Za jak dlouho od rozvodu jste si našly nového partnera?

kacenka1111
12. únor 2013

Zajimalo by me, za jak dlouho od rozvodu jste si nasly noveho partnera, jakym zpusobem a jak to vzaly vase deticky?

zamilovanadonej
12. únor 2013

@kacenka1111 Já před rozvodem.....syn (v té době 3,5 let ) to nesl skvěle 🙂 Ale to bylo asi tím, že bývalý měl práci kdy byl většinu dní a nocí mimo domov....

petulka26
12. únor 2013

@kacenka1111 Taky ještě před rozvodem. Vzledem k tomu že už rok předtím jsme s bývalim spolu nežili. Děti vzali přítele skvěle, byl jim tenkrát teprve rok, teď je to pro ně prostě táta i mu tak říkají 🙂

kacenka1111
autor
12. únor 2013

@petulka26 a uvedomuji si, ze teda bio tata? nebo budes jim to rikat? je teoreticky mozny, ze by si pamatovaly v tomhle veku na svyho bio?

petulka26
12. únor 2013

@kacenka1111 Oni se s ním vídají, tak jednou za dva měsíce se na ně přijede podívat. Takže vědí že existuje, ale táta je pro ně přítel, ex-manželovi (jejich otci) říkají jménem. Až budou starší a budou schopní to aspoň nějak pochopit, pokusím se jim vysvětlit jak to je.

kacenka1111
autor
13. únor 2013

@petulka26 Aha, taky bych jednou chtela potkat chlapa, co b takhle krasne prijal Verunku, toho se dost bojim☹ Ale ty to mas krasny🙂

petulka26
13. únor 2013

@kacenka1111 Neboj potkáš 🙂 Já se taky bála že ženskou se dvěma dětma nikdo nebude chtít, a že děti nebudou chápat jak to je, a teď máme přítele, a dvojčata super tátu 🙂 100x lepšího než je ten jejich biologický. Ono na začátku to vždycky vypadá bledě, ale když se na to pak zpětně podíváš tak zjistíš, že je vlastně dobře že to tak dopadlo 😉 Vím že to není lehký, ale neboj bude to v pohodě 😉

kacenka1111
autor
13. únor 2013

@petulka26 Dekuju, to je povzbudivy🙂 Pevne verim, ze dokazu pro Veve zaridit to nejlepsi. Ale jsem zatim skepik, asi se z toho musim nejak otrepat. Chlapum rozhodne uz neverim.

petulka26
13. únor 2013

@kacenka1111 Hele já to měla úplně stejně, určitou dobu jsem nechtěla mužský ani vidět, naprosto jsem jim nevěřila. Trvalo mi rok než jsem k nám někoho pustila blíž, ale tohle je u každého jiné a taky záleží na tom, co se ti přihodilo. Mě manžel nechal těhotnou s dvojčaty, kvůli jiné. Ale určitě pro sebe a Verunku najdeš někoho kdo za to bude stát.

hania2401
13. únor 2013

@kacenka1111 Ja od manzela odesla zacatkem cervence a spis me k tomu pomohl novy pritel ktery mi ukazal ze to jak se ke me cova muj ex neni spravne ponizovani,nadavky atd,prvnimu synovi byli skoro dva roky a druhy mel 3,5 mesice takze zadny probelm aby ho prijali starsi mu zacal rikat tato,a ja sem za to rada,jejich pravy otec uz se ani nehlasi k nim nema zajem a novy jim vytvari rodinu a domov,chce aby meli krasne detstvi

ajka04
8. říj 2013

Ja jsem byla sama rok a pul. Potrebovala jsem si od chlapu odpocinout 🙂 Ted mam 5 mesicu noveho pritele, seznamila nas moje sestra. Mam syna, 9 let, ktery rozchod nas rodicu spatne nesl. Asi tri mesice z toho byl opravdu spatny. Ale s tatkou se vida kazdy den, vyzvedava ho ze skoly. O vikendu jsou spolu, jak chteji oni. My se nastesti rozesli opravdu v dobrem, takze nemame presne urceny navstevni hodiny atd. Proste, kdyz se spolu chteji videt, maji moznost. Noveho pritele vzal syn dobre. I kdyz ze zacatku na me pred pritelem byl strasne drzy a hrozne zlobil. Ale brali jsme to jako obrany mechanismus a ted uz je to lepsi. I kdyz porad jeste ne uplne. Ale pritel je skvely, spousta chlapu by nejspis zdrhlo rychlosti blesku 😀 Podotykam, ze s nami pritel zatim nebydli. To bude asi tak trochu druhy boj. Hold syn uz je velky a protoze jsme spolu bydleli sami delsi dobu, tak si "prevzal" tu muzskou roli v domacnosti a ted se nerad vzdava uzemi. Navic je na me docela dost fixovany, takze jista zarlivost tam taky je 😀 😀 Ale jinak se maji kluci radi a to je hlavni 😎