• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čerstvá maminka z Hradce Králové. Je tu nějaká?

4. února 2015 
To je dobře, že má manža tak obětaví kámoše :grinning: . My jich máme taky hodně, co se pro tu naši princeznu obětovali. :sweat_smile: . Brokovnici? Tak to musím tomu svýmu poradit. Až se tu budou houfovat před oknem nápadníci, aby byl připravenej- :sweat_smile:
17. únor 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky, u nas uz taky planujou oslavy, nasi rikali, ze maji va sklepe nejakou xletou brandy a segra rikala, at se malej narodi v sobotu, aby nemusela druhy den do prace, ze ji bude spatne, chapete to :grinning: ????
17. únor 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
efii: u nás se taky musí rodit na víkend :grinning:
17. únor 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je sila, ja budu rada, kdyz to odrodim a oni mi to jeste takhle naplanuju, tak jo, dam si mezi nohy spunt a budu cekat na sobotu, nejlepe prej dopoledne :astonished:
17. únor 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo oslavy, my jsme v porodnici hotoví a ostatní chlastaj, to je úděl :grinning: . U malýho to bylo tak, že když nám odvezli malýho ze sálu, tak se manža rozloučil, že mu zavíraj Tesco /ještě nebyl nonstop) a bylo :sweat_smile: . No oni by ho už stejně vyrazili. Tak jsem tentokrát zavelela, že z toho chci taky něco mít za tu dřinu, tak jsme zapíjeli až další týden. Tak malá měla hned grilovaný masíčko v mlíku, no možná proto tak roste :wink:
17. únor 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Omlouvám se, že jsem posledně úísůa jen málo, mladej mě to odeslal.
Zapíjet miminka se musí! Já rodila oba kluky v so brzo ráno, u prvního byla zapíječka ještě ten den, tak si ji manža moc neužil, protože byl od půlnoci vzhůru, v 7 dorazil domu a už mu volalo plno lidí, že grtatulují a co a jak a večer byl KO a navíc plno lidí třeba hned nemohlo. Vojtíška zapíjel postupně celé tři dny, protože měl HK prázdniny a všichni byli pryč a mega oslavu udělal za týden. Myslím, že to tak bylo lepší a podle triumfálního návratu v 5 ráno si to asi dost užil. Pak jsem mu říkala jaká to nespravedlnost, že si to ženská odedře a ani to nemůže oslavit, tak mi na to ře, že si odedřel před 9 měsícema- to je teda porovnání, co?
18. únor 2010 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo oni se tak nadřou :angry: . Já jsem taky tomu svýmu říkala, že to fakt není úmění, když se to tam dostane tak malinký a ven už to leze veliký (kluk měl skoro 4,5 kila). Chlubil se jak to těhotensví a porod skvěle zvládnul, no já bych padla. Při prvním jsem nabrala 23 kg a u druhé 17 kg, a největší břuch jsem měla přes léto. Naštěstí mě opravdu nebylo nějak zle i na dovolený jsme toho dost nachodili, ale tatínek to zvládnul :grinning: .
18. únor 2010 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, manža mě taky říkal, že ten porod nebyl tak hroznej, že to prej čekal horší :grinning: :grinning: :grinning: to jsem ráda, že se mu to tak líbilo :grinning: :grinning: :grinning: Mě teda už míň.
Noooo, ty se tak nadřou..........jako kdyby ten výrobní proces nebyl jejich nápad, co? :grinning:
Teď jim určitě všem zvoní v uších, když je tady tak pěkně drbem :grinning: :wink:
18. únor 2010 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jo, ale manzelovi je to celkem jedno, kdy to vyprdnu, to hlavne segra :confounded: , ale dela si sramdu, se aspon tomu spolu natlemime :grinning: . Ale zapit se to musi, to je fakt :sunglasses:, i kdyz az prijdu z porodky, tak by nam taky mohli neco vymyslet :dizzy_face:
19. únor 2010 v 05:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo to máš pravdu, taky si zasloužíme nějakou oslavu po té devítiměsíční dřině :dizzy_face: . Oni si snad myslí, že to kytkou spraví :grinning: . Ale ne dělám si srandu, mě se celkem po těhulkování stýská, sice jsem byla opravdu těžkotonážní, ale bylo to prima. Hlavně když si vzpomenu, že to bylo naposled ( do třetího asi fakt nepůjdem) :sweat_smile: .
19. únor 2010 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám že tady se to neví :slight_smile: kryserka porodila včera v 9:40 Venouška,míry si nepamatuju,jsu na druhý hradecký diskusi ale byl docela malej :slight_smile: Porod rychlovka, manžel to ani nestihl protože odvážel Kubu na hlídání. Psala že v 8:40 byla v porodce a v 9:40 Venda narozen. Prý to bylo mnohem snažší než s Kubou.
19. únor 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veliká gratulace k Venouškovi!!!!!!!!!!
Hele Pájo, tak čí je vlastně Emička nevěsta? Já myslela, že máme předplaceno ještě z bříška, když se tak k sobě tulinkovali!A hlavně, nezapomeň, že máme dva chlapáky!
O těhotenství mě ani nemluvte, ani jednou jsem na porod nespěchala(kluci teda byli oba jiného názoru), strááááašně jsem si to užívala- kopanečky, škytavka- miminko bylo jen moje!!!! Klidně bych šla do dalšího, je to nádhera! A navíc máme první dítě první měsíc, druhý dítě druhej měsíc... tak jestli to bude takhle pokračovat??????????? :grinning:
19. únor 2010 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mooooc gratuluju k Venouškovi :sweat_smile: . Hlavně hodně štěstíčka a zdravíčka pro oba. U nás to taky taťka nestihnul, i když to nebylo tak rychlé, ale nejdřív mi řekli, že to ještě nebude no a bác ho, pak mu volám, že už je taťka. A to si to tam celý den se mnou "vyžral". To jsou asi ty vyvolávaný porody. :frowning2: .
19. únor 2010 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeeee, další miminečko :dizzy_face: Tak moc gratuluju k Venouškovi :dizzy_face:

Ivčo............nebooooj, to nějak zařídíme, abysme měly společný vnoučátka...........ale zatím to vypadá, že Jirka bude Emičku hlídat do 30-ti s brokovnicí :grinning: :grinning: :grinning:

Martaska......že to spraví kytkou? Čoveče, já nedostala ani tu kytku :sweat_smile: :grinning:
19. únor 2010 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
30 je akorát,ne? Ale nesmí se to pak už moc protahovat, ať se těch vnoučat fakt dožijem!
Tý jo, nebýt táta u porodu, tak to by asi nepřežil. Já v noci volala mamce, tak hned vyrazila- má to 12km, přavážet D jsem M zakázala i kdyby to bylo přes den, aby to právě stihnul. Obě babičky tu jsou do 3/4hodky i se zácpama na kruháči.
Kytku jsem teda dostala 2x- poprvé 21 růží(táta i D jsou 21, i když každej jiný měsíc) a teď jsem dostala 3růže=3 chlapáci v domě :wink:
20. únor 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nojoooo, dalsi mimi, ja jsem to vcera cetla na druhy diskusi, hlavne, ze to slo hladce, se tak bala, aby to nebylo jako ten minuly porod, Mooooc gratuluju, jeste jaaaaa a uz muzeme vyrazit s kocarama :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. únor 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivčo..........prosim Tě............tak až zas budou mít nějakou pánskou jízdu, tak ať ten Tvůj poučí toho mýho, jak se kupujou kytky, jo? :grinning: :grinning: :grinning: Ba neeee, jí kecám..........občas taky nějakou dostanu........jen za porod jsme jaksi nedostala ani poděkování.............akorát mě poplácal po zádech jak nějakýho kámoše a povídá: " No vidiš to, jaká seš šikulka." :grinning: :grinning: :grinning:
20. únor 2010 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pájo, neboj ono to tak horký není! Narozky si pamatuje jen díky tomu,že je mám ve státní svátek a Pája je měsíc po mě na další svátek, tak na nás nezapomíná. A to ,že se narodil Vojtik zaregistroval, ale až se ho zeptáš na datum,tak to vědět nebude!
A Jířa byl na Tebe pyšnej, když nám to tu líčil, tak mě slzičky v očích, prej už má úplně jinej pihled na ženský- je to miláček :wink:
20. únor 2010 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivčo........to teda je :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Se vším mi moc pomáhá a Emičku úplně zbožňuje.........fakt je z něj úžasnej tatínek :slight_smile: :dizzy_face:
A jak vy? Zvládáte se dvěma raubířema? A Domíšek už si na brášku zvyknul? :wink:
Joooo, ale tak to máte taky dobrej systém...........zkrátka když je státní svátek a nemusí se do práce, tak se slaví :grinning: :grinning:
21. únor 2010 v 00:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja zkusim manzelovi nadhodit, ze jedna maminka na netu dostala za porod 21 ruzi a uvidime, jestli ho to trkne :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ne, ale neco by mi dat mohl a blbou bonbosku bych brala, aspon neco :astonished:
21. únor 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Páji, to je dobře, že je taťka poprděnej! D je děsně záhadnej, asi to v něm bojuje. Jednou tříská dveřma do ložnice, kde spí V a včera mu zase třeba nesl do postýlky tatrankt- měl dvě,tak jednu sní on a druhou Vojtik. V so byl na svatbě a podle M to byl Vysírák všech vysíráků, všechno bylo špatně. Odpolko jel k našim a tam místama pokračoval a včera jsme pro něho všichni jeli a byl milionovej- V hned svlíkal a hladil, nakonec jsrm mu donesla panenku, abych mohla vůbec kojit. :grinning:
No, státní svátky 28. jsou u nás fakt slavící a to ještě 28.10. byli založeni Norci, ale rok teda fakt nevím.Ef :sunglasses:
Efii: To víš, to bylo jen díky tomu datumu. Škoda, že kytice nepřežila stěhování, ale vyhodila jsem ji, až teď v zimě. Jo a od tchýňky jsem dostala prsten k prvnímu dítěti, ale taky ho vybíral manžílek, aby ho zkusil.
22. únor 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak mě dnes držte palce, jdu poprvé sama s oběma ven- vidím to k lachtanoj a zpět. Asi vezmeme kyblík a lopatku na sníh. Jsem zvědavá, jak bude D hodně zmáchanej a kolikrát budu brzdit kočárek a honit dítě po sídlišti.
22. únor 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivčo, jak jste zvládli procházku? :wink:
22. únor 2010 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tady je nějak mrtvo :wink: . No jo mimča dávaj zabrat. To moje je taky nějaký aktivní, na mě leze jarní únava, ale Míša to nějak nebere v úvahu, je strašně zvědavá. Dnes jsme byli celá rodinka u zubaře, no ta na něj dělala takový oči, začínám mít strach, že bude na chlapi :grinning: . No i když lepší než kdyby byla na ženský, že jo. Alespoň se můžu těšit na vnoučátka :sweat_smile: .
24. únor 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pájo, procházka dobrý, naštěstí tím naším kočárem projedu i ten mokrej sníh, protože jít po chodníku dole u Lachtana, tak je D durch u první kaluže. Stačilo pak čištění kaluže, která byla na lachtanoj- umíš si ty rukavice představit- a pak na to místo nakládat lopatkou sníh. Když maminka zavelela, že jdeme domů, že je mokrej, tak nastal rychlej přesun na klouzačku- pochopitelně opět žádná vyhrnutá cesta a na jediným bahnu, který potkal, mu ujela ve sněhulích noha a sednul si tam. Ale s tím vším bylo počítáno, proto měl venkovní kombinézu.ˇ
Ještě jednou děkujeme za krásné oblečky a puzzlíka! Už se těšíme, až se uvidíme! Musíme nevěstince předat taky dáreček!
Včera bylo tak nádherně, jenže D měl blicí noc, tak přijela babi a šla ven aspoň s V. A dnes, když už je celkem OK, tak je zase hnusně- bůůůůůů.
Martaska: A myslíš, že budeš mít na vnoučátka čas? Když se ani důchodu nedožijeme? :angry: To náš mladej je zásadně na nevěsty, na každý svatbě se jich dožaduje a nechce se od nich hnout, tak myslíš, že bude sňatkovej podvodník? :sunglasses:
26. únor 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivčo :grinning: :grinning: On Ti chtěl asi Domíšek udělat radost.......abys měla co prát :grinning: :grinning: Jejda, jak to, že měl blicí noc? :confused: Nějaká chřipajzna? No, hlavně že už je mu líp. :wink: Včera bylo opravdu nádherně, taky jsem drandila s kočárkem........úplný jaro......jenže příští týden se má prý zas ochladit :frowning2: Doufám, že se spletli a předpověď jim nevyjde.
Holky, to je fraška s tou mateřskou, co? Já nevím, proč o tom furt melou, když nám stejně nic nedaj. Už mě to leze na nervy :angry:
26. únor 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Praní kombinézy byla maličkost o proti problindělí noci- spíš nevěděl, co do pusinky(zmrzlinkovej pohár, ananas, jabko, s M si pak dali míchaný vajíčka...)
Ta MD mě nepřekvapuje, když se měl narodit D, tak se mlelo dobu o zvýšení porodnýho a pak se zvýšilo až od dubna a D je v lednu. Pokud to zvednou,tak pochybuju, že to vrátěj zpětně.
26. únor 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak můžu potvrdit, že je každý dítě jiný. D mě zásadně při přebalování počůrával, V už mě 2x po....(povajíčkoval), pokaždý dobrej nálet a zásah :grinning:
26. únor 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivčo, můžu Tě ujistit, že tohle uměj i holčičky............Mě už se taky stalo, že jsem přebalovala, Emička si.....ulevila od plynatosti (když to teda vyjádřím slušně :grinning: :grinning: :grinning: ) a v tu ránu jsem měla kropenatý tričko :grinning: :grinning: :grinning:
26. únor 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj. Mě to dělali obě dětičky :grinning: . Asi jim to jde líp než do plíny. Mě už mateřská nerozčiluje, pže už mám rodičák, ale je to na h...... Obrali mi alespoň leden o 2500, - což je opravdu dost. Kámoška- těhule je na nemocenský a to jí taky hodně skrouhli a potom mateřská na prd, no prostě síla. :frowning2:
28. únor 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek