Čerstvá maminka z Hradce Králové. Je tu nějaká?

Ahoj holky, před měsícem se mi narodilo mimčo a hledám tu nějakou maminku která má taky čerstvé miminko. Nemám tu žádnou kamarádku co by měla už děťátko tak nějak hovor vázne 🙂 Nikomu se nechtějí probírat plínky a prdíky 😃
madlina
11. črc 2010
Ahojda
hlásím že jsme dneska ve 02:30hod. vrátili od moře. 😎 😎 😎
dadaz
13. črc 2010
@madlina jak bylo, taky tak na umření?🙂
madlina
19. črc 2010
Ahojda,omlouvám se že sem chodím jak do holubníku.Byli jsme tejden na chatě a teď si užíváme klidu páč Adél je s babičkou na týden na Pecce.
Jinak u moře bylo taky na padnutí ale tam je to díky moři jinačí.
madlina
19. črc 2010
Mám v albumu pár foteček.Časem přidám další ale teď to semnou moc nekomunikuje 😞 .
kerrie
20. črc 2010
Madli.......krásný fotečky..........je vidět, že jste se měli fajn............ono u moře se to horko snáší jináč.........je tam vlhkej vzduch a navíc tam člověk nemusí vařit, uklízet, atd. Prostě si jen tak lenoší a užívá zasloužené volno 🙂 😉
vesela_hruska
12. srp 2010
Ahoj,lezim doma po amnio a uz skoro nemam co cist,tak mne napadlo,ze mrknu na konika a seznamim se, nacerpam informace...
Docela mi ted lezi v hlave zarizeni detskeho pokoje.Zatim v nem neni ani podlaha,ale o vybaveni mam uz trochu predstavu-krome skrine nebo vubec mista na ukladani obleceni.Nechceme kupovat moc nabytku,ale krome postylky,prebalovaku a valendy potrebuju neco na dupacky a pliny.Jak to je u vas?Kam tyhle veci davate?
martaska78
15. srp 2010
Ahojky, moc se omlouvám, že sem přicházím po takové době, ale nejdřív selhal net a potom už jsme byli rozlítaní. Byli jsme v Českém Švýcarsku na pár dní, ale hlavně jsme byli na 16 dní u moře v Chorvatsku. No paráda, malá byla famozní. Cesta dobrá (jeli jsme autem), ale jak si užívala moře to byla paráda. Je holt nejspíš po mě 😉 . Já to tam zbožňuju. Jinak víc jak měsíc chodíme, tak už celkem hoňka, ale je to psina. Doufám, že si taky užíváte léta i když to počasí je spíš aprílové a doufám, že od září bude lepší docházka 😉 (teda i moje :-S )
mydva28
16. srp 2010
Ahojky! Prázdniny letí, pomalu budou končit :-S a jsem se sem vůbec nejukla- pardon! U nás nového asi nic- akorát V už nekaká míchaný vajíčka, ale mrkev, brokolici.... a když se ochladilo, tak jsem navlékla D rifle a jsou z nich Havlovky 😃
Veselá: My máme na prcka vše v ložnici v přebalovánku. Byl to původně pěřiňák- manžílek předek urval, udělal 3 poličky- 2 jsou zakryté závěskem a do vrchní jsem dala 2 košíky jsou ratanové, 3. se nevešel, tak jsem si ho upletla z novin( 1. bodýčka, 2. hadrové plíny a 3. ponožtičky, botičky, punčošky) Na tom všem máme molitan pokrytý igelitem a vedle další košík s plínama, ubrouskama a kosmetikou a na zdi kapsář- velice využíván, protože kdyby bylo po mém, tak jsme přebalený za minutku, ale malej zvědavec chvilku nevydrží na zádech, tak z kapsáře postupně vytahuju hračky 😉 Až vyřešíš pokojíček, dej vědět!
Mějte se krásně a užívejte léta! 😎
dadaz
30. srp 2010
@mydva28 máš šikovného manžela 🙂
madlina
5. zář 2010
Snad na miliontej pokus se mi podařilo vložit pár foteček,tak jukněte.
Kde jste všechny? Tady je nějak zamrzlo.
dadaz
6. zář 2010
@madlina to víš, prázdniny🙂

kam kdo chodite do detských center - ja do barbanku, ale uz jsem tam nejak casto, chtelo by to zmenu😞 jo, jeste do Pohody, tam to mam celkem rada, ze tam neni tolik deti a nemusim si davat kafe🙂
dadaz
6. zář 2010
@vesela_hruska - tak co ten pokojik, uz to mas sesumírované a zacínáte zarizovat? a co amnio, jak to dopadlo?
madlina
6. zář 2010
my chodíme do Budilínka(bejvalej Barbáne).Ale chodíme spíš když není venku moc hezky.Teď ještě užíváme poslední zbytka sluníčka a až bude hnusně,budem v Budulínkoj peščený vařený.
mydva28
8. zář 2010
Dadaz: Jasně, že je šikovnej, umí i pěkný chlapečky 😉
V Budulínkoj jsem ještě nebyla, ale chystám se tam, tak si tam dáme randíčko? Mě by vyhovovalo nejlépe po 13.hod. A nebo pokud tam je i něco k snědku, tak po 12. Jela bych s klukama rovnou po vyzvednutí D ze staciku. D po o stejně nespí. Holky, chodíte na nějaký kroužky s prckama nebo plavčit? Když jsem u těch kroužků, od čt bubu codit na keramiku- dárek od manžílaka k výročí svatby, tak jsem zvědavá, jak budu plodná. Plácala jsem D z marcipánový hmoty na dort žirafu(tu poznal, i když do rána ohnula krk) a krokouše, nakonec z toho byl had, protože se nezadařily nohy, ale řek, že to je krokodýl ve vodě 😃 Jukám hodně na mimibazar a ty dorty a výtvory dost nechápu, prostě jsem levá ]-(
erian
8. zář 2010
Ahoj holky, tak jsem po dloooouuuuhé době zase nakoukla, bylo tu v létě dost mrtvo. U nás novinky - teda kromě konzistence stolice 😎 - máme náušničky bezbolestně nastřelené, fakt doporučuju, pokud někdo váhá, je to rozhodně lepší než propichování no a včera jsme začali chodit na plavání do Kačky a vypadá to, že to bude fajn. Taky nás čeká přestavba obýváku aby se tam vešla ohrádka pro malou, moc si s tím nevím rady, nějak tu není místo...
dadaz
8. zář 2010
@mydva28 - jasne, dame spicha - je to hezky predelaný, je to ted i pro starsi deti, víc hracek, velká skluzavka a teta, co hlídá - (skoda, ze deti az od 2 let, tak malího si stejne musim ohlidat sama😞 )

na keramiku jsem chodila jako dite nekolik let a stejne krokodýla neumím🙂
ma dorty taky koukam, zrovna ted budu o víkendu pect k narozkam - delam samé jednoduché , jen potahnu mléčným marcipánem a pak neco hodne jednoduchýho, naposledy to byl zelenej marcipán a ze zbytku malé pididomečky a koleje( teda puvodne jsem tam chtela delat i vlacek, ale ten mi fakt nesel, tak byly jen ty koleje🙂)

kroužky ted taky žádné nemam ale zato mam výcitky, ze se mé deti nijak nerozvíjí, kdyz jsou furt jen se mnou🙂)
jestli mate nejakej zajimavej, tak hodte odkaz...aspon ta Pohoda, tam se neco dela - vetsinou cvicení (to teda deti ode mne utikaji a hrají si, tak tam jak blbec se sama houpu a podobně🙂 ) a pak nejake lepení, zpivani, no proste neco, aby se zabavili...
dadaz
8. zář 2010
@erian hmm, prestavba - ja si o víkendu vymyslela, ze složíme postel pro prcka, aby se uz na ni tesil, tak to miláček udělal, prestavelo se kvuli ní spoustu skriní...hmm a v pondeli se mi to nejak rozlozilo v hlave, ze to nevypada vubec hezky, tak jsem to, nez prisel milacek z prace, zase vratila do puvodniho stavu vcetne rozebrání postele - a pak, ze se doma nudím🙂
kerrie
10. zář 2010
Ahojda holky 🙂
To jsem ráda, že se to tu po létě zase trochu rozjelo.............. 😉 Jakpak jste se všechny měly?

Jůůůů, já chci taky na randíčko do Budulínkaaa, můžu? 🙂

Jináč my jsme začli minulý týden chodit s Emičkou na plavání do Všestar. Byla z toho nadšená a my taky. Sice si teda samozřejmě lokla hned první hodinu, ale i tak byla spokojená...........ona vodu miluje a navíc se jí děsně líbilo mezi jinýma dětma..........fakt paráda, doporučuju 😉

Holky, vy jste dobrý.............já v životě žádnýho dorta neupekla 😃 Ale kdo ví, třeba se do toho teď pustím, když je malá. Určitě si pak bude přát nějaký postavičky, atd. Ale já na to nemám trpělivost.............myslím, že asi stejně půjdu a radši ho někde koupím 😃 😃 😃
dadaz
10. zář 2010
mam pekny stranky na modelování z marcipánu...http://www.dortydortikydorticky.est...
dadaz
10. zář 2010
dneska jsem byla v Budulinku poprve v září a novinka, plati se 15.- za vstup do herny🙂
madlina
10. zář 2010
O tom že to zpoplatnili už mi říkala ségra.No ale ještě to jde.
mydva28
14. zář 2010
Ahoj holky! Tak nevím, komu dřív odpovídat, jak to tu frčí! SUPEEER!
Plavčit do Kačky chci taky začít chodit, zatím jsem čekala, jak to bude s Domčou- začínáme chodit do spec. ped. centra, pravidelně každý týden ve čt. tak jsem ráda, že bude mít pravidelnou odbornou péči. S ním jsem jezdila plavat do Pardubic, tenkrát v HK slaná voda nebyla.
Budulínka navrhněte termín!
Pájo, Ty zvládneš u plotny všechno to fakt nemám strach! Já dorty nikdy nepekla, ale co jsou děti, tak jsem nikdy žádnej nekoupila.
Dadaz: Potahovanej dort furt nějak oddaluju, naučíš mě to? Zkoušela jsem z jo-jo bonbonů, nakonec jsem uplácala 3 sněhuláky se svíčkama v ruce, byly šíleně sladký, tak jsem je pak vyhodila. A co řek manžílek, když viděl předělaný pokoj?
Erian: Co ohrádka? My jsme teď u našich, staráme se o zahrádku a zvířectvo, tak ji máme taky rozdělanou, protože jsou oba v jedný místnosti a uhlídat malé hračky je nadlidský úkol. A mladej ohrádku dost nesnáší, vhledem k tomu, že je furt na čtyrech a couvá, tak sune i ohrádku a od svého díle se vzdaluje, tak je může zbláznit. Když je bez ní, tak si pomůže píďalkou dopředu.
Mějte se fajn!
kerrie
14. zář 2010
mydva28..........Ivčo..........čoveče, já už teď poslouchám od tchýně, jak dětem dorty zásadně pekla, tak ho asi just koupím 😃 😃 😃 😃 😃

Holky, naše mladá pořád žvatlá mamamamama 😃 a tatínek to nelibě nese..........prý dřív říkaj tata...........no já mám teda dojem, že říká spíš "mňam mňam, než mama", ale říkat mu to nebudu, že jo 😃 On je fakt kouzelnej, jak jí každý den dává hodiny logopedie a srozumitelně jí opakuje "řekni táááátaaa" 😃 😃 😃 😃 😃

Kdy vyrazíme kolektivně do Budulínka? 🙂
erian
17. zář 2010
@mydva28 Ohrádka zatím nic, ještě jsme si ji nepřivezli, ještě nelezeme, tak zatím není třeba. O to víc času mám na to vymyslet kam s ní...má totiž 150 x 150 cm a to bude fakt oříšek. Holky chci se zeptat, asi tupý dotaz, ale když děláte masozeleninu ředíte to něčím? Třeba jako UM? Vzhledem k tomu, že žádné zásoby MM nemáme a UM na pití tvrdošíjně odmítá všechny značky nevím co do toho dát? A kupovat celou krabici UM a po 14 dnech ji vyhodit téměř plnou se mi neche...poradíte mi něco?
wobludka
17. zář 2010
@erian no jestli se Ti to zdá hustý, tak bych to zředila normálka vodou =-) mlíko bych do toho nedávala, ať má nějaký příkrm nemléčný...
mydva28
18. zář 2010
Pájo: Co Ti mám na ten dotr říct? 😃
Vojta říká skoro od narození "mam ham" a fakt, když takhle vrčí, tak nikdo jinej nepomůže jen prso 😉 Logopedů je málo, tak ať si Jířa otevře praxi😃
Eri: 150x150 je pěknej rozměr. My doma ohrádku nemáme, jen u našich, zatím toho tolik nenaleze, tak má skoro celý obývák pro sebe. Ale v létě na chatě jsem si suprově vystačila s bazénkem- nebouchal se o šprdličky, viděl na nás a nemoh se vykulit na trávu jako z deky. Pokud chceš spíš polívku, tak ředit vodou, rovnou vařím v kojenecký, hlavně přidat žloutek. Mlíko můžeš přidat do brambory, udělat jako kašičku- není toho tolik, tak se Ti třeba zadaří odtříkat. UM si můžeš naředit i kaše, prodávají nemléčné, ať zásobky zlikviduješ.
dadaz
22. zář 2010
@erian cácorka taky Um odmítala...redit muzes cimkoliv - vodou, jogurtem, okurka to taky rozredi, - pravda, ja to moc neredila, spise jen na kasi, nez na polévku, aby toho bylo méně na krmení🙂 ale ke pravda, ze oba prckové pijí hodně vodu, tak jsem nemusela do nich dostavat tekutinu pomocí polěvky...

k setkani v Barbanku se taky hlásím, jen prosím až příští týden, ted mam doma dva unudlené a nesmrkající...
dadaz
22. zář 2010
@kerrie malej říkal mamama tatata a dadada - pak se naučil "ham" a "ne" a to mu bohate k zivotu stací🙂

potahovani dortů mléčným marcipanem je jednoduche, ale s tema figurkama vždycky bojuji🙂 chodim se inspirovat na http://www.dortydortikydorticky.estranky.cz/cla... tam je to docela pekne ukázáno...
kerrie
24. zář 2010
Holkyyy, kdy vyrazíme do toho Budulínkaaaa?? 🙂 Co třeba někdy příští týden? 🙂
vesela_hruska
24. zář 2010
Tak už je jisté, že v děcáku bude plovoučka, postýlka a komoda s přebalovákem. Pořád ale nevím do čeho dát oblečení a další věcičky - jakou pořídít skříň, aby se pak daly dokoupit další kousky. Jo, a ještě tam bude jednolůžko - pro mně. Do ložnice se nám postýlečka vejít nebude 😞