• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám nadšence k založení "dámského klubu"

22. srpna 2013 
Ahoj holky, už delší dobu si pohrávám s myšlenkou na založení dámského klubu, má představa jsou společné výlety na kolech nebo s hůlkami, výpravy na nákupy, do kina a tak podobně, s dětmi nebo i bez, jak si budem přát :wink: myslím, že nezbytností jsou webové stránky - kde by byl přehled akcí, které neumím udělat a pak taky členská základna, tak se hlaste :slight_smile: jako první akcičku navrhuji posezení v nějaké útulné cukrárně, kde mají i dětský koutek, jednu znám, ale ta je kousek za Prahou...pro snadnější setkávání platí pozvánka pro Jesenici u Prahy a dojezdné okolí, ale není to podmínkou :o)
13. bře 2012 v 10:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@majahubkova jéé,to je supr nápad...:slight_smile: ....škoda,že tak daleko...:frowning2: Zrovna přemýšlím,jestli znovu založit diskuzi na seznámení tady u nás...když jsem ji zakládala před asi rokem a něco,tak se ozvala jen jedna maminka....
13. bře 2012 v 10:56  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@majahubkova bydlím asi 20km od Jesenice :slight_smile: :slight_smile:
13. bře 2012 v 11:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
13. bře 2012 v 11:55 • majahubkova
@majahubkova Tak s touto myšlenkou už se také nějakou dobu trápím a dokonce jsem hledala na netu,zda tokovej klub nanajdu.A též jsem přemýšlela,že bych něco založila.Koukám,že jsi z Prahy.Z jaké části,jestli se mohu zeptat.Ráda se přidám.
13. bře 2012 ve 21:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
13. bře 2012 ve 22:28 • majahubkova
jestli je to ještě aktuální, taky bych se přidala, ale jsem z prahy :unamused:
14. kvě 2012 v 15:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj já jsem z Jesenice a nikoho tady neznám, tak bych uvítala nějaké kamarádky :slight_smile:
7. lis 2012 ve 12:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj,já bych to brala ale jsem asi 50km od JIndřichova Hradce.¨
Jsem tady jako pták v kleci a nikoho tu pořádně neznám. :slight_smile: :frowning2:
12. bře 2013 v 15:26  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, je to ještě aktuální? Jsme z Jesenice, bydlíme tu první rok a malému je 14měs. :slight_smile:
30. bře 2013 v 15:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@janceh Ahojky, já bydlím kousek od Jesenice....:grinning:
8. dub 2013 v 11:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@pinkpet
Ahoooj, a znas tu nekoho? :slight_smile: tak kdyby se ti chtelo, tak muzem nekdy na prochajdu nebo tak. Ja nevim, jak se tohle seznamovani dela, moc na to totiz asi ani nejsem, ale uz je to rok, co tu bydlime, tak nejak zacit musim :slight_smile: :slight_smile:
8. dub 2013 ve 20:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@rozarka65 ahoj Rozarka :D a odkial si?
12. srp 2013 ve 22:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@jajatel Já jsem z jedné malé vesnice,blízko Tanvaldu...což je tady daleko... :grinning:
12. srp 2013 ve 23:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj ,dámský klub' je dobrý nápad. Najde se tu tedy někdo kdo by udělal web stránky? Já jsem z Prahy a mohu teoreticky dojet kamkoliv v Praze:slight_smile:
22. srp 2013 v 10:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek