Proč se v tureckých seriálech nelíbají?

8. kvě 2022

Holky víte někdo proč? Jako ne, že by to ohromně chybělo, alespoň každý s každým nepeleší😬 ale třeba zasnenou lásku jsem milovala a tam za celé díly proběhly tak 10x pusa.. ale třeba v láska klepe na dveře zase mnohem více.. nevíte jak se to rozlišuje? Nebo proč to prostě je bez toho?

Dekujiii😇😇😇

leniczka23
9. kvě 2022

Anonymní dotaz na takovou chujovinu, vážně? 🙄
Nicméně k věci, stačí si něco zjistit o Turecku a seš doma. Tam je prostě stále sex a intimita poměrně tabu, drží se sex před svatbou ne, dokonce i dost mladých. Intimita doma za zavřenými dveřmi, o sexu se vůbec moc ani nemluví.
Kdyby si trošku googlila, dozvěděla.by ses to hned o půlnoci a nemusela čekat do rána 😁😁

levandule_k
9. kvě 2022

Vygoogli si něco o islámu a vztahu k sexu. Nedávno jsem viděla pořad Jak nás vidí svět, byla tam žena z Indonésie, muslimka. Hádali idiomy a jedním z nich byl, co je to bílý sex. Ona byla úplně nervózní z toho, že má vyslovit slovo sex, tak ho tam hláskovala a říkala, že pro vdanou ženu není vhodné o na tohle téma mluvit na veřejnosti.

autor
9. kvě 2022

@leniczka23 no je mi to jasný ale proč teda v nějakých seriálech se normálně líbají a v nějakých zase se sotva dotknou to mi nejde do hlavy

amy87
10. kvě 2022

Bo telenovela! Viděla jsi snad, že by v Esmeraldě prcali?

annaa78
Autor odpověď smazal
Zobraz
zelenaesmolda
10. kvě 2022

@amy87
dobre ty 😀