• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kamarádka z Vyškovska. Najdeme se?

14. ledna 2013 
Ahojte holky, našla by se tady nějaká maminka s dítětem okolo 15měsíců, které chybí kamarádka.. Kamarádky má asi každý, ale třeba se Vám stalo, že ty vaše nemají ještě děti, nebo se odstěhovali daleko, nebo nemají zrovna rády ty aktivity s dětmi jako vy nebo se potkáváte jen v týdnu, ale že byste někam vyrazily i s rodinami to nehrozí, nebo se na Vás po narození dítěte vykašlali staří kamarádi, nebo se Vám rozvedli kamarádi a parta se rozpadla, nebo prostě jen nechcete chodit třeba sama s dítětem na bazén, protože kamarádky nemají zájem či mají neustále nemocné děti, a uvítali byste společnost... Teď když jsem to dopsala, přijde mi divné, takhle se seznamovat, ale což zkusím to:slight_smile:
25. led 2011 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj my jsme z Brna a taky chodíme všude sami,Mám 14měsíčního syna.
25. led 2011 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,my jsme z Koryčan,malý má 18 měsíců a jezdíme do Vy i do Brna,a po přestěhování mám kamarádky nemáme,natož s mimískem
25. led 2011 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte holky, Brno to je pro nás trošku z ruky, ale divala jsem se, že v Brně hledá hodně maminek kamarádku..
25. led 2011 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A kde jsou vlastně Koryčany,někde mezi Vy a BM?
25. led 2011 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Teď mě napadají nějaké Koryčany, jestli to nepletu směr Stupava,možná to je blbost, ale něco mi to říká..
25. led 2011 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj jsem z lednice kousek od breclavi
14. led 2013 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek