• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní vícedenní výlet pro maminky s dětmi v ČR

28. ledna 2013 
Ahoj všem, po krátké debatě na fotoblogu jsem se rozhodla to hodit sem, abychom se k tomu mohli vracet a dál pokračovat v debatování :slight_smile:
Napadlo mě, že by bylo fajn dát dohromady pár akčních maminek s dětmi a vyrazit v létě na nějakou chatu či hotel (vybavený pro rodiny) a užít si pár dní (třeba 3-4 dny, podle domluvy) bez mužských :grinning: Mně osobně by vyhovovala Morava-Slezsko - ideálně třeba pobyt v Jeseníkách. Jsem ochotná to pak všechno domluvit a vymyslet nějaký ty aktivity pro děti i nás maminky :sunglasses: Finančně se toho nemusíte bát, kdyby jsme našli chatu celou pro nás, rozpočítáme si ubytko a ta strava už se nějak vykoumá :slight_smile: Já sama jsem ochotná napíct, zazásobit nás bio masem i zeleninou/ovocem, pro maminky třeba vínko a tak podobně.
Doufám, že tady nezůstanu sama :slight_smile:
31. bře 2012 v 15:22  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
ahojky rada se pridam:slight_smile: mate nejak omezenej vek deti?
31. bře 2012 v 15:51  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@hribek ahoj :slight_smile: vůbec, to záleží na každé mamince, s jak starým dítkem se rozhodne jet :slight_smile: Moje malá má momentálně 1 rok a 4 měsíce
31. bře 2012 v 15:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@gabrielaa super, tak to se urco rada pridam. moje ma 10 mesicu takze v lete uz to s ni bude zabavnejsi:slight_smile:
31. bře 2012 v 16:00  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@hribek jj, naše už v roce i chodila, takže to už jde uplně v klidu jet na výlet :slight_smile:
31. bře 2012 v 16:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@gabrielaa Gábi, vidím, žes to hodila do fóra :wink: Tak se hlásím. Jeseníky mi připadají jak moc dobrý nápad :slight_smile:
31. bře 2012 v 16:32  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@leiladelly jj, aby se k tomu dalo vyjadřovat delší dobu a na tom fotoblogu by to zapadlo :slight_smile: Já mám Jeseníky celkem solidně projetý i projítý, takže mám zhruba představu o tom, kde by se tam dalo co najít.. ještě jako těhu jsme byli třeba s přítelem na jedné super chatě, kde zrovna taky byla parta maminek s prckama, ubytování naprosto super, veliký prostory, ale tam bohužel není tolik vyžití venku.. ale třeba jsem koukala na různý chaty, že je docela veliká nabídka různých chat i s bazénem, pískovištěm a podobně. Jinak teda ale než se bude něco konkrétního hledat, tak by to chtělo vědět alespoň přibližný počet osob, aby to nakonec nedopadlo tak, že se bude platit zbytečně velká chata.. a nebo to udělat tak, že se najde nějaká větší chata nebo hotel, kde si to každý zarezervuje a zaplatí sám, aby na to pak nedoplatily ty maminky, který pojedou
31. bře 2012 v 16:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@gabrielaa možná i ta druhá varianta je schůdnější, že každý zaplatí až podle toho, zda pojede. s dětmi je to dost nejisté - nemoci a tak. Jinak super nápad, ty Jeseníky. :slight_smile:
31. bře 2012 v 16:42  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@leiladelly jj, to je fakt :wink: takže budu počítat s druhou variantou a zkusím sem co nejdřív hodit nějaký tipy na ubytování..
kdyby měl i někdo další, klidně přidávejte :slight_smile:
31. bře 2012 v 16:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@gabrielaa dobře, super. My bydleli v penzionu Haltmar, pak jednou v Bobrovníku v Lipové Lázně.
31. bře 2012 v 17:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@gabrielaa no Izulka uz taky zacona prvni krucky takze do roka urco chodit bude:slight_smile: ja to v jesenikach moc neznam ale vim ze na netu sou chaty a domy k pronajmu nekde dohledam
31. bře 2012 v 17:22  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@leiladelly a měli tam i nějaký "atrakce" pro děti? kdyby jo, hoď odkaz :wink:
@hribek jj, na netu je toho skutečně moc, taky už hledám.. ono by bylo dobrý se během toho dubna domluvit, aby se to pak mohlo nějak rezervovat
31. bře 2012 ve 20:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@gabrielaa ten Haltmar není špatnej, je přímo u sjezdovky, kde v létě je taková ta dráha na motokáry, jinak tam byly nějaké dětské atrakce před penzionem. Je celkem nový, velmi hezký, tam to bylo fakt fajn. Bobrovník pro děti nebyl, tam jsme byli s těmi většími dětmi, měli jsme to odtama blízko na sjezdovku.
31. bře 2012 ve 20:11  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@leiladelly koukla jsem na netu a vypadá pěkně :slight_smile:
31. bře 2012 ve 20:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@gabrielaa Gábi, my tam byli asi před třemi lety, bylo to opravdu fajn. Celé ve dřevě, nové, dole jídelnička, menší kuchyňka, to jediné by asi byl problém , nemůže tam vařit víc lidí souběžně. Snídaně byly v ceně. Restaurace tam není, ale je tam bufet. A je to tak nějak v centru dění, blízko do Ostružné, kousek do Jeseníku, ono to vlastně všude je kousek :slight_smile: Tehdy to stálo necelou tisícovku na noc na apartmán,čím větší rodina, tím levnější :grinning: my měli v pokoji tuším čtyři lůžka, byli jsme tři.
31. bře 2012 ve 20:25  • Odpověz  • To se mi líbí
my bysme se taky přidali....
31. bře 2012 ve 20:28  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@leiladelly já mám zkušenost např. s tímhle: http://www.sportpark-frantiskov.cz/sportoviste (tam dokonce dělá správce rodinný známý), potom hned vedle je tohle: http://www.chata-jelenka.cz/rekreace_v_jesenikach.php tam jsme byli s přítelem ubytovaní a super, jen teda tam chybí nějaký to větší vyžití pro děti
31. bře 2012 ve 20:29  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@hanka_k super :slight_smile: další zájemce vítáme :wink: Tobě by Jeseníky vyhovovaly?
31. bře 2012 ve 20:34  • Odpověz  • To se mi líbí
jo klidně pocházím ze severní moravy...
31. bře 2012 ve 20:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@hanka_k
@gabrielaa
@hribek
@leiladelly Holky, já se přidám určitě a moc ráda,ale můžu jenom v červnu, kdy jsem v české republice..Jeseníky mi vyhovují naprosto! Malý má teď rok.Nějaké dobroty bych taky určitě přivezla, hlavně červené, tekoucí :grinning: chlapy rozhodně nechat doma a kdyby to šlo přes všední dny, bylo by to naprosto skvělé..ať o víkendu můžeme být s babičkou, když nás tak málo vidí a vy byste možná taky pak rádi víkend i s tatínkama.
každopádně bezva nápad, přesně to bych potřebovala, partu ženskej, s dětma a srandou!
31. bře 2012 ve 20:40  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
já jsem z Mohelnice u OLomouce, takže Beskydy, Jeseníky- naprosto super.
31. bře 2012 ve 20:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@gabrielaa vypadá to dobře, já myslím, že když bychom se závazně rozhodly, něco určitě najdeme. Jen já ještě nevím termíny dovolené, tábora syna atd.... Musím dát dohromady :slight_smile:
31. bře 2012 ve 20:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
31. bře 2012 ve 20:46 • hanka_k
autor
@sidynka s tím, že se pojede přes týden se počítá :wink: Já sem teda spíš na bílé, tekoucí, ale červené taky ráda ochutnám :wink: a mužskýmu jsem to už oznámila, že nás tam s Violkou odveze, a pak pro nás zase jen dojede :grinning: :grinning:
31. bře 2012 ve 20:47  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
co se týče termínu a místa, tak bych nakonec, jak bude nějakej seznam zájemkyň udělala anketu a vybral by se termín, který by vyhovoval nejvíce lidem a místo, který by se nejvíc líbilo
31. bře 2012 ve 20:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@sidynka jé, prosím Tě, přes léto nemůžeš, to tu asi nejsi, že? Já bych upřednostnila červenec , srpen, potřebuji využít ten čas, kdy nefunguje školka a škola :grinning:
31. bře 2012 ve 20:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@gabrielaa já jsem na bílé, ale dobré červené je taky prima :slight_smile: tak se to začíná dobře rýsovat, že :grinning:
31. bře 2012 ve 20:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@gabrielaa ok, zjistím termín dovolené, tábora Alexe a Kamilky, jedinej, kdo nemá povinnosti, je Leila :grinning:
31. bře 2012 ve 20:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@hanka_k díky za informaci, je to zajímavá akce :slight_smile:
31. bře 2012 ve 20:59  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@leiladelly jj a jak jsem říkala, já můžu napíct nějaký zdravý pochoutky i pro děti a pokud si budeme vařit, tak můžu nabrat nějaký zásoby bio masa :grinning:
31. bře 2012 ve 20:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@gabrielaa
@leiladelly
@hanka_k
@sidynka tak jsem holky nasla ten odkaz a je tam soupis hotelu a chat tak se mrknete jestli neco peknyho najdete jdu taky mrlnout http://www.nasehory.cz/search/?cz_m=3
31. bře 2012 ve 21:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 11
Tvůj příspěvek