• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní vícedenní výlet pro maminky s dětmi v ČR

28. ledna 2013 
@gabrielaa jéje, Ty jsi šikovná... já a vaření to moc nejde dohromady :wink:
31. bře 2012 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja taky muzu cokoli napect, varit muzem tak nejak spolecne nebo se pak domluvit. jo a jela bych autem takze 1 misto dospely a 1 detsky by bylo volny:slight_smile:
@gabrielaa
@leiladelly HOlky, my bydlíme v UK a už mám dlouho koupenou letenku, přilítám 27.5 a zpátky první týden v červenci,ale to už s náma bude i manžel..

my máme auto tady,ale může mě přivést taťka nebo jestli pojede nějaká maminka sama s jedním prckem,tak se přidáme, podělíme o náklady.
autor
@leiladelly to já teď vařím každý den a i peču a dost mě to chytlo :slight_smile: (viz. ty moje stránky) takže není problém
@hribek jako já jsem klidně pro to, aby jsme si vařili, sníží to náklady, ale kdyby bylo víc maminek proti, jakože na dovolené se přece nevaří, tak klidně ubytko i s jídlem, mně nevadí ani jedna varianta
@sidynka jj, na dopravě se pak domluvíme :slight_smile:
31. bře 2012 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek já bych jela určitě autem, ale minimálně dvě děti s sebou, tak moc víc se tam už nevleze, třetí sedačka dozadu nejde.
31. bře 2012 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabrielaa http://www.nasehory.cz/chata-belka ted sem jen tak zbezne koukla a celkem pekny i s bazenem
31. bře 2012 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabrielaa my vaříme napůl s manželem, moje hobby to moc není, tak jsem ráda, že ho to baví. Já dělám ten zbytek :slight_smile: Jinak souhlasím také s oběma variantami, i vařit i ubytování s jídlem.
31. bře 2012 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leiladelly me taky ne mam fabii jen 4mistnou:frowning2:

Brnacky a neudelame jeste kdyztak nejakej srazek dopredu?
31. bře 2012 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@leiladelly tak jestli by se ti něco líbilo a chtěla budeme to dnes večer objednávat je to totiž jen do dneška to poštovné zdarma...
31. bře 2012 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabrielaa vařím ráda, ale asi bych taky byla raději pro jídlo v ceně..už jen proto, že jedné chutná to, druhé to. ale to je to poslední,co by mi vadilo :grinning:
autor
@hribek na tu jsem taky koukala :grinning: :grinning:
Každopádně by to mělo splňovat pár základních věcí, když pojedeme s dětma: rozhodně nějaký prostor venku na hraní a to samo uvnitř (kdyby bylo škaredý počasí) - nějaká společenská místnost nebo tak něco, bazén je dobrý bonus :grinning:
@hribek u nás nejstarší Kami jezdí bez sedačky, to je povoleno. Auto máme velké, ale tři sedačky vedle sebe, to bylo o život... děti , když se tam nasoukaly, už se nevysoukaly ven. :slight_smile:
Tak, já nejsem z Brna, ale 55 km od Brna, ale že bychom daly někdy sraz ? není špatný nápad.
31. bře 2012 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanka_k díky, tak já to ještě jednou okouknu. Alex má rád Blesk Mc Quenna a ten tam není.
31. bře 2012 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leiladelly my máme doma prepového krtečka a je to luxus, krásné zářivé barvičky....
31. bře 2012 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanka_k a materiál je žerzej?
31. bře 2012 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leiladelly nevím co je to žerzej, ale je to krep
31. bře 2012 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanka_k žerzej ja taková ta jemná pleteninka, balvněná, co se nemusí žehlit.
31. bře 2012 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanka_k prosím Tě, píší tam "bavlna standard", myslíš, že je to v krepové úpravě? já bych krep moc nechtěla, spíš hladké povlečení.
31. bře 2012 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hribek já házela na fotoblog tu ZOO, ale klidně se můžeme pak domluvit a vymyslet i něco jinýho, jak pro nás i s dětmi, tak klidně i někdy zajít třeba jen posedět ke kafi nebo vínku :grinning:
31. bře 2012 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leiladelly bavlna standard je podle mě klasická bavlna, pokud je to krep je tam psané krep
31. bře 2012 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, já bych se přidala kdyby to šlo :slight_smile: ráda bych někam jela s klukama a určitě by byli nadšení s tolika dětí, kluci mají 3, 5 roku a 2 roky a 2měsíce
@hanka_k ok, díky.
autor
A ještě k tomu vaření, jako výhodu vlastní kuchyně vidím i v tom, že kdyby tam byly maminky s menšíma dětma, tak by nemusely pořád lítat do kuchyně a prosit je o ohřátí příkrmů nebo vody
autor
@smardik určitě by to šlo :slight_smile:
31. bře 2012 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabrielaa je tak ja se mrknu:slight_smile: klido s detma i bez pudu kamkoli:slight_smile: at se tatka taky cini:slight_smile:
31. bře 2012 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leiladelly nemáš zač, budeš teda něco chtít a odkud jsi???
31. bře 2012 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se taky ráda přidám a já jsem ale z Hradce Králové a děti mám: Laura 2roky a 2měsíce a Oťas necelých 7 neděl ale v létě už pohoda :wink:
1. dub 2012 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky a trváte na Jeseníkách??nebo i někde jinde by to šlo??ale koukám, že do Jeseníku to máme přibližně stejně daleko...
1. dub 2012 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sisilasi já na jeseníkách netrvám, hlavně at tam je fakt vyžití pro děti
1. dub 2012 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sisilasi jeseníky kvůli tomu, že je to dostupný z celé moravy, slezska i části čech :wink: ale jestli máš nějaký jiný návrh, tak sem s ním :slight_smile:
1. dub 2012 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek