• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní vícedenní výlet pro maminky s dětmi v ČR

28. ledna 2013 
autor
@hribek @sisilasi @tea1909 ahoj všem :wink: budu v týdnu psát paní ohledně peřinek do postýlek, takže pokud by některou ještě něco konkrétního zajímalo, tak mi to napiště, abych se paní poptala :wink: Jinak doufám, že ty moje slavný nevolnosti nezabrání mé účasti, a že nám vyjde super počasí :sunglasses:
16. čer 2012 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@gabrielaa tak už máme nakoupeno a pomalu začínáme balit:D:D a chytat cestovní horečku :sunglasses:
19. čer 2012 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sisilasi no jejda, vy to berete poctivě :grinning: :grinning: chceš na paní nějaký kontakt ohledně vašeho příjezdu?
19. čer 2012 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabrielaa jj to bude fajn kdyby sme třeba nemohli trefit bo tak :wink: a nepsala náhodou v kolik můžem přijet??jestli třeba až po 2 bo tak?? ptž by to bylo nejlepší kdyby si tam už děcka po o mohly lehnout..a co jak ti je?? to budeš mít děti podobnej věkovej rozdíl jak já :slight_smile:
19. čer 2012 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sisilasi právěže zatím nepsala, mám se teď někdy ozvat, tak proto jsem sem psala, kdyby ještě někoho něco zajímalo konkrétně, abych se optala :wink: už mi není zle celý dny, ale jen dopoledne (většinou), což beru jako malý vítězství, ale jsem taková zesláblá, ještě občas zvracím a něco jsem zhubla, k tomu teď to štípnutí od hmyzu, takže se modlím, abych byla příští týden způsobilá :grinning:
19. čer 2012 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabrielaa neboj bude to lepsi za chvilku mas 12tyden a to vetsinou odeznivaji tak snad to tak bude i u tebe. a co my jak to udelame? jedes s nama? ja si asi budu muset sepsat co s sebou. hele nejaky hracky tam sou? at nemusim brat ?
21. čer 2012 v 07:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hribek je to bohužel uplně naopak, je mi ještě víc zle :frowning2: zvracím už nejen ráno, ale kdykoliv přes den, stačí aby mi něco lehce přejelo přes nos a už letím :frowning2: opět nejím téměř nic, takže jsem i víc zesláblá..na víkend si jedu odpočinout k našim, snad se to zlepší... hračky by tam mít měli :wink:
22. čer 2012 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sisilasi prosím tě, mohla by sis tam zavolat a domluvit se co a jak s tím vaším příjezdem? :wink: já jsem teď nějaká mimo na nějaký vyřizování :cry:
tady je kontakt:
Lenka Šindelářová
http://www.chalupapohadka.cz
e-mail: info@chalupapohadka.cz
tel.: 731 468 947,731 468 828
22. čer 2012 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sisilasi jo a máte ten apartmán Ráj :wink:
22. čer 2012 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabrielaa jo úplně v poho si tam zavolám :wink: mě stačil jen kontakt..jinak už finišuju s balením a je to teda maraton se dvěma dětma :grinning: :grinning:
22. čer 2012 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabrielaa aha no tak snad to prejde. budu drzet pesti. odpocin si aspon u vasich treba to pomuze
22. čer 2012 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sisilasi @hribek @tea1909 takže musím oznámit, že nikam nepojedu :frowning2: nelepší se to, váha jde dolů a budu muset k dr.. sisilasi to má už nejspíš zjištěný, takže vás prosím, aby jst si ještě brnkly někdo z těch čtvrtečních - buď hribek nebo tea :wink: a řekli paní, jak to nakonec bude s postýlkama (že bude jen jedna a jedna v pokoji) :wink: a domluvily se na příjezdu..
moc mě to mrzí, ale za současné situace bych tn výlet nezvládla...
25. čer 2012 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabrielaa Ahoj Gábi, myslela jsem na Tebe, jak Ti je a zda ten výlet zvládneš... Nakonec to vše dopadá jinak, než jsme na počátku plánovaly, že, ale to je život. Hlavně , ať jsi Ty a mimi v pořádku
25. čer 2012 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabrielaa @sisilasi @hribek Ahojky, ...Gábi, já jsem vůbec nezaregistrovala ten příspěvek z toho 16.tého...jak je to možný? :frowning2:.... No nic, každopádně mě moc mrzí, že se ti to pořád tak horší. Aby to ještě nebylo na hospitalizaci (měla jsem takhle na pokoji holku na začátku těhu, když jsem ležela 2 měs na gyndě, proto jsem se začala otvírat). Ale hrozně se jí na kapačkách ulevilo a pak už v podstatě nezvracela vůbec. Držím moc pěstičky, aby se to zlepšilo co nejdřív!!
A holky, kdo teda všechno tam jede v ten čtvrtek? A někdo už dřív? ... A co myslíte, mám zkoušet ještě jednu kamarádku, že by nás třeba doplnila, když teď Gábi nemůže?...
A prosím o nějaký informace, jak je to tam zařízený s těma postýlkama, peřinkama, jak chůvičky, nočník,...zkrátka co všechno z těhle věcí je potřeba si brát...? :slight_smile:
25. čer 2012 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabrielaa tak tomi je líto ale zdravíčko je přednější :wink: tak ať je co nejdřív lépe..
@tea1909
@hribek tak holky, my už bydlíme zatímpočásko nic moc ale má se od středy oteplovat...jinak už jsme byli na kravičkách, ovečkách a koníkách apod. :grinning: :grinning: a pískovišti a pán domácí je taky v poho...zítrajedem na výlet na krokodýli farmu..
25. čer 2012 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@sisilasi no to je super!! Těším se :dizzy_face:. A kdo je tam ještě s tebou?
A tam je bazén,vid? Takže i s koupanim super. A prosím tě, z těch veci co jsem psala v předchozím komentu tam všechno je? A jak to vypada s hrackama? :grinning: :grinning: ....já jen,abychom nevozili věci zbytecne :wink:. A kdy máme ve čtvrtek přijet? Už dopo, před spinkanim? Sisilasi,nedala bys mi na sebe kontakt na telefon? Mohly bychom se spojit až pojedu :slight_smile:.
@hribek na kolikatou tam pojedeš ty? A jakej že to máme apartman?
26. čer 2012 v 06:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabrielaa gabi to je mi moc lito, zrovna sem ti dneska chtela psat co a jak, ale mimco a tvy zdravi je urcite prednejsi. drzim pesti at se date do kupy a zvladnes to.

@tea1909 myslim ze mame apartman NEBE. ja bych tam asi vyjela z Brna nejak kolem 8-9 jak se s malou vypravíme. ještě bych tam zkusila zavolat nebo jestli @sisilasi zjisti co a jak s postylkama a pisne sem tak bych to nechala tak. pokud mas kamosku co by jela tak at klido jede protoze odemne takhle narychlo nikdo nepojede. pisnu ti mobil do IP at se kdyztak muzem domlouvat operativne pres sms nebo volat
26. čer 2012 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabrielaa gabi prosim te jeste teda jedna otazka, mam tam zavolat ze nejedes a at mi reknou co a jak s postelema nebo uz jsi tam volala a mam se domluvit jen na serazeni posteli?diky moc ja jen at tam nevolam a nerikam blbosti:slight_smile:
26. čer 2012 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hribek nevolala jsem vůbec, včera jsem měla takovej krizovější den :frowning2: až večer se mi udělalo trochu líp a jsem s malou zase u mamky, protože sama to absolutně nedávám momentálně :unamused: za ty 2 týdny od kontroly mám 3kg dole a jsem dost zesláblá a s nervama v kýblu.. paní stačí říct, že bude na každým pokoji jen jedna postýlka (pokud teda tea někoho nesehnala) :wink:
@sisilasi super, že si to tam už užíváte.. těším se na fotky a bud závidět :wink:
@tea1909 s hospitalizací mě dr strašil, proto jsem te'd u mamky, ta mi aspoň nachystá nějaký jídlo, doma toho nejsem schopná :confounded:
@leiladelly jj, všechno je to komplet jinak.. ani na dovolenou s přítelem zatím nemůžeme (bych to nedala), ale tu si snad třeba ještě nahradíme konec prázdnin nebo v září
26. čer 2012 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabrielaa no,vypadá to docela nadějně-jedna kamarádka co má stejně starého klucinu jako je nas stepka....ale teď mi prosím ještě řekni-jak na každém pokoji jedna postylka- myslela jsem,že máme ten apartman NEBE a to je pokoj jeden-4luzkovy...takže vlastně stejně budeme všichni pohromadě ne? Gabi moc me mrzi,ze ti jr porad tak zlé. Možná by ses te hospitalizaci neměla bránit, třeba by se ti hodně ulevilo. Myslím na tebe, drž se!!
26. čer 2012 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabrielaa Gábi, úplně Tě chápu, mně bylo tak strašně zle, že hospitalizace byla vysvobozením.... Ležela jsem tam deset dní. Zhubla jsem taky, resp. za celé těhotenství nepřibrala nic, takže de facto zhubla. Jak píše
@tea1909 , možná by ta hospitalizace už byla na místě. Držím pěsti, ať je Ti brzy lépe
26. čer 2012 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabrielaa ok diky zavolam tam drz se i s prckem!!!! a je fakt jak psaly holky je lepsi par dnu na kapacky nez se sesypat tak radeji prokonzultuj s dr.
26. čer 2012 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tea1909 ¨tak postýlky a nočník tu je jinak si vem věci sebou..
@hribek a už nás to tu začíná mrzet, že sme tu nebo spíš nás štve že - pan domácí si předělávají své bydlení prý to chtěli mít už hotové alenemají takže tu bouchají podlahu ale u nás to není tedaslyšet v apartmánu ale když smevenku na hřišti, tak je slyšet, že tam brousí podlahu či co a bar není otevřen jen na vyžádání a to jěště majitele nahánět přes telefon - paní domu sem jěště neviděla a domeček je zavřený též že tam mají nějaký bordel uskladněný a doufáme že aspoň bazén bude v provozu jestli se oteplý ale jako komunikace s pánem je taková rozpačitá...je vidět že nestíhají ale vedle rodinka se těšila taky na nějaké kostýmy apod. a to tu prej taky nemají že to odvezli..no jsme z toho takovérozpačité a chtěli sme se tu fotit jak mají tady tu možnost tak prý zítra od 4 by to šlo cena 490,- ale pán nevěděl za kolik fotek že to dělá dcera ale tak to musíme jěště zjistit...jinak prý jako nepočítali že bysme o něco mohli mít zájem krom hřiště...ale jinak hezký prostředí v okolí a holky zavolejte si jestli vůbec budete mít připravený pokoj už dopoledne ptž já sem si v pondělí volala v 9 ráno jestli můžeme přijet na oběd a pán že neví jestli to stihnou nakonec to měli už nachystané ale teď v tom nebi je rodinka a prej jinak nástup do apartmánu je v 15hod. ale nikde sem to nevyčetla na jejich stránkách
27. čer 2012 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sisilasi všechno prý bude otevřeno asi nejspíš odprázdnin
27. čer 2012 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sisilasi volala sem si a od 14 hodin muzeme dojet tak sme si rikaly z terezou ze mozna prijedem driv hrat si na hriste a ubytko az pak od tech 3
27. čer 2012 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sisilasi týý jo, no tak to jsi mě teda vůbec nepotěšila :frowning2:... Jsi hrozně hodná, že jsi to napsala!!! ...byla jsem tam natěšená hrozně moc, ale teď už jsem před chvílí psala @hribek , jestli nepřemýšlela o tom to zrušit. Protože za tisícovku je to fajn - s tím vyžitím, které tam je. Ale vzhledem k tomu, že nejede gábi, tak tam budeme jen 2 a zaplatit za 2 noci 1600,- jen za ubytování mi teda přijde dost :frowning2: a ještě když hlásí déšť už i na pátek a herna ještě otevřená není. A přesně jak píšeš, pokud se máme nastěhovat v 15 hod a vystěhovat v sobotu v 10 hod, tak to už skoro nestojí za to...za ty peníze... :frowning2:. Myslela jsem, že vyjedeme zítra už ráno, aby se štěpka vyspal už tam a v tu sobotu se naopak vyspinka ještě tam a vyrazíme navečer, když hlásí 32 stupňů.... ach jo...
27. čer 2012 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sisilasi @hribek což to všechno ještě je ok, ale když čtu, jak tam vlastně ani není nic otevřený a jak vlastně vůbec nepočítali s tím, že bychom měli zájem o něco jinýho než o hřiště.... ach jo, tak na hřiště můžeme kamkoli, ne? :grinning: :grinning: ....
27. čer 2012 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sisilasi sisi, kdo tam s tebou ještě je?
27. čer 2012 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tea1909 no je tu semnou kamarádka a naši roštáci - Max a Lála a můj drobek Ota :slight_smile: a jinak vedle tu je rodina s holčičkou a pak další rodina asi pravděbodobně s jedním prckem cca 1rok..maj plně obsazeno ale dnes sem domlouvala jestli nám připravý gril, tak říkal že jo tak uvidíme a pak poreferuju a zeptám se na ty fota..neřekli vyloženě jen o hřiště joo ale prostě to tak vyznělo co říkala ta dcera majitele(fotografka)
27. čer 2012 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tea1909
@hribek tak jste to holky odpískaly jo??
28. čer 2012 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek