Letní vícedenní výlet pro maminky s dětmi v ČR

Ahoj všem, po krátké debatě na fotoblogu jsem se rozhodla to hodit sem, abychom se k tomu mohli vracet a dál pokračovat v debatování 🙂
Napadlo mě, že by bylo fajn dát dohromady pár akčních maminek s dětmi a vyrazit v létě na nějakou chatu či hotel (vybavený pro rodiny) a užít si pár dní (třeba 3-4 dny, podle domluvy) bez mužských 😃 Mně osobně by vyhovovala Morava-Slezsko - ideálně třeba pobyt v Jeseníkách. Jsem ochotná to pak všechno domluvit a vymyslet nějaký ty aktivity pro děti i nás maminky 😎 Finančně se toho nemusíte bát, kdyby jsme našli chatu celou pro nás, rozpočítáme si ubytko a ta strava už se nějak vykoumá 🙂 Já sama jsem ochotná napíct, zazásobit nás bio masem i zeleninou/ovocem, pro maminky třeba vínko a tak podobně.
Doufám, že tady nezůstanu sama 🙂
hribek
24. dub 2012
@gabrielaa śupr diky Gabi za zorganizovani, uz se moc tesime🙂
sisilasi
24. dub 2012
já už se taky holky těšim a zvlášt ted v naší rodinný situaci 😞 budu asi muset bydlet cca 2 měsíce u tchýně a ještě je to v zapadákově světa a sem bez řidičáku a budu úplně odřízlá od všeho...tak už se moc těšim na odreágování s váma🙂
leiladelly
24. dub 2012
@gabrielaa díky za info, víc IP
gabrielaaautor
10. kvě 2012
@smardik @pet.s @sisilasi @hribek holky, leiladelly nebude moct jet, tudíš se v jednom apartmánu uvolnily 2 místa, budu psát paní ohledně vracení zálohy, ale kdyby náhodou smardik nebo pets chtěly jet, nebo vy kdyby jste rychle věděly o někom, kdo by jel, tak by to bylo fajn 😉
hribek
10. kvě 2012
@gabrielaa 😞 to je skoda tak snad se nekdo najde. co sestrenka?
gabrielaaautor
11. kvě 2012
@hribek už jsem jí psala, tak uvidíme 😉
hribek
11. kvě 2012
@gabrielaa jj jasan🙂
diviska
15. kvě 2012
Jsem se nějak zapomněla a koukám, že už je vše zařízené 😞 no tak příště 🙂
gabrielaaautor
15. kvě 2012
@diviska máme 1 místo volný, leila ze zdravotních důvodů nemůže.. kdybys chtěla, tak dej vědět do ip 😉
diviska
15. kvě 2012
@gabrielaa já si to tu dočtu, úplně jsem se ztratila a dám hned vědět..
peetulka22
16. kvě 2012
Dobrý den,ahoj.... mohly bysme se přidat???? mám dcerku Terezku v březnu nám byli 2roky,já jsem petra 23let 🙂
gabrielaaautor
16. kvě 2012
@diviska nějak jsem se nedočkala odpovědi 😞 ozvala se jiná mamina..
@peetulka22 ahoj, teď momentálně hledáme už jen 1 náhradnici a máme vážnou zájemkyni, takže to spíš vypadá, že už ne
peetulka22
16. kvě 2012
škoda 😞
diviska
16. kvě 2012
@gabrielaa hele tak víš co, vemte @peetulka22 dcerku má větší, tak si to určitě užije líp! Já se k vám přidám příště..
gabrielaaautor
16. kvě 2012
@peetulka22 @diviska je to ještě jiná mamča, čekám až se 100% vyjádří a pak bych teda kdyžtak dala vědět peti, ale musíme to co nejdřív už dořešit, páč paní z té chaty ze mě musí mít už halo 😃 😃
diviska
16. kvě 2012
@gabrielaa jo aha 🙂 nejede a ještě dělá zmatky.. 🙂
peetulka22
16. kvě 2012
Jo my rádi pojedem ale jestli jsou kvůli tomu nějaké zmatky(kvůli nám) tak to my nemusíme jet 🙂 ,jak to půjde,jestli chce jet někdo jiný co už to měl naplánovaný tak klído pído v pohodě 😉 ,my to ožulíme
ivik3
18. kvě 2012
omlouvám se, že se vtírám do této diskuze. jen jsem se chtěla vyjádřit k tomu apartmánu kocourek - kdybyste někdy některá chtěla jet, tak vřele doporučuju. byli jsme tam s ženskejma vloni a letos v červnu jedeme znova! je to tam fakt super. taky jsme volali na termín a poslední červnový jsme vám zabrali asi my 🙂))) jinak úplně plno, taky mě to dost překvapilo. nikde nic v okolí, na samotě u lesa a jaký je o to zájem!!!! ale jinak díky za tipy na chaty co jste tu psali, poctivě si to ukládám, budou se určitě hodit! mějte hezký den!!!
slunicko30
18. kvě 2012
Ahojky! Hned bych se k vám přitala,ale jsem zatím v očekávání 🙂 Můžu se zeptat,jestli jede někdo i ročním dítětem nebo všichni máte už větší děti.Že bych se za rok k vám přidala 😎
gabrielaaautor
21. kvě 2012
@slunicko30 jj, třeba malá od peti (hribek) má právě rok, moje malá má rok a půl..myslím si, že s takovýma mimčama se už dá jet uplně v klidu 😉
hribek
21. kvě 2012
@gabrielaa no gabi to se jeste uvidi😃 v tom klidu ale kdyztak vecer to vinko asi bude jistit😃
gabrielaaautor
22. kvě 2012
@hribek vždyť v ZOO byla malá hodná 😉 a večer to je jasný 😃 😃
hribek
22. kvě 2012
@gabrielaa no zacina se nam pomalu vybarvovat ma svou hlavu a dava to pomalu ale jiste najevo. ale je pravda ze mame abnormalne hodny ditko:-)a jak to nakonec dopadlo s tim mistem uz se ti nekdo ozval?
gabrielaaautor
22. kvě 2012
@hribek jj, už jsme celkem 3 a tak bych to nechala, páč to bude tak akorát v tom apartmánu 🙂 pojede s náma tea1909 😉 btw. pojedeš sama autem nebo tě tam hodí manžel?
hribek
22. kvě 2012
@gabrielaa pojedu sama autem takze muzu cokoli vzit. tak super🙂
gabrielaaautor
22. kvě 2012
@hribek já spíš přemýšlela, jestli by jsme se nedomluvily a že bych jela s Violi s Váma a přidala ti na benzín, pokud toho budeš brát ale moc, tak nás tam chodí přítel..
hribek
22. kvě 2012
@gabrielaa pojedu sama autem takze muzu cokoli vzit. tak super🙂
hribek
22. kvě 2012
@gabrielaa ups se mi to vlozilo 2x jo neni problem. kdyz se vejdem s kocarama do fabie combi tak no problem. ale myslim ze se vlezem🙂
gabrielaaautor
22. kvě 2012
@hribek já právě přemýšlím, že kočár možná ani brát nebudu, páč Violi stejně už chodí všude sama, leda že by jsme tam šli na nějaký delší výšlap 🙂
hribek
22. kvě 2012
@gabrielaa 😃 tak uvidis bez kocaru se vlezem bez problemu