• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám kamarádku těhulku i netěhulku z Prahy a okolí

11. července 2016 
@markytaj jojo zítra. Pojedeme s kočárkem X-landerem, takže se určitě poznáme. My nenosíme, protože Verunka je děsně neklidné dítě a moc ji to nebavilo
24. led 2011 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@broucek2 :slight_smile: my nosíme, protože Honzík je od narození strašný šídlo, chvíli neposedí a v kočáru nevydrží, souká se ven, zklidní se jen u mě. Přeji hezké odpoledne
24. led 2011 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@markytaj
muzu se zitra taky pridat?
24. led 2011 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@danydo Jasně, že jo :slight_smile:
24. led 2011 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
suer tak to se moc tesim, ja mam zeleno-cerny kocarek
24. led 2011 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, za chvili nam bude rok a shanim nejake kamarady ci kamaradky pro meho Kubicka :slight_smile: a nejake fajn maminky pro me :slight_smile:

Nechcete nekdy nekdo nekam vyrazit? bydlim na Stodulkach, ale nemam problem nekam dojet :slight_smile:
13. lis 2013 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulapl Ahoj, hledám kamarádku na povídání apod. :slight_smile:, mám 3,5 měsíční holčičku Viktorku, bydlím na Praze 4, konkrétně Hodkovičky, jsem autem mobilní :slight_smile: Jestli bys chtěla můžeme si napsat :slight_smile:
10. pro 2013 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, jsem v 16 tt a zustala jsem doma na rizikovem, takže přede mnou ještě moře volného času. pokud byste někdo chtěl, můžeme se sejít na kafe nebo se jít projít. potřebuju taky trochu pohybu, ne jenom ležet doma na kanapi:slight_smile: pokud jste na tom někdo stejně, tak se mi ozvěte. jsem z prahy 11.
27. led 2014 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@markytaj ahoj moc te zdravim mame hodne spolecneho taky se nudim :D..ale zase cele Tehotenstvi si plne uzivam moc tu pratel nemam jsem novacek zila jsem na Morave ale momentalne bydlim v Praze kde i cekam miminko sve prvni :D..moc bych byla rada za pokec ;D...
3. únor 2014 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ve středu 26.3. ve 14.00 na Praze 6 plánuju uspořádat setkání a posezení s povídáním o látkových plínkách. Budu mít i různé značky a druhy na prohlédnutí, osahání... Na co myslet při sestavování výbavičky, kolik čeho koupit do začátku... Vždycky jsem chtěla podobné setkání uskutečnit, ted se snad zadaří, tak se moc těším...Mám dvouapůlletou holčičku a v červenci čekáme druhého prcka...:slight_smile: Bude určitě i čas na kafčo, prima popovídání...Pokud byste chtěly dorazit, dejte vědět..
17. bře 2014 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@markytaj ahoj jsem ve 12 tt a take hledam kamaradku jsem z prahy 10 ale dojedu kamkoliv :slight_smile:
12. dub 2015 v 16:29  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj hledám kamarádku, je mi 27 a jsem z prahy 10. Mám spoustu volného času a chtěla bych ho nějak využít.
12. dub 2015 v 16:36  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile: take hledam kamaradku, ted jsem ve 35tt, tak kdyztak napis :slight_smile: Jsem z Prahy 9
29. lis 2015 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
29. lis 2015 ve 21:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarasi ahoj. Jsem tez z Prahy 9. Jsem akční člověk, a vim, ze o na mateřské chci byt mezi dospělými )) pokud chceš, ozvi se.
29. pro 2015 v 09:25  •  čeká miminko, termín má v červenci 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, přistěhovala jsem se na Prahu-východ a vůbec nikoho tu neznám, na Černý most to mám 5 minut busem. Miminko čekám v květnu a moc ráda si poblíž najdu kamarádku, která je na tom podobně. Mám už pětiletého syna.
3. led 2016 v 19:47  •  čeká miminko, termín má v květnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@irinis Ahoj, koukám že jsme ve stejném týdnu... Já jsem z Újezda nad lesy, od Čerňáku asi 15minut, taky zatím v okolí nemám žádnou parťačku... Čekám teprve prvního prcka.
3. led 2016 ve 20:00  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2018 (16. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saphire No tak super. Ja si ted hodlam delat ridicak, abych byla mobilni i tady po okoli, snad to do porodu stihnu... Zatim jezdim jenom busem na Cernak. Co cekate? My holcicku
3. led 2016 ve 21:56  •  čeká miminko, termín má v květnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irinis Kluka:slight_smile: ja mobilni jsem, tedy po dohode s muzem, auto mame jen jedno, ale neni s tim problem... tak kdyztak napis kdybys chtela nekam vyrazit.
3. led 2016 ve 22:32  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2018 (16. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irinis já jsem též z prahy 9, termín mám červenec a mám 6letého syna. Kdyžtak mi napiš sz.
6. led 2016 v 09:16  •  čeká miminko, termín má v červenci 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,mám 14měsíční holčičku a hledám nějakou kámošku.Jsem ze Zdib kam jsme se přistěhovali a jelikož tu nikoho neznám,budu ráda za každý příjemně strávený den.
24. dub 2016 ve 14:34  •  čeká miminko, termín má v únoru 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petracharvatova Ahoj, pokud ještě hledas, tak se hlásím:slight_smile: Jsem od tebe kousek a mám 17m holcicku
25. čer 2016 v 17:42  •  čeká miminko, termín má v lednu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, taky hledám nějakou supr čupr kámošku, ještě v tom plavu :slight_smile: Z Prahy jsem, jen teď bydlím v Brně, ale jezdím dost často domů ( do Prahy) a v půlce července se tam zpět stěhujeme :wink:
25. čer 2016 v 18:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. čer 2016 ve 21:08  •  čeká miminko, termín má v únoru 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
ja hladam kamaratky. mam 32, a 10mesacnu holcicku. sme z prahy barrandova. cestujeme po celej prahe, ale najradsej tu na prahe 5. napiste a podte na zmrzlinu.
11. črc 2016 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasala
ahoj, chces vyrazit na stretko?
11. črc 2016 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek