• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čerstvá maminka z Hradce Králové. Je tu nějaká?

4. února 2015 
Erian...........ahojda :slight_smile: Vítáme Tě tady.
23. dub 2010 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady to zase jede. Čarodky bývaly i na hřišti Sokola ve Třebši, ale jestli jsou tam furt...?
Tu ze čtvrtýho jsem dlouho neviděla, ale určitě mě s kočárkem zaregistrovala, když mě stíhá špízovat za žaluzkama, když jdu s D od auta. :angry:
Erian: Kdy jsi rodila? Koukám, že máme prcky stejně a jsem z MP, ale mám to složitější, kvůli staršímu Bobíškovi. Čili spíš taky kočárkuju sama a končím u lachtana.
Jinak zase hlásím přežírání- manžílek uklohnil k večeři bramboráky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. dub 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivčo.........ta ze čtvrtýho má aspoň snahu schovat se za žaluzky...........ta z šestky, co bydlí naproti našim, se nestydí vyklonit do půl pasu z okna :grinning: :grinning: :grinning:
27. dub 2010 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nějak to tu flákám Tak jdu aspoň pozdravit a nahlásit že ještě žiju.
28. dub 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
mydva: já rodila 2.2., že bysme byly kolegyně z porodnice :slight_smile: ? já jsem tak líná jezdit sama, že už když někam vyloženě nejdu jen šoupnu kočár na balkon, samotnou mě to fakt nebaví, ale zase to není moc dobrý na odbourávání poporodních tuků :stuck_out_tongue_closed_eyes:
holky kde kupujete věci na mimčo? já jsem chodila do Andílka a toho teď zrušej takže asi budem chodit nahatý, ještě že bude léto :grinning:, Tesco to taky nezachrání, přijde mi že tam toho mají méně a méně...
28. dub 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pájinko: Sakra, musím juknout, kdo tam bydlí :grinning: Ale asi vím. Tý jo, další náhodičky, jukni, jaký máme datumy registrace na MK.:grinning: i :grinning: :grinning: : já už z toho fakt nebudu
Erian: Tak to jsem se už nepotkaly- 6.2. :sunglasses: S prvním jsem toho nacourala hodně a najezdila na bruslích. Ale teď to nějak nezvládám a tak ty tuky taky furt jsou, nemůžu se dostat pod 70 natož pod 60kg :angry: Jsem prase nenažraný a hlavně líný.... Kdy jdete na Vítání občánků? My s Kerrrie 5.5...... Vzhledem k tomu, že jsou kluci po 14dnech, tak máme hadrů pllllno, i když V je obřik a hodně věcí nám nesouhlasí. Jinak nakupuju po sekáčích a v Krtkoj. Prý je dobrý značkový sekáč na Staráči. Dá se i nakoupit na Benešovce, když to máš blíž.
28. dub 2010 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
my: no tak to jsme se akorát minuly, mě 6.2. pustili domů, byla jsem šťastná jak blecha, dýl bych to v porodnici asi nevydržela :confounded:
holky tak to se na tom vítání potkáme, my jdeme taky :slight_smile: teda pokud budeme ok, jdeme v úterý na očkování a vzhledem k tomu, jaká byla reakce na TBC nevím nevím, jestli budeme schopný takovouhle významnou společenskou událost absolvovat...docela se toho bojím
jo a to hubnutí to je teda fakt síla, já jsem šla z porodnice snad ještě tlustší než tam, nevím, jak je to možný...70 kg hranici se snažím taky pokořit už 3 měsíce no a 60...hehe tak toho se asi už nedočkám, to bejvávalo tak před 5 lety... :rolling_eyes:
29. dub 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
co znamená "a končím u lachtana" ? a jsem fakt zvedava na odpoved, moje fantazie pracuje na plné obrátky, tak at to stoji za to :wink:
29. dub 2010 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadaz.............to je Ivči (mydva28) oblíbené restaurační zařízení :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. dub 2010 ve 23:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zahlídla jsem plakát s čarodkama u Média, ale jenz auta, tak víc nevím.
Erian: Jaká byla reakce na TBC? My zatím očkování nemáme žádný, starší měl velkou reakci na TBC a tak mldaší má odloženo. Jdete taky ve 14hod?
Dadaz na lachtana se ani neptej :sunglasses:, nejdřív končím u lachtana na průlezkách a pak doma na lachtana, naprosto KO, cesta domů je šíleně vysilující, protože se D domů nechce(to víš, restaurační zařízení v tomhle počasí táhnou) :grinning: :grinning: :grinning:
30. dub 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
my: reakce hrůůůza...měsíc pravidelnýho vymačkávání každý týden v poradně. chudáček malá u toho řvala jako tur, prostě obrovskej bolák plnej hnisu, když jsem to viděla chtělo se mi brečet...jakou reakci jste měli vy? my to ještě nemáme úplně ok, tak možná nás v to úterý nakonec ani nenapíchnou. ale na vítání jdeme až v 15 hod. takže se mineme jako v tý porodnici :grinning:
dadaz: lachtan viz včerejší Sedmička a článek Zapomenuté symboly totality :stuck_out_tongue_closed_eyes: nebo se pletu? zas tu fanzatii musíš trochu krotit... :wink:
30. dub 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Erian: Taky vymačkávání. Táhlo se nám to půlrok. Chodíte k Vaníčkoj? Jinak malá prospívá dobře? Kolik měla porodní váhu? No to se teda zase mineme. Ale klidně se hlas! Kerrie nebude taky určitě proti.
Tu Sedmičku jsem ještě nečetla, to je škoda, protože Lachtan je kus mé dětské totality :grinning:
30. dub 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ve středu má být zima. :frowning2: Tak to fakt nevím v čem půjdeme. Hele, že je to důvod koupit si něco novýho na sebe? To musím taťkoj vysvětlit :wink: Mějte se fajn! Snad nejste žádná ještě tchýní a ani udrbanou sousedkou a tak se po čarodkách zase netově setkáme. Papa :slight_smile:
30. dub 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
my: tak to mě neděs, půl roku? to je teda síla, já doufám, že už to stačilo a budeme to mít ok, dávala jsem jí na to teď tinkturu z měsíčku a je to o dost lepší, i když pořád to má ještě takový vystouplý a červený. chodíme k Hanouskový. ono to má nějakej vliv na prospívání? my teda nejsme žádný extra cvalíci - přibýváme průměrně asi 140 g týdně, to je fakt, ale podle doktorky u plně kojených dětí je to ok a s manželem jsme oba byli taky štíhlý mimča a stihli jsme to dohnat :grinning:
dejte holky vědět jak vás poznám, noviny v ruce, kytka v klopě a tak :grinning: :grinning: :grinning:
jináč se mějte blaze a nezapomeňte zítra na polibek pod třešní :wink:
30. dub 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Erian: Neboj, to bude ok! Pokud to je jen v místě vpichu, tak to budete brzo ok. Nám se táhlo kvůli naběhlé uzlince. :frowning2: Na tu váhu se ptám, protože zjišťuju, že s tím mají problémy drobečci- D měl při propouštění 2,55. Kolik přibýváme asi radči ani nepočítám. Protože bych asi musela bejt jako laňka- jí jako portrženej, ale nevím co mě kde vycucává. U D jsem hlídla každej grameček, u dr. jsem byla vždycky špatná, když se stihnul počůrat dřív než se zvážil, naštěstí se to teď neopakuje(V je velkej), protože bych si už balila kufřík do Bohnic.
Já budu mít v ruce kluka a Kerrie holčičku, noviny už asi nepoberu :wink:
Polibek pod třešní se nekonal, protože byl taťka na vodě, i když jsem se možná unašich pusinkovala pod višní s hošíčkama, to se snad taky počítá. Já chudák suchá větev.
3. kvě 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holčiny, tak se hlásím, že ještě žiju, ale nejspíš to nebude dlouho. Celá rodinka jsme chcípláci. Rýma a kašel trápí i Mišu, tak toho mám celkem dost. Doufám, že jste si Vítání parádně užili a oslavili. Malá na chvilku usnula, tak alespoň něco uklidím, pže tu mám strašnej chlív. :frowning2: . Mějte se krásně, snad se počasí umoudří a už bude jen hezky. Jinak já bydlím na Plachtě, tak se někdy můžeme domluvit :wink: .
7. kvě 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás to je stejný- frkáme všichni a malému vytírám noc, i když jen občas. Vítání bylo krásný- Pájo, koukala jsem ,že to Jirka nahrávala, prosím, vypálíte? :slight_smile: Taky je u nás výbuch, je to záhul mít doma oba a pochopitelně potřebují oba něco ve stejnou chvilku- nejlepší bylo houpání(máme v chodbě houpačku), malej zapomněl i na to, že má hlad a smál se, jak se brácha ukazuje a pak je zase někde ve tmě mizí.
Martaska: Kde na Plachtě? My u Horákovky.
Mějte se krásně, jdu otvírat Olomoucký tvarůžky k véče, tak to snad nezavane až k vám! :sunglasses:
12. kvě 2010 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík :slight_smile:
Holky, tam bylo dnes hnusněěěě. Ani venku na procházce jsme nebyli. :frowning2: No, ale aspoň k něčemu to bylo.......uklidila a přerovnala jsem si špajz..........konečně. Už jsem se na to chystala bůhví jak dlouho a furt jsem to odkládala.

Ivčo, něco natočenýho máme, tak vám to pak pošlem..........ale nic moc kvalita to není :wink:
13. kvě 2010 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj maminy,ráda bych se k vám přidala,už jsem zoufalá,s malou se nedá doma celý den vydržet a mě už nebaví chodit po venku sama,něco jsem si tu přečetla,ale není v mých silách číst vše;jsem z Malšovic a téměř nikoho tady neznám,Valince jsou tři a půl měsíce;ERIAN: 2.února nás pouštěli z porodnice,to si ty rodila,tak jsme se akorát minuly a doktorku máme taky Hanouskovou
13. kvě 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, trochu jsem se odmlčela, měly jsme doma pěknej frmol, na vítání jsme málem nedorazili, jelikož jsme píchli kolo u auta a museli ho narychlo měnit, byl to mazec no a pak nám umřel nečekaně strejda, takže poslední týden nic moc, ale už jsem zpátky.
kerrie a mydva: doufám, že jste si vítání užili, naše malá byla z té společenské události úplně hotová, nejdřív se nám zabouchla do kolegy z vedlejší kolíbky, celou dobu ho hypnotizovala no a pak zbytek odpoledne tak nějak pospávala a večer už vytuhla úplně, tak ani nepostřehla, že jsem ji po kojení přenesla do postýlky a spala z toho téměř do rána bílého, takže u nás dobrý.
zezu: to je dobrý jak jsme se v té porodnici všechny prostřídaly, odkud z Malšovic jsi nebo kde chodíš jezdit? já to poslední dobou nějak flákám, obzvlášť v tomhle počasí se mi nikam nechce, ale až bude líp tak bysme mohly vyrazit
13. kvě 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
erian:bydlím kousínek od hrázky a kočárkujeme všude kolem-rybovkou ,na hřiště ke kinu,lesem k lesnímu hřbitovu,k lidlu,směr Stříbrňák nebo do malšovi lhoty,do futura,na druhou stranu k řece,když musíme,tak na Slezský na polikliniku nebo do špáru,s chlapem na Hrázku,...ted momentálně taky nikam,počasí je hrozný a k mé smůle pokaždý,když jsme vystrčili nos z baráku,začalo pršet :confounded: ,v mnoha případech to u mně taky jistí balkon
14. kvě 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky! To je hnůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůsně, bléééééééééééééééééééé. Navíc je doma i Domča, tak furt něco vymýšlet. I když jsem s zvládla taky větší úklid obýváku a chodby- osprchovala jsem i kytky, ale navíc nemám energii a mladej teď přebírá oblečení, tak je taky hodňoučkej a můžu se chvilku věnovat vám.
Erian: To je teda pech s tím píchnutým kolem, ale hlavně, že se to stihlo. S tím strejdou mi to líto, člověku to nepřidá. Nám umřela 5 dnů po porodu Vojtíška nečekaně babička, tak to bylo taky na prd....
Vítání bylo krásný! Moc se mě to líbilo, Domča to hltal, bála jsem se, že bude potřebovat za náma, ale dobrý. No a Vojtíšek se bavil po svém- prskal, halekal na herce....
14. kvě 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, koukam, ze se vam vítání libilo, mají to hezky a vtipne udělaný.

pridávám se ke stezování na pocasi, dneska jsem byla aspon na 15 min venku v desti, protoze malej nemohu vubec zabrat, ale kocarek to vetsinou jistí..

v parku u kina jsem taky byla v lete parkrát, je to tam moc hezky...jen to mam trochu z ruky, preci jen bydlime v centru... ale byla jsem v klubu pohoda, to je hned vedle, tam je to fajn, hlavne v tomhle pocasi..

jen nechapu, jak se vam dari doma uklizet? ja bych v tomhle pocasi jen spala a spala, skoda jen, ze stejnou naladu nemaji i prckove :unamused:
14. kvě 2010 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
zezu, to jsi teda dobrá turistka, to já se zmůžu maximálně tak na okruh kolem zděný boudy a kolem hrázky zpátky, jinak já jsem z rybovky tak se někdy můžu napojit až budeš mít cestu
mydva, to je hrozný, že ti umřela babička takhle brzy po porodu, ani malýho neviděla, jsi statečná, žes to zvládla, hormony na pochodu a do toho tohle...
počasí je fakt hrůza, doufám, že už se to brzo zase obrátí, mám na balkóně kytky a furt váhám, jestli je nemám schovat...
14. kvě 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Erian: Takový je život, ale jsem ráda, že jsi z porodnice zavolala, i když mluvila trošku zmateně, ale že to bude ze dne na den nikdo netušil. Bylo to vůbec takový smutný, navíc to bylo v den synovcových pátých narozenin- a to jsem mu slibovala k narozeninám místo dárku miminko.... Dožila se pěknýho věku 85let a poslední půlrok už pro ni nebyl nejlepší- musela opustit byt, protože bydlela v posledním patře bez výtahu a tak bydlela u našich... Kdyby se to stalo před porodem, tak bych se to dozvěděla až po porodu.. Je to zvláštní, jak se život ze dne na den změní- samá radost z miminka a pak facka :frowning2:
Kytky na balkoně nech, jen je dej mimo deštíček, ať to kořínky zvládnou. Taky je tam mám, jen potřebuju na balkoně ještě uklidit a natřít kafíčkovou židličku. Mám taky zálusk na přetření skříní v ložnici, nemaje peněz je tam směska starých skříní po babičkách(jedna tmavá další světlá...). Nemáte s tím někdo zkušenost? Zkusila bych asi spíš mořidlo, aby tam zůstala léta, půjde to?
Dadaz: Prckům se dnes taky dařilo, neboj! Když malej zabral, tak velkej musel nutně hrabat v ložnici nebo dupat po chodbě. Nakonec jsem se rozhodla pro balkon, ale to znamenalo sundat prádlo, tak jsem dala prcka do D postele v pokojíčku, aby na něj nefoukalo z balkona- krásně si tam broukal a prohlížel kapsář, v tom přilítnul D a shodil ze skříňky plastovou bednu s legem. V nebyl k utišení, jak se strašně lek. Ale nakonec se balkon zadařil a tříhodinové spinkání, jenže prádlo bylo vlhký, tak se muselo i žehlit :angry:
Vítání fakt super! Všem doporučuju! Herci i reagovali na Vojtíška, jak tam prskal. Zítra jedeme pro fotky, tak jsem zvědavá, dneska se mě tam s dětma nechtělo a manžílkoj jsem to nechtěla dát, zase by se kochal první a pak všichni v práci a já prd.
14. kvě 2010 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivčo.......my byli pro fotky včera..........jsou fakt krásný..........hned jsem přiobjednala babičkám :wink:
15. kvě 2010 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
mydva28, s tema fotkama, jak tam nechces poslat manzela, jsi mne rozveselila, ja to mela takhle podobne po porodu...mela jsem planovanej cisar, takze malýho videl prvni Tom a samozřejmě spostu fotek, ktere okamzite rozeslal, tim padem, vsichni videli, jak malej vypada, jen ja ne, mne ho prinesli az po vykoupání a merení a podobne, takze tak za 15 minut....
15. kvě 2010 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, to je jak u nás, když jsme rodili.................manža odešel s Emičkou vedle na ošetření..........mě tam skoro hodinu trápili, dělali revizi dělohy a látali.............no a oni pak přišli, Emišák krásně zabalenej, manža spokojenej a já si říkala, jak se konečně odměním a zavolám to našim................no a manža..........oni už to vědíííí, já zatím stihnul zavolat úplně všem :grinning: :grinning: :grinning:
15. kvě 2010 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak my jsme tentokrát viděli malou pořádně až umytou oba dva. I když mi ji dali hned po porodu na břicho,tak než jsem se stačila vzpamatovat, byla fuč. Tak jsem alespoň poprosila sestru, aby mi ji vyfotila :dizzy_face: . No hned potom jsem volala manžu a než mi ji přinesli, tak byl u nás. Chudáček, celý den byl se mnou, pak mu řekli, že to nejspíš bude až druhý den, no a ani ne za 2 hoďky byla malá na světě :grinning: . No asi malá provokatérka od narození :sunglasses: .
16. kvě 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já měla vyvolávanej porod,ale i tak se malý na svět nechtělo,nakonec po celodenním snažení ji museli pomoci na svět kleštěma,protože ještě nakonec špatně natočila hlavičku,takže ,když konečně vykoukla,honem rychle ji odnesli a kontrolovali,zda je v pohodě a,pak mi ji na pár sekundek ukázali a odnesli do inkubátoru-přestože měla 3,9 kg,doporučili nám ,aby se z toho děsnýho porodu zotavila přes noc v inkubátoru,mužskej,kterej si ji při vážení foltil a osahával s tím souhlasil,tak mi ji vlastně ukázali jen v běhu a já musela věřit tomu,co mi o ni mužskej pak dlouze vyprávěl :slight_smile: .Když pominu noční krmení,viděla jsem ji až druhý den v poledne :frowning2: a to jsem si ji ještě vyprosila,protože už zase přišel tatínek na návštěvu-zato ted si ji užívám doslova 24 hodin denně,máme nespavce už od začátku a taky pěknýho hladovečka
17. kvě 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek