• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

California - mamimky, budoucí maminky ozvěte se

7. března 2012 
Ahoj,
hledam kamaradku, nejlepe z Orange County. Tehotna jeste nejsem, ale s pritelem uz se chceme na to oficialne brzy vrhnout.
9. črc 2007 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk do IP
10. črc 2007 v 00:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som pri San Franciscu!
co porabas v USA mirkson?
10. črc 2007 ve 04:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mamacat,
V USA ziju, pracuji v office... je to muj novy domov a vedu taky takovy normalni zivot. Pristi mesic se vdavam a planujeme honeymoon baby :slight_smile: Snad vsechno vyjde.
11. črc 2007 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
gratulujem vam k svadbe a drzim palce aby sa vam to mimi cim skor podarilo!
idete niekam special na honeymoon?
16. črc 2007 v 05:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, moj brasko so zenou ziju v Orange county, ale mimi este neplanuju. Drzim palceky nech si coskoro najdete // :slight_smile:
16. črc 2007 v 05:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
akvi a vy sa nechcete prestahovat do orange county ked tu aj mate rodinu?
16. črc 2007 v 06:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
zatial nie, kto vie, co prinesie buducnost a kde napokon zakotvime...
16. črc 2007 v 06:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, no, v Kalifornii nejsem, ale zdravim ze zasnezene Minnesoty... :angry: - ten nastvany oblicej je tu kvuli datu - 2. dubna... Jaro porad nekde v dali...
2. dub 2008 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj mamacat, nevim, jestli tady jeste stale chodis, kdyz tvuj posledni prispevek je z cervence 2007. Ja jsem taky v San Franciscu a zrovna se rozhlizim, jestli najdu nekoho, kdo je taky odsud. Deti sice zadne nemam, ale snad to neni pozadavek. :slight_smile:
Kde v SF bydlis?? Jana :slight_smile:
29. črc 2008 v 19:26  •  2 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ma nekdo z vas cas mi napsat jak a co se vam libi :sweat_smile: v Californii anebo co se vam tam vubec nelibi :frowning2: ?
Muj manzel dostal nabidku na praci v Silicon Valley, ja v USA nikdy nebyla, tak zvazujeme pro a proti... doufam, ze se nekdo ozve.
7. bře 2012 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek