• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Prahy Černého Mostu. Najdou se nějaké?

18. prosince 2016 
Ahojky,
nejsem tu sice nová, ale hledám nějakou maminku z Prahy, tak to zkouším takhle.o) Já 26-letá maminka skoro 2měsíční holčičky, je to moje první miminko, takže si ráda vyměním zkušenosti, radosti ale i starosti s jinou maminkou. Hledáme nějakou mamču s dítkem či dětmi se kterými bychom si občas vyšly na procházku, na výletík, sedly si na kávičku a v létě pak poseděly někde na hřišťátku. Jsme z Černého Mostu, ale v Praze je dostupnost dobrá skoro všude, takže je jedno odkud jste .o) Už teď se na Vás těšíme .o))
Petra a Magdalénka
23. lis 2010 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, jsem z také z Prahy z Čimic, miminko čekáme v dubnu 2011, nikoho zatím podobně starého jako jsem já neznám. Proto bych se ráda seznámila s maminkou na popovídání a výlety. Je mi 22let.
8. pro 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, mě je 23 a bydlíme v Letnanech. Mám 23 měsíčního Tadeáška a rádi bysme se seznámili:slight_smile:
25. pro 2010 v 01:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, my jsme z Vysočan- Nová Harfa :slight_smile:
18. led 2011 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, no moc nás tu z ČM není :( Já mám synka už trochu většího a jeden pupík, ale na kafe a nahřište chodíme taky:slight_smile:.
18. led 2011 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,ja bydlim na cernem moste u multikina a mam dvoumesicniho chlapecka, rada se pridam. Alca
4. únor 2011 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, taky bych se k Vám ráda přidala :slight_smile: Jsme z Černého Mostu a máme 7 měsíční holčičku :slight_smile:

@verja Ty jsi taky z ČM? :slight_smile:
7. únor 2011 ve 23:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, můžu se přidat?
ja sice nejsem z ČM, ale z Jarova, mam 9 měsíční holčičku, ale na ČM jezdím každý týden s malou na cvíčo......
8. únor 2011 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
janulka21: jjo já jsem také z Černého Mostu. Dřív jsem bydlela dole u Ikei minulý rok jsme se stěhovali a bydlíme nahoře na sídlišti u Idei :grinning: .
Bohužel mám zase problémy v těhu, tak moc nemůžu ven:(.
9. únor 2011 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile: My take bydlime kousek od Cernaku :slight_smile:

@verja cekame take druhe mimi v cervnu :dizzy_face:
10. únor 2011 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lili_k je to je fajn náhoda:slight_smile:. To bylo fajn na kočárkování....A co znamená kousek od Čerňáku?
14. únor 2011 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verja a kam chodite na prochazky? :slight_smile: I kdyz ted jako tehule toho asi moc nenabehame co... :wink:
14. únor 2011 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lili_k no my moc ven nechodíme:( Ne že bych nechtěla. Od 13tt mám problémy, tak má doporučeno být doma v klidu. Takže chodíme tak max. do lékárny pro magnézko a na hřiště tady za knihovnu. No už se těším na třetí trimestr, to jsem byla pak v prvním těhu úplně v poho a strašně aktivní:slight_smile: Odkud tedy přesně jsi?
15. únor 2011 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verja no ja mam to same, taky mam narizeny klid, beru magnezko... ale ja malyho doma neudrzim, nevim co bych s nim cely den delala :sweat_smile: Takze normalne chodime ven, i kdyz se spis plizime, teda aspon ja :grinning: :slight_smile: malej beha okolo :wink: Jak Ondraska doma zabavujes, kdyz nechodite ve? Nejakej tip by se mi fakt hodil :wink:
Napsala jsem ti IP :slight_smile:
15. únor 2011 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem zde na Koníku. Ráda bych se seznámila s maminkou, která má chlapečka, holčičku okolo dvou tří let (mám chlapečka 2 a půl) a měla by chuť nyní, během léta, zajít na hřište, kávu apod. Bydlíme v Hloubětíně, ale dojet se v Praze dá skoro všude, takže vzdálenost pro nás není podstatná. Je mi 36 a mám jedno dítě. hloubin@modrykonik.cz. Budu se moooc tesit
:slight_smile:
3. srp 2012 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj , my jsme také z černého mostu, ale toto je asi už starý příspěvek coo:: :cry:
3. lis 2012 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj hledam kamaradku maminku na společne prochazky. mam 4 měsicní holčičku adélku. Bydlim na černém moste. budu ráda když se ozvete. dekuji
7. lis 2013 v 11:39  •  čeká miminko, termín má v září 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karkulinka80 Ahoj Karkulinka, Jsem rada, ze jsem nasla nejaku maminku z cerneho mostu..Jmenuji se Zuzana jsem puvodem Slovenka, a bydlim na cernem moste..Mam syna Sominika 6,5 rocneho a Jakubka 2 měsičného a rada by jsme se seznamila s nekym na prochazky a povidanicko..
tak budu rada, kdyz se ozves..pekny den Zuzana
4. led 2014 ve 22:02  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
škoda... ja se zrovna odštěhovala a mam tam segru.
4. led 2014 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, nějaká maminka z Černého mostu co teprve čeká v roce 2014 miminko?:slight_smile: :astonished:
Společně nějaké cvičení, nákupy, nové přátelství?
15. led 2014 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danka2013
Ahoj,mam mesicni holcicku a jsme z Cernaku..
18. dub 2014 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,mam mesicni holcicku a hledame nejake maminky z Cerneho Mostu na spolecne prochazky a nejakou tu zabavu.Nikoho s detma tu neznam a rada bych poznala..
18. dub 2014 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckakaja
Ahojky Vážně? mě se teď malá narodila :slight_smile: Tak můžeme až bude hezky vyrazit s kočárky :slight_smile: a dát si spicha :slight_smile:
18. dub 2014 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danka2013
To by bylo fajn.Kdyby vyslo pocasi,mohly by jsme ve stredu,tatku budeme mit v praci a budem "volne" :slight_smile:
19. dub 2014 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danka2013
Nebo samozrejmne kdykoli jindy :slight_smile:
19. dub 2014 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak fajn :slight_smile: to by jsme mohli...jen musím ještě vymyslet čas ...spíš někdy po obědě :slight_smile: Šlo by to?
19. dub 2014 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danka2013
No určitě by to šlo. Nevim jak vám, ale mně se ten čas plánuje blbě, malá ještě nemá pravidelný režim na jídlo. Ale většinou to vychází tak, že chodíme ven kolem jedný nebo pak třetí hodiny...
19. dub 2014 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
No moje právě taky ne :D ještě zajíždím...my chodíme kolem 13h , ale můžem udělat kompromis :.) a jít třeba kolem 14:00h...akorát ta středa mi tam vlezla doktorka a přijede mi na pomoc mamka ještě...tak to vidím tak třeba na příští týden. Co říkáš? :wink:
22. dub 2014 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danka2013
Jasny,tak se pak domluvime na pristi tyden.Treba ctvrtek nebo patek by nam vyhovoval.
23. dub 2014 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bezva to by bylo ideální :slight_smile: můžeme dát sraz u Plechárny :wink:
23. dub 2014 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo,tak fajn.Jenom si rekni kterej ten den ti vyhovuje vic a nejakej orientacni cas..
25. dub 2014 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek