Zaměstnání ve zdravotnictví po RD, jak sepsat žádost?

veverka.terka
3. srp 2015

Ahojky, moc bych chtěla poprosit o rady, jak sepsat životopis a průvodní dopis nebo žádost o zaměstnání, kdžy jsem nyní na RD. RD mi končí v lednu 2016, tak zda již tedka se ptát na místo a jakou máte zkušenost s ochotou práce na částečný úvazek? Dcerku mi nevzali do školky, tak to bude náročné. Moje profese je zdravotní sestra. Moc díky za rady, tipy, zkušenosti.

tomici
3. srp 2015

@veverka.terka Ahojky, já dělala v nemocnici při VŠ. Pokud by hodně sestry potřebovaly a neměli lidi, tak věřím, že i na půl úvazku by vzali, i když to asi dělají neradi 🙂 Jinak klidně bych si životopis napsala a rozeslala už teď s tím, že bych napsala, že nastoupit můžu v tom lednu, popř měsíc nebo 2 dříve. Myslím že klidně kdybys nastoupila 2 měsíce před ukončením RD tak by myslím šlo ty zbylé peníze za RD vyplatit ne jak to je ted nově s tím čerpáním 🙂 Nikdy nevíš, třeba nějaká sestřička otěhotní a bude mít v plánu po novém roce jít na PN, tak můžeš pracovat jako záskok za MD a pak je dost času na to si sehnat něco jiného 🙂