• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní vícedenní výlet pro maminky s dětmi v ČR

28. ledna 2013 
autor
a abych byla upřímná, ta anežka má sice lepší polohu, ale když to porovnám s tou chatou před ní, tak to je nebe a dudy :slight_smile: ta chata má komplet vybavení pro děti, dostatek prostoru a ještě soukromí..
2. dub 2012 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabrielaa nemůžu začátek června, ale pak kdykoliv-tak od půlky června, celý červenec nemáme nic. chci jet, nemám skoro žádné kamarády tak se seznámit, kluci at jsou mezi dětma
2. dub 2012 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
červen, klidně konec
2. dub 2012 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabrielaa to vybavení je super, ale já bych asi ze srazu odpadla..ta cesta je moc dlouhá a daleko :frowning2:
2. dub 2012 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabrielaa já můžu kdykoli a klidně na celý týden já sem bez omezení a mám kámošku co by jela taky s jedním prckem...tak jestli zavoláš a oni třeba řeknou nějaký termíny kdy maj volno a potom bysme se domluvily ne??
2. dub 2012 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabrielaa ja taky kdykoli klidne zacatkem cervence
2. dub 2012 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hribek @leiladelly @hanka_k @sidynka @smardik @diviska @alca22 @sisilasi začínám zjišťovat jiný problém, ve velké většině ubytovacích zařízení přes prázdniny berou pouze týdenní pobyty a na dvě chaty v jeseníkách jsem zkoušela i volat s tím, že se optám, jestli by to nešlo nějak udělat a nešlo, měli by pak problém obsadil zbylý dny, takže tak :confounded:
2. dub 2012 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabrielaa já nemám problém s týdnem. Když už pojedu takovou dálku, tak ať to stojí zato :slight_smile:
2. dub 2012 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabrielaa no to je blbé ale logické a co červen? to ještě nejsou prázdniny to by mohlo jít ne
2. dub 2012 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabrielaa chápu :frowning2: týden je pro nás dlouho :frowning2:
2. dub 2012 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@smardik v červnu se ten kratší pobyt dá domluvit líp, to jsou rádi, že tam někoho dostanou
@diviska na ten týden jste tady myslím jen dvě, ale klidně si to tak můžete domluvit, já osobně to vidím tak na 3-4 dny
2. dub 2012 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
pro nás je už taky týden asi dlouho-spíš finančně no, jinak problém není. jí můžu i v červnu ale až v druhé polovině
2. dub 2012 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sidynka @smardik já bych zase nemohla nechat chlapa se psem týden samotný doma, to by jsme se s Violkou neměly kam vrátit :grinning: :grinning:
2. dub 2012 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gabrielaa :grinning:
ale já myslím, že i proto, že se tam většina uvidíme poprvé je týden dlouho ..ale já to z té strany majitelů chápu..jsi hodná, že se tomu tak věnuješ!
2. dub 2012 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabrielaa no tak klido i ten cerven prizpusobim se vetsine:slight_smile:
2. dub 2012 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sidynka však já je taky chápu, kdybych si měla vybrat lidi, co mi tam pojedou na týden nebo na 3 dny, tak taky beru ty s týdnem, to je jasný :slight_smile: Tak byl to můj nápad a z vlastní zkušenosti vím, že pokud se toho někdo neujme a trochu to nepopohání, tak se nikdy nic nedomluví :grinning: :grinning: pár akcí už jsem organizovala :grinning:
2. dub 2012 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hážu další odkaz na sympatickou chalupu :grinning: třeba takový apartmán Pohádka pro 14 osob vypadá moc dobře, hlavně těch 7 postýlek jak pro trpaslíky :grinning: :grinning: Koukněte na fotky a popis a hoďte názory
http://www.chalupapohadka.cz/apartmany-1-pohadka-str-30-1-30.html
2. dub 2012 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabrielaa Gabi to vypada az nejlip! obdivuju te s organizovanim. me to preslo po 2 zorganizovanych akcich kdy potvrdilo 20 lidi a nakonec prislo 8:frowning2:kdybys neco potrebovala tak pisni pomuzu:slight_smile:
2. dub 2012 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hribek myslíš tu Pohádku? Podle mě tahle a potom ještě ta na Vysočině přesně splňují to, co by taková chata na pobyt s dětmi měla mít :slight_smile: jj, ono s nějakýma "ztrátama" se vždycky musí počítat - jako že někdo nakonec nabude chtít jet nebo nebude moct.. zatím stačím, jen hledám na netu a případně tam volám, abych se zeptala na info, ještě štěstí, že mám tolik volných minut :grinning: :grinning:
2. dub 2012 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gabrielaa :slight_smile: to jo:slight_smile:no ja sem rada ze sem rada, mala je nemocna a ja to od ni chytla takze fakt super, ted jeste strasi pritel ze ho taky skrabe v krku:frowning2:
2. dub 2012 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tuhle chatu sem taky hledala ale nemohla sem najít :slight_smile:
@gabrielaa kdybys potřebovala s něčím pomoct, tak dej vědět :wink: ráda pomůžu...
2. dub 2012 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabrielaa my můžeme kdykoliv pokud to bude červen nebo červenec
3. dub 2012 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sisilasi takže za tebe by tahle chata šla?
@hanka_k super :slight_smile:
Mně rozhodně vyhovuje víc ten konec června někdy přes týden, začátek července tady máme krojovaný hody, babička oslavu a snad i dovolená, takže se bojím, že červenec by mi nevyšel
4. dub 2012 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabrielaa myslíš tu druhou tu pohádku?? no ale třeba jen můj osobní takovej poznatek jak jsou tam ty postýlky a kdyby nás tam spalo víc, tak aby se děti nebudily navzájem v noci...tahle druhá se mi líbí ale víc bych brala tu první ale záleží na ostatních a moje kámoška chce jet taky a na celý týden...
4. dub 2012 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sisilasi mně se taky víc líbí ta první, ale na tu druhou to má asi většina blíž, co jsem tak pochopila.. tak ti co tam budou chtít být týden, tam můžou jet dřív :slight_smile: jinak nevím jak to vymyslet
4. dub 2012 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabrielaa ja myslim ze po dohode s majitelem by slo ty postylky pripadne i rozhodit.
4. dub 2012 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabrielaa a je to rapidně blíž jo?? takže většina je pro tu pohádku??já abych věděla..a na tý pohádce je taky bázen?
5. dub 2012 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sisilasi rozdíl mezi něma je cca 90 km, bazén tam není.. jak už jsem psala, mně se taky líbí víc ta první, ale jsem ochotná se podřídit většině.. mohli by se všichni vyjádřit :slight_smile:
5. dub 2012 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabrielaa já sem taky pro první ale přesně ostatní by se mohli už vyjadřit aby se mohlo pokračovat..ty si volala na ně??kdy tam mají volno?? nebo mám tam napsat email??
5. dub 2012 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sisilasi nene, psala jsem, že až se rozhodneme, tak tam klidně brnknu a všechno zjistím..
5. dub 2012 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek