• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čerstvá maminka z Hradce Králové. Je tu nějaká?

4. února 2015 
Kosmetika od Johnsona a Weledy je v porodnici pořád, to se nezměnilo :wink:
2. únor 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mě tu dnes manža přesvědčuje, ať už jedeme, že tu bude víc sranda. Ale stejně si to uměl naplánovat- bude olympiáda a tak bude doma, aby mu něco neuteklo. (vlastně bude doma s náma :wink:)
OK růže se barvit nebude.
2. únor 2010 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivco - to jsou muzsky :grinning: ,Ales chce kvuli tomu najednou z niceho nic kabelovku :rolling_eyes: a to nam doted stacily tri programy :grinning:
2. únor 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
mydva: no já zase mám nakázáno vydržet a rodit až po desátým :slight_smile: To byste tu olympiádu ještě stihli :grinning:
2. únor 2010 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pokud budeme rodit v průběhu olympiády, tak mám jednolůžák jasnej- aby mu při návštěvě náhodou něco neuteklo:slight_smile: A mě by tam bylo asi taky líp, než tady poslouchat nějaký nadávání, kam měl ten puk hrát apod.
Kači, myslíš, že já ten satelit někdy zapnu? Mě stačí jen naše programy- pouštím si stejně jen občas zprávy, ale to nesmí být M doma, protože na AXN je Hvězdná brána a už je naočkovanej i D, nebo Bydlení je hra.
3. únor 2010 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holkyyy, nic si z toho nedělejte..........my museli minulý týden koupit novou TV.........větší :grinning: :grinning: :grinning:
4. únor 2010 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
mydva: tak to teda najednou rodit nemůžem, páč Ty bys mi ten jednolůžák určitě vyfoukla, já ho chci taky :grinning:
4. únor 2010 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kryserka: Tak jak to uděláme? Oni tam jsou asi 4,ne? ¨
Pájinko: To je s těma chlapama, viď? Jo, a jinak Jířa je fakt dobrej hlídač!
4. únor 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mydva..........viď že jo.............hlídá, až je z toho sedřenej :grinning: :grinning: :grinning:
5. únor 2010 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nesel nam nejakou dobu net :angry: , tak se omlouvam, ze jsem nepsala. Koukam, ze resite olympiadu, ja uz se na ni taky mooooc tesim :sunglasses: , mozna i vic nez manzel :grinning: , aspon se trochu zabavim. Akorat se pak budeme koncem unora stehovat, tak mi snad nic neutece. Jinak dik za info, co si do porodnice vzit a co ne, ja totiz ani zadnou nocni kosili nemam :sunglasses:. Jo a ktem nadstandartnim pokojum v nemocnici, ja ani nevim, jestli bych ho chtela, byt tam sama, preci jenom se i od ostatnich mamin neco dozvis a muzes si pokecat. Tak holky piste piste....
5. únor 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
efi...............já byla na trojlůžáku..........jedna mamina byla super, s tou jsme si padly do noty, ale z tý druhý nás málem jeblo........byla šíleně hlučná, křičela na svoje mimi, když plakalo a v noci chrápala, že se otřásala v základech celá porodka :grinning: Něco takovýho jsem v životě neslyšela. Naštěstí tam s náma byla jen 1 den. Kdybych měla možnost, tak jdu taky na jednolůžák :wink:
5. únor 2010 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tojo, taky jsem si rikala, ze tam pak bude nejaka hlucna nebo protivna mamina a bude to blby, ted jsem zrovna mluvila s byvalou kolegyni z prace a rikala, ze jako zamestnanec uz naok na nadstandard nemame, ze to v lete zrusili :angry: , i tatinek si musi zacvakat pritomnost u porodu, nojo, cemu se divim, vsechno rusej a zdrazujou, me s....., jsem nejaka nas..., tak pardon :sunglasses:
5. únor 2010 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, já byla na dvojlůžáku se super holčinou z Pardubek. Měla hošíčka asi o 15 min. staršího, tak jsme tam byly celou dobu spolu a absolutní pohoda. Pohlídaly jsme si děti, když jsme šli do sprchy atd. Fakt dobrá parťačka, výborně jsme ten pobyt prodrbaly.Ale když jsem byla v porodce před 9 lety, tak nás bylo na pokoji 7 + 7 dětí a to byl teda masakr :grinning: . Naštěstí to moje dítko neprobudila ani rána z děla, jinak ostatní se asi moc nevyspaly. Byly tam teda fajn ženský, ale když se utišilo jedno mimi, tak začalo druhý :grinning: .
6. únor 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak Ivca(mydva) ma chlapecka uz u sebe :dizzy_face: Maji Vojtiska 3.63kg a 52cm :slight_smile:
6. únor 2010 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivče mooooc gratulujem..............Vojtíšek je kouzelnej, včera jsem viděla fotečky...........to bude mít Emička fešáckýho ženicha. :wink: :grinning: :wink:
7. únor 2010 ve 03:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Pajo,to je cas? :grinning: Asi jsi kojila,vid?
Ja fotecku jeste nevidela,tak uz se tesim az maleho uvidim ve skutecnosti :wink:
7. únor 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačiii........no přesně tak.........kojily jsme a než pak Emička zabrala, tak jsem sem jukla :wink:
7. únor 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky mooc gratuluju. Už se těším na fotečky. Snad na tom nebude jako já, sice fotím pořád, ale na albíčko jsem se ještě nezmohla :sweat_smile:
7. únor 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano, jeeeee, Ivce a Vojtiskovi: Velka gratulace!!!!! Taky se tesim na fotecky. A ktery den se presne narodil??? Se ma, ze uz je Vojtisek venku, ja uz bych taky chtela, ale jeste at tam aspon 3 tydny vydrzi, at je dodelanej :wink:
8. únor 2010 v 06:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a co Kryserka???, ta uz se tady taky dlouho neobjevila, tak uz treba taky rodi :slight_smile:
8. únor 2010 v 06:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co vím tak krys byla ještě včera večer vcelku :slight_smile:
8. únor 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jdu se nahlásit, že jsem ještě vcelku :wink: Ale teda nevím nevím, včera už mi bylo pěkně zle, tak se asi už opravdu něco chystá.
Mydvě moooc gratuluju, tak uvidíme, třeba se v té porodce ještě setkáme :slight_smile:
8. únor 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kryserka: Kytku jsem už teda zahodila, nevadí?
Všem děkujeme za gratulace. Vojtíšek se narodil v so v 5,22- 38+4tt, 3630g a 52cm
Jinak to tam je mazec(opět narváno, po nás bylo místo prý ještě pro 2 mamči), leželi jsme na těhot. od., už mají i pokoje pro mamči tam. Ale bylo to moc fajn- nikdo nás tolik nehlídal v návštěvách, sestra byla ihned po ruce(i dětská- 1 asi na 7 miminek, čili klídek) Akorát při koupání jsem ji litovala- chodila vážit na chodbu, vaničku taky vozila na pokoje, kde do ní tahala vodu ze sprchy. Ale fakt super. Personál všichni bezva! I u porodu bezvadná PA i dr.- představil se, vše vysvětlil, pogratuloval- člověk na svém místě!
Efii: Nikam nespěchej, já teda nespěchala vůbec, ale nějak to tak vyšlo, i když o bazének přišel Vojtik až na porodním sále.
Mějte se a ještě jednou díky!
9. únor 2010 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jsem tu chvíli nebyla a hurááá jedno miminko je na světe to je super moc gratuluju k vojtíškovi

a co vy holky jak se máte?
Já se doma celkem nudim už se teším až bude tepleji a bude se dát chodit na dlouhé procházky
9. únor 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivčooooo, vítej zpátky :wink: Vojtíšek je krásneeeej, poved se vám :wink: Ještě jednou moc gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. únor 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mydva: Tesim se na fotecky, tak sem pak nejaky nahod :wink: . Jak se jmenoval ten Dr., co Vas rodil??? Doufam, ze v breznu takovej naval nebude :wink: , vcera me tak divne pobolivalo bricho a malej radil jak cerna ruka :astonished: , tak at tam jeste vydrzi.
Mala hodna: Uz jsem si rikala, co s Tebou je, ze jsi tady dlouho nebyla. Ja uz taky chci teplicko a jaro, chjo :angry: A hned holky vyrazime, co vy na to??
10. únor 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
efi no nějak jsem to flákala :grinning: ale už jsem se polepšila a tase budu pěkně pravidelně docházet :grinning: já se nemůžu dočkat až se sejdeme a budu se mít s kým bavit o maminkovských problémech :slight_smile: přítele to zrovna moc nezajmá :grinning:
10. únor 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, ještě jednou velká gratulace k Vojtíškovi. Já byla taky na oddělení těhotných a byla jsem spokojená. Byla tam i telka. A byla jsem hned v pokoji (myslím 7), no hned vedle byla sestra. Prostě paráda. :grinning:
10. únor 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
mala hodna: Tak to jsem zvedava :grinning:, musime to tady trochu rozjet, nejak ta diskuze vazne :unamused: . Prosim te, byla jsem vcera v ty Foerstrovce, myslela jsem, ze ta Dr. je tam na poliklinice a nikde jsem ji tam nenasla, i jsem se ptala, ze prej tam zadny pediatricky nejsou, tak kde to tam presne je??? Ale mrknu se i na net, tak to snad objevim, ale pro jistotu mi to prosim pisni. Dik. Ja taky manzelovi furt neco povidam a nic :frowning2: , pak v obchode se zastavuju u malinkych vecicek a plinek a on nikde, proste mi zdrhne :astonished: , ja bych tam mohla ocumovat cely den :slight_smile:
10. únor 2010 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
efi je to hned vedle té polikliniky taková ta nižší budova napravo(když stojíš čelem k poliklinice) je tam zrovna i dětský ortoped na kyčličky a má ten ultrazvuk tak nemusíš do nemocice. Jooo ten můj výbavičku neřešil vůbec vždycky mi akorád řekl joo hezký :grinning: jediný co vybíral byl podvozek ke kočárku :grinning:
10. únor 2010 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek