• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní vícedenní výlet pro maminky s dětmi v ČR

28. ledna 2013 
@sisilasi no terka to nakonec zrusila a ja se pridala jelikoz bych nesehnala dalsi 2 lidi, kdyby mel pritel volno tak bysme jeli spolecne kdyztak ale mel praci takze sem nakonec rezignovala i ja:frowning2: tak snad domluvime nekdy jindy ale tesila sem se:frowning2:
28. čer 2012 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek skoda, myslela sem že poznám nové maminy :slight_smile: ale tak snad příště a dnes přijela paní na focení a sem z toho nadšena výbornej přístup, tak vám pak pošlu fotky a jinak si myslim ,že když je to tu otevřeno vše přes prázdniny, tak pro děti supr vyžití ale takhle jak rekostrují a není vše otevřeno taknic moc a co jste uvedly za důvod??
28. čer 2012 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sisilasi ja nevim vyrizovala to terka ale myslim ze tam volala ze malej ma horecky nebo neco... no na fotky se tesim tak si uzijte zbytek pobytu a snad uz neco domluvime
28. čer 2012 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sisilasi Ahojky...já se chtěla ozvat a ještě jsem se k tomu vůbec nedostala :frowning2:. No,nakonec jo. Už těch negativ bylo nějak moc a ještě jsi zrovna do toho napsala ten výčet... Tak jsem se Peti zeptala,jestli ji to nenapadlo...nakonec jsme se po zralé úvaze a konzultací s protějšky shodly na odpískání. Mrzelo mě to silene...těšila jsem sr moc. Na druhou stranu, evidentně to nebyl teď ten pravý víkend. Možná bychom byly zklamané. Navíc...odjizdeli bychom v tom největším paraku-hlásí 32 stupňů...kdo vi,jestli by nás tam nechali do odpo aspon u bazénu. Pokud ne, nedokážu si ani představit cestu domu... Snad jste si to tam užili aspoň trošku podle představ. A co to grilování? A bazén? Už jste se koupali?
28. čer 2012 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sisilasi tak to je super,ze jste si užili focení!! Taky se těším na fotky!! Mrzí mr ti,ani nevíte holky jak. Cely drn na to dnrs myslím. Ale když to beru pořád kolem a kolem, možná bychom fakt vzhledem k okolnostem litovaly. nevim,ale i tak je mi smutno,že to neklaplo. A vlastne úplně nejvíc je mi lito toho,jak jsem sr těšila,že vás všechny poznám :slight_smile: :frowning2:. Jj,jako důvod že malej onemocnel a že jedna tam sama nepojede. Mluvila jsem nejdriv s nim a pak i s ni...a oba-hlavně ona do telefonu hrozně příjemný....na živo je to asi jine,že?
28. čer 2012 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tea1909 Ahoj Terko, tak vidím, že nakonec vše dopadlo úplně jinak, člověk míní, život mění, že....
28. čer 2012 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leiladelly Ahoja, jj presne jak říkáš... Asi sis to tu prověrka a víš průběh... :slight_smile:. Ní,mrzí mě to hrozně. Ale nakonec to tak prostě asi má být... Vždycky se snažím takhle vevi brat a př
inejmensim to docela pomáhá :slight_smile:. A jak je blatné tobě? Jsi už úplně v pořádku? Jak se citis?
28. čer 2012 ve 23:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tea1909 Terko, je to tak, jak píšeš, věci, jdou, jak mají jít. Díky za zeptání, abych pravdu řekla, mně není vůbec dobře, po operaci už je to v pořádku, ale chytla jsem pak angínu a celkově jsem strašně utahaná, někdy nemůžu ani chodit... což je dost těžký při malých dětech. Leila dnes dostala horečku skoro 40, tak čekám, co se z toho vyklube.Já bych rozhodně nikam jet nemohla, jsem ráda, že tak nějak dejchám....
28. čer 2012 ve 23:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sisilasi tak to mě tedy mrzí, zvlášť když kamoška tam byla s partou (zhruba měsíc zpět) a moc s to vychvalovali, viděla jsem i fotky a měli tam i tu šmoulí akci, byli u bazénu a podobně :unamused:
@tea1909 @hribek teda teď mě to mrzí ještě víc, že jsem nemohla jet, když jste to pak kvůli tomu odpískaly i vy dvě :frowning2: já právě myslela, že tea bude brát tu sestru, tak že tam budete 3..
30. čer 2012 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leiladelly jej,tak ty se v tom taky pěkně motas :frowning2:. To me mrzí a co malá? Jak je ji?
@gabrielaa Gabi,ségra nakonec nemohla z práce. Ke konxi června končil projekt na kterym dělali,takže to byly právě presne ty poslední 2 dny kdy finishovali. Zkoušela jsem i nekolik kamaradek,ale neklaplo to. Nicméně se tím Gabi určitě netrap! Určitě si nic nedavej za vinu,prosím tebe! Však my uz se s Perou domlouvaly na jídle...bylo jasny,ze pojedeme samy...ale najednou těch negativ vyvstalo nějak víc... A jak ti je? Chtěla jsem ti zrovna psat,jestli jsi to nekonzultovala s dr.?
30. čer 2012 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tea1909 Terko, ono se to od mého posledního psaní trochu změnilo, já jsem zpětně zjistila, že mi asi dělaly zle léky, které jsem dostala, už jsem z toho málem byla přiotrávená..... bylo mi hrozně. Vysadila jsem a je to lepší. U malé to pravděpodobně je virová angína, sice jsme dostali antibiotika, ale ve středu máme odjíždět na dovolenou a já jsem o těch atb. nebyla přesvědčená. Vzala jsem si domů testovací sadu na CRP a malá to má negativní, takže jsem antibiotika ani nenasadila, teploty jí klesly, konzultovala jsem, že to tak udělám. Kdybych jí nasadila antibiotika nadbytečně, jednak ji to zatíží, jednak bychom museli zrušit dovolenou, nejela bych s ní uprostřed léčby. To mě mrzí, že jste to nakonec zrušily úplně, ale tak bude něco jiného :slight_smile:
30. čer 2012 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@tea1909 je to pořád o ničem :frowning2: jsem zatím ještě u našich.. a malá je teď taky nějaká špatná, včera měla přes 40, takže jsme měli špatnou noc..
2. črc 2012 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “Opakované komerční úmysly.”
3. črc 2012 ve 12:50 • xlucka9
@sisilasi jéjej,to je náhoda,my jsme s Vámi byli na té chalupě Pohádka na Vysočině,ani jsem netušila,že jste z MK. :wink:
12. črc 2012 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabrielaa njn ale tak už to je jedno ale oni si domácí tam předělávali svoje bydlení a tak asi předsezonou neměli čas něco připravovat ale i tak sme si to nenechali zkazit:slight_smile:

@lusyy no to je náhoda :slight_smile: a koukala jsem že klíče od auta jste našli :wink: když jste odjeli
15. črc 2012 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sisilasi klíče ztratil můj brácha,nakonec našel,takže odjeli i oni :slight_smile: Nás to tedy zklamalo velmi... to,že dodělávali hernu-budiž,sice o tom mohla být alespoň zmínka při objednávce,nezdálo se mě to fér,jednak jsme tam jeli za klidem a jednak malá v tu dobu potřebovala ještě spát 2x denně a to bylo velmi obtížné,takže jsme vždy odjížděli a uspávali v autě :frowning2: u vás to třeba nebylo tak slyšet,ale my jsme to měli přímo za zdí. A další věc:čekala jsem nějaký hračky,knížky na pokoji,výzdoba v našem pokoji téměř žádná a k tomu špinavé jídelní židličky...takto si nepředstavuji pohádku :unamused: No,co,příště úplně nedám jen na internetové stránky :slight_smile: akorát mě mrzí,že to byla naše jediná dovolená v tomto roce.
16. črc 2012 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,holky,kdy plánujete další výlet???? :slight_smile:
22. črc 2012 v 00:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy takže vy jste byli taky zklamaní?? to mě mrzí :frowning2:. Ten hluk musel být hroznej :frowning2:. A jací jsou ti majitelé? Já když jsem s nima mluvila po telefonu, tak byli hrozně příjemní (oba). My tam teď jedeme na týdenní dovolenou i s našima, tak jsem zvědavá, jak se nám tam bude líbit. Takže hračky ani knížky, nic takového tam není? Všechno s sebou?
26. črc 2012 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy
@sisilasi A jak to tam holky,prosím,vypadá v kuchyni? Je trošku vybavená? Dá se tam klasicky uvařit?
26. črc 2012 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peetulka22 Ahoj, zatím se asi nic konkrétního neplánuje. Třeba se přidají další maminky :slight_smile:
26. črc 2012 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tea1909 ahojky,majitelé jsou příjemní,jsou fakt v pohodě. kuchyně vybavená dobře-dá se tam v pohodě vařit. A my jsme neměli na pokoji nic,bydleli jsme v apartmánu nebe-tak nevím jak jsou jiné pokoje zařízené. Venku na pískovišti pár hraček je. A hernu už mají hotovou,takže hluk tam mít nebudete a asi se děti zabaví tam. My jsme měli holt smůlu,byli jsme tam v nesprávný čas :frowning2:
26. črc 2012 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy měla jsem tam být taky a nakonec jsme to zrušili. Přesně tak jsem to říkala - byl asi nejnevhodnější čas...vyloženě finišivání před začátkem sezony... a tak :frowning2:. Hernu jsem viděla nafocenou na webovkách, vypadá to dobře :slight_smile: - a to je dobře, protože nám tak trochu hlásí déšť, tak kdyby náhodou :frowning2:. My budeme v apartmánu Peklo, ale asi to mají po téhle stránce vybavený všechno stejně. A ani se tam žádný knížky nebo hračky nedají půjčit (na pokoj)? ... promiň těch otázek :sweat_smile: ale je to skvělý, když se můžu konkrétně poinformovat :slight_smile:
26. črc 2012 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tea1909 odpověď v IP,jo a nevím,zda se dají knížky a hračky půjčit na pokoj-tím,že jsme tam měli hluk,tak jsme mizeli pryč :slight_smile: ale knížky jsem tam žádný neviděla.
27. črc 2012 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak co děvčata nenaplánujem něco na tenhle rok?
17. led 2013 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabrielaa, @hribek,@leiladelly, @hanka_k, @sidynka, @smardik, @pet.s, @diviska, @peetulka, @slunicko30,
@tea1909
@lusyy
TAk co holky neuděláme letos nějou společnou dovču?
27. led 2013 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. led 2013 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sisilasi já právě dnes přemýšlela, co budu s dětmi celé léto ve městě dělat :frowning2:
27. led 2013 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leiladelly přesně tak nějakej prodlouženej víkend by byl fajn :slight_smile:
27. led 2013 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
jn, těhotná už nebudu :grinning: :grinning: takže nevolnosti snad nehrozí
27. led 2013 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sisilasi pokud uz letos klapne a nebude to 24.8. tak klido
27. led 2013 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek