• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čerstvá maminka z Hradce Králové. Je tu nějaká?

4. února 2015 
aha, tak dik, jeste tam zkusim tento tyden skocit, uz z toho zacinam byt nervozni, ze to nemam zarizeny, jsem hrozna, furt vsechno odkladam :angry: . Ale ted jsem koukala na mapu c.p. je 1656, tak snad nebudu takovy jelito a najdu to :wink: , s tim Uz to je fajn, ze to je hned tam, kycle u miminek kontrolujou tak do pul roku asi casto, vid??? Ja ted furt peru a zehlim vybavicku a vzdycky rikam manzelovi: Jeee, koukej, to je roztomily a furt tutu nunu, on se jen otoci od compu a hmmm, no hezky :grinning: , je to vsude stejny, jeste, ze ten net existuje a nasla jsem Vas holky, ktery to taky bere :slight_smile:
10. únor 2010 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holky :slight_smile:
mydva Ivča rodila s MUDr. Leškem............ten je opravdu výbornej.......sympaťák a každýmu se věnuje. Mě dělal kontrolní UTZ, než jsem byla propuštěná z porodnice a taky jsem ho chválila, kudy jsem chodila. Opravdovej profík a hlavně s lidským jednáním :wink:

No mě už ta zima taky leze na nervy............už bych chtěla drandit venku s kočárkem a ono prd.

Jeee, efii.........to bylo u nás to samý........manža vždycky na věcičky hodil očko od PC a přesně......hmmm, hezký :grinning: :grinning: :grinning: Ale pod stromeček koupil Emičce sám krásnou koupací sadu.....župánek, osušku, žínku.....to bylo nádherný překvápko :wink: :dizzy_face:
10. únor 2010 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kerrie jee to je manža hodnej to ten můj koupil malýmu 2 věci nejdřív mi přivezl z německa soupravičku tepláčky a mikinku z H&M ve velikosti 44 :grinning: malej měl při narození skoro 4kg :grinning: a pak ze španělska tenisky NIKE asi tak na 2 roky :grinning: joo když chlapi nakupují

efi aspoň že na to přispívají já jsem byla ráda že mi do toho nekecal
10. únor 2010 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
mala..............jooooo, tak to jsem zapomněla napsat...........ten župánek je tak na dvouletý děťátko :grinning: :grinning: :grinning:

Ale jinak souhlasím.............manža mi taky do ničeho nemluvil.......byl rád, že jsem si všechno sama zařídila a neměl s tím štrapáce a nikdy mi ani slůvkem nevyčetl, že bych třeba moc utrácela, atd. Je hodnej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. únor 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takze Mudr.Lesek, to si budu pamatovat, taky bych chtela hodnyho Dr. nebo doktorku, ale jak jste psaly, ze tam jsou vsichni docela vpoho, tyjo, se furt sleduju, holky a taky vas bolela stydka kost a ty vazy tam :astonished: ?? Asi, jak se tam vsechno napina. Manzel taky nechal skoro vsechno na mne, on zase lita hodne kolem bytu, tak rekl, ze jeste tyhle starosti, ze uz by se mu o neveslo do hlavy :wink: , svym zpusobem je to lepsi a taky mi nevycetl ani korunu, dokonce sam rika, at radsi koupim poradny veci, ze nevadi, kdyz to bude drazsi, je takyyyy hodnej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , si je tady chvalime, co??? :grinning:
10. únor 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
efii.........MUDr. Leško :wink: Čoveče........mě ty 2 týdny před porodem pak už snad bolelo skoro všechno :grinning: :grinning:

No jooo, chlapy můžem chválit, ale jen aby to neslyšeli..........bysme s nima pak nevydržely :grinning: :grinning:
10. únor 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky! Rodil nás Dr. Leško- fakt výbornej, a to rodil už hekala maminka vedle na sále, i když mimčo přišlo na svět hodinku po nás, ale obě jsme z něho byly nadšený. Ale třetí mamča rodila s nějakým bubákem a byla z toho docela otrávená, prý ji odrodila PA i nástřih dělala ona.
11. únor 2010 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Efii: Při prvním těhot. mě nebolelo vůbec nic, až porod se zácpou- výborná kombináce. Ale teď mě bolela stydká kost asi od 6 měsíce, převalit se v noci z boku na bok bylo šílený a to byl Vojtíšek hodňánek, v noci jsem o něm vůbec nevěděla. Jenda dr. mě řekla, že to jsou poslíčci, tak jsem zvědavá, kdy porodím to dvojčátko, břicho bych na to měla a kost bolí furt, ale už míň. Na příjmu mě PA říkala, že mám teda fakt břicho na dvojčata :slight_smile:
Manžílek by taky nakupoval, ale když jsme věděli z UZV,že čekáme Vojtíška a né Magdalénku, tak nebylo skoro co nakupovat- akorát autosedačku, aby šla na podvozek a tu jsem sehnala přes MMB od paní z HK a zbytek máme po synovcích(máme jich 6) a Bobíšoj, jo a na autodráhy a vše na dálkové ovládání byl přísný zákaz. Ale kdyby to byla holčička, tak už má snad i lak na nehty. I když zítra vyrážej do města s D, tak to se zase rozvášněj. Na takovýhle nákupy je horší než ženská :wink:
11. únor 2010 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé, Ivčo, to já kdybych nechala nákupy na Jirkovi, tak Emička má na první rok 2 bodýčka............jedno od ledna do června a druhý na ten zbytek :grinning: :grinning: :grinning:
11. únor 2010 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsu vás pozdravit, máme teď pořád něco s počítačem, tak jsem odříznutá :frowning2: Ve středu jsem byla v poradně, prý to do týdne bude, no, to mi říkají už několik týdnů, tak uvidíme, ikdyž cítím, že se něco chystá,a le to už taky pěkně dlouho, tak jsem teda zvědavá :slight_smile:
12. únor 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pájo, neboj oni jsou pohodlný, ale kdyby musel, tak to zařídí na 1! :grinning:
Kryserka: Jet s kontrakcema po těch silnicích nic moc zážitek, to už jsem měla s D. S V to docela šlo, u nás se dalo naštěstí vyjet bez objíždění celýho parkoviště- to bych asi porodila ještě před barákem.
12. únor 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky zdravim, uz me to pocasi fakt vytaci, ty bily ho... furt pribyvaji :angry: , pardon za muj slovnik, ale uz me to fak stve. Holky a teklo Vam pred porodem z bradavek nejaky to mlezivo?? Mne totiz vubec nic netece, tak snad je to ok. A jak ted kojite??? Vsechno ok?? Ja totiz nemam nakoupene zadne lahvicky, ani odsavacku, jsem rikala, ze uvidime, jak to vubec bude a spoliham, ze mi to pujde a pro mimi toho mlika bude akorat, ze nebudu muset dokrmovat atd., si to idealizuju, co??? :grinning:
12. únor 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Efii.........já to udělala přesně jako Ty..........nechtělo se mi za všechny tyhle věci utrácet penízky, když je třeba nebudem potřebovat.........koupit je můžu vždycky...........a zatím kojíme v pohodě.......tak snad nám to vydrží co nejdýl :wink:
12. únor 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je super, kdyz vidim, jak tady maji nektere holky ty vybavicky, jak tam maji uuuuplne vsechno, tak jsi me uklidnila, obchod s mimi vecickama budu mit za rohem, tak to kdyztak dokoupim. Tak, kdyz takhle hezky kojis, tak to uz vydrzi, hlavni je se rozkojit :slight_smile: .
12. únor 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, já taky neměla nic na úmělý mlíko a nemám ani odsávačku. S klukem jsem kojila skoro 1rok a půl a malá taky dlabe, jak to jde. Je to pohodička, hned to je uvařený :grinning: . A přesně tak, jak říkáš vždyť to můžeš klidně koupit i o půlnoci v Tescu, kdyby jsi to potřebovala nějak urgentně.
12. únor 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo ještě jsem zapomněla dopsat, že se malá narodila se 4 kily a teď jich má rovnou 8. Tak jí to asi svědčí :sweat_smile:
12. únor 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile:
efi mně trošku jo, ale tak kapička denně, poznám to jen že mám zevnitř flíček na tričku, resp. podprsence. Ale třeba ségře s mamkou neteklo vůbec a v pohodě :wink: zato po tetě prý v létě lezly mouchy, jak je to sladký :grinning:
my taky kupujeme jen to nejnutnější... ale my toho hodně podědíme, takže třeba z oblečení kupuju jen když mě něco vyloženě zaujme a pokud možno o fous větší, aby to unosil ještě nyní čtyřměsíční synovec.
Jinak v poradně jsme zjistili, že se otvírám, takže ležím, ani se nehnu a dlabu tunu prášků. Tak snad to bude dobrý a nebudu si muset jít do fakultky lehnout.
12. únor 2010 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
martaska: To uz ma 8 kilo??? Skoro v 5 mesicich, tyyyjooo, pekne rostete, tak to krasne prospiva :slight_smile:
wobludka: hlavne at dobre dopadnes a opravdu lez a nech se obskakovat :grinning: .
Manzel odjel na nocni, tak sem doma sama, chjo :frowning2: , asi pujdu zehlit tu horu pradla, jeste nemam ani vsechno vyzehleny pro mimi.
12. únor 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Woblidko........ahojík, co to slyším? :confused: Tak buď na sebe opatrná. Ale neboj se...........znám spousty holek, který měly tenhle problém a ten klidový režim opravdu pomohl............i moje ségra se začla kolem toho 30tt otvírat a nakonec pak ještě přenášela :wink: A co ty nevolnosti, už zmizely? :slight_smile:
13. únor 2010 ve 04:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
On náš mladej je hlavičkou dolů už od 20tt a neustále se tam o ten čípek šmrdlá :unamused: Takže dostává pořádně zabrat :unamused: Snad vydržíme :slight_smile: Ranní nevolnosti mám pořád, ale už jsem si tak nějak zvykla... předevčírem jsem teda prozvracela den a noc, ale nejspíš to byla reakce na léky. Ať už je léto a máme to všechno za sebou...
13. únor 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Určitě vydržíte, nebooooj!! Za chvilku se překulí 30tt a pak už to uteče jako voda :dizzy_face:
13. únor 2010 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak manžílek vyrazil zapíjet Vojtíška. A já si jdu sem trošku vorazit, než začnu luxovat a uklízet pokojíček.
Efii: Na lahvičky apod se vyprdni! Můžeš to koupit až podle potřeby. A kdyby náhodou byl problém s kojením, tak nejdřív vyzkoušej Laktační ligu- vše ti půjčí a budou vás trápit a trápit, ať se rozkojíte :slight_smile: Domča s tím měl problém(což mě nikdy nenapadlo, že by mohl mít savec takový problémy, ale to je na delší povídání, psíš za to mohla jenda dr.) a nakonec jsem kojila do 2,5 roku(teda jen v noci a ráno- lenost vstávat a hlavně jsem si užívala to mazlinkování).
Wobludko: Vydržet! Vojtíšek byl taky brzo hlavou dolů, tak držím pěsti, ať se už neotočíte a hlavně dlouho vydržíte!
Pájo, jak je? Vše ok?
13. únor 2010 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivčo..........tak ten můj už taky vyrazil zapíjet vašeho Vojtíška..........i když v jeho případě spíš "zapíjet"......colou nebo džusem :grinning:
Jinak u nás všechno v pohodě............Emička je úžasná a jsme z ní pořád oba paf........je to náš maličkej poklad :dizzy_face: Už začíná krásně zvedat hlavičku, pozorovat všechno kolem, líbí se jí, když jí vypravujem a číháme na první pořádnej úsměv...........nádhera :dizzy_face: A co Ty, jak válčíš s dvěma raubířema? A co Domi na brášku? :wink:
13. únor 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tyjo, dneska je ospalej den, skoro jsem ho cely prospala, jsem zvedava, co budu delat v noci, asi zehlit a koukat na olympiadu a fandit :grinning: :wink:
Mydva: Laktacni liga??? To je co???? Dej mi kdyztak nejaky kontakt, dik.
14. únor 2010 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, na laktační ligu jsem, myslím, dostala kontakt v porodnici se všema jinýma papírama. Kamarádka tam chodila a pry super. No jo malá roste jako z mlíka (asi točím plnotučny) :grinning: . Je to zlatíčko usměvavý, pořád dobrá náladička. Bráška je taky na ni moc pyšnej a pořád se jí snaží rozesmívat. Jinak ten sníh už mě opravdu se..... :rolling_eyes:
14. únor 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
efii: já taky doma neměla doma jedinou lahvičku, odsavačku, nic a obešla jsem se bez toho, to jsou věci, který se fakt dají dokoupit dodatečně :wink:

mydva: to je krááásný, s tím kojením, já Jakoubka kojila do 17 měsíců, zezačátku jsme málem skončili na Sunaru a nakonec jsem taky kojila docela dlouho, po těch 17 měsících se mi najednou odstavil sám, měl chudin hnusnou rýmu. Já měla z odstavení hrozný strach, on byl fakt závisláček, do 14 měsíců jsme kojili několikrát za noc, pak jsme ho teda odstavili trochu násilně, protože já už to nezvládala, těhu a několikrát za noc vstávat a nechala jsem mu jenom 3 kojení za den a postupně zredukovala jen na to večerní, usínací a nakonec to zvládl sám, šikula. Ikdyž já jsem teda plánovala ho odstavit na tom roce a půl, nakonec mi to bylo hrozně líto a obrečela jsem si to. Ale je fakt, že jsem se připravovala i na možnost tandemového kojení :slight_smile:
15. únor 2010 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pájo, tak prej Vojtíšek nemůže do 18 let ani zakašlat, kolik na něho padlo mozkových buněk.
Efii: Laktační liga jmenovitě paní Bubeníková je náš andílek, zachránila nám kojení. Naučila "kojit" i manžela přes prst. Kontakt dostanete v porodnici.
15. únor 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivčo..........tak to je hlavní........ale byla to jasná věc.......jak se do toho vložej Norci, tak o zapití je vždycky postaráno :grinning: :grinning: :grinning:

Naše Emička má dalšího ženicha..........včera tu byla kamarádka s 2letým hošíčkem a ten si chtěl Emi vzít domů :grinning: :grinning: :grinning: Ale nedala jsem ji......ani manžu nepožádal o její ruku, tak co :grinning: :grinning: :grinning:
16. únor 2010 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, Míša je taky pořádně zapitá a je to na ní vidět :grinning: . Narodila se v září a bylo nádherně, tak jsme dělali na zahradě sud a kýtu. No bylo to parádní, měla jsem štěstí, že jsem jako jediná byla střízlivá, protože ty rána..... :grinning: .
kerrie: pořádně si Emičku hlídejte, ty chlapi jsou hrozní asi už od narození, když si ji chtěl hned ukořistit :sweat_smile: .
16. únor 2010 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Martaska..........no jooo, chlapi, co bysme taky od nich čekaly, viď? :grinning: Však manža říkal, že si na ně pořídí brokovnici :grinning: :grinning:
Naši malou museli zapít kamarádi, páč manža je abstinent...............ale zvládli to statečně..........myslím, že nám nějaký marodění taky rozhodně nehrozí :grinning: :grinning: :grinning:
16. únor 2010 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek