• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Proseka a Letňan. Najdeme kámošky?

31. srpna 2016 
Ahoj maminky

teprve nedávno jsem se přihlásila a chtěla bych touto cestou najít pro sebe a mojí 14měs. dceru Kačenku kamarádky kamarády na písek a na procházky. Snad tu někoho najdeme. Budeme se moc těšit.
ahoj Lucka a Kačenka
přejeme krásný sluneční den :slight_smile:
10. bře 2008 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci,tak my se ti sem hlásíme :wink:
16. bře 2008 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj

tak to jsem ráda :slight_smile: aspoň někdo
my sice bydlíme na proseku,ale patříme pod Letňany
bydlíme v těch nových bytech Chotěšovská Bechlínská....
jestli ti to něco říká
je to u mostu tam teď s Kačkou trávíme hodně času miluje koukat na jezdící auta :grinning:
17. bře 2008 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci,,jj minule jsme tam s manžou byly na prochajdě, :grinning: sme ten most nejdřív nemohly najít :sweat_smile: no nakonec jsme našly :slight_smile:
17. bře 2008 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no jo most :slight_smile: aspoň,že nám ho tam postavili
my jsme na něm každý den,máme všechno příbuzenstvo v letňanech ,já jsem se tam narodila
ale chtěli jsme si koupit nový byt v Čakovicích od Canaby,ale asi z toho sejde, no uvidíme co bude za 2roky
ale ještě stále budeme na proseku
jsem zvědavá jestli se někdy sejdeme? :wink:
17. bře 2008 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenerkja,já chodím každý den na prochajdu s kamarádkou z baráku,vždycky to berem přes poštu,park do billy a pk přes Alberta domčo :grinning:
V letňanech mám bývalýho přítele,no spíš kámoše :sweat_smile:
17. bře 2008 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda,teda ráno se probudím a bum za oknem sníh :sweat_smile: dneska jdu odpoledne do dua dělat něco se svýma kilama tak musim zvládnout prochajdu dřív :slight_smile:
18. bře 2008 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no jo koukám z okna zas sněží
to je bláznivé počásko
a když chodíš cvičit kdo ti hlídá???
to je dobrý,když máš kámošku v baráku,tady u nás jsou takový děsný fifleny sotva pozdraví ach jo :frowning2:
18. bře 2008 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Manža,dneska jdem s tou kamarádkou poprvé,akorát že naše princezny jsou kapku závislačky(lucinka ještě větší než klaudinka) tak jsem zvědavá jak to otcvé zvládnou :grinning: kdybys viděla feldu jak jezdí furt dokola tak to jsou oni :grinning:
Já se s kamarádkou potkalo jednou asi před 2 měsíci v kočárkárně,daly jsme se do řeči a od té doby chodíme spolu.
No jo taková malá milionářská čtvrŤ no :unamused:
18. bře 2008 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no jo
chtělo by to být trošku drzejší
ahoj já jsem Lucka můžu s tebou a malým,malou chodit na procházky??? :grinning: tak to fakt neumím
jsou to takové paničky namyšlené
já jsem obyčejná asi mezi ně nezapadnu
to víš maj nejlepší kočárky a hadry a tak :frowning2:
ale co třeba najdem s kačkou na písku nějakou normální maminu s dítkem
škoda,že vám je tak málo :frowning2: to víš kačce už táhne na 15měsíc to je naše dračice :grinning:
18. bře 2008 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci,tak se můžem dohodnout a někdy vyrazit společně,to proberu na plavču s kámoškou :slight_smile: Lucince je sice jen půl roku,ale taky dračice :grinning: jen naše Klaudinka je taková buchtička no :sweat_smile:
18. bře 2008 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj

tak co říkáš tý zimě a sněhu?To tedy budou velikonoce!!!už jsme uklidili teplý fusak,ale už jsme ho zas vyndali,to by mi Kačka venku zmrzla!
A jak vám dopadlo cvičení? :slight_smile: co tatínkové užili si to s dětma?
19. bře 2008 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky, my jsme taky z Proseka, teda, byli jsme, ted jsme v Kobylisych, ale to je kousicek od Proseka :slight_smile:
Lenerko, mame skoro steje stary deti, jak ti mala spinka v noci a v kolik se ti budi?...ten nas chuligan vstava ve kolem 3 az 4 rano a me z toho za chvili asi fakt hrabne
19. bře 2008 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Luci,ani my nermluv,samozřejmě ž vto nětšm sajgonu jsme byly na cestě na poštu :unamused:
Hele cvíčo super,málem jsme tam obě umřely,takže jdem zítzra asi znova,jinak tatínkové přežily,hele a oba stejně přilepení u počítače :grinning: :grinning: :grinning:
19. bře 2008 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Leni

vy jste se tedy do toho cvíča pustily :grinning: to vám závidím!
No jo chlapy jsou asi všechny stejný visej na PC ten můj každý večer do 23h hraje asi 5 klukama někdy i s vícema střílečky fakt jak malí kluci :wink:
to počasí je šílený
v tý největší chumelenici jsme byly s kačkou venku a ty si v klidu chrupala v kočárku pod pláštěnkou a nevěděla o světě
a já mám opět rýmu!
dneska má být to samé se máme na co těšit
Ahoj
20. bře 2008 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Marie

Tak Kačka chodí spát ve 20h usne hned,ale stejně jako vy okolo 3 4h se vzbudí a je vyspinkaná!Vždycky na mě z postele huláká ťapat ťapat!No to má fakt smůlu mě se ještě chce spát!
Tak k ní vstannu pohladím,pomazlím a někdy usne,ale teď se potvůrka naučila zas na dudlík :frowning2:
ale to tak vydrží do 6h a pak nakojíme spíše se zas ududlá a nechá mě do 7h v posteli
musím chodit po 22h spát jinak by mi hráblo já ráda dlouho spím :wink:
ahoj
20. bře 2008 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nevím jak vy,ale kačka má zatím jen 6zubů,tak možná to buzení patří k něm zubům?!nebo už je opravdu vyspinkaná a chce chodit a hrát si!
A kolik toho naspíte přes den?Kačka někdy i 2hodiny a to je pak jasný,že zas bude ve 3 vzhůru :frowning2: a už se jí prostě nechce
a ještě 1problém
my máme malý byt 2+KK a tak kačka s náma spí v ložnici a tak se asi kvůli tomu dožaduje naší pozornosti!
A můžu se zeptat co vás vedlo odstěhování z Proseka do Kobylis?My totiž taky uvažujeme o přestěhování,ale do Čakovic za větším bytečkem,ale ještě není postavený :slight_smile:
20. bře 2008 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenerko, on nam naspi tak hodku odpoledne a hodku odpoledne, po obidku, ale neska treba mel rano chrupika dve hodiny (vstaval ve 4), ale kubik je hodne aktivni, takze on ten
spanek pres den potrebuje, pac kdyz je unavenej, tak se mota a vetsinou se o neco nabere..
..taky sem zkousela se rano pomazlit, potulit, aby byl klid, ale nas mladej proste neni tulivej, nestastnejsi je, kdyz muze behat ze strany na stranu, to mu vydrzi i dve hodiny v kuse :grinning:
jinak ja chodim spat az tak kolem 11. 12, pac mi to proste driv nejde a rano sem dycky jako blaznen :-/

z proseka jsme se odstehovali do vetsiho, ted mame 3 + 1, predtim jsme byli v 2kk, takze ma kubik svvuj pokojik a je to o dost lepsi, jinak se mii na proseku celkem libilo :slight_smile:
20. bře 2008 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj Maruško,

koukám,že Kubík je vážně živé dítě!To se s ním tedy nenudíš!
A chodíte třeba plavat nebo někam na cvíčo?Aby si tu svojí energii vybil?
No mě se taky moc z proseka nechce,ale větší byteček je prostě lepší!Už kvůli kačce chceme,aby taky měla svůj pokojíček,svoje králoství!
k tomu spaní,jak si Kačka nechrupne přes den tak by to bylo nejprotivnější dítě na světě! :unamused:
A co umí si hrát sám?Nebo vyžaduje stále tvojí pozornost?
Kačka má teď špatné období je strašně na mě závislá hned jak se někam hnu tak kňourá! :confounded:
už jste Kubíka zkoušeli nechat přes noc u babiček?My ještě Kačku né!

musím končit Kačka mi tu strašně kňourá
tak snad zítra Ahoj Lucka :slight_smile:
20. bře 2008 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko, ahojky, na plavani jsme chodili, kurzy uz skoncily, ale ze by se to Kubovi nejak extra libilo, to se rict neda, ted chci zkusit jeste jedny, ve Stepu ve Vysocanech, je tam novej bazen a je to tam celkem pekny :slight_smile:
Jinak na zadny cviceni zatim nechodime, uz mam nejaky najity nekde snad v Bohnicich, tak uvidime, porad to odkladam, pac je kubik sem tam nastydlej, navic se leciime na astma a alergii a dr nam nedoporucuje ho zarazovat do kolektivu, pac ma moc slabou imunitu, ale tak snad ta pulhodina na tom cviceni nevadi..

Kubik me ke hrani vubec nepotrebuje, jen malokdy za mnou prijde, ze si chce hrat se mnou, takze ja ho spis hlidam, aby se o neco nerozsekal, kdyz lita :slight_smile:
Pres noc ho nechavame u moji mamky celkem casto, byli jsme i na 4 dny v Lonyne a zvladnunl to celkem dobre, byl prej hrozne hodnej, jen jsme se vratili a presne, jak rikas, mamanek a jakmile sem sla treba jenom na zachod, tak rev...ale rychle ho to preslo, ted jsme na zacatku brezna meli s muzikem vikendika pro sebe, malej byl u nasich a v klidku, myslim, ze jsme mu ani nechybeli :slight_smile:
Jinak jsme si sehnali taky holcinu na hlidani a ta k nam chodi 2x tydne na dve hodky vecer a my chodime na squash:slight_smile:

jojo, mame proste zvlaaaastni dite :grinning:
21. bře 2008 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj

no vidíš tak to budeme muset s Kačkou co nejdříve zkusit!Jí nechat přes noc u babičky!
A co je to za paní na hlídání?To je přes nějakou agenturu nebo je to známá?Já bych asi jen tak někomu dítě nesvěřila!
Ale taky bych někam rýda večer vypadala!Manžel je v trapu dost často sporty hospůdky s kamarádama a ženská musí sedět doma!Asi zavedu jiný režim! :angry:
teď si je někde ve Špindlu a lyžuje si
a ty už asi nekojíš co?A co ten dudlík?To už asi nemáte taky?Já to budu muset tohle všechno odbourat! :frowning2:
a co nočník?Zkoušíte my chodíme docela často,ale ještě si sama o to neřekne je to pro ní zábava :slight_smile:
a jak bojujete se zoubkama?

páááááá a hezký velikonoce asi na sněhu :grinning:
21. bře 2008 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Leni

kam jsi zmizela?
To tě to cvičení tak odrovnalo? :grinning:
A jak se těšíte na pondělí až vás taťka vyšlehá?ten náš ještě nemá ani pomlázku! :unamused:
budeme dělat salát,beránka a mazanec dostaneme od babiček to bude zase žranice :grinning: chtělo by to nějaké to plavčo pro dospělé!
a o víkendu běháme po příbuzenstvu se máme na co těšit :frowning2:

tak si užijte velikonoce a zase napiště
ahoooooooooooj
21. bře 2008 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko, tu pani jsem nasla nahoou na internetu, mela tam inzerat, je to mlada holka, moc prijemna, byla u nas prvni den asi dve hodiny a malej k ni porad chodil a pusinkoval ji ( a to ze neni pusinkovaci a ani tulici), tak sem si rekla, ze to riskneme, uz k nam chodi vic, nez 3 mesice a nikdy zadnej problem, kuba uz spi, takze ona si tu osedi 2 hodiny a jede dom
jinak mně manzel docela dost pomaha, k malymu vstavam prebaluje, hlida...nedavno jsem byla s kamaradkou na aerobikovym vikendiku a manzel byl chuva...a to mi jeste rikal, at urcite jedu, ze si potrebuju odpocinout, on je proste skvelej :slight_smile:
ja uz nekojim od 4 mesicu, pac jsem nemela mliko, takze jsme na UM, dudlika mame obcas, hlavne na spani, na nocnik nam chodil, kyz mu bylo asi sest mesicu, to sem ho tam posadila a vycural se, jednou udelal i bobese, ale ted nic, rve, kdyz ho tam posadim, tak to porad zkousim a sem na nervy :slight_smile:
zubu uz mame plnou hubu :grinning: fakt, mame od jednicek po petky nahore i dole, nektera se jeste prorezavaj, takze jeste obcas kvili, ale uz je to o dost lepsi, kdyz se mu klubaly prvni stolicky, tak sem myslela, ze me nekam odvezou

holky, taky si uzijte velikonoce, i kdyz me tyhle svatky nejak neberou :slight_smile:
21. bře 2008 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Luci,promiň máme momentálně jarní úklid :grinning: manžu jsem vyhnala od počítače uklízet balkon a tak poslouchám jak mu to krásně s těma kecama jde :grinning:
JInak nám začly růst zoubky,teda jeden ,první špičák :grinning: :grinning:
Já jsem spíš zvědavá jestly si nezapomene koupit pomlázku,čera jsme byly s kamarádkou v tescu a měly slevu na pleny akorát ty 3 co používáme samozřejmě neměly :rolling_eyes: :angry: takže jsme koupily helenharper v globu,ty jsou snad ještě lepší :slight_smile:
Jinak holky já budu péct beránka a jidášky,mazanec loni lítal po kuchyni(dovolil si být neupečenej vevnitř i když se tvářil na upečenýho :grinning: ) tak ten my upeče máma
21. bře 2008 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Maruško,

no to mě samozřejmě manžel taky moc pomáhá!když jsme chtěli odbourat noční kojení,tak musel ke Kačce vstávat on,protože ze mě cítila mlíko a já jí ho vždy dala!Ale u tatínka nic nenašla!Trvalo to týden a teď už je klid.Vzdudí se dostane vodu a bohužel dudlíka a zase spí!
Toho dudlíka to budeme muset co nejdříve odbourat,aby neměla křivý zuby?Co vám na to říkala vaše zubařka nebo děts.lékařka?Nám říkala do 16měs.ok pak už je to blbý,ale vídám po ulicích i starší děti s dudlíkem,furt lepší dudlík než si cucat palce!!!
to se ta vaše slečna na hlídání má co?
malý si v klídku chrupe a ona se učí nebo kouká na telku co?to já raději malou svěřím dědečkovi a babičce
i když v ní máte důvěru tak to je super a můžete se věnovat s manželem sportu
my máme s manželem společný jen lyže a plavání

a co už se chystáš do práce nebo plánujete pořídit Kubíkovi sourozence?
Mě se do práce nechce,dělala jsem na poště na proseku za přepážkou možná jsi mě tam i viděla :grinning:
my začnem na druhém až příští rok v lednu to už snad kačka bude samostatnější a nebude na mamince takový závislák!

tak se mějte ahoj
22. bře 2008 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čus Leni

tak to já jsem se letos na jarní úklid vybodla!Měla jsem rýmu a tak si nechám okna na příští víkend.No třeba mi manžel pomůže,taky ho to strašně moooc baví
:stuck_out_tongue_closed_eyes: jako každého chlapa s plnou pusou keců :grinning:
to víš počítač je jeho velká láska hlavně ty jejich přiblblý hry
on zas nechápe naše kecání :angry:
no k těm plenám my kupujeme jen Pampersy na spaní a na obyčejné nošení Sleep and Play jsou dobrý nic nevyteče a jsou za dobrou cenu
a měli jsme i ty tescový,ale ty nám nevyhovovaly kačka z nich byla opruzená a Hagiesky ty byly na nás moc tvrdý
občas koupíme z plusu ty jejich ale jen když je maj v akci
a jaký máte vlhčený ubrousky?my pampers sensitive nebo ty z Dm drogerie i z plusu jen ty zelený

tak se mějte a zase napište budeme se těšit
za chvíli až se Kačka vzbudí razíme na návštěvu do Odoleny Vody
kačka tam má kámoše skoro 11měsíčního marečka ta ho zas zmorduje
22. bře 2008 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Luci,tak to nám hugiesky taky nevyhovovaly,nám začly prosakovat,peprsky jsem měla jen do porodnice :sweat_smile: jinak my používáme ubrousky lineto nebo tesco modrý a fialový,na to že malá se po krémech doporučených doktorem osype tohle snáší dobře,dokonce i kosmetiku snese jedině niveu,s jinaou máme smůlu no :confounded:
Jé do Odolky se my v prosinci odstěhovala kamarádka se synem(snoubenec naší Klaudinky :grinning: )
Teda včera večr nám dal ten zoubek docela zabrat,chudinka chtěla hajat,ale asi ji to bolelo,tak sme ji musely číst,chovat,dostala pořádně napapat a kousat mrkev(kousátka po nás házela )
22. bře 2008 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Lenčo,

no jo první zoubky!ty jsme si taky užívaly!
Probděný noce a horečky,ale panadol baby a chladivý gelík na zoubky vždy zabral!
No my máme jen zubů 6 takže to nejhorší máme před sebou!!!
No s tou kosmetikou to je taky s kačenkou složitý!Má citlivou pokožku po mě!Takže na prdku máme jen bepanten na noc a přes den infadolan.Vlhčené kapesníčky jen ty sensitive samozřejmě ty nejdražší :frowning2: ale co by jsme neinvestovali do naší Kačí že? :wink:
Ale na tělíčko má jen Vitellu nutrilotio je to krém s močovinou!Zní to šíleně,ale nesmrdí to,přijemně to voní a pěkně se to roztírá!To jediné nám zabírá na sucho pokožku a hlavně nám to 100% zabralo,když měla ty stroupky ve vláskách.Doporučila nám to naše dětská doktorka.
A ještě nám zabírá modrá indulona.Ale oleje jak na tělo a do koupele to je na prd!
a co máte vy jako dětskou kosmetiku?Jo ještě máme zimní krém od Altermedu jíný nesnese je to naše cíťa!V létě to bude to samé zase jen Altermed s UV 40!
A co dáte pak malé tu vakcínu proti tý rakovině?Vím,je to až za dlouho,ale my určitě do toho půjdeme.

tak zatím páááááá a držíme palečky se zoubky

Klaudinka je moc pěkný jméno naše další dcerka jestli bude tak by byla Karolínka
22. bře 2008 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme jaa kosmetiku Niveu a to ak pěnu do koupele tak olejíček,krém,krém proti chladu a na prdelku máme teda rybilku,jinak jsme měly doporučený krém na suchou pokožku excipial nebo tak nják a malá se po něm osypala :confounded: jo občas použijem mýdlo dove a to taky snese :slight_smile:
My zatím horečku nemáme ťuk ťuk :wink: spíš je taková rozmrzelá ,pořád se rozčiluje na hračky :grinning: :grinning: už je s ní docela sranda,spíš než že pláče tak nám normálně nadává a občas nás fackuje :wink: :grinning: :grinning:
Do tý vakcíně proti rakovině jdem určitě,sice to bude finančně fuška ale snad to zvládnem
22. bře 2008 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no možná než našim dcerám bude těch 15-18let co se jim to bude dávat třeba se pojiš´tovny smilujou a bude to zdarma? :wink: ale na to se samozřejmě nemůžeme spolehnout!když nám vše zdražujou a paltíme i kontroly u dětské lékařky fakt síla! :angry:
Jo kam s malou chodíte?My na polikliniku k Dr.Maříkové
tak zatím čus jdeme vařit
máme salát a vinnou klobásu jako o vánocích si to tak manžel přál :grinning:
23. bře 2008 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci,my dneska měly Lososa a vařil manžel :grinning: je totiž stejně jako já vyučenej kuchař(seznámily jsme se na střední) akorát na rozdíl odemě jako kuchař nikdy nepracoval a tak ho to baví :wink:
No třeba v německu to normálně pojišťovna hradí,ale než se toho dočkáme tady tak dřív zešedivíme. Jinak my chodíme k Dr. Dostálovy a je moc fajn,vždycky když mě na kyčlích vyděsily tak jsem utíkala rovnou za ním a on mě uklidnil :slight_smile: jinak musíme teda chodit na rehabilitaci,to chodíme k paní Tůmové a tamk je to úplná oáza klidu,ikdyž teda malý se cvičení moc nelíbí a pěkně se brání :grinning: takže občas přepere ona mě,někdy já ji :grinning: :grinning:
Stejně je to u doktorů skvělý,na ortopediimě doktor vyděsí,že má malá křivou hlavu a tak bude určitě postižená a pošle nás na neurologii ,tam nám zas doktorka řekne,nene hlava ok ale má špatnou páteř :grinning: čekám kám až půjdem k dalšímu aby nám řek,že má Klaudišpatný oči,uši,ruce nohy....... už to nják neřeším,radila jsem se s na rehábilitaci a prej má malá akorát záklon hlavičky,ale už stačí když cvičíme 3x denně 2minutky :sunglasses:
23. bře 2008 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek