• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čerstvá maminka z Hradce Králové. Je tu nějaká?

4. února 2015 
Holkyyyy, kde to vázne? Určitě všechny kočárkujete venku, když je tak hezky a na koníkování není čas, že jo? :grinning: :grinning: :wink:
3. bře 2010 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jdu vás jen pozdravit, ještě moc nestíhám, no a asi to v blízké a možná i vzdálenější době nebude lepší.... Naštěstí tu teď mám maku, ale příští týden už pojedeme naostro, tak z toho mám hrůzu, jak to budu zvládat bez psychické újmy.....
4. bře 2010 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky, nojo, nejak to tady vazne, snad se to polepsi, az bude fakt jarneji, tak bychom mohly dat srazek, ja jsem teda stale 2v1, ale kazdym dnem to muze byt :astonished:
Krys: To zvladnes, uvidis a Kubik ti pomuze :slight_smile:
4. bře 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo Krys, vždyť jsi šikovná holka :wink: . Je pravda, že já mám co říkat, malýho ráno "vyhodím" do školy a potom už většinu času má své zájmy, tak mi zbývá jen Míša, tak mám pohodičku. Ještě jsem si přihlásila obědy na Štefánikovce (výborně tam vaří), tak ani přes týden nevařím. No já mám pohodu :sunglasses: . Já mám asi opravdu "mateřskou dovolenou" :grinning: . Na kočárkování se ráda přidám.
4. bře 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
nooo, tak vaření bych si taky nechala líbit :slight_smile: Ale tady na vesnici bych se musela leda vtírnout někomu do baráku :grinning:

efii: týjo, Tobě to teda poposkočilo. Myslíš, že se už něco chystá? :wink:
4. bře 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravíčko všem! Nestíhám, v týdnu mě dohnala nějaká choroba nebo co. Škrábalo mě v krku, tekla rýma a navíc mě bublalo šíleně břicho. Jeden den jsem proležela, tak tu byla babí a pak už to šlo, za dva dny jsem byla fit. Akorát chuděrka Vojtíšek měl kontaminovaný mlíko a trošku v něm furt chrochtá, snad bude brzo ok. Jinak jsem dnes sáhla po dudlíku- já odpůrce. Skoro celý den nespal.
Holky nemáte někdo zkušenost se šátkama, nevíte jestli existuje v HK nějaký kurz na zavazování a hlavně ukládání mimek do nich, bojím se, abych malému nějak neublížila. Docela mě to láká a navíc jsme ho dostali.
Martaska: Na Štefánikovce ještě berou lidi z venku? Na Horákovce ne. Ale tam bych to měla přes kopec, no snad bych to nějak stihla před odjezdem na Slezský pro Domču. Vydávají od 11? A jaká je cena? Je jídelák někde na netu?
5. bře 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj. Na štefánikovce berou pořád, vydávají od 11,00 do 11,30 a oběd stojí 55,-. . Bohatý porce, hodně tam chodí maminy, aby nemusely vařit. Můžeš si vybrat ze 2 jídel a většinou je ovoce. :sweat_smile:
7. bře 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Martaska: A jak to tam je s kočárkama? To se nechává miminko někde venku?
7. bře 2010 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čusík :grinning:
Jůůůůů, Ivčo, Ty jsi 43tt??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Naše mladá dnes ne a ne zabrat..............teď mě vystřídal Jirka....my už bysme oba spali a ona má pořád očka jak dva tenisáky a vesele kouká do světa...........a chce společnost :grinning: :grinning: :grinning:
7. bře 2010 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, kočárky se nechávají na chodbě, tam jsou hned schody do jídelny tam, kde se to vydává. Tak vše v poho, čekají tam v kočárku i "neuspaná dítka" a jelikož to je rychle nandaný, tak tam ani nevyvádí. A pokud bys tam musela chvilku čekat´, tak na mímo jukneš, je tam vidět, když kousíček popojdeš. Ale většinou to není potřeba, je to opravdu rychlé. Je tam plno kočárků. A přes net si můžeš objednat i odhlásit, tak paráda.

Kerrie: naše mladá je taky společenská :grinning: . Nejlíp se jí spí v náručí u telky. Hlavně když ji dám do postýlky, tak se hned probudí. :confounded: . Tak teď většinou spí se mnou, vím, že se to nemá, ale co, je to moje poslední dítko, tak si ho užiju :dizzy_face: . Malej taky hodně spal u nás a do velký postele šel v poho, asi ty moje děti nemaj rádi mříže, či co :grinning: .
8. bře 2010 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
mydva: mě učila vázat šátek porodní asistentka Chvátilová. Ale jukni na http://www.sanami.cz vím, že kurzy pořádají, jen myslím nejblíž v Týništi. Já šátek mám a už se hrozně těším, až budu zase šátkovat, Jakoubek v něm byl hrozně spokojený :wink:
8. bře 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti........tak vaše malá spí u telky?? Nooo, tak my zas máme dvouměsíční karbanici............nejspokojenější je v zabalovačce u manži v náručí, když spolu na PC hrajou poker :grinning: :grinning: A on mi ji pak vůbec nechce půjčit, páč prej mu nosí štěstí a jde mu list :grinning: :grinning: :grinning:
9. bře 2010 v 06:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to budete brzy v balíku, až to ti dva roztočí v kasínu :grinning: . Já už moc u počítače sedět nemůžu, protože ta moje mi už hrabe na klávesy a občas mi to tak zapiklikuje, že musím restartovat počítač. Ale jediná moje záchrana jsou reklamy, to mě fakt nepotřebuje. Tak ještě ´že jich dávaj dost. :wink: .
9. bře 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jooo, jen počkej, až podle toho bude chtít nakupovat...............malej synovec sotva žvatlal a už ségře vysvětloval, že to "mušej objednat hned, páč doštanou šlevu" :grinning: :grinning: :grinning:
9. bře 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pane jo, tak to bude po mě. To aby taťka víc vydělával :grinning: .
9. bře 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pájo, zkouším, kam mě program dovolí jít, lae asi to nijak neřeší, když jsem už ve 44tt :sunglasses: Jinak teda nevím,jestli tuhle nevěstu chceme, aby nerozfofrovala celou zubařskou(těch je málo, tak kšefty budou) výplatu!:unamused: A když se k tomu ještě přidá pár "šlev", ani nedomejšlet....
Holky naše měsíční mimiko se pomalu mění v dorostence, to je hrůza, jak to letí! A to radči nepíšu dnešní míry!
Kryserka: D takový věci nemiloval, ani babyvak, nechtěl být omezovaný, což mu teda zůstalo do teď, nevím, jestli se jeho požadavky dají nazvat asertivitou, ale gramofonová deska to je. Na net jsem už koukala, dokonce mám i DVD,ale stejně se trošku bojím. Vojtíšek byl ve 14dnech už modelem právě pro nafocení těchto postupů, u paní byl moooc spokojenej, ale u mě pak řval- nevím, jestli jsem mu "podezřele" voněla :wink: a nebo jsem to moc utáhla.
Martaska: Díky za info o těch obědech, musím to promyslet, jak bych to všechno zkloubila. D musím vyzvednout ve staciku do 12, aby tam nezůstal poslední, on je pak smutňánek. Jo a čidlo v zadku taky máme nebo,jestli ta naše postýlka nějak píchá? Ale v noci jsou naštěstí všechny senzory vypnutý:wink:
9. bře 2010 ve 23:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivčo.......... :grinning: :grinning: :grinning: Takovej zubař v rodině, to se vždycky hodí.............toho my berem. Jako důchodci bysme se nedoplatili a takhle budou pěkně protézky grátis.........co by neudělal pro tchýni s tchánem, že jo? :grinning:

Holky, tam je zas kosa, to je na prd..........v tom se nedá pořádně kočárkovat :angry: :frowning2:
10. bře 2010 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, o obídkách popřemýšlej jsou fakt dobrý. Vaří tam moje kamarádka, tak vím z čeho :grinning: , i když ty školní jídelny už nejsou to, co za nás, díky bohu. Ta zima mě taky už štve, už nás to naladilo na jaro a teď, když posílám kluka do školy, tak je - 10. Hrůza. Jo jo, zubaři se vždycky hodí, my chodíme celá rodinka k Jelínkovi a absolutní spokojenost a ta naše mrňavka už na něj dělala oči, asi ho chtěla nějak zaujmout, aby jí nic nedělal, či co :grinning: . I když ještě nemá co bránit, ale co kdyby, že jo.

Jo a pro všechny: obchod Andílek se likviduje a mají tam úžasný slevy na všechno. Zimní oblečení o 70%, ostatní o 50% a na potřeby pro mímo o 30%. Já tam teď nakoupila i příkrmy protože maj 2+1 zdarma a trvanlivost do příštího roku, tak jsem nakoupila na léto až budeme jezdit na výlety a na dovču. Jo ještě Andílek je u centrálu Ve Škroupovce . Jak je nábytek a naproti jízdní kola, tak kousek dál směrem k Průmyslovce je průjezd kde je taky nábytek a ještě něco a právě ten Andílek. Neberou tam karty, tak hotovost sebou, ale ne moc já tam utratila 2000:wink: .
10. bře 2010 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, moc děkujem za info...........určitě se tam stavím..........třeba taky něco koupím :dizzy_face: I když já jsem spousty věciček nakoupila i v Krtkovi za pár kaček......vždycky si říkám, že tam jen tak juknu a stejně jdu domů s taškou..........naše Emička má víc věcí, než my 2 s manžou dohromady :grinning:

Ivčo a u nás na Miladě se nedaj zajistit obědy? Jestli tam už neberou, tak co zkusit protekci u sousedky pod váma? Třeba by Tě tam ještě propašovala :wink:
10. bře 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo já taky v krtkoj nakupuju, je to bezva. Taky bych už měla přebrat věcičky a nějaký tam prodat.Na Miladu chodí můj malej a taky je s jídelnou spokojenej. Já tu Štefánikovu vzala proto, že tam mám kámošku a obědy beru, když jdu kočárkovat, pže stejně musím na procházku, tak proč ne. :wink: .
11. bře 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pájo, jak to teda je? Prý taťka nabízí nevěstu jinde!!!!!
Sousedka Miládka mě to vyjednávala, ale prý teď neberou, že by se dostali do vyšší DPH. Ale jsem v pořadníku.
Teď mě straší, jak to zvládat s chlapečka po "o" ze Slezskýho. Béňo by přišlo na strašný peníze, péšo to D nezvládne a bus nezvládnu asi psychicky já. To by jeden nevěřil, jak jsou lidi pohoršený, když už nechtěl D sedět na klíně a stál u okna a pak si třeba sednul na zem(nikomu se neplet)- sakra budou to prát oni? Čili jsme v pokročilém stádiu těhot.(když se mě už nevešel kvůli břichu na klín) vystupovala u Garni a ťapali péšo na konečnou- kupodivu to ušel, i když potřeboval každýho velkýho psa atd. Zvažuju ten skateboard, ale plno mamim mě odrazuje, že na tom děti stejně stát nechtěj.
Holky, musím se vám svěřit... JSEM STRAAAAAŠNÝ PRASE! Táta na fotbale, chlapečkové spinkaj a já sedím u PC a žeru štrůdl. Takhle mě bude M říkat furt: "Ty moje Venuše".... :frowning2:
Z Andílka máme postýlku a V je třetí miminko, který ji bude demolovat. To jako fakt končej? Sakra, já se do města nedostanu, i když vlastně musím s daněma na FÚ, tak to třeba stihnu. A Krtka mám naštěstí hooodně z ruky, tam chodit nemůžu.... :wink: Naštěstí jsme Barka a máme kluky po 14dnech, tak se velikost moc neliší. Ale mít holčičku, tak by mateřská nestačila. Ono stačí sekáč na Benešovce... se řekne, že to je jen za dvacku, ale jednu tam fakt nenechám...
11. bře 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivčo.........jak jako nabízí jinde? :confused: Já mám od něj info, že do 30-ti bude žít s náma a do 18-ti bude nepolíbená :grinning: :grinning: :grinning:
Na pohoršený lidi se vyprdni............nemaj co na práci, tak pruděj. Kamarádku seřval nějakej důchodce kvůli kočárku a prej :" No joooo, to se vám to jezdí, když za ten kočárek nemusíte platit", tomu se holt teď nevyhneme, takovým "dobrákům" :unamused:
Jůůůů a štrudlíček mňam mňam..............taky bych si dala.........Venuše nevenuše :grinning: :grinning: :grinning:
12. bře 2010 v 06:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé štrůdlíček hmmmmm, mňam... asi ho budu muset taky udělat. No jo některý lidi jsou fakt na hlavu, ale nejvíc důchodci. Já jsem teď příjemně překvapená z mlaďáků, když potřebuju do autobusu, tak se vždycky někdo zeptá, jestli nechci pomoct, to před 9 lety, abych je ještě prosila na kolenou a ne jednou se mi stalo, že se nikdo neuráčil a musel mi pomoct řidič nebo jsem jela až dalším. Taky jsou fajn ty nízkopodlažní, to si člověk neuvědomí když netáhne kočárek :wink: .
Jo a Andílek tam bude asi do konce dubna, tak je ještě čas :wink:
12. bře 2010 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, tak to jsi měla kliku na mlaďáky.............já jela 1 den před porodem busem, tam seděli 4 mládežníci, já nad nima s tím pupínem a vedle mě stála paní o 2 berlích..........a nikdo nás nepustil............ale co, to neva. Hlavně že jsem neporodila už tam :grinning: :grinning: :grinning:
12. bře 2010 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Venuše se hlásí! Já se toho břicho nikdy nezbavím- v ne jsem pekla bábobvku pro návštěvu, nakonac si dala jeden kousek a zbytek jsem sežrala ve dvou dnech já. Jsem prase, jsem prase..... :frowning2:
Pájo, kdy jdete na Vítání občánků? My 5.5.
Jo a ještě jsem byla akční- nahlásila jsem na pc kurz s certifikátem. Vše pro maminy hrazeno, už na jsem na něm byla před 2 rokama a teď jsem se nahlásila na pokračující, ten teda fakt nevím,jak zvládnu, ale posledně jsem se občas nudila, protože jsem to dost znala. Nejdete někdo se mnou?
Mě jednou do busu pomáhala s golfáčem(máem docela těžký) holčička asi tak 11 roků, nabídla se sama, když všichni najednou nastupovali zadníma dveřma. Když si pak sedla, tak jsem zjistitla, že má ještě ruku v sádře o to víc jsem jí děkovala a trošku se zlobila, že jsem mohla říct někomu z toho busu.
16. bře 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivčo, my se jdeme vítat 7.4. :wink: Škoda, že nejdem společně..............
A čoveče..........jaký prase? Když na to máš chuť, tak si dej...........všechno půjde dolů kojením a běháním kolem těch dvou zlatíček :wink: :slight_smile:
Jinak holky............taky jsem navštívila Andílka............a koupila jsem tam Emičce k svátku její první panenku :dizzy_face: a pak ještě pár drobností..........maj to tam všechno teď fakt hrozně levný :wink:
16. bře 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pájo, to je škoda, konečně se mohli "mladý" potkat bez břišních zábran :wink: Hele, nám bude v so 6týdnů- to je hrůza, jak to letí a pak můžeme spáchat nějakou seznamku. A taky Emičce konečně předáme dáreček! :dizzy_face:
Na co máš chuť si dej, to bych musela být jako Ty a přibrat pouze prsa s mlíkem. Mě jsou snad malý i naučnice.
S tím Andílkem mě teda lákáte. Budu se tam muset vypravit. ALe nechtěla jsem teď nikam prcka tahat, dokud nebude po šestinedělí. Všude teď řáděj ty sajdy-pochopitelně ji měl i náš táta :angry: , ale my snad ok ťukťuk.
17. bře 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holkyyyy :dizzy_face: Zdravím všechny na novém koníku..........doufám, ře se nám nikdo nazatoulal :sunglasses: :dizzy_face:
21. bře 2010 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak nám nejspíš začínají růst zoubky, fakt paráda :wink: . Malá je protivná, má i teplotku a průjem. Jen teď nevím, jestli to je kvůli zubům nebo z toho, že jsme začali dávat mrkev :angry: . No ale musím ji pochválit, mohlo by to být i horší :sweat_smile: .
Vítání je fakt super, moc se nám to líbilo.
Já taky pořád žeru :grinning: , teď mám radost, že jsem na původní váze, ale nejspíš to dlouho nebude :rolling_eyes: , pže mám pořád na něco chuť, škoda že ještě nejsem těhotná, to jsem měla alespoň výmluvu :grinning: .
Holčiny užívejte začátek jara, vypadá to, že bude krásně, malá se mi bouří, tak jdu chovat :sweat_smile:
22. bře 2010 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, neva, kdyz se taky pridám? klucik teda neni tak uplne nejmensi, ted mu je 8 mesicu, ale zase jsem primo z Hradce, tak tim to snad vykompenzuji:slight_smile:
30. bře 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek