde přes soud tak to doložit bude muset ne? A jestli je to jen o dohodě mezi Vámi tak bych ten úvěr nebrala v úvahu když ho nechce nijak doložit a Vy jako manželka o tom evidentně vůbec nevíte.

verca156
9. srp 2017

ahoj myslím, že to musí rozhodně doložit navíc na tvoji stranu hraje to že jsi o tom nevěděla bylo to zatajeno.... ptej se právníka... určitě může jen pozlobit aby ukázál rohy.... do hlavy jim nevidíme

ivisek80
10. srp 2017

Ürcite bych si vzala take pravnika...nekdy bez pravnika k soudu je za trest...ale je to i o tom ze pravnik nekdy nestoji male penize...a je to o tom ci si ho clovek muze dovolit...kazdopadne tvuj byvaly partner je silenec ze ti nerekl ze si bral uver v tu chvili a ted pousti hruzu ale ty se odvolej a on stejne musí vse dolozit jestli jde to pres soud a pokud nejde tak je to jeho slovo proti tvemu...no uvidis jak se to vyvine🙂