• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Proseka a Letňan. Najdeme kámošky?

31. srpna 2016 
autor
čus

no tak se sejdem po Novým roce
snad už všechny budeme zdravý

no snad se ještě sejdem s Aduš co?
16. pro 2008 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Aduš

přejeme Barčce k zítřejším 2letům vše nejlepší :wink:
hlavně hodně zdraví štěstí lásky a hodný rodiče :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. pro 2008 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, hledám a koukám, že jsem našla, bydlím na rozhraní Střížkov-Prosek a kočárkuju každej den po Proseku úplně sama, max s mojí psicí, žádnou mamču tu neznám, i když jich potkávám hafo, uhnala jsem dceru jedný známí, jenže bydlí v Letňanech a na Proseku se vyskytuje jen občas :frowning2: , jenže koukám, že máte všechny, už větší ratolesti, našemu dráčkovi bude teprve 5 měsíců, takže by si s vašema ještě moc nepohrál :sweat_smile: no, tak třeba někdy pozděj, až začne pelášit :wink:
16. pro 2008 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ged..hele tajy je to různý...choděj sem i holky s mimčama..akorát že se asi sejdem až v novym roce..ted všechny nějak nestíháme .o)))

zatim :slight_smile: se měj
16. pro 2008 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaukýýý lucylu neva, tak třeba v příštim roce přijdu na vás mrknou, jestli se scházíte na nějakzm místečku nebo tak :sweat_smile:
16. pro 2008 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj gedgitka

tě tu vítám
jak už psala Lůca to nevadí,že máš malého drobka
tady maj holky taky malý děti
určitě se tu s holkama domluvíte :wink:

teď je tu docela mrtvo
to víš vánoce a vše okolo toho,ale po Novým roce se to tu zase rozjede-doufám a sejdeme se
určitě s tebou budeme počítat :wink:
16. pro 2008 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
se scházíme v pizzérce severka je tam dětské koutek
a když je teplo tak v restauračce Školička je tam dobrý dětský hřiště :wink:
jinak se tu moc pravidelně nescházíme,ale snad se to polepší :wink:
16. pro 2008 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
pizerka Severka to je ta u Delvity jak je pošta? a ta Školička to mi nic neříká. :fearful:
chápu, no já to mám jednodušší předvánoční úklid mám hotovej, okna mi umyla tchýně :grinning: a péct cukroví nemusím, ona peče skvěle a ráda, takže to mi taky odpadá, jen pomáhám slepovat a tak :sweat_smile: a ujídat samo :grinning: no tak třeba po novym roce dorazím na pokec, snad na vás nebudu přestárlá mamka :grinning: :grinning: tak zatím páčko
16. pro 2008 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
co? a kolik ti je?
mě je 28
no cukroví jsem pekla s mámou a babička taky napekla
já to naše cukroví moc nemusím ,raději zobu od příbuzných známých :slight_smile:
jo jo Severka to je ta u pošty
Školička je u Klíčova je dobrá a dobře vaří :wink:
16. pro 2008 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to jsi proti mě mladice :sweat_smile: já huš jsem starší dáma hihi je mi 36, tak Severku znám a Školičku někdy nějak třeba najdu :sweat_smile: tak po novym roce sem nakouknu přeju krásný vánoce všem tadyk i mrňouskům :wink:
16. pro 2008 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak my už jsme skoro zdraví :dizzy_face: :dizzy_face: kašel pryč,rýma minimálnhí,takže sme i dneska šly konečně ven :slight_smile: ,takže Luci jestly hcceš tak ochutnávku můžu zanést ať si chrupkáš doma k čaji :wink:
Jinak jsem dneska pěkně vytočená před měsícem jsem si objednávala pro prababičky k vánocům fotoknihy a nic nepřišlo doteď :angry: 2x jsem tam psala a pokaždý ta samá odpověď,nevíme jak se to mohlo stát,budem urgovat výrobu ,vydržte,tak sem tam dneska volala a oni to ještě ani nezačly vyrábět :angry: :angry: :angry: že mám počkat,tak sem řekla že počkám do čtvrtka a když ne tak ať si je klidně nechaj,že po novémk roce my budou na prd že.
16. pro 2008 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jé ty už se s náma loučíš?
sotva jsi nás našla :wink:
určitě sem ještě zavítej ahoj Lucka a Kačka :slight_smile:
16. pro 2008 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak teda nee no tak já sem ve volný chvilce, když bude dráček chrnět vlezu aspoň písnout :grinning: ,ale teď se vzbudil a ječí, to zas řeknu papů a on se mi s papulkou doširoka otevřenou bude sápat na hrudník hihi ááá dorazil taťka tak mu ho nabalím, ať se stará hihi
16. pro 2008 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
hihi tak jsem tu zas a nikde nikdo :confused: asik všechny pečete a obstaráváte mrňousky, náš dráček usnul, tak jsem si našla chvilku na net :sweat_smile:
17. pro 2008 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
my lítali po nákupech a vyřizovali co se dalo..hrůza děs--všude tolik lidí..to snad už nikdo nechodí do práce bo co???v ikee těch lidíí? strašný..a to sme tam byli kol 2h
17. pro 2008 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm to věřím lidi šílí z vánoc já měla hoňku s malým včera kontrola TBC, očkování , nákup, pošta, spořka, dnes jsme jen odpočívali, kočárkovali a hráli si :slight_smile:
17. pro 2008 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,Gedgitka,vítej u nás :wink:
Holky jaký máte názor na to,že téměř roční dítě je jen kojeno a k tomu má jen syrové ovoce a zeleninu? Já sem takhle pročítala jednu diskuzi a nestačila jsem zírat ,ale třeba jsem moc staromodní :pensive:
Luci,my byly minulou středu v tescu a pohoda,nikdo tam nebyl :confused:
17. pro 2008 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenkazdenek ahojyk no není to pro ročního prcka trošku málo nic moc pestrost, ale zase mě všichni říkaj vydrž kojit plně co nejdéle :fearful:
17. pro 2008 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
uplně špatně..to dítě bude mít naprosto zhuntovanej žaludek..si předstv sama kdyby si jen pila mlíko a do toho ovoce a azeleninu..řekni kde to psali a já jim řeknu od plic so si o otm myslim
17. pro 2008 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mě by teda Klaudinka asi sežrala kdybych jí dávala jen zeleninu a ovoce :sweat_smile: je teda fakt že já kojila bohužel jen necelých 6 týdnů a pak jsme skončily na nutrilonu ,ale i tak by mi na tom asi nevydržela.
Luci ,snad ani nechtěj vědět,teď teda paní psala ,že jí občas udělá i mrkvičku,ale nevim no,mám na to jiný názor :wink:
17. pro 2008 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak jsem doma právě osiřela,manža v hospodě,malou sem uspala,takže asi půjdu žehlit :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes: aneb ja krásně vyplnit večer ,chtěla jsem zabalit dárky pro manžílka,jenže sem je zapoměla ve skříni v pokojíku a nechci riskovat že vzbudim malou
17. pro 2008 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky zdravím vás po dlouhé době ..... :slight_smile:

Leni to si ani nedovedu přestavit že bych tomíkovi nedala maso :confounded: už mu normálka dávam to co jíme jen bez koření a sole a ráno mlíko a večer kaši .
je pravda že jsem taky kojila jen 3 měsíce a při tom dokrmovala nutrilonem takže jsem začala i brzo s příkrmem ale jen zelenina a ovoce by mu nestačila ....... to by mě taky sežral :grinning: chudák holka :unamused:

Maru co kupuješ za pleny pro Kubíka ...... to moje třeštiprdlo všechno pros.....
17. pro 2008 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty woe to je na sociálku s mrkvičkou at se jde vycpat..to by mě zajímalo co na to její doktorka...tedajestli vůbec někam chodí protože normální doktorka by jí to asi pěkně vytmavila..se mi fakt zdá jenom bo co .o))
jo do balení dárků se mi teda fakt nechce....je toho zas nějak víc než sme si řekli..chjo jenže to člověk vidí tohle a támhleto a pak účet prázdnej a narvaný skříně :grinning:
17. pro 2008 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
No holky naše je taky masová,jen maso má tak 5x týdně minimálně :sweat_smile: ,já jsem si ještě v těhu koupila knihu aby dětem chutnalo od dr. Fořta a letěla hned do koše,hodně radikální názory,no můžete si samy přečíst na diskuzích jako je aby dětem chutnalo od dr Fořta a nebo syrová strava...... nevím no,asi mám prostě jen jiný názor nač se hádat že :wink:
PAt,já už taky vařím jen jedno jídlo,před dochucením trochu odeberu pro malou,ale solit sme začaly,nesolený nám holt nejedla,ale stačí fakt jen trošku ,taky dávám takový ty zelený serepetičky :grinning: :grinning: já si říkám,že pokud je to vyvážené,nechybí ovoce zeleniny,maso ,vláknina um,nebo jogurty a je dostatek pohybu tak snad není problém ne :wink:
Luci,to mi povídej,dnes sem šla jen do lékárny a cestou koupila další 3 dárky :grinning:
17. pro 2008 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
vy ste se tu teda rozkecaly :slight_smile:

zdravim gedgitka.a

jinak kubes nam chytil nejakou rymu, tak snad se to brzo zlepsi, pac jsme s nim chteli v pristim tydnu object aquaparky
18. pro 2008 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
mymáme už po rýme...měla jí tak 4dny..hodně nám pomohl ten dětskej nasivin kapky..fakt super, ani sme tentokrát nepoužili odsávačku bo jí to teklo samo bo to vypšíkala takže sem rádá i za ní :grinning:
18. pro 2008 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj

no my jsme se rýmy naštěstí zbavily-tedy u kačky
já jí bohužel mám pořád ach jo :frowning2:

a co holky už máte všechno uklizeno?mě to ještě čeká o víkendu
lednice mrazák a skříně jinak na to prdím!
18. pro 2008 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj Leni

děkuji za nabídku na cukroví
no ještě se spolu domluvíme
zítra jdu zase do letnan -máme tam ségru s prckem
o víkendu mě ještě čeká úklid
a pak už jsou jen 2dny do štědrýho dne
tak uvidíme co bude po a út.jestly se sejdem uvidíme jo
ale děkuji-jsi hodná :slight_smile:
18. pro 2008 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky, tady je fakt cim dal, tim vetsi nuda :angry:
19. pro 2008 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maru to víš začínaj vánoce,hodně ráce :wink:
Jinak my čekáme na výsledky z výtěrů tak držte palce ať nemáme njákýho toho koka :sweat_smile:
19. pro 2008 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek