• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní vícedenní výlet pro maminky s dětmi v ČR

28. ledna 2013 
@gabrielaa śupr diky Gabi za zorganizovani, uz se moc tesime:slight_smile:
24. dub 2012 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už se taky holky těšim a zvlášt ted v naší rodinný situaci :frowning2: budu asi muset bydlet cca 2 měsíce u tchýně a ještě je to v zapadákově světa a sem bez řidičáku a budu úplně odřízlá od všeho...tak už se moc těšim na odreágování s váma:slight_smile:
24. dub 2012 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabrielaa díky za info, víc IP
24. dub 2012 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@smardik @pet.s @sisilasi @hribek holky, leiladelly nebude moct jet, tudíš se v jednom apartmánu uvolnily 2 místa, budu psát paní ohledně vracení zálohy, ale kdyby náhodou smardik nebo pets chtěly jet, nebo vy kdyby jste rychle věděly o někom, kdo by jel, tak by to bylo fajn :wink:
10. kvě 2012 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabrielaa :frowning2: to je skoda tak snad se nekdo najde. co sestrenka?
10. kvě 2012 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hribek už jsem jí psala, tak uvidíme :wink:
11. kvě 2012 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabrielaa jj jasan:slight_smile:
11. kvě 2012 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem se nějak zapomněla a koukám, že už je vše zařízené :( no tak příště :slight_smile:
15. kvě 2012 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@diviska máme 1 místo volný, leila ze zdravotních důvodů nemůže.. kdybys chtěla, tak dej vědět do ip :wink:
15. kvě 2012 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabrielaa já si to tu dočtu, úplně jsem se ztratila a dám hned vědět..
15. kvě 2012 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den,ahoj.... mohly bysme se přidat???? mám dcerku Terezku v březnu nám byli 2roky,já jsem petra 23let :slight_smile:
16. kvě 2012 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@diviska nějak jsem se nedočkala odpovědi :frowning2: ozvala se jiná mamina..
@peetulka22 ahoj, teď momentálně hledáme už jen 1 náhradnici a máme vážnou zájemkyni, takže to spíš vypadá, že už ne
16. kvě 2012 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
škoda :frowning2:
16. kvě 2012 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabrielaa hele tak víš co, vemte @peetulka22 dcerku má větší, tak si to určitě užije líp! Já se k vám přidám příště..
16. kvě 2012 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@peetulka22 @diviska je to ještě jiná mamča, čekám až se 100% vyjádří a pak bych teda kdyžtak dala vědět peti, ale musíme to co nejdřív už dořešit, páč paní z té chaty ze mě musí mít už halo :grinning: :grinning:
16. kvě 2012 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabrielaa jo aha :slight_smile: nejede a ještě dělá zmatky.. :slight_smile:
16. kvě 2012 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo my rádi pojedem ale jestli jsou kvůli tomu nějaké zmatky(kvůli nám) tak to my nemusíme jet :slight_smile: ,jak to půjde,jestli chce jet někdo jiný co už to měl naplánovaný tak klído pído v pohodě :wink: ,my to ožulíme
16. kvě 2012 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
omlouvám se, že se vtírám do této diskuze. jen jsem se chtěla vyjádřit k tomu apartmánu kocourek - kdybyste někdy některá chtěla jet, tak vřele doporučuju. byli jsme tam s ženskejma vloni a letos v červnu jedeme znova! je to tam fakt super. taky jsme volali na termín a poslední červnový jsme vám zabrali asi my :slight_smile:))) jinak úplně plno, taky mě to dost překvapilo. nikde nic v okolí, na samotě u lesa a jaký je o to zájem!!!! ale jinak díky za tipy na chaty co jste tu psali, poctivě si to ukládám, budou se určitě hodit! mějte hezký den!!!
18. kvě 2012 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky! Hned bych se k vám přitala,ale jsem zatím v očekávání :slight_smile: Můžu se zeptat,jestli jede někdo i ročním dítětem nebo všichni máte už větší děti.Že bych se za rok k vám přidala :sunglasses:
18. kvě 2012 v 17:17  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@slunicko30 jj, třeba malá od peti (hribek) má právě rok, moje malá má rok a půl..myslím si, že s takovýma mimčama se už dá jet uplně v klidu :wink:
21. kvě 2012 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabrielaa no gabi to se jeste uvidi:grinning: v tom klidu ale kdyztak vecer to vinko asi bude jistit:grinning:
21. kvě 2012 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hribek vždyť v ZOO byla malá hodná :wink: a večer to je jasný :grinning: :grinning:
22. kvě 2012 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabrielaa no zacina se nam pomalu vybarvovat ma svou hlavu a dava to pomalu ale jiste najevo. ale je pravda ze mame abnormalne hodny ditko:slight_smile:a jak to nakonec dopadlo s tim mistem uz se ti nekdo ozval?
22. kvě 2012 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hribek jj, už jsme celkem 3 a tak bych to nechala, páč to bude tak akorát v tom apartmánu :slight_smile: pojede s náma tea1909 :wink: btw. pojedeš sama autem nebo tě tam hodí manžel?
22. kvě 2012 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabrielaa pojedu sama autem takze muzu cokoli vzit. tak super:slight_smile:
22. kvě 2012 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hribek já spíš přemýšlela, jestli by jsme se nedomluvily a že bych jela s Violi s Váma a přidala ti na benzín, pokud toho budeš brát ale moc, tak nás tam chodí přítel..
22. kvě 2012 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabrielaa pojedu sama autem takze muzu cokoli vzit. tak super:slight_smile:
22. kvě 2012 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabrielaa ups se mi to vlozilo 2x jo neni problem. kdyz se vejdem s kocarama do fabie combi tak no problem. ale myslim ze se vlezem:slight_smile:
22. kvě 2012 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hribek já právě přemýšlím, že kočár možná ani brát nebudu, páč Violi stejně už chodí všude sama, leda že by jsme tam šli na nějaký delší výšlap :slight_smile:
22. kvě 2012 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabrielaa :grinning: tak uvidis bez kocaru se vlezem bez problemu
22. kvě 2012 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek