• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Proseka a Letňan. Najdeme kámošky?

31. srpna 2016 
Nás tam vítali :grinning:
28. dub 2008 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
nás to teprv čeká v červnu,aspoň budem mít hezký počásko :wink:
28. dub 2008 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
No my ho měli ošklivý. No a pod tím zámečkem je pipigril a tam si vždycky dáváme kafíčko a pak jdeme do parku. Chodila jsem tam když jsme bydleli na palmovce, teď už tam tak často nebudu.
28. dub 2008 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čus Lůco

tak vidíš Eva si tě sama našla tak to je super,že máš s kým na procházky po Čako.
My tam byli s manželem v sobotu podívat se na naše budoucí bydlení a maj tam jen bilbord začátek výstavby jaro-léto 2008,ale ještě nemají ani stavební povolení :frowning2: a dokončení jaro.léto 2009 tak nevím asi budou mít zpoždění ach jo
pak budu v Čako nováček tak mě s Evou budete muset provést :wink:
čako jsou pěkně rozkopaný asi kanalizace co?
a kde vy to tam bydlíte u toho hřbitova???

taky jsem nevěděla,že na Palmovce je nějaký park,ale Liběňský zámek znám moc pěkný na vdávání,ale my se brali v Čakovicích a fotky máme z toho jejich parku ten je moc pěkný znáš to tam?
28. dub 2008 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo jo taky zdravíme Evu
můžeš se k nám přidat na pokec každá duše dobrá :grinning:

jo Lůco jaká byla dovča?

holky koukám,že všechny spíte nebo se věnujete manžílkům tak já jdu taky pa
dneska bylo fakt moc krásně snad to počásko vydrží dobrou
28. dub 2008 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Lenerko, Čakovický park jsme včera s Evou prošly :wink: a fajn, jednou jsem tam šla když sněžilo, bylo zataženo a havrani řvali jak o dušu, no tak Ti můžu říct, že jsem to v rychlosti proletěla, protože to bylo jak v hororu :confounded: Ale když svítí sluninko, tak je všechno hezčí :dizzy_face:
Na dovolené bylo super. Dovolená jak se patří. Kamarádi, rodina, no a hlavně jsem měla každý den uvařený teplý jídlo, kamarádka vařila. Takže paráda, trochu jsem si zvykla, ale domů jsem se těšila. Klid je klid a hlavně jsem byla bez PC :grinning: :grinning: :grinning:
No a bydlíme na straně toho zámečku. Já v modrým a Eva v oranžovým baráku. Akorát na sebe nevidíme, protože máme okna obě na východ :grinning:
29. dub 2008 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak my asi varazíme do ďáblického lesíka už mě ten prosek nebaví :sweat_smile: furt to samé
29. dub 2008 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čus Lucko,

jo jo havranů je tam spousta byli tam odjakživa maj v těch korunách hnízda a je jim tam dobře :wink:
ty vaše baráky jsou fakt pěkný,budu od vás docela kus cesty,ale dá se to :wink:

Leni mě prosek nebavil nikdy,utíkám každý den do Letňan!prostě mě to tam víc táhne
tak dáme srazík spolu někdy?když se holky nějak nevyjádřily?
:stuck_out_tongue_closed_eyes:
Mapris i Maruška nás opistily :confused:
dneska je blbý počasí i když po včerejšku jak jsem si spálila nos atváře tak je dobře,že slunko nesvítí
Kačka chrupe a za 2h jdeme na Polikliniku na vakcínu proti žloutence
tak jsem byla ráda,že kačku jsme nechali očkovat proti romu meningokovi,ale ten smrtící je C a oni očkují B nebo je to obráceně te´d přesně nevím na ten smrtící,ještě nevymysleli očkování ach jo :frowning2: :frowning2: :frowning2:
29. dub 2008 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci jasně,ale asi až příští týdn,viděla bych to spíš na nárazovku,my chodíme většiinou okolo 1-2 hodiy
29. dub 2008 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ok
my se přizpůsobíme
a když v tuto dobu většinou kačka spí :slight_smile: no snad to domluvíme
29. dub 2008 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
žáby, mím tu na návštěvě babku, takze se ozvu, až odjede...ale se srázkem počítám, lucíí!!!! :sunglasses: :dizzy_face:
29. dub 2008 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jej,tak uvidíme ,my právě jsmne bv tuhle dobu zvyklý na prochajdy a malá na nich vždy na chvilku po o usne :wink: :grinning:
29. dub 2008 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenerka,
já jsem vás neopustila, jen teď nestíhám. Lítám po doktorech a malá spí 2x denně. Dopo - to uvařím, a odpo většinou v kočáru.

marie_m,
promiň, nestíhám .. No, právě když jdeš dál okolo kulturáku, kina a lékárny, tak potom se před tebou rozprostře velký park, je tu sice škola burešova, ale na levo jsou taky hřiště a na pravo je dost velký okolí - park, jezírko, plac - kam chodím s Terkou - hlavně si malovat s křídama ... Tak mi napiš do ip meil a můžem se domluvit. Od minulého týdne chodím a během příštího týdne - za dobrého počasí - se motáme tady okolo a je tu i místo, kde se dá dát kafe. Ovšem ne s mojí malou čerticí :o)))
29. dub 2008 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj Mapris tak to kačka spí už jen 1x za den,ale tak hoďku někdy hoďku a půl,ale venku
někde v ústraní protože má lehký spaní vzbudí jí třeba i sanita nebo když jsou kluci a kopou míčem to je síla :frowning2:
ale už máme místečko s lavičkou,kde máme pohodu kačka na spaní a já na čtení
a maruškou to máte dobrý,že bydlíte v Kobylisích se můžete vídat častěji
no my už plánujeme taky srazík s Lenčou tak uvidíme
pa hezký den užijte si čarodky
30. dub 2008 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Se mnou ne e??? :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
30. dub 2008 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
a luci se mnou taky ne? :slight_smile:

babka mi neska odjela, tak mam zase volno

nam kuba spi jednou bo dvakrat, podle toho, v kolik se rano vzbudi, neska jsme vstavali prosim ve 3:50, tak uz ma za sebou ranicka a doufam, ze si da aspon hodku i po obidku
30. dub 2008 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky no jasně s váma se taky počítá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. dub 2008 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no Lůco ty jsi nás taky nevzala na setkání s Evčou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no jasně musíme se setkat všichni
venku pěkně voní ohníčky od čarodejnic my bohužel sedíme doma mám antibiotika :frowning2: :frowning2:
a kde vás mám???
30. dub 2008 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ufffff, už jsem se lekla :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
30. dub 2008 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nebojte, ráda vás poznám všechny :o))) Jen jsem trošku stydlivka :o)))

Hezký čarodky ...

Terka taky spala dneska jen jednou. Vstávala v 7 a šla spát před 10tou a chrnděla do čtvrt na 12, odpo jsem tu měla tetu, tak to se malý slečně spát nechtělo, zato teď večer vytuhla za 2 minuty :o)))
30. dub 2008 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak jaký byly čarodky? My byly klasicky doma,akorát okolo 18 sme byly na procházce a řeknu vám docela jsem litovala,že sem nadala asooň na hodinku malou pohlídat mámě abysme se podívaly k ohni
Jasně že uděláme srazíka všechny
:wink:
1. kvě 2008 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holky, můžu se přidat do debaty? :grinning:
1. kvě 2008 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně,vítej mezi náma :wink:
1. kvě 2008 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, carodky nijaky,aspon pro me ne a je mi to lito, pac mam rada ohynek a burtiky, nami nami

amj, ahojky, akorat planujeme srazek, tak se pridej :slight_smile:

mapris IP
1. kvě 2008 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, díky za přivítání :grinning:
jasně, kdy, kde, v kolik :sunglasses: ráda se seznámím, bydlíme sice v kobylis. ale všude kolem to relativně znám...a všude máme celkem dobrý spojení :grinning: :grinning:
2. kvě 2008 v 05:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
amj, kde v kobylisich bydlite?...my ve frydlantsky,takze vlastne kousicek od proseka, od kad jsme se odstehovali, akorat me se*e, ze mame u okna tramvaje, takze se neda spat s otevrenym oknem, sem zvedava, jak to teda budeme delat v lete :frowning2:
2. kvě 2008 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
marie - blbě, my bydleli dole na českomoravský, okna taky k tram, a celý léto jsme měli v noci zavřeno :frowning2: nedalo se spát.
my bydlíme v Kaňkovskýho...to máme někde kolem sebe kousek. ta Vaše ulice je hrozně povědomá. :grinning:
2. kvě 2008 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky poraďte jak mám malou obléct ven? zdá se my tam strašný vedro :confounded:
2. kvě 2008 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
leni, to neporadím, já Šímu pořád oblíkat neumím, jednou je zpocený, tak ho svleču a momentálně máme opět rýmu jak stodolu. Takže já radši ven nepůjdu :sweat_smile:
2. kvě 2008 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čus

tak Kačka už byla venku na motorce po 10h
dala jsem jí dlouhý bodíčko a svetřík a šáteček a byla spokojená
nesnáší,když je uvařená
já měla tříčko a mikču a bylo mi fakt horko,ale když zaleze sluníčko tak je chladno
ale sluníčko už má sílu :wink: má být do 17C tak uvidíme pa
2. kvě 2008 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek