• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminka z Brandýsa nad Labem na občasné setkání

25. července 2011 
Ahoj holky, jsem tak trochu zoufalá. Jsem asi půl roku přestěhovaná z Prahy do Brandýsa a cítím se dost sama. Stále jsem si nenašla kamarádku, nejlépe se stejně starým děckem - mám 1,5 rok starou dcerku Elišku. Byla bych ráda, kdyby se někdo ozval a zašel s námi na hřiště, zmrzlinu či do dětského centra. Těším se na Vaše odpovědi. Petra Š :slight_smile:
22. črc 2011 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, jsem z brandýsa, hned vedle:slight_smile:. zkus přímo na náměstí (je to tam ted šíleně rozkopané, já vím) v domě vedle Muzea - otevřeli nové MC, moc hodná majitelka, krásné prostředí. Je to probourané patro velkého domu, spojených několik místností, mají tam dráhu pro odrážedla, nafukovací skákací hrad, obrovský bazén s balonky, klouzačky, lezení, fakt hezký. ted v létě je tam klídek, dá se tam i sednout a dát kafe. stojí to 69kč pro oba, můžeš tam být jak dlouho chceš. nemohla jsem prcka odtamtud dostat. spousta hraček, všechno nové. zajištěná bezpečnost, prostě mi to tam je sympatické:slight_smile:. my jsme ted v létě pořád pryč, v září jde malý do školky a já do práce, ale třeba tam najdeš útočiště a nějakou novou kamarádku. držím palce.
22. črc 2011 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :grinning: ,bydlím kousek od Brandýsa (asi 5 min. autem) a mám roční holčičku.Ráda se přidám a seznámím.
25. črc 2011 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek