• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní vícedenní výlet pro maminky s dětmi v ČR

28. ledna 2013 
autor
@leiladelly super, mně to takhle neva, jet tam od čtvrtka :wink:
13. dub 2012 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabrielaa ok, a tak od jakýho datumu by to bylo?? a sem pro to zaplatit na osobu. Já bych teda jela s tou kámoškou na celej tejden a už sem řekla i dalšim kámoškám, tak až by se vědělo pevný datum, tak bych řekla kolik za mě pojede osob a dětí kvůli pokojům ju?? :wink:
13. dub 2012 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sisilasi aby nás nakonec nebylo moc na ty pokoje :slight_smile: mají volno od 25.-30.6. to myslím vychází pondělí až sobota
13. dub 2012 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabrielaa ok tak já to holkám písnu a znáš to nejdřív je strašnej zájem a nakonec je z toho polovina :wink: já bych teda jela už od toho 25...a paní ti pak napíše kolik to vyjde na osobu a dítě??
13. dub 2012 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sisilasi a kolik těch kamarádek máš v plánu brát? Abych byla upřímná, měla to být spíš akce pro koníkový maminy, klidně v menším počtu.. já to nejdřív pochopila, že vás pojede 5 celkem?
13. dub 2012 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabrielaa jo, zatím dohromady je nás 5 s dětma a myslim, že pojede určo jěště jedna mamina s prckem ostatní říkaj že jěště nevědí a myslim, že to ani nedopadne ale nějakej závratnej počet bych nečekala...ale jestli ti to vadí, tak bych skončila na počtu 5
13. dub 2012 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sisilasi já se spíš lekla, aby vás celkem nebylo třeba 20 :grinning:
13. dub 2012 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky, moc mě zaujal nápad uspořádat takovouhle akci a moc ráda bych se přidala. Ale naprosto nám nevyhovuje termín, protože starší dcera ještě chodí do školy. Tak kdyby se našlo víc maminek, kterým tento termín nevyhovuje a chtěly by udělat druhé kolo o prázdninách, moc ráda bych se přidala.
13. dub 2012 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabrielaa jojo super to by melo byt bez problemu:slight_smile:
13. dub 2012 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hribek ještě je před náma domluvit se nějak na pokojích, což vidím trochu jako problém :confounded:
13. dub 2012 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabrielaa no to bysme asi pak poresili az podle poctu kolik nas pojede
13. dub 2012 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hribek jasně, ale je to potřeba pořešit dřív, než s tou paní budu něco řešit, bez toho bychom nezjistili ani tu cenu, každý apartmán stojí jinak
13. dub 2012 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabrielaa ok tak ja jsem klido pro nejakej 4luzak spolecne jeste s nekym:slight_smile:
13. dub 2012 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabrielaa já taky bych byla pro 4 lůžák..

20 určitě by nás nebylo :grinning: počítala bych jestli se jěště přidá jedna či dvě maminy víc bych to neviděla ani náhodou...
13. dub 2012 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
do dvou 2pokojáčů se asi nevlezeme :confounded:
14. dub 2012 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabrielaa no prave proto sem myslela ze podle toho kolik nas pojede se objedna - takze to asi vypada na ten 14 luzak a pokud by to bylo malo tak nejakej 4luzak
14. dub 2012 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak nejpozdějí zítra bych se paní měla ozvat, takže jak? :slight_smile:
15. dub 2012 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabrielaa no tak vemem ten velkej a nejak se poskladame?
15. dub 2012 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek
@gabrielaa tak kolik nás je dohromady co určo pojedou??
15. dub 2012 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hribek @sisilasi @leiladelly @diviska ahoj, takže počítám s váma, že jste se vyjádřily, že by jste jely.. Možnosti jsou dvě, buď můžeme vzít ten největší apartmán kde je: pokoj se 7 lůžky, dva pokoje se 2 lůžky a 1 pokoj se 3 lůžky - tam by byl asi trochu problém, kdyby sisilasi chtěla jet na víc dní, že by musely platit za celý ten apartmán ty dny, co by tam nebyli ostatní.. druhá možnost je vzít dva apartmány po 4 lůžkách.. dívala jsem se, že velká většina máme děti do 3 let, takže by se počítalo s těma postýlkama - problém podle mě trochu je, že v těch menších apartmánech to vypadá, že na těch pokojích je celkem málo místa a postýlky by musely být asi v té centrální místnosti - což mně teda neva, violka už spí celou noc a klidně i v jiné místnosti..
Takže vás moc moc prosím, aby jste se během dneška vyjádřily, já zkontaktuju paní, že zítra jí dáme závazně vědět co a jak :wink:
Doufám, že jsem to napsala srozumitelně :slight_smile:
16. dub 2012 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabrielaa a na jak dlouho tedy?
16. dub 2012 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@diviska sisilasi chce na 6 dní (po-sobota) s kamoškou a zbytek 3 dny (čtvrtek-sobota)
16. dub 2012 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabrielaa já se moc omlouvám, ale úplně jsem se v tom ztratila :( nějak se nemohu dopátrat ani termínu, ani místa..
16. dub 2012 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabrielaa Gábi, upřednostňuju ty menší apartmány, Alex měl pět let, takže my za sebe bychom potřebovali dvě normální lůžka pro mne a Alexe a pro Leilu Sofii postýlku, ta má rok a půl. Je to v rácmi toho apartmánu realizovatelné, že bychom takto měli pro sebe pokoj, že?
16. dub 2012 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@leiladelly jj, podle mě by to tak šlo :wink:
@diviska jedná se o tu chalupo Pohádka (v Kocourkovi měli plno), termín mají volný od 25.6.-30.6 s tím, že já, hribek a leiladelly bychom jely od čtvrtka do soboty a sisilasi s kamoškou by chtěly na těch víc dní.. asi i kvůli tomuhle bych také upřednostnila ty dva menší apartmány
16. dub 2012 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabrielaa tak super, pokud bude mít paní volno, už se rýsuje konkrétní plán :wink:
16. dub 2012 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabrielaa me staci 1 postel a cestovni postel bych vzala z domu a klido muze mala spat vedle v pokoji.spava od 8-9 do 6-7. takze kdyz to vyjde pocetne tak klido mensi apartman
16. dub 2012 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@leiladelly přesně ták :sunglasses:
@hribek nějaký postýlky by tam měly být, ale já možná taky budu brát cestovní..
16. dub 2012 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabrielaa jasny vsak uvidis co ti napise
16. dub 2012 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabrielaa tak bych si mohla zamluvit ten jeden apartmán a pak by se k nám někdo přidal nebo bych ho měla jen s kámoškou? ptž já bych do tý postýlky dala malýho ale malá už by spala na velký posteli...a já s kámoškou určo na 6 dní...a kámoška by asi taky chtěla pro Maxe postel ale klidně by ho dala do poetýlky..
16. dub 2012 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek