• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čerstvá maminka z Hradce Králové. Je tu nějaká?

4. února 2015 
efii: nopo, jasně, tak to budu přesně já :slight_smile: jsem tam si tam taky nějakej ten pátek odmakala :grinning: Nene, potvrzení nepotřebuješ, v kartě v NISu máš uvedenýho i zaměstnavatele a ai kdyby ne, při příjmu se Tě na zaměstnavatele ptají :wink:
26. led 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
efii: a hoď si do pasu nebo do alba fotku, třeba si Tě budu pamatovat :slight_smile:
26. led 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy, reknu manzelovi, in mi tam nejakou fotku da, ja s compem moc neumim :unamused:, koukam krys, ze uz to mas taky za par :slight_smile:
26. led 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
efii: nooooo možná i dřív, než za pár :slight_smile:, podle dr to bude dřív...... No,a spoň bych nemusela rodit čtyřkilový dítě, ale stejně mám hroznej strach, snad ještě větší, než poprvý, teď se k tomu přidává ještě strach, jak to bude doma Jakoubek s taťkou zvládat, a jak to pak budem zvládat všichni i s mimi, jestli budu vyřízená tak jako po prvním porodu, tak si asi za pár dní budu moct jít hodit mašli....
26. led 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky co až bude lepší počasí udělat nějaký menší srazík?
26. led 2010 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ted jsem byla asi na hodku ve meste a jsem nejaka zmozena, uf, a boli me stydka kost a ty upony tam :frowning2: , to je hrozny a to mam jeste dva mesice pred sebou. :angry:
Krys: Chlapi to zvladnou, uvidis, prijdes z porodnice a bude naklizeno, jak na kostele :wink: a Kubik ti urcit bude pomahat nebo se aspon snazit, i kdyz holt uz budou deti dve :slight_smile: , mne zatim bude stacit jedno, i kdyz manzel rikal, ze by chtel HNED druhy, tak jsem ho zabrzdila, kor po dnesku, jak se cejtim pod psa.
Mala hodna: Noooo klidne, zatim mam casu dost :wink: , ale urcite az bude hezky jaro, tak budem vsichni drandit s kocarama, jo a v patek se chystam za tou Dr. do Foerstrovky.
26. led 2010 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
efi sestry si nevšímej to je můra protivná ale doktorka je úžasná když u nás byla po příjezdu z porodnice byla jsem z ní úplně hotová jak se s denískem krásně mazlila a pořád mu říkala krasavečku a hlavně si udělá vždycky čas dá ti na sebe mobil a můžeš jí volat kdykoliv je skvělá

já tu totiž nemá žádné kamarádky co už by měli dětičky všechny chodí někam pařit a nakupovat oblečení a já už mám jinej život tak ony nechápou mě a já zase je :grinning:
26. led 2010 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ok tak ze sestry si nic delat nebudu a uvidime, ona tam je prej jeste jedna Dr, tak kdyztak bude rezervni, kdyz me tahle nevezme.
Ja taky v Hradci nemam zadny kamosky s detma nebo je maji, ale uz jsou odrostly a resej spis skolu atd., kdyz se je zeptam na moje veci, tak uz si nic nepamatujou, tak budu rada, kdyz budu mit s kym drandit s kocarem :slight_smile:
26. led 2010 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
efii: já taky nejdřív nechtěla o druhým ani slyšet, kor po tom mým hrozným porodu,a le ono se to pak nějak zapomene :wink: Nooo, naklizeno, to bych chtěla vidět, to u nás už ani neznám, není čas :grinning:

mala: můžu se zeptat, kolik Ti je, že kámošky jsou ještě takový pařmenky? To máš mimi brzo? :wink:
26. led 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kryserka jsem docela mladá, v březnu mi bude 23, já jsem se do hradce stěhovala před čtyřmi lety kvůli škole takže tu mám jen holky co semnou chodily do školy a ty mají jiné starosti :grinning:

efi tak to hnedka zítra napiš jak bylo u Trdlicové, a máš to k ní potom blízko? Já mám výhodu bydlím tu o ulici vedle :slight_smile:
27. led 2010 v 01:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
mala: No, mne je 28 a moje kamaradky, to jsou taky samy parmenky, takze jsem na tom podobne, max. si s nima dam slaby kafe a dzus, oni se pomalu rozjizdej a ja odchazim, musim se teda priznat, ze me to obcas chybi :astonished: .
To jsi mladounka, ja jsem se furt na dite necejtila, az asi posledni dva roky jsem zacala pocitovat ty matersky pudy :sunglasses: . Ja k ty Dr. pujdu az v patek, ale kazdopadne pisnu, jak dopadnu. My budeme bydlet v Brezhrade, jelikoz v Brezhrade zadny pediatr neni, tak jsem se rozhodla jit sem, busem to budu mit primou trasu, tak doufam, ze me vezme. Ted bydlim v Labsky Louce, ale za mesic se stehujeme do centra k nasim, mezitim zrekonstruujeme byt v Brezhrade, a pak velka stehovacka tam. To bude mazec :frowning2: . Koukam, ze taky nemuzes spat :angry:
27. led 2010 v 06:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jemine vy jste toho napisaůy co jsem tu nebyla :grinning: pokusím se dočíst :wink:
27. led 2010 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
mala: tak ve Tvým věku jsem taky byla pařmenka, měla jsem dvě práce a do toho studovala dálkově vejšku, bych dneska neřekla, co se dá všechno stihnout, když teď nejsem schopná stíhat dohromady domácnost a dítě :slight_smile: Máš můj obdiv :wink:

efi: tak s tím stěhováním Ti to teda nezávidím, já doufám, že už se NIKDY stěhovat nebudeme, to bych asi nepřežila :grinning:
27. led 2010 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tý jo holky,teď mám teda pěknou depku!Vždyť já jsem normálně bába zralá do důchoďáku vedle vás :grinning: v březnu mi bude 31(auuuuuuuu) a se srazíkem souhlas.Jen těch -18 je na h... už chci léto!!! :grinning:
27. led 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, můžu se k vám přidat? Sice mojí Mišince byli už 4 měsíce. ale pořád se cítím jako "čerstvá mamina".
fafetko mě bude v červenci už 32. :grinning:. Tak mě ten důchoďák čeká ještě dřív :grinning: .
27. led 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fafetka a martaska, klííííííííííííííííííííííd. Mě bude v březnu 33.Ale jen podle rodnýho listu.Vůbec se na tolik necítím.Si pamatuju že v pubertě pro mě ženský v mým nynějším věku byli skoro důchodkyně. :grinning: :grinning: :grinning:
27. led 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj. taky si to pamatuju. :grinning: . Pro mě byla ženská po třicítce, taky v čekárně na smrt. Ale teĎ mi to moc nepřijde, jen čekám, kdy mě ty mlaďoši začnou pouštět v autobusu. :sweat_smile:
27. led 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
neboj to se ti dlouho nestane.Nebo aspoň ne když pojedeš s dětičkama :grinning: :grinning: :grinning: .
27. led 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak holkyyyyy, neblaznete, jste uplny mladosky :wink:
Tyjo, to leto bych uz taky brala, byla jsem jen asi na hodku venku a dneska to je extrem, chudaci bezdomovci, je mi jich fakt lito :unamused: , ale to tady nebudu rozebirat :sunglasses: .
Pekne jsme to tady rozjely, jen tak dal holky, piste piste. Ted cekam, maji mi privezt prebalovaci stul, rikali, ze ve dve a nic, chjo, tak budu cekat a cekat, snad tady neusnu.
27. led 2010 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
efi tak to budeš mít z březhradu taky kousek, já se hrozně ráda stěhuju jsem asi vyjíimka :grinning: hrozně mě pak baví zařizovat nový domov. Mě to taky občas chybí ale-hlavně když jsem byla těhule ale teď mi to vynahrazuje Denísek s tím pěkně paříme doma :grinning: Mě ty pudy nechytaly vůbec :grinning: Denísek je udělaný přez prášky ale jak jsem to zjistila byla jsem hrozně šťastná ani na chvíli mě nenapadlo že bych šla na potrat a teď jsem teprve opravdu šťastná

kryserka a to já ještě k tomu chodím do školy :grinning: ale dá se to myslela jsem si že to bude horší hlavně že nebudu vědět co a jak s mimčem ale ono to má všechno takový přirozený průběh a hlavně to byl obřík tak jsem se nebála s ním manupulovat

holky neblázněte ve 30 nejste přece starý jste jěště mlaďošky
27. led 2010 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mi az se budeme stehovat do Brezhradu, tak na to se uz taky tesim, az pujdeme do svyho a pekne predelanyho, to uz bude fajn, ale ted, az pujdeme k nasim, tak si vezmeme jen par veci, urcite polovinu zapomenu, pak to budu shanet po krabicich, no proste, ted me to urcite bavit nebude. Taky mi je trochu lito manzela, ze to bude muset vsechno zvladnout sam, ja ty veci akorat sbalim, ale jinak je to na nem.
Ja si myslim, ze az mimco vyprdnu, tak mi to pareni chybet nebude, bude to s nim sranda. To jen obcas ted, clovek ma volny vecery a chodit nekde po zahulenych hospodach s brichem se mi fakt nechce. Vzdycky rikam, kdyby to na me nebylo tak videt, tak klido pujdu, ale takhle je to fakt blby.
Tak Denisek je pres prasky, ty jo, to musel byt sok :slight_smile: , ale jak pises, hlavne, ze jsi byla happy. A co studujes za skolu???
27. led 2010 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
efi no to teda byl šok on si nás prostě vybral, byla to stašná náhoda přítel pracuje po evropě a zrovna přijel po měsíci domů ze zakázky byl semnou týden a zrovna v ten týden jsem musela otěhotnět. Já dělám vysokou obor grafická tvorba-multimédia takže můžu spostu věcí dělat doma to je super
27. led 2010 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, takze pritel prijel po mesici, tak jste radili a zadelali na Deniska :wink: . Tak ta tvoje vysoka mi nic moc nerika :astonished: , zase to tady nejak vazne, ale vsichni mate miminka, tak o ne pecujete, to jen ja mam jeste dost casu, tak sem furt cucim. :grinning:
27. led 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
mala: tak to jsi frajerka, já bych teda s Kubou školu nedala ani náhodou :frowning2: Je to takový moje dráče, a teď přibude brácha, to bude asi taky drak, tak bude sranda :grinning: Jinak s tím těhu dobrá náhoda teda :wink: Tak to jsi asi na malýho pořád sama, když Ti přítel takhle cestuje? jak byl Denisek velký, že píšeš obřík? :wink:

efi: tak už máš přebalovák? A kočárek už máte? Já byla dneska v poradně, tak prý je pro porod vše připravené, no, tak už se můžu bát, kdy to přijde, snad to poznám :slight_smile: Abych pak nerodila někde po cestě nebo doma :grinning:
28. led 2010 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ženy :grinning:
Brrr, tam je teda kosaaa...........byly jsme s Emičkou v poradně a málem jsme těma závějema ani s kočárkem neprojely...........fakt zážitek.
Koukám, že probíráte věk...........noooo, mě už taky bylo 30 :grinning: :grinning: :grinning: Ale stará si teda nepřijdu.....zatím :grinning:

Mala.......tak to teda muselo být překvápko, otěhu přes prášky........... :wink: Ale hlavně že jste rádi, že Deníska máte. :slight_smile:
28. led 2010 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kryserka ono se dá naštěstí hodně věcí řešit přez emaily a dělat doma jinak bych klasické denní studium taky nezvládla denisek je celý den vzhůru a spinká jenom v noci je to pěknej zvědavka, měl 3760g a to jsem měla porodní odhad 2800g-3100g tak to bylo překvápko jsem taková malá a drobnější tak mi dal pěkně zabrat. Přítel je s námi od porodu doma má naděláno tak s námi ještě být může ale brzy zase odjede a myslím že u té práce dlouho nevydrží v malém se hrozně vidí je to super táta na to že je to taky mlaďoch-v říjnu mu bylo 22 :grinning:

kerrie no to teda bylo :grinning: ale zjistila jsem to hrozně brzo otěhotněla jsem někdy kolem 24.3 a věděla jsem to už 9.4 že jsem těhu a to taky pěknou náhodou chytala nás s kámoškou hrozná žravá tak jsme si dělaly srandu že jsme těhu koupily si testy "pro jistotu" a mě vyšel pozitivní :grinning: myslela jsem si že to je vada výrobku tak jsme běžela do lékarny a koupila si 3 různý a na všechny byly 2 čárky nemohl jsem tomu věřit

efi já jsem asi prvních 14 dní po porodu na netu vůbec nebyla pořád jsem lítala kolem malýho a uklízela-já jsem úchylačka na pořádek :grinning:
28. led 2010 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, devcata, chvili tady nejsem a vy jste se pekne rozjely :astonished: , to je dobre :slight_smile: . Mne dneska manzel odjel na Slovensko, tak jsem sama, chjo :cry: , ale zitra v noci snad zase prijede, jezdi tam taky studovat.
Krys: A odkud jsi, asi ne primo z Hradce Kr., vid?? Prebalovak vcera dorazil, kamoska mi dala podlozku, mam uz i kocarek, postylku, vanicku, proste uz skoro vsechno, akorat musim dokoupit nejaky hyg. potreby. Tak uz jsi zkusena druhorodicka, tak to poznas, kdy budes rodit, ne :confused: ?? Co mam rikat ja, ja to vuuubec nepoznam :confounded: , me desetkrat poslou zpatky domu, jak budu nervozni. Ja jdu do poradny az v utery, to budu 34.tt, natocej uz mi monitor?? Nebo, kdy se toci prvni?? Kazdopadne ti preju, aby jsi mela pohodovej porod, kdyz ten prvni, jak jsi psala nebyl nejruzovejsi.
28. led 2010 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, já už si to moc nepamatuju, ale mě monitor točili asi až kolem 36 tt a to jsem chodila do FN kvůli těhucukrovce. Jinak dnes to byl opravdu zážitek vylézt s kočárkem do ulic. :grinning: . No trochu posilovna, doufám, že jsem alespoň trochu zhubla, pže pořád žeru jak zjednaná. Ještě že se můžu vymlouvat na kojení :grinning: . A to malý dost svědčí. Když se narodila měla 4010g a teď na 4 měsíční měla už 7740g :grinning: .
28. led 2010 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
marti to já s kočárkem ani nevyjedu u nás v ulici totiž na silnici nevyhrnují sníh takže přejít z jedné strany na druhou je horor. já taky hrozně žeru hlavně sladký :confused:

efi mě první monitor dělal doktor myslím v 35+6 a neboj určitě poznáš že rodíš ty porodní bolesti jsou jiné než poslíčky a nebo ti odteče voda to je ještě jednodušší
28. led 2010 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
mala: Jeee, mas novy fotecky v albumu, vid?? Jsou krasny a Denisek, uz je velikej, to za 6 tydnu, tak vyrostl, dobre zivenej :slight_smile: . Ty jsi psala, ze bydlite asi nekde v Labsky, vid??
Ja bych docela chtela, aby ta voda odtekla, ale v klidku doma, to je stoprocentni, ze te uz domu neposlou a budou te ve spitale sledovat. Ja bych furt taky neco zrala, pak mi je zase tezko, ale na sladky jsem taky, jsem si rikala, ze jeste, ze mi cukrovka dopadla dobre, protoze den bez neceho hodne sladkyho si neumim predstavit, bych si asi vyrvala vlasy :confused:
28. led 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek