• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Proseka a Letňan. Najdeme kámošky?

31. srpna 2016 
autor
no jo pošta nó
maj toho tam moc
když jsem tam dělala tak na mě taky řvala,a to jsme tam lítaly jako hovada!!!
se nezavděčíš!
to je dobře,že to nebudeš posílat poštou!to by to cukroví dopadlo tedy!

no s tím srazem to vidím cca na příští týden co?
8. pro 2008 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a to těm holám udělaly ještě ,že maj otevřeno i v něděli od 10-16h vedení hovada
8. pro 2008 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Maru

koukám,že Honzík je na tom stějně jako Jirka
jenže ty nebudou mít pupky a nebudou mít nervíky ze 2dětí!!!
mě se do toho taky nechce!!!
ale jedináčka nechci
8. pro 2008 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jsem celkem ráda že my momentálně druhé neplánujem :sunglasses: jsem ráda že jsem tak nják schodila a zas mít pupek :confounded: ale horší pro mě je že se bojím co když něco bude u toho druhého špatně,já nevím narodí se dřív,potratím nebo tak něco,u Klaudinky jsem si to neuvědomovala,ale teĎ se toho bojím :sweat_smile:
8. pro 2008 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Jak se máte? :slight_smile:
My teď měli oslavu Barčiných narozenin, takže jsem zase nestíhala. Plánujete nějaký srazík bez děťulátek? :wink:
8. pro 2008 v 15:56  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj Aduš

kdy ,že se to Barča přesně narodila?
já vím už jsem se tě xkrát ptala mám děravou hlavu tak promiň :slight_smile:
no my budeme mít 2oslavy
1 26.12.a druhou druhý den takže to asi bude náročný :unamused:

tady se nic neplánuje zatím
nikdo nemá čas!
8. pro 2008 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Leni

na tokový věci vůbec myslet nesmíš!!!
Jako,že potratíš,nebo to bude postižený,nebo co já vím ještě
na to já nemyslím,bych se asi zbláznila
prostě věřím,že zase vše bude ok jako s Kačkou!
8. pro 2008 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus..tady posílám odkaz abyste viděli co sem teda jko všechno pekla.... :sunglasses: http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=32543&user=56390
a doufám, že sejako ještě sejdeme..at už s dětma bo bez....jdu hnít..ev po dlouhý době usnula už v 8..čekám že se za hoďku probere a bude řádit do 1...tak zatim
8. pro 2008 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj Lůco

pěkná fotka
hned bych si dala mňam
vypadá to fakt dobře :wink: šikulka

a co zítra jdete plavat?
my opět né
prý je to poslední co?
8. pro 2008 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lůco oprava
pěkný fotky :wink: ale za tu dřinu to stálo né?
hlavně jak ti píšou holky na mimibazar,aby jsi jim napsala recepty
no to se upíšeš
a kde jsi vůbec vzala recepty od mamky nebo od babičky?nebo z časáků, netu?

jsi šikula klobouk dolů :sweat_smile:
8. pro 2008 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lener, Barča je 17.12. :slight_smile:
9. pro 2008 v 08:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
lůco plavat jdem i s honzou...recepty sem tak nějak posbírala co sem věděla že je dobrý a hlavně jednoduchý...včera sem je přepsala takže je všem akorát rozešlu....nojo tak akorát vymyslet jak nejlépe utratit penízky :o))
9. pro 2008 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
Luci fotečky super :slight_smile:
Chjo se mi nják rozjela ta chřipka :frowning2: doufám že to nechytla malá,zdá se mi jako by měla rýmu,jenže z nosu jí neteče ani když kýchne,tak nevím ,jako představa že bych jí musela odsávat je otřesná,měla rýmu jen jednou před půl rokem a už tak sme jí držely 3
9. pro 2008 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
luco, jsi holka sikovna a penizky, ktery sis takhle tezce vydelala utrat za sebe!!! :slight_smile:

holky srazik s detma klidne nekdy pristi tyden, nemuze v ut a ct, bez deti to, aspon ja, letos uz nedam, pac to chce jit v patek a to uz mame do konce roku plno :grinning:
9. pro 2008 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
no hele asi padnou na jéžiška :slight_smile: no uvidíme..stejně si myslim že se nějak rozfofrujou ani nebudu vědět jak...tak to je pěkný maruno že jdeš zas pařit..se s tebe zbláznim :o)) no ale až bude to druhý chichi ....
9. pro 2008 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucino, vsak ja nejdu parit, jen proste popojizdime tam a zpatky a tak :slight_smile: nedelejte ze me porad nejakou kalirnu, bejvavalo :slight_smile:
9. pro 2008 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele neděláme...ty seš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. pro 2008 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucino, neser mi!!!! nejsem! :grinning: ..sem preci matka, ne? :sunglasses: :grinning:
9. pro 2008 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj
holky jak se máte. Ráda bych se k vám přidala. Budu se taky snažit vám něco napsat, ale bude lepší když si na mě vzpomenete a přiberete mě do party až někam půjdete, ráda bych s váma nejdřív pokecala.
Potom se mi bude s váma komunikovat lépe.

Tereza :dizzy_face:
9. pro 2008 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Tery vítej mezi náma :wink:
Holky tak malá má asi tu rýmu taky,sice jí ještě neteče z nosu,ale už je to slyšet,nevíte co na to? jaký kapičky do nosu jsou nejučinější,jo a kdybyste měly čas tak bych potřebovala pomoct při odsávání :wink: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. pro 2008 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Téro nazdar...určitě až se domluvíme na srazu tak se připojíš...teda jestli ještě nějakej bude :grinning:

maruno ty woe..jasně že si matka..pařmenka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

holky že tu od toho srazu v pizzošce nebyla grecek....nelekla se nás???? :sunglasses:
9. pro 2008 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terezko, ahojky :slight_smile:

lucino, skoda, ze tu neni zvednutej prostrednicek smajlik, pac by sis minimalne jednoho zaslouzila!! :slight_smile:
9. pro 2008 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
a hancule na nas taky pekne sejri, co?...
a greek sem nevidela fakt tady dlouho a ani sylvu, co jsme ji minule videly :slight_smile:
9. pro 2008 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak jsem sem po delší době zavítala a nestíhám ani číst, ani se divit.. :sweat_smile:
Cukroví nádherné, množství ohromující.. gratuluji a smekám Lucy :grinning:

Jinak zdravím Terezku a přidávám se k ní.. pokud něco naplánujete, nezapomeňte mi dát vědět. Moc se sem nedostanu, a tak moc nestíhám reagovat. Ale na pokec nebo prochajdu bych zašla :grinning:

Mějte se krásně
Jana
9. pro 2008 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a nelekla jsem se.. bylo to fajn, i když jsme s Petříkem spěchali domů :grinning:
9. pro 2008 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani tak to je dobře :grinning: tak snad nějaký sraz ještě do váno cvyjde aT se odreagujem od toho vánočního chaosu...
9. pro 2008 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
maruno si pěkně drzá...tě asi zpucuju až se uvidíme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. pro 2008 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás sraz asi padá celá rodina padla :unamused:
9. pro 2008 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdrar babky... teda vy jedete....
:grinning: Tak co ten sraz? Tentokrát už určitě dorazim.... A můžu kromě pátku kdykoliv. :grinning:
10. pro 2008 v 08:56  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím holky, teď před vánoci je toho nějak moc, ale nakukuji co je u vás nového a konečně i píšu...pokud bude srazík, tak se ráda s Kájou přidám...tedy pokud se nám nerozjede ta rýmička co máme...jsem letěla dnes na polikliniku koupit odsávačku, co kdyby! :sweat_smile: A my kromě úterý asi můžeme kdykoliv, tedy zatím...hezký předvánoční čas dámy! :grinning:
10. pro 2008 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek