• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čerstvá maminka z Hradce Králové. Je tu nějaká?

4. února 2015 
Ahojda
hlásím že jsme dneska ve 02:30hod. vrátili od moře. :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
11. črc 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madlina jak bylo, taky tak na umření?:slight_smile:
13. črc 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda,omlouvám se že sem chodím jak do holubníku.Byli jsme tejden na chatě a teď si užíváme klidu páč Adél je s babičkou na týden na Pecce.
Jinak u moře bylo taky na padnutí ale tam je to díky moři jinačí.
19. črc 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám v albumu pár foteček.Časem přidám další ale teď to semnou moc nekomunikuje :frowning2: .
19. črc 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Madli.......krásný fotečky..........je vidět, že jste se měli fajn............ono u moře se to horko snáší jináč.........je tam vlhkej vzduch a navíc tam člověk nemusí vařit, uklízet, atd. Prostě si jen tak lenoší a užívá zasloužené volno :slight_smile: :wink:
20. črc 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,lezim doma po amnio a uz skoro nemam co cist,tak mne napadlo,ze mrknu na konika a seznamim se, nacerpam informace...
Docela mi ted lezi v hlave zarizeni detskeho pokoje.Zatim v nem neni ani podlaha,ale o vybaveni mam uz trochu predstavu-krome skrine nebo vubec mista na ukladani obleceni.Nechceme kupovat moc nabytku,ale krome postylky,prebalovaku a valendy potrebuju neco na dupacky a pliny.Jak to je u vas?Kam tyhle veci davate?
12. srp 2010 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, moc se omlouvám, že sem přicházím po takové době, ale nejdřív selhal net a potom už jsme byli rozlítaní. Byli jsme v Českém Švýcarsku na pár dní, ale hlavně jsme byli na 16 dní u moře v Chorvatsku. No paráda, malá byla famozní. Cesta dobrá (jeli jsme autem), ale jak si užívala moře to byla paráda. Je holt nejspíš po mě :wink: . Já to tam zbožňuju. Jinak víc jak měsíc chodíme, tak už celkem hoňka, ale je to psina. Doufám, že si taky užíváte léta i když to počasí je spíš aprílové a doufám, že od září bude lepší docházka :wink: (teda i moje :confounded: )
15. srp 2010 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky! Prázdniny letí, pomalu budou končit :confounded: a jsem se sem vůbec nejukla- pardon! U nás nového asi nic- akorát V už nekaká míchaný vajíčka, ale mrkev, brokolici.... a když se ochladilo, tak jsem navlékla D rifle a jsou z nich Havlovky :grinning:
Veselá: My máme na prcka vše v ložnici v přebalovánku. Byl to původně pěřiňák- manžílek předek urval, udělal 3 poličky- 2 jsou zakryté závěskem a do vrchní jsem dala 2 košíky jsou ratanové, 3. se nevešel, tak jsem si ho upletla z novin( 1. bodýčka, 2. hadrové plíny a 3. ponožtičky, botičky, punčošky) Na tom všem máme molitan pokrytý igelitem a vedle další košík s plínama, ubrouskama a kosmetikou a na zdi kapsář- velice využíván, protože kdyby bylo po mém, tak jsme přebalený za minutku, ale malej zvědavec chvilku nevydrží na zádech, tak z kapsáře postupně vytahuju hračky :wink: Až vyřešíš pokojíček, dej vědět!
Mějte se krásně a užívejte léta! :sunglasses:
16. srp 2010 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mydva28 máš šikovného manžela :slight_smile:
30. srp 2010 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Snad na miliontej pokus se mi podařilo vložit pár foteček,tak jukněte.
Kde jste všechny? Tady je nějak zamrzlo.
5. zář 2010 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madlina to víš, prázdniny:slight_smile:

kam kdo chodite do detských center - ja do barbanku, ale uz jsem tam nejak casto, chtelo by to zmenu:frowning2: jo, jeste do Pohody, tam to mam celkem rada, ze tam neni tolik deti a nemusim si davat kafe:slight_smile:
6. zář 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vesela_hruska - tak co ten pokojik, uz to mas sesumírované a zacínáte zarizovat? a co amnio, jak to dopadlo?
6. zář 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
my chodíme do Budilínka(bejvalej Barbáne).Ale chodíme spíš když není venku moc hezky.Teď ještě užíváme poslední zbytka sluníčka a až bude hnusně,budem v Budulínkoj peščený vařený.
6. zář 2010 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadaz: Jasně, že je šikovnej, umí i pěkný chlapečky :wink:
V Budulínkoj jsem ještě nebyla, ale chystám se tam, tak si tam dáme randíčko? Mě by vyhovovalo nejlépe po 13.hod. A nebo pokud tam je i něco k snědku, tak po 12. Jela bych s klukama rovnou po vyzvednutí D ze staciku. D po o stejně nespí. Holky, chodíte na nějaký kroužky s prckama nebo plavčit? Když jsem u těch kroužků, od čt bubu codit na keramiku- dárek od manžílaka k výročí svatby, tak jsem zvědavá, jak budu plodná. Plácala jsem D z marcipánový hmoty na dort žirafu(tu poznal, i když do rána ohnula krk) a krokouše, nakonec z toho byl had, protože se nezadařily nohy, ale řek, že to je krokodýl ve vodě :grinning: Jukám hodně na mimibazar a ty dorty a výtvory dost nechápu, prostě jsem levá :angry:
8. zář 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem po dloooouuuuhé době zase nakoukla, bylo tu v létě dost mrtvo. U nás novinky - teda kromě konzistence stolice :sunglasses: - máme náušničky bezbolestně nastřelené, fakt doporučuju, pokud někdo váhá, je to rozhodně lepší než propichování no a včera jsme začali chodit na plavání do Kačky a vypadá to, že to bude fajn. Taky nás čeká přestavba obýváku aby se tam vešla ohrádka pro malou, moc si s tím nevím rady, nějak tu není místo...
8. zář 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mydva28 - jasne, dame spicha - je to hezky predelaný, je to ted i pro starsi deti, víc hracek, velká skluzavka a teta, co hlídá - (skoda, ze deti az od 2 let, tak malího si stejne musim ohlidat sama:frowning2: )

na keramiku jsem chodila jako dite nekolik let a stejne krokodýla neumím:slight_smile:
ma dorty taky koukam, zrovna ted budu o víkendu pect k narozkam - delam samé jednoduché , jen potahnu mléčným marcipánem a pak neco hodne jednoduchýho, naposledy to byl zelenej marcipán a ze zbytku malé pididomečky a koleje( teda puvodne jsem tam chtela delat i vlacek, ale ten mi fakt nesel, tak byly jen ty koleje:slight_smile:)

kroužky ted taky žádné nemam ale zato mam výcitky, ze se mé deti nijak nerozvíjí, kdyz jsou furt jen se mnou:slight_smile:)
jestli mate nejakej zajimavej, tak hodte odkaz...aspon ta Pohoda, tam se neco dela - vetsinou cvicení (to teda deti ode mne utikaji a hrají si, tak tam jak blbec se sama houpu a podobně:slight_smile: ) a pak nejake lepení, zpivani, no proste neco, aby se zabavili...
8. zář 2010 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erian hmm, prestavba - ja si o víkendu vymyslela, ze složíme postel pro prcka, aby se uz na ni tesil, tak to miláček udělal, prestavelo se kvuli ní spoustu skriní...hmm a v pondeli se mi to nejak rozlozilo v hlave, ze to nevypada vubec hezky, tak jsem to, nez prisel milacek z prace, zase vratila do puvodniho stavu vcetne rozebrání postele - a pak, ze se doma nudím:slight_smile:
8. zář 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holky :slight_smile:
To jsem ráda, že se to tu po létě zase trochu rozjelo.............. :wink: Jakpak jste se všechny měly?

Jůůůů, já chci taky na randíčko do Budulínkaaa, můžu? :slight_smile:

Jináč my jsme začli minulý týden chodit s Emičkou na plavání do Všestar. Byla z toho nadšená a my taky. Sice si teda samozřejmě lokla hned první hodinu, ale i tak byla spokojená...........ona vodu miluje a navíc se jí děsně líbilo mezi jinýma dětma..........fakt paráda, doporučuju :wink:

Holky, vy jste dobrý.............já v životě žádnýho dorta neupekla :grinning: Ale kdo ví, třeba se do toho teď pustím, když je malá. Určitě si pak bude přát nějaký postavičky, atd. Ale já na to nemám trpělivost.............myslím, že asi stejně půjdu a radši ho někde koupím :grinning: :grinning: :grinning:
10. zář 2010 v 05:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
mam pekny stranky na modelování z marcipánu...http://www.dortydortikydorticky.estranky.cz/clanky/modelovani-krok-za-krokem.4/
10. zář 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska jsem byla v Budulinku poprve v září a novinka, plati se 15.- za vstup do herny:slight_smile:
10. zář 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
O tom že to zpoplatnili už mi říkala ségra.No ale ještě to jde.
10. zář 2010 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Tak nevím, komu dřív odpovídat, jak to tu frčí! SUPEEER!
Plavčit do Kačky chci taky začít chodit, zatím jsem čekala, jak to bude s Domčou- začínáme chodit do spec. ped. centra, pravidelně každý týden ve čt. tak jsem ráda, že bude mít pravidelnou odbornou péči. S ním jsem jezdila plavat do Pardubic, tenkrát v HK slaná voda nebyla.
Budulínka navrhněte termín!
Pájo, Ty zvládneš u plotny všechno to fakt nemám strach! Já dorty nikdy nepekla, ale co jsou děti, tak jsem nikdy žádnej nekoupila.
Dadaz: Potahovanej dort furt nějak oddaluju, naučíš mě to? Zkoušela jsem z jo-jo bonbonů, nakonec jsem uplácala 3 sněhuláky se svíčkama v ruce, byly šíleně sladký, tak jsem je pak vyhodila. A co řek manžílek, když viděl předělaný pokoj?
Erian: Co ohrádka? My jsme teď u našich, staráme se o zahrádku a zvířectvo, tak ji máme taky rozdělanou, protože jsou oba v jedný místnosti a uhlídat malé hračky je nadlidský úkol. A mladej ohrádku dost nesnáší, vhledem k tomu, že je furt na čtyrech a couvá, tak sune i ohrádku a od svého díle se vzdaluje, tak je může zbláznit. Když je bez ní, tak si pomůže píďalkou dopředu.
Mějte se fajn!
14. zář 2010 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
mydva28..........Ivčo..........čoveče, já už teď poslouchám od tchýně, jak dětem dorty zásadně pekla, tak ho asi just koupím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Holky, naše mladá pořád žvatlá mamamamama :grinning: a tatínek to nelibě nese..........prý dřív říkaj tata...........no já mám teda dojem, že říká spíš "mňam mňam, než mama", ale říkat mu to nebudu, že jo :grinning: On je fakt kouzelnej, jak jí každý den dává hodiny logopedie a srozumitelně jí opakuje "řekni táááátaaa" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Kdy vyrazíme kolektivně do Budulínka? :slight_smile:
15. zář 2010 v 00:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mydva28 Ohrádka zatím nic, ještě jsme si ji nepřivezli, ještě nelezeme, tak zatím není třeba. O to víc času mám na to vymyslet kam s ní...má totiž 150 x 150 cm a to bude fakt oříšek. Holky chci se zeptat, asi tupý dotaz, ale když děláte masozeleninu ředíte to něčím? Třeba jako UM? Vzhledem k tomu, že žádné zásoby MM nemáme a UM na pití tvrdošíjně odmítá všechny značky nevím co do toho dát? A kupovat celou krabici UM a po 14 dnech ji vyhodit téměř plnou se mi neche...poradíte mi něco?
17. zář 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erian no jestli se Ti to zdá hustý, tak bych to zředila normálka vodou :confused: mlíko bych do toho nedávala, ať má nějaký příkrm nemléčný...
17. zář 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pájo: Co Ti mám na ten dotr říct? :grinning:
Vojta říká skoro od narození "mam ham" a fakt, když takhle vrčí, tak nikdo jinej nepomůže jen prso :wink: Logopedů je málo, tak ať si Jířa otevře praxi:grinning:
Eri: 150x150 je pěknej rozměr. My doma ohrádku nemáme, jen u našich, zatím toho tolik nenaleze, tak má skoro celý obývák pro sebe. Ale v létě na chatě jsem si suprově vystačila s bazénkem- nebouchal se o šprdličky, viděl na nás a nemoh se vykulit na trávu jako z deky. Pokud chceš spíš polívku, tak ředit vodou, rovnou vařím v kojenecký, hlavně přidat žloutek. Mlíko můžeš přidat do brambory, udělat jako kašičku- není toho tolik, tak se Ti třeba zadaří odtříkat. UM si můžeš naředit i kaše, prodávají nemléčné, ať zásobky zlikviduješ.
18. zář 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erian cácorka taky Um odmítala...redit muzes cimkoliv - vodou, jogurtem, okurka to taky rozredi, - pravda, ja to moc neredila, spise jen na kasi, nez na polévku, aby toho bylo méně na krmení:slight_smile: ale ke pravda, ze oba prckové pijí hodně vodu, tak jsem nemusela do nich dostavat tekutinu pomocí polěvky...

k setkani v Barbanku se taky hlásím, jen prosím až příští týden, ted mam doma dva unudlené a nesmrkající...
22. zář 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kerrie malej říkal mamama tatata a dadada - pak se naučil "ham" a "ne" a to mu bohate k zivotu stací:slight_smile:

potahovani dortů mléčným marcipanem je jednoduche, ale s tema figurkama vždycky bojuji:slight_smile: chodim se inspirovat na http://www.dortydortikydorticky.estranky.cz/clanky/modelovani-krok-za-krokem.4/ tam je to docela pekne ukázáno...
22. zář 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holkyyy, kdy vyrazíme do toho Budulínkaaaa?? :slight_smile: Co třeba někdy příští týden? :slight_smile:
24. zář 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už je jisté, že v děcáku bude plovoučka, postýlka a komoda s přebalovákem. Pořád ale nevím do čeho dát oblečení a další věcičky - jakou pořídít skříň, aby se pak daly dokoupit další kousky. Jo, a ještě tam bude jednolůžko - pro mně. Do ložnice se nám postýlečka vejít nebude :frowning2:
24. zář 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek