• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čerstvá maminka z Hradce Králové. Je tu nějaká?

4. února 2015 
@vesela_hruska nezapomen pak dat fotku, at se inspirujeme...
28. zář 2010 v 17:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj tety,
než poctivě dočtu,poprosím vás o hlásky pro Adélčinu školku.

http://www.kiri.cz/galerie/strana-7/?kiribot=60

Moc děkujem.
4. říj 2010 v 15:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Madlina: To je super, co jde všechno vytvořit z krabiček- ty učitelky maj fakt fantazii- hlásek pochopitelně poslán!
A jak se jinak všichni máte? Léto nějak uteklo a teď už je to nanic- kluci maj oba rýmu, brzo tma, vítr :confounded: Aspoň, že budou brzo Vánoce, už se na ně těším! Akorát furt dumám,jestli dáme stromeček rovnou za okno nebo budeme vrtat plno děr do zdi :grinning:
Mějte se krásně a svolejte někdo toho Budulínka!
5. říj 2010 ve 22:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Za hlásek děkujeme.
8. říj 2010 v 17:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Čau holky! Fungujeme ještě vůbec? :frowning2:
17. pro 2010 ve 20:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojda, nejspíš ještě jo ale nikdo se tu moc neukazuje.Já do tohohle "pokojíčku konečně taky zapadnu.V srpnu čekáme miminko.Pokud půjde vše tak jak má.
17. pro 2010 ve 20:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Duben 2011??
6. led 2011 ve 14:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky ja moc neumim vplouvat do uz rozjetych diskusi, ale rekla jsem si ze to zkusit... asi ze takhle uz tak moc nejede ;) Mam kluka narozenyho v breznu 2010, rada poznam maminky podobne malych deti, obcas na prochazku kafe a tak :slight_smile: Funguji vam nejaky srazy, nebo nejaka zivejsi diskuse? Budu rada za reakci! Diky :slight_smile:
7. led 2011 v 17:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@dfjk,klidně mezi nás vpluj.Tady je to jak kdy.CHodím ještě do pokojíku myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek".Občas máme i nějakej ten srazík.Buď s dětma nebo bez nich.jestli chceš,klidně tam nakoukni,holky určitě nebou proti.
7. led 2011 v 19:10  • Odpověz  • To se mi líbí
dfjk: My máme únor 2010 a tahle diskuze už delší nejede- asi děti vyvíjejí a tak není čas ťukat do klávesnice. Ale pokud se rozjede budu jen ráda a randíčko?- Klíďo
12. únor 2011 ve 23:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
13. bře 2011 ve 14:44 • mmarky
Ahoj, můžu se taky přidat? Jsem z HK, mám skoro 4měsíčního Ondráška a v HK žádnou kamarádku, ráda pokecám...
27. led 2012 ve 13:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@benylura teď už máš velkýho kluka :slight_smile: Já mam dvouměsíční holčičku a věčně nevím kam na procházku. V HK neznám lidi :frowning2:
26. črc 2012 v 16:29  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky, hradečandy... mám 18m holčíčku jak pak se máte ::
21. črc 2013 ve 20:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj maminky z Hradce Králové a okolí,

my bydlíme v Mokrovousích, což je asi 12 km od Hradce. je nás celkem pět já, tatítenek a 3 kluci - Matěj 5, Míra 3, Michal 6 měsíců. Najde se tu někdo , kdo by s námi kamarádil. je mi 33 let a na nějakej srazík či do herny se poznat určitě dorazíme, doprava pro nás není problém.
4. únor 2015 ve 13:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek