• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní vícedenní výlet pro maminky s dětmi v ČR

28. ledna 2013 
autor
jen tak mimochodem, pokud se přidá hodně maminek, můžou se domluvit dvě různý akce, jako aby třeba mamky z Čech si vybraly místo, který by vyhovovalo jim :wink:
1. dub 2012 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
můžou i pražské holky?
1. dub 2012 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
něco sem našla co na to říkáte???

http://www.apartmany-kocourek.cz/index.php
1. dub 2012 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sisilasi to vypadá moc dobře a ta vysočina je taky dobře dostupná :wink: :grinning: hned si to hážu do záložek
1. dub 2012 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@diviska jasně, proč ne :grinning: nejsme proti Praze zaujatý :grinning: :grinning:
1. dub 2012 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabrielaa no jen aby :slight_smile: já tedy se přidám, až podle toho, co vymyslíte a jak to bude drahé, přece jen jsem na malou sama a mám jen rodičák, takže nějaký extrémní luxus si dovolit asi nebudu moct, uvidíme :slight_smile:
1. dub 2012 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky já bych se možná taky přidala. Vidělo by se teda kdy a kde. :slight_smile:
1. dub 2012 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sisilasi tak jsem to víc projela a vypadá to fakt báječne!! Venku kupa věcí pro děti, každý apartmán taky vybaven na pobyt s dětma, k tomu super posezení venku. Kdyby se nás domluvilo víc a obsadili by jsme všechny 3 apartmány, tak by to nemělo chybu. Koukala jsem i na ceny a pokud by každý zabrala 1 lůžko, menší děti spali v cestovních postýkách, tak by to pak vyšlo na cca 350 za noc na jednu (pokud počítám správně), což je podle mě dobrá cena, vzhledem k tomu, že to ubytování se od těch 300 za noc pohybuje skoro všude. No a o jídlo už by jsme se nějak podělili, Když by každý vzal něco podle svých potřeb, tak si myslím, že by nás to jídlo vyšlo na pár kaček.
Jen teda sem četla, že od července do sprna berou jen celotýdenní pobyty, což tady většina počítala, že by jsme jeli jen na pár dní přes týden, takže se leda domluvit už na červen a vyrazit,
1. dub 2012 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabrielaa no mě se to taky líbí ale uvidíme co jěště najdem :wink:

@diviska no taky hledám něco cenově dostupnýho ikdyž mám doma chlapa ale budem se příští měsíc nebo respektive tenhle stěhovat, tak to zas budou výdaje až až.. :angry:
1. dub 2012 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@diviska heleď, kdyby sis zaplatila ubytko, tak na jídle už se nějak domluvíme, jak už jsem psala, já sama jsem ochotná nabrat klidně zásoby pro víc lidí - rodiče chovají kupu zvířat, takže zásoba masa je veliká, ovoce a zeleninu mám zase tady od nás i od nich, takže v jídle by se to neprodražilo :wink:
@sisilasi heleď, já toho projela už dost a tohle mě vážně dostalo :wink:
1. dub 2012 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a koukám, že tohle je od té chaty kousek a vypadá to dobře - lanový centrum, rozhledna, dětský koutek, trampolína, dětský hrádek..na výlet značka ideál :slight_smile:
1. dub 2012 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabrielaa no to jak bysme se domluvily mě by nevadil i celej týden ptž manžel je číšník, takže třeba i víkendy dělá ale sem i pro červen to už nám bude cca 5 měsíců :grinning: a nás by tam teda hodil manžel ale někdo myslim psal že by jel autem, tak by se kdyžtak pro nějaký jídlo mohlo do města a přesně když každá něco vemem, tak si myslim, že do kupy se to dá :grinning: ale já bych asi zabrala dvě postele (já a Laura) a Otas v postýlce a nebo bysme tam spali všici 3..uvidíme co na to holky napíšou
jinak bysme mohli sestavit jídelníček :grinning: :grinning:
aby každá vzala něco ale to záleží na domluvě :wink:
1. dub 2012 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sisilasi tak jako vzhledem k tomu, že tam jsou 3 apartmány, tak by se to klidně dalo domluvit i tak, že kdo by tam chtěl zůstat dýl, tak by se to domluvilo a zabrali by si apartmán společně a ti co by tam chtěli třeba jen na 3-4 dny, tak by zase byli spolu, to už je celkem jedno.. teď by teda asi bylo dobrý, kdyby se na to mrkli ostatní, vyjádřili se, jestli se jim to taky líbí a pak zkusit domluvit nějaký termín, bych tam brnkla a zjistila obsazenost, aby jsme kdyžtak hledali něco dalšího
1. dub 2012 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabrielaa přesně tak....tak HOLKY pište vaše názory... :slight_smile: :slight_smile:
1. dub 2012 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hribek @leiladelly @hanka_k @sidynka @smardik @diviska @alca22 doufám, že jsem vás označila všechny, co jste psali, že by jste jeli.. mrkněte na tento odkaz http://www.apartmany-kocourek.cz/index.php a vyjádřete se, jestli se vám to líbí jak nám :grinning: podle mých propočtů by tam mělo být 14 míst na spaní + nějaká ta postýlka (já malé budu brát cestovní)
Takže by bylo dobrý začít dávat dohromady nějaký oficiální seznam a zkušet navrhnout nějaký termín, během června by šlo jet jen na pár dní, červenec-srpen to mají jen celotýdenní pobyty.
1. dub 2012 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabrielaa píšou tam, že v sezoně se musí jet na týden. Jinak se mi to celkem líbí a není to až tak drahé, pokud tedy ta cena je za apartmán/noc nikoliv za osobu/noc :slight_smile: Já spím s malou v posteli, tak snad by nás uznali jako jednu osobu ( jak tam píšou počet osob v apartmánu) a co se týká jídla, tak jsem trochu ouchyl - čímž bych nerada někoho zatěžovala, takže o jídlo jsem schopná se postarat sama, do placu ale mohu dát vynikající buchty a sušenky - domácí samozřejmě :slight_smile:
1. dub 2012 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@diviska jj, psala jsem to tady taky, že na pár dní leda v červnu jinak celý týden.. a je to cena za apartmán, jako já bych tam pak klidně brnkla, nastínila situaci a určitě se to domluví tak, že děti by se nepočítaly do osob, určitě ne děti do 3 let (tak to bývá skoro všude)
1. dub 2012 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@diviska a jak to myslíš ouchyl na jídlo? :grinning: :grinning:
1. dub 2012 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabrielaa no však to znáš, maso nejí, cukr nejí, na éčka si dává bacha, prostě taková ta osina co jí nikdo při společném stravování nemá rád.. :slight_smile:
1. dub 2012 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@diviska jo takhle :slight_smile: tak bez masa bych být nemohla, ale jinak jsem na tom podobně, nesladím už skoro nic a když už, tak jen třtinový, normální cukr doma už ani nemáme, jen pro návštěvy sbírám takový ty malý cukry co dávají ke kafe :grinning: :grinning:
1. dub 2012 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gabrielaa jo, vždyť já vím, že dnes už v tom nejsem sama a hodně lidí se zajímá o to co jí, dělám si trochu srandu. A v těhotenství jsem měla dvakrát rybu :slight_smile: Ale je fakt, že kromě toho, že se snažím jíst zdravě, tak mi toho prostě hodně nechutná což je pak pro ostatní opruz..
1. dub 2012 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@diviska tak to budu asi výjimka, ale mně je celkem fuk, co kdo jí, pokud to teda nenutí mně :grinning: a osobně si teda myslím, že tvůj přístup je lepší, než těch, co se stravují polívkama ze sáčku, instantním jídlem a ve fast foodech jsou pečení vaření :slight_smile:
1. dub 2012 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabrielaa nu tak dobrá.. :slight_smile:
1. dub 2012 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabrielaa vypada to dobre. ja muzu teoreticky kdykoli. na dovcu pojedem asi spis v zari nebo koncem srpna
1. dub 2012 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabrielaa Líbí se mi to moc, já jsem pro červen :grinning: a tak dva, tři dny.
1. dub 2012 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.penzionanezka.cz/ubytovani/
Jen nahodou jsem narazila na toto tema a posilam odkaz na penzion kam jezdime a jsme moc spokojeni:slight_smile:
1. dub 2012 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabrielaa akorát teda pořádně koukám na vzdálenost a je to dost :frowning2: ..já bych preferovala víc beskydy, jeseníky, Brno..hlavně proto, že auto máme tady,jak u jsem psala. ale samozřejmě vím,že je to na většině,takže pak uvidím..nejdřív teda místo a pak doprava.
1. dub 2012 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dana1979 to by mi vyhovovalo více.
1. dub 2012 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hribek @leiladelly @hanka_k @sidynka @smardik @diviska @alca22 @sisilasi takže ještě jinak, napiště každá, který měsíc by se vám víc hodil, bereme v potaz třeba konec června nebo začátek července
2. dub 2012 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabrielaa kromě týdnu od 23.7 mohu kdykoliv a nic nepreferuji, je mi to fuk
2. dub 2012 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek