• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní dovolená v jižních Čechách. Uzavřená diskuze

24. července 2012 
Raději bychom v červnu, ale v červenci taky klidně, fakt se přizpůsobíme. Ale ten víkend 22.-24.6 by nebyl špatný :wink:
23. dub 2012 ve 21:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@karminka no on chce dusan protoze usetri dva dny dovci je tam svatek, potrebuje nake dny usetrit bo vyrizujeme tu stavbu a to taky zabere nejake pojizdky po uradech atd....

no a v neposledni rade mam ten posledni tyden v cervnu narozky a planujeme oslavu ...
23. dub 2012 ve 21:30  • Odpověz  • To se mi líbí
tak se domluvte vy tri, my pojedem jak jsme puvodne chteli nekam na tyden v tom cervenci.
23. dub 2012 ve 21:32  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
holky, tak já fakt nevím... my můžeme jak červen,tak červenec... asi bych se tedy přiklonila spíše k tomu červnu, abych vás tedy více viděla, to je škoda že nemůžeme všichni ve stejnou dobu :-/
23. dub 2012 ve 21:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@karminka dyt my muzem dojet nekdy v lete na otocku do prahy :slight_smile:
23. dub 2012 ve 21:39  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@chroustinka - to by bylo moc fajn, rádi vás uvidíme :slight_smile: jen je škoda, že se fakt neuvidíme na té dovče všichni
23. dub 2012 ve 21:41  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@chroustinka - a do té prahy pak může i pavlí a marťa, to bude asi pak lepší s organizací :slight_smile:
23. dub 2012 ve 21:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@karminka no my ju mame fakt naplanovanou ten tyden uz nekdy od listopadu jenze nam kvuli problemum v rodine a padl tyden na nasi chalupe, no a pavcu napadlo rict vam dvema a tak no a dal to uz znas :slight_smile:
23. dub 2012 ve 21:42  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@chroustinka - jojo, to vím :slight_smile: nejradši bych napsala, že to byl váš nápad, takže vám to nebudeme komplikovat, abyste vyrazili alespoň vaše dvě rodinky, ale ve finále se vám to protíná :-/
23. dub 2012 ve 21:44  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
a vy budete mít nějaký srazík ve vedlejší diskuzi v blízké době nebo letos?
23. dub 2012 ve 21:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@karminka vis ze ja bych byla taky rada kdyby to klaplo ale proste mame narocny rok no :frowning2: no ty brdo uz jenom posledni tyden a koncim doma a nastupuju do prace na plnej uvazek.
23. dub 2012 ve 21:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@karminka v brne mivame docela casto :slight_smile: ale to mas z ruky, jinak vikend jako takovej neplanujeme. no ja uvidim jak se vyvrbi ta nase chalupa a vztahy s otcovou segrou a kdyztak neco usporadam v srpnu ja :slight_smile:
23. dub 2012 ve 21:48  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@chroustinka - gábi já vím, chápu to :-/ já si to zatím vůbec ani nedokážu představit chodit do práce... a to už se mi to také přehouplo do druhé poloviny :-/
23. dub 2012 ve 21:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@karminka a to jsem o dva mesice doma dyl :slight_smile: nez jsem mela byt. a navic tedka budu mit asi tri mesice prace dve :frowning2: se mi to blbe seslo tak se z toho pose..
23. dub 2012 ve 21:51  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@chroustinka - jestli třeba holky praha a okolí nepojedou do brna na srazík,víš? třeba pavlí jak se přidávala k renfri nebo tak jsem myslela. tak uvidíš, my bychom se třeba pak uvolnili ještě v srpnu, uvidíme jak nám vyjde ještě naše dovča nebo kolik lukymu zbyde dní dovči, zatím jí má dost.
23. dub 2012 ve 21:52  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@chroustinka - bude to dost náročné, ale budou aspoň hezké penízky :slight_smile: a ondrášek bude fungovat nadále jako doposud - hlídání v rodině nebo půjde do jesliček/školky? a ten baráček -to jste koupili pozemek a budete stavět komplet nový nebo jste bourali či rekonstruovali?
23. dub 2012 ve 21:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@karminka no penizky to zas nevim mam proste nejake zavazky co musim splnit ale tak ja jsem zvykla makat me to nedela problemy, me moje prace bavi akorat by mohla byt lepe hodnocena. dva projektanti v rodine jsem fakt zvedava jak budem ten barak jednou splacet.

pozemek mame uz od tusim roku 2009, byla to zahrada postavene tam nebylo nic je to nejak 800m2 v intravilanu mensi vesnice kus od brna.

jeslicky nebudou (sest tisic za mesic fakt nedam) ondra je spokojenej s babickama :slight_smile:
23. dub 2012 ve 21:57  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@chroustinka - mě také nedělá problém práce, spíše si to nedokážu představit organizačně, když tu nemáme žádné hlídání, musí vyjít pak školka, jinak jsme v čudu :-/ a pak celkově ten den jak bude,víš? ale zvládli to všichni, zvládneme to i my, jen si to zatím nedokážu představit

a máš někde fotečky toho baráčku,který budete stavět? letos tedy začínáte budovat?

to je dobré řešení s tím hlídáním v rodině,když jen to jde :slight_smile:
23. dub 2012 ve 22:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@karminka fotky nemam jenom pudorysy a pohledy, zadnou vizualizaci
23. dub 2012 ve 22:12  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@chroustinka - to je škoda, tak snad pak bude brzy realné foto :slight_smile:
23. dub 2012 ve 22:43  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@blondata.sestricka - marti, jsou hezké ty nabídky, ale ta první - tam nelze kupón využít, že by se jelo o víkendu (vždy jen ve všední dny), což si myslím, že by třeba pavlí nemohla nebo i možná ostatní kvůli chlapům, kteří dělají ve všední dny, že kvůli čerpání dovolené (nám osobně je to jedno, my bychom jeli na týden)

a ta druhá nabídka - tam je voucher nutné uplatnit do 10.5., takže nelze uplatnit v červnu :-/

já včera psala také na jednu nabídku, ale čekám co mi napíšou jak jsou volné termíny a kolik by bylo potřeba voucherů koupit ( je tam nějaká akce pro 4 osoby, tak jestli by si třeba dvě rodiny co jedou na víkend mohli koupit jeden voucher dohromady)
24. dub 2012 ve 12:23  • Odpověz  • To se mi líbí
¨Petruš, do Brna na sraz už nepojedu, ani se s nikým nepovezu :slight_smile:

Do Brna jsem chtěla zajet proto, že na konci července slaví teta 50 a má být oslava, tuším 23. července.....

Já nenyxuji, nějak nemám s kým a proč, já tam nakouknu fakt sporadicky a prakticky nepíši vůbec, to už musí být.

Musím jít vařit květák, večer snad budu, ještě jsem po noční nespala, nemám kdy a Sára jak na potvoru dnes nespala po obědě!!!!!!!!! Zabít!
24. dub 2012 ve 14:46  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kimby - jj, to chápu :slight_smile: jdu dát ďáblíkovi jídlo, dneska jsem vařila poprvé jedno jídlo, co jsem si našla na MMB, nějak dochází inspirace, měla jsem vepřové plátky, tak jsem je udělala na majoránce a česneku, je tam i mrkev, celer s rýží, fakt dobrůtka :slight_smile: už mi tu mlaďas tancuje na stole a svléká si u toho slípky, letím mu dát jídlo a jdeme ven :slight_smile:
24. dub 2012 ve 14:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@kimby :frowning2: to je potvurka, bych ti pujcila na par dni ondru by ses vyspala
24. dub 2012 v 15:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@karminka Aha, no na to já nějak zapomněla kouknout. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. dub 2012 v 19:44  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@blondata.sestricka - v pohodě, hlavně že jsem si toho všimla, že se tam nemuselo volat atd... já také koukám, aby třeba byl delší čas na to koupit ten poukaz, aby to třeba nekončilo dnes o půlnoci, abychom se stihli domluvit, protože tu třeba pavlí není denně, takže většinou projíždím jako první ty s nejdelší dobou na koupení :slight_smile:
24. dub 2012 ve 20:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Petruš, kdyby něco, jsem na telefonu, stačí písnout sms a připojím se min. přes telefon.....
budeme sledovat, něco se objeví :slight_smile:
24. dub 2012 ve 21:47  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek