• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Proseka a Letňan. Najdeme kámošky?

31. srpna 2016 
luci, my asi nepodnikneme nic, ja du odpo na cviceni, pak prejedeme k nasim, rikali jsme si s honzikem, ze certa a mikulase nechame na pristi rok, musim mu nejdriv poradne vysvetlit, o co jde, mam pocit, ze ted me jeste nepochopi, tak aby pak nemel trauma :grinning:

ale ven se pudeme taky projit, tak mozna se potkame :slight_smile:
4. pro 2008 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no my jdem jen na kratoučkou procházku
do lékárny a zpět
musíme pomaloučku,aby z toho nebyl zápal plic :confounded:
4. pro 2008 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,přeju hezkého Mikuldu,nevíte jak to vlastně je se školkama? kdy hlásit atd?
5. pro 2008 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Leni

ty to ještě řešit nemusíš
ale měla by umět se oblékat,svlékat,chodit na WC i se utřít!prostě samostatné dítě
chodí se od 3let
zápisy jsou vždy vyvěšený na školkách
nemáš jistotu,že ti jí ve 3vezmou
jen když budeš mít potvrzení od práce,že chodíš a budeš chodit
a nebudeš mít doma malého prcka!!!!
5. pro 2008 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
leni školek na Proseku je X chce to vybírat
ale to víš dětí je moc a nevím jak se rozhodujou,který dítě vzít a který nevzít
možná zkusit úplatek???
5. pro 2008 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci,no já právě práci už nemám,měla jsem smlouvu na dobu určitou,jenže do práce jít chci a musím že,no a rodičovsdká my končí 18,11 2010 :unamused: takže potřebuju malou dát do školky,jinak fakt nevím co budu dělat,brát jí sebu do njáké práce hm těžko,nebo ji nechat samotnou? to taky nejde že,takže doufám že njákoéu školku najdu :pensive:
Jak jste jinak prožily mikuláše? my dostaly spousta ovoce a čokolády což u nás teda aspoň u čokošky znamená zásobu nejmíň na rok :grinning: dneska sme měly jít na mikulášskou od manži,ale moc se mi tam nechce,radši bych na staromák
6. pro 2008 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no Mikuláš jsme si tedy fakt užily!
seděli jsme doma
začla ještě více kašlat než na začátku týdne
dneska jsme se nevyspali nikdo!!!no tak snad tato noc bude lepší

a co jsi před tím dělala za práci?
me mateřská končí 26.12.2009
27.12.09bych měla ofico nastoupit zpět na poštu ,se mě tedy fakt nechce :confounded: a malá rozhodně není připravená jít ještě do školky,ale uvidíme co bude za rok,že :grinning:

no já všem čokoládu zakázala,aby kupovali
takže máme zásoby jen gumových medvídků a ovoce
6. pro 2008 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
na Staromák chceme jít také
snad tam bude zas ten živej bytlém
loni to tam bylo hezký,ale kačka ještě z toho moc rozum neměla
a hlavně se těší,že pojdede metrem
no musíme si počkat,až se z toho dostane
ale už to má chudák 14dní :confounded: a žádný výsledek-spíše to má o 100%horší ach jo děti a nemoci
6. pro 2008 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky kdepak jste všechny?
jak trávíte víkend?
koukám,že asi ten sraz do vánoc nebude co?
6. pro 2008 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci tak já předtím dělala kuchařku,jenže jsem měla smlouvu která byla končila buď po 2 letech nebo po ukončení činosti firmy v centru chodov,no už je to dýl jak 2 roky jenže minulí měsíc tam firma skončila a jelikož jsem na rodičovský tak jsem šla z kola ven že,ostatní roztrkaly kde bylo potřeba.Ale kuchařku už se mi moc jít dělat nechce sice jsem tady dělala od po. do pá. teoreticky od 6 do půl 3(prakticky od 5 do 18 hodin) spíáš bych chtěla někam do prodejny s dětskýma věcma nebo s hadrama.
JInak my nakonec nebyly nikde,malá protivná,lezou jí zuby tak častějš kaká anavíc se nám opět pěkně oprudila,takže je bez polenky a každou chvilku jí dávám na nočník(neuspěšně ,takže už sme vytíraly loužičky)
6. pro 2008 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni jestli můžu doporučit tak na opruzeniny je bezkonkurenčni imazol..pasta...promění se v pudr a druhej den tam nic nemá..
6. pro 2008 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no my naštěstí na opruzeniny netrpěly,ale když se jí něco objevilo,tak bepanten mast,nebo infadolan
jo jo imazol už je na ty větší opruzeniny
chce to prdelku větrat vysoušet
no bože ,tak udělala loužičky no :grinning:
buď ráda,že nemáte koberce :wink: neboj bude to ok
6. pro 2008 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj Lůco

tak co cukroví?už to máš všechno?asi né co?
a co plavčo?Patrika nejde a Kačenka také né
jdu sama,aspoň si zaplavu a lekce nepropadne už asi na to prdíme furt je chcíplá
to budou svátky teda!!!
6. pro 2008 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
leni jo prodávání
já se vyučila prodavačkou textil oděv obuv
pak jsem si udělala maturitu
ale prodávat mě docela bavilo,i když mě docela bolely nohy,ale nikdy mě to neživilo
jen jsem prodávala,když jsme měli praxi
jenže prodavačky to maj taky blbý jsou v krámě pořád
svátky so.neděle.od rána do večera a prachy na prd
no nevím co budu dělat
uvidíme
kámoška dělá na čerňáku v CaA od 8-15h a malou si vyzvedne ve školce v 16h to je dobrý
to by mě taky vyhovovalo
6. pro 2008 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci díky za tip s mastičkou,taky jí používám,poslední dobou je na opruzeniny dost náchylná :unamused: :unamused:
Luci,no já sem se vyučila a v 18 nastoupila jako kuchařka do 3* hotelu a odřela jsem všechny víkendy a svátky,pak jsem dělala v jídelně ústavu pro genetku a tam pohodička od 6 do půl 3 a pohodová práce,jenže to byl jen záskok,pak jsem si dodělala nástavbu a hned po matuře nastoupila jako kuchařka do Sodexha takže praxe celkem njáká je :grinning: jako celkem mě to bavilo,nohy no coment,při praxi jsem si říkala že se to nedá vyfržet a dalo,po prvních 14 dnech 13 sem je už ani necejtila.
Já bych celkem brala krátkej dlouhej,manža dělá po-pá takže by jeden víkend měly s malu jen pro sebe,takovej taťkovskej víkend :wink:
6. pro 2008 ve 23:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj leni

tak mě by vyhovovaly jen krátký směny
manžel dělá do 18h od 8h
takže do školky by jí snad i odvedl
ale s tí vyzvedáváním to by bylo horší
většinou jsou školky otevřený do 16h
no uvidíme-ještě máme fůru času
7. pro 2008 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky

tak jaký jste měly víkend?
7. pro 2008 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus..hele mám hotovo..nabalíčkováno připraveno k exportu...ted už jen uklid a vánoční výzdoba at to tu vypadá aspoň trochu hezky...

co dárky máte už? a kde budete kupovat stromeček? máte nějakou skušenost? my ho vždycky kupovali v baumaxu bo co to je v chabrech ale letos skusim asi letňany...co vy?
7. pro 2008 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, u nás víkend celkem klidovej
Luci,no snad to nják dopadne
Jinak já mám dárky koupený všechny,nakupovala jsem je vesměs přes net takže ještě teda čekám na foto knihy až příjdou. Stromeček-no my původně chtěly v květináči jenže jsou děsně malý,takže njáký menší smrček,loni jsme ho měly z kauflandu a spokojenost,předloni z Globusu.
Jo ve středu jedem do tesca nakoupit poslední nákup jen takový ty blbosti jako majonézy ,vajíčka mlíko,no moc se mi tam nechce,už vidím ten frmol tam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. pro 2008 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čau Lůco

takže to budeš posílat českou poštou jo?
no snad to dorazí v pořádku
vím jak s těma balíčkama balíkáři zacházeli!
dej tam určitě službu křehké!!!
7. pro 2008 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo k těm stromečkům
my měli doma vždycky umělej.šetřili jsme přírodu
ze zahrádky jsme měli vždy jen větvičky borovice nebo smrčku,aby nám to aspoň trochu provonělo byt
letos budeme mít borovičku
švagr je myslivec,dělali výřez stromků a tam jeden budeme mít
za 100kč to je dobrý né?

dneska jsme byli v Globu koupit žárovičky a stojánek na stromek
nechali jsme tam 2500kč to je smutek

kolik máte žároviček na stromku?
jsme koupili 120 není to moc? :slight_smile:
7. pro 2008 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no dárky už mám koupený
hlavně pro děti
pro dospělý nekupujeme
to víte dali jsme si ten největší nejlepší dáreček větší byt
už plánujeme standardy a nadstandardy co dáme do bytu a co né?

jaký máte zkušenosti s plovoucí podlahou?
a co koberce?

jo k tý vánoční výzdobě
tak už něco mám
děsně mě chytlo malování na sklo,tak pořád dělám sněhuláky,sněh.vločky atd.
7. pro 2008 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj leni

kačka je pořád nastydlá
tak snad ochutnám ještě letos to tvoje výborný cukroví a konečně se zase sejdeme co?
7. pro 2008 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
cus kocky, tak sem tu po mensi odmlce, ve ct jsme meli firemni vanocni vecirek, na kterej se mi fakt nechtelo, nicmene jsem sla a dorazila domu az ve 4 rano, to uz kubik s honzikem byli vzhuru /kuba ted posledni dobou vstava pred 4), takze sem musela doma trosku zehlit :sweat_smile:
na vikendika jsme byli u nasich a zrali a zrali a zrali, jinak v patek se byli moji kluci projit a kubik na trio mikulas, cert a andel reagoval vcelku dobre, tak pristi rok si asi nekoho pozvu domu

ja uz darky pro kubu taky mam, nasim vymejslim, tchanum a svagrovy si to vzal na starosti honza, pac se jim clovek nezavdeci, tak on to koupi v bille :grinning:, ale co hoznikovi, to netusim :frowning2:

jo a stromecek mame umelej s plastovyma koulema, mame bilej, vypada to hrozne hezky, tak se tesim, ze letos ty vanoce opravdu snad budou stat za to, ze uz z toho kubes prece jen bude mit rozum
7. pro 2008 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci,snad se z toho brzo dostanete,já předevčírem taky něc ch\tla,včera jsem nemohla mluvit,dnes krk dobrý ale zas teplota :unamused: doufám že to nechytne malá ,ale dnes trošku pokašlávala a kýchla
Jinak manžel dělá u firmy co prodává plovoučky takže je máme skoro všude,asi takhle pokud jsou opravdu kvalitní tak super,neměly by se ,ale moc často vytírat,je taky fakt že jsoui studenější a vrdší kdyby malá upadla,ale zas určo hygieničtější než koberec.
My budem dávat i do pokojíčku malý plovoučku a na to teda koberec na hraní :wink:
7. pro 2008 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
leni no vidíš
to by mě nenapadlo dát do dětskýho plovoučku
my měli doma lino a na to koberec klasika
a to uděláme i teď pro kačku
bude mít koberec
v ložnici také i v pracovně
kuchyň dlažba a obývák buď ta plovoučka nebo lino co vypadá jako plovoučka
máme to teď doma a dobrý :slight_smile:
7. pro 2008 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj maru pařmenko :slight_smile:

no ty tedy řádíš
přijít ve 4 ráno to by mě už zabilo
já na to paření tedy nikdy moc nebyla
a to jdeš pak spát nebo si tě Kubík žádá a musíš si s ním hrát?
to by mě zabilo
hned bych zaplula do postele a spala a spala
ale to asi nejde co?

a co jesličky?chodíte ještě?
koukám,že se ti do toho druhýho mimča taky chce jako mě co? :confounded:
7. pro 2008 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, ak my máme zatím koberec jen v pracovně a v ložnici,ale v budoucí ložnici bude taky plovoučka,v kuchyni budu mít lino jako dlažbu,teĎ mám to co vypadá jak plovoučka,jenže je strašně slabý :unamused:
7. pro 2008 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucko, uz nejsem zadna parmenka, tyhle doby sou daaavno pryc, to byla proste spis nahoda...nicmene jsem teda prisla, honzik si trosku zanadaval a pak me nechal asi dve hodky spat, nez musel do prace..no a ja to pak jeste zalomila s kubou

do jeslicek jsme ted dllouho nechodili, pac byl kubik nemocnej, ale snad to zkusime ve stredu

do druhyho se mi VUBEC!!!! nechce, jenomze honza je uz hrozne natesenej, tak se tomu asi nevyhnu
7. pro 2008 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a kdy nějakej ten sraz s prckama na kávičku?? měli bysme udělat ještě něco před vánocema ne?lůco cukroví si všichni vyzvednou osobně.jen něco povezu na chatu bo sou z oklí a dvě sou mimo ale těm to odvezou známí co jezděj okolo..takže žádáná pošta..těm bych nesvěřila vůbec nic..ted sem tam měla 2balíky cca 14dnía vůbec se neobtěžovali mi dát vědět že tam sou...a já pištěla na ty ženský co mi to posílali že to tu ještě neni atd...sou tam líný jak vši...sorry vim žes tam dělala,ale s poštou snad nikdy spokojená nebudu...

maru..koukám že těch náhod ohl.paření je nějak moc :grinning: :grinning: :grinning:

hele ale zase jestli bude to druhý tak máš zas hezky vybráno a můžeš v klidu pupkovatět aniž by ti to chybělo :grinning:
8. pro 2008 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek