• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní dovolená v jižních Čechách. Uzavřená diskuze

24. července 2012 
Ahoj holky, vítejte :slight_smile: Založila jsem tuto diskuzi, abychom tu mohly probrat ubytování, termíny a další podrobnosti k naší dovolené, abychom to měly ucelené a nemusely to zbytečně nahánět :slight_smile:
18. dub 2012 ve 21:09  • Odpověz  • To se mi líbí
18. dub 2012 ve 22:04  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
napsala jsem vcera na par ubytek, prisla mi prvni odpoved
http://ubytovanirychnov.cz/ toto je volne prvni tyden v cervenci
19. dub 2012 v 07:39  • Odpověz  • To se mi líbí
19. dub 2012 v 08:09  • Odpověz  • To se mi líbí
nam se s dusanem nejvic libi ten rychnov - i cena prizniva 19600/chalupu na tyden tzn. 4900/rodinu na tyden
19. dub 2012 v 09:44  • Odpověz  • To se mi líbí
http://chalupa-trebon-klec.webnode.cz/ volne od 7.7.do 14.7 21tis za objekt za tyden
19. dub 2012 ve 12:02  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Gábi, tak zatím poznatky od nás:

nejvíce se nám líbí také Rychnov :slight_smile: jen nevím jak tam jsou řešené ty místnosti, kvůli dětem by možná bylo nejvhodnější oddělené spaní, aby se děti třeba večer nebudili a tam mi přijde, že je třeba jedna velká místnost, kde jsou 4 postele co jsem pochopila z toho popisu a obrázků.

ubytování u Bartošů - tam nás zaujalo to venkovní posezení a to pískoviště,klouzačka a prostor pro děti :slight_smile:

Jenín - tam se nám líbí ten bazén, ale zase se nám tam nelíbí ta hospoda, kde si myslím, že budou místní štamgasti křičet, opíjet se a můžou i rušit děti, v baráku bude více lidí, za nás moc ne :-/

Zatím za nás vítězí ten Rychnov, počkáme co ještě odepíšou ostatní.
19. dub 2012 ve 21:45  • Odpověz  • To se mi líbí
peti u toho rychnova bude mit kazda rodina svoje bydleni, akorat spolecne jsou tam pro dve rodiny vzdycky socialky ale nam tohle teda nevadi, nejsme cizi lidi na nadrazi zejo. libi se mi ze je to pomerne nove a zdarile zrekonstruovane, mala vesnicka priroda kam se podivas. jo a posezeni tam je hodne pro nas dospele decka rusit nebudeme. a nase decka vas rusit nebudou, ondra i sara spi jako medvedi zimnim spankem. :slight_smile:

tady je mailik od pani:
Dobry den pani Holmova,

mame jeste volno - od zacatku cervence do 21. cervence. Takze i ten prvni tyden je jeste volny. Pokud budete mit zajem, dejte vedet a domluvime se dal. Pobyty o prazdninach jsou vzdy od soboty do soboty. Cena za jeden den za celou chalupu je 2800,-, celkem je to 19600,-. Z toho 30%, coz je cca 5800,-, je zaloha, ktera se plati predem na ucet. Pak je rezervace uplna. Zatim se mejte hezky.

Marie Kralova
19. dub 2012 ve 21:49  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@chroustinka - sociálky mi také vůbec nevadí společné, jsou tam dvě koupelny, to je úplně v pohodě...a to spaní: áďa spí v noci jak kdy, někdy celou noc, jindy se třeba 2x probudí na dudlík a spí dál... ale nikdy nevím, třeba mu v tu dobu můžou růst poslední zuby a může vzbudit ostatní, kord když nebudou třeba oddělené dveře mezi ostatními, takhle jsem to myslela,víš?
19. dub 2012 ve 21:57  • Odpověz  • To se mi líbí
a ten posledni penzion co jsem psala (danci oburka) - obsazeno:

Dobrý den,
v měsíci červenec je již penzion obsazen. Poslední volný termín je v měsíci srpnu od 18. - 25., ještě měsíc září je volný.
Těším se na odpověď. Martina Píhová
20. dub 2012 ve 12:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Čauves holky,

mě to nefungovalo, už mi to jde :slight_smile: Díky Gábi!

Když ta tak pročítám tady.... Vy teda chcete jet přímo na týden? Já jsem myslela tak na prodloužený víkend, no my týden asi nedáme :stuck_out_tongue_closed_eyes: A v červenci to bude asi na ten víkend blbý, většinou chtějí právě týdenní pobyty :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. dub 2012 v 09:16  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahoj holky, psala pavlínka, že diskuzi nemůže najít, tak jí jdu hodit ještě odkaz (asi se jí to předtím nezobrazilo na FB)...

my tedy bychom jeli asi na týden, že už bychom to dali jako letní dovču + pak bychom si jeli ještě sami někam po čechách v jiný termín :slight_smile:

pavlínka mi psala, že může jeden víkend v červnu či jeden víkend v červenci - tuším že to bylo 22.-24.6. a nebo 20.-22.7.
22. dub 2012 v 09:35  • Odpověz  • To se mi líbí
aha, no tak jestli marta nemuze jet na tyden tak to by jsme jeli jenom tri rodiny.

hele ja to potrebuju uz zaridit my jsme puvodne meli v planu tyden na chalupe mela za nama dojet pavlinka jenze z nasicho rodinych duvodu tam ten tyden (prvni v cervenci jak jsou svatky tzn. 30.6.-7.7. tusim) nebudeme moct byt.
takze jsme resili kam jinam. pavca mi napsala ze byste chtely vy dve s rodinama taky nekam na tyden. takze budto se k nam pridejte nekam na ten tyden nebo my si to zaridime nekam sami.
22. dub 2012 v 11:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@karminka v cervnu maji ten vikend smarti srazik to nemuze jet.
22. dub 2012 v 11:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, my na týden fakt ne.
Takže si to spíš zařiďte sami a pokud by to bylo možný, přijeli bychom za Vámi, buďto bychom bydleli u Vás v penzionu nebo kde, kdyby bylo volno třeba na ty tři dny nebo bychom se poohlídli někde poblíž..
22. dub 2012 ve 13:51  • Odpověz  • To se mi líbí
22. dub 2012 ve 14:11  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@chroustinka - aha, mě to právě psala dneska ráno tyhle dva termíny, že by mohli :slight_smile:

marti, vždyť pavlí by jela také na víkend, my s gábi asi na týden :slight_smile:
22. dub 2012 ve 20:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@karminka peti no ale to tezko muzeme shanet ubytko pro 4 rodiny na tyden, na vikend v lete nikdo nepronajima
22. dub 2012 ve 22:23  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@chroustinka - to je fakt, tak to nemá cenu shánět chaloupku....tak asi fakt se mrknout po těch slevových voucherech, tam mají takové ty akce typu "ubytování pro 2 osoby na 3 dny" a my bychom si koupily vouchery třeba dva kdo tam chceme být týden
23. dub 2012 v 07:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@karminka chaloupku klido ale jen pro dve tri rodiny, nepochopila jsem jestli ta pavca na tyden jo nebo ne, mela se tu objevit a dat nazor ale maji asi hodne te prace na novem byte, nechcu ju otravovat. ale zas na druhou stranu potrebuju vedet kam teda pojedeme a jesli klapne ten prvni tyden v cervenci kvuli hlaseni dovolene v praci dusan uz to nahlasene ma, ja pristi tyden nastupuju do prace a budu to muset nahlasit taky.....
23. dub 2012 v 08:48  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@chroustinka - já myslím, že pavlí jen na víkend co mi psala tu smsku s těma termínama...psala mi, že se u nich včera začínalo zdít a že do půlnoci vybírala vanu a ve 4 hod. vstávala na denní,takže mají opravdu masakr. posílala jsem jí na FB odkaz na tuto diskuzi, protože jí nenašla, tak snad už to našla.
23. dub 2012 ve 12:02  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, našla jsem diskuzi, Petruš děkuji, ale na pc být nezvládnu...Sára je tu se mnou, Jirka je po 3 nočních, musel jet kupovat veškeré věci na elektro do bytu, zítra začne dělat, zdi už stojí, je toho fakt moc, navíc Sára je konečně přeočkovaná Priorixem Tetra (s neštovicema), takže je protivná, má maličko už neštovice, do toho práce....

termíny jsem Pétě psala, na celý týden nemůžeme proto, že červen, červenec se budeme postupně už stěhovat a té práce bude hodně a dovolenou si na to čerpat nechceme, protože nás v srpnu čeká rodinná dovolená a zase tolik ji nemáme.

Jestli s jídlem nebo bez je nám jedno, klidně s jídlem, nebo si někam zajdeme, podmínky nemám žádné, jen organizačně jsem teď pro tuto událost naprosto neschopná :frowning2:

včera jsem se chtěla mrknout z práce, ale pak se nakupili pracovní starosti a práce a neměla jsem už čas.

---- navození zdícího materiálu:
23. dub 2012 v 15:22  • Odpověz  • To se mi líbí
ok pavli chapem

peti takze se bud domluvime my dve rodiny nebo nic.
23. dub 2012 v 15:33  • Odpověz  • To se mi líbí
smarti sraz jsme zrusili,nemuzeme zkratka zvladnout vse,takze patek-nedele cerven 22.-24,nebo cervenec 20.-22.,vice se stehovanim,praci,dovolenou nezvladneme.Kdybychom nebudovali a nestehovali se,jedeme na tyden. Gabi,ty chces primo chalupu na ten tyden?
23. dub 2012 v 18:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@kimby pavli my chcem nekam na tyden vysocina jizni cechy jedno kam ale proste na tyden s psama s klukem. misto te nasi chalupy chapes :slight_smile:
23. dub 2012 v 19:02  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahoj holky, mluvila jsem dnes s Pavlínkou, mají toho hoooodně moc, můžou opravdu jen tyto dva víkendy, co tu Pavlí psala (22.-24.6. nebo 20.-22.7.)

Gábi zase může nejlépe první týden v červenci,že?

Marti by se zase hodil nejlépe červen,že?

My můžeme kdykoliv v červnu a červenec by se nám hodil jen nejlépe první 3 týdny (zřejmě poslední týden v červenci si Adámka asi budou brát naši pod stan)

Gábi, vy byste tedy nemohli ten konec června? to by byl teoreticky jediný termín, kdy bychom mohli všichni?
23. dub 2012 v 19:36  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
a kdyby neklapla ta chaloupka, myslím že by bylo možné udělat to přes ty slevové vouchery, tam budou nějaké akce "ubytování pro 2 osoby na 3 dny" pro ty, co chtějí na víkend a my co bychom jeli na týden si to koupíme 2x... to pak nemusíme řešit chalupu, kde chtějí majitelé nejlépe od soboty do soboty jak jsem tu už psala... nejdříve se musíme domluvit na ten termín a kolik lidí by tedy jelo.
23. dub 2012 v 19:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Gabi,jasne,ze chapu a vim,ten tyden dava rozum. Ja take puvodne pocitala tyden,bohuzel je to o penezich a case,pokud se podari prodat soucasny byt,odpadne placeni 2 najmu,starost a kdybychom stihli byt prestehovani,zvladli bychom i tyden,bohuzel neni v me moci vedet,jak to bude,proto jsem psala terminy,ktere jsou od nas jiste,dokoupit pocet dni blize pred terminem je vec ne nemozna(dle situace,kterou nyni fakt bohuzel nedokazi predpovedet). Podminky nekladu zadne,jen,ze jsme 3:slight_smile: prizpusobim se vsim,ten konec cervna by mohl vyjit vsem:slight_smile:
23. dub 2012 ve 21:03  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
s ubytkem pres slevove vouchery mame s Petou dobrou zkusenost,za par korun dost muziky...
23. dub 2012 ve 21:04  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek