• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Proseka a Letňan. Najdeme kámošky?

31. srpna 2016 
Ahoj HOlky , přeju všem hezké a klidné vánoční svátky :slight_smile: ...... a darečky pod stomkem ..... hlavně pohodička :wink:
23. pro 2008 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
kocky, prejeme vam s kubou krasny vanoce, uzijte si to :slight_smile:
24. pro 2008 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný Štědrý den...všem chci jen popřát krásné prožití vánočních svátků.... http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2196290&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
24. pro 2008 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
také se připojuji a přeji krásné vánoční svatky a v roce 2009, ať se vám splní všechna přáníčka a hlavně jsou miminka zdravá :wink:

Silrej: držím pěsti, ať dopadneš s malou ok :wink:
25. pro 2008 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
kocky moje, tak jaky jste mely vanoce?..u nas nejak normalka klidek, kubika to nejak moc nezajimalo, coz sem nejak ocekavala, nicmene radost z darku mel, ja taky a muzik taky :slight_smile:...rano jsme jeli ke tchanum a pred chvili se vratili a kuba dostal bubny, ale jako normalni sestavu, jen malou pro deti, to bude hukot, chudaci sousedi :grinning:
zitra jedeme k nasim, budeme tam az do nedele, tak se celkem tesim, skakneme s muzikem na skvos, bude pohodka...
25. pro 2008 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus maru..my měli trochu hektiku,al ejinak v poho..kvůli prckům sme měli ježíška už od půl3 a taky je to bavilo chvíli pak sme za ně rozbalovali dárky my...no pak ségra s mamčou, švárou a švárovou mámou odjeli a zůstali sme jen naše rodinka s tchýní..dorozdali dárky a v 8už sme s honzou seděli u tv a cpali se..a ev pobíhala a nosila nám dárky..každopádně usnula až v 11h..a to kol 7 vypadala že to zalomí,al epak to nějak překonala a řádila tu jakčerná ruka..no a včera ráno sme jeli k mýmu tátovi do vlašimi a tam proběhl druhej ježíšek a obžérství..a ted sme s e vrátili tak zas vybaluju...honza je v práci takže je to zas na mě :grinning: ...tak se zatím mějte a jestli neprasknu po novém roce se uvidíme :grinning: :sweat_smile:
26. pro 2008 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky

tak my jsme to tu v Praze zabalili a odjeli do 25.do Zelenče
ke švagrový
byl pohoda klídek
holky vydržely do 20h a pak padly
z dárečků měly radost,ale měli jich moc
nějaký si nechali na druhý den na ráno

kapra ani rybí polívku nejím takže jsem se zas tak nepřecpávala
ale salát už nechci
:confounded:
no kačka od štědrýho večera do dneška dostává samé dárky
u našich u prababičky
a hlavně dnes jich dostala zase spoustu
slavila 2narozeniny
a zítra máme zase oslavu druhou
to víte moc příbuzenstva
26. pro 2008 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky u nás byli svátky klídek, jen nám někdo z rodinnejch návštěv dom zatáhl nějakou virózu bo co a tak všichni smrkáme i malej, ač zatím plně kojím :frowning2: ale jinak se cpu tchýňky cukrovím a užívám si hraní s malým, jak je stále živější je s ním sranda, opakuje po mě ksichtíky a děsně ho baví, když děláme kululů z bříška na záda a zpět, včera jsme spolu plavali ve vaně, místo koupání mrskal nožičkama, jako žabka a děsně se u toho chechtal :sweat_smile:
27. pro 2008 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ged..jo jak to začne bejt živější než jen to ležení tak je to pak už sranda..a počkej až začne chodit :grinning:
27. pro 2008 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucylu13: ahojky no já vím a jestli bude pořád, takovej rychlej, jakje ve všem do teď, tak bude dřív chodit, než sedět :grinning: :grinning: a taky začal bejt pěkně vyčůranej, jako dírka do sněhu :grinning: :grinning: zrovna se vzbudil, tak zas jdem řádit, zatím se měj pěkně :wink:
27. pro 2008 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak unás štědrej den nádhera malá v očích jiskřičky když šla k stromečku ,z dárků nejvíc zapůsobil vysavač ,mikrovlnka a mluvící křečsílko,já se s mluvícím pejskem mohla zahrabat :sweat_smile: jinak už chodíme!!! začla na štědrej den z vysavačem,normálně ho popadla a začla s ním chodit :slight_smile: :slight_smile: jinak sme furt jezdily po příbuznejch takže teĎ jdem do kina ať si aspoň trošku užijem.
JO malá my začla krást linecký kolečka :sweat_smile:
27. pro 2008 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni..ev dlabe všechno vcukroví..hlavně perníčky..ale i ostatní..teda krom rumovejch :grinning: jinak u nás měli největší úspěch plastový kostky z OBI a pak nějaký zrcátko co když se zmáčkne tak se tam objeví sněhurka bo co..na ostatní hračky už nemáme tužkový baterie..taky by ty hračky mohli prodávat už s nima....takže na další hračky se teprve vrhneme
27. pro 2008 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čus

tak my už máme úspěšně druhou oslavu kačky 2narozenin za sebou :slight_smile:
dostala plnou dárečků opět
no už aby jsme měli ten větší byt
musely jsme nějaký dárky nechat u babičky s dědou
jsou jen 2 a maj 3+1 tak tam maj víc místa :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jo jo kačka taky miluje perníčky a vánočku
jinak cukroví nebaští

zítra nás opět eká návštěva
tak snad to ve zdravý přežijem
od pondělka jde manžel do práce
tak se asi odstěhujeme do letnan
co doma samy že?
27. pro 2008 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky a co vy a jídlo?
my máme doma strašně moc jídla
už to nemůžu ani vidět
je mě pořád blbě
aspoň,že na váze to není vidět zatím
a jak jste na tom vy?
27. pro 2008 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme obžérství jako prase takže bude každoroční povánoční schazování kil..dostala sem od jéžiška sq.raketu tak to doufám pujde hladce :grinning:
27. pro 2008 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky o jídle ani nemluvte,já jen za štědrý den přibrala 2kg :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže se v jídle krotím,včera za celý den jen krůtí maso se zeleninou :sweat_smile:
27. pro 2008 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak já naštěst nenabrala
spíše asi schodí ještě
jestli buchu chodit pořád na hajzlík :frowning2:
27. pro 2008 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lůco

už máte s Evvybraný všechny lekce plavání?
my tedy né
ještě máme 3
a patrika 4
musíme si to vybrat do ledna a páta do března

a co máte diplom?
27. pro 2008 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci závidím ,
Jinak já se rozhoduju jestly z malou začít chodit od února na palmovku na cvičení nebo od května do jednoho hotelu na českomoravský na plavání,fakt nevím :sweat_smile:
27. pro 2008 ve 23:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
lůco chyběla nám jedna..a to si vyberu jako volný vstup kdykoliv do konce roku takže je to dobrý..diplom máme..i to video sme si nechali natočit..jen mě trochu sere že tam mám jak tvojí švagrovou s terkou tak ty co byli věčně nemocný...ale sou tamnádherný záběry když se potápíme takž etim to pan kameraman zachránil..jinak bych jim to asi votřískala o hlavu
28. pro 2008 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky kdybyste některá chtěl a nějaké oblečky tak mrkněte na moje stránky na mmb..josu tam jak holčičí tak i klučíčí :o) http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=56390
28. pro 2008 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj Lůco

tak to máš dobrý
já to musím vybrat do konce ledna
ale půjde s ní Jirka já už na to prdím

jak jsi to myslela s tím videem?že tam jako byli pořád cizí děti a ev.moc nezabírali či co?
no 500kč vyhozenejch co?
my naštěstí do toho nešli
stejnak by se kačka nepotopila!!!
28. pro 2008 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo lůco jakou máte pojištovnu?
my VZP
a vrátili nám 1tis.za to plavání
tak si tam zajeď na palmovku tam je pobočka
vem si to potvrzení co jsme dostali,občanku a VZP průkaz Ev.

my jsme si to s patrikou vyřídily před svátkama 22.12.sice jsme stály přes 1h
ale 1tis.jim tam nenecháme že?
jestli máš čas tak si tam zítra nebo v út.zajeď jsou tam oba dva dny
pa
28. pro 2008 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo já vim..sem jejich zaměstnanec :o)))
28. pro 2008 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aha

tak to jo
to já nevěděla
a co jsi dělala?než jsi šla na mateřskou?
a co druhý mimčo bude? :slight_smile:
28. pro 2008 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj Leni

a co,že budete chodit na cvíčo až na palmovku?
tady na Proseku nebo v letnanech jsi nic neobjevila?
pošli mě jejich stránky té palmovky jo
mrknu na to

i když já po Novým roce zase asi začnu jezdit do toho Zelenče
tak to stojí na 1h 50kč a kačka se tam vyřádí
ale stejnak budu muset něco vymyslet co ještě s ní
doma se mnou by se nudila
teď to jistěj ty dětský koutky no
ale tam jsou pořád děti nachcípaný a hned vše čapnem

no musíme se někdy domluvit na ten Človíčkov!!!!
co vy na to?
28. pro 2008 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
helou, tak my jsme se vecer vratili od nasich, vikendik super, celkem jsme si odpocinuli, ale musim rict, ze sem fakt rada, ze sou vanoce za nama, pac sem jenom zrala a zrala a zrala
28. pro 2008 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci,no našla jsem jen v letňanech,tak ještě uvidíma,el třba na Krakově maj cvíčo taky a maj to na hodiny ne na kurzy což je poro mě lepší jelikož nevím jak jí to bude bavit že.No já ji potřebuju pomaličku seznamovat taky s ostatníma dětma. Jinak s ní chci po novém roce zajít do Wojtíkova světa
29. pro 2008 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
lůco druhý bude určitě bo nechci aby byla ev jedináček,ale bůh ví jak všechno bude..
ve VZP jsem byla v marketingu takže právě tyhle proplacení máme na starosti my..teda jako vymejšlení různých výhod ..jenže tyhle státní podniky jsou tak omezený a ohraničený pravidlama a jinejma pičovinama že stejně toho moc vymyslet nejde bo to nepovolej z jednoho nebo druhýho důvodu...takže sem měla mna starosti regionální obch,zástupce a dělala s nima různý podpůrný akce..co se t ýče zdravotnictví no..takže asi tak

no a kdy dáme sraz buchty???...na nějaký ten DIA dortík bo co? :grinning: :grinning: :grinning:
29. pro 2008 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci,neprovokuj s dortama,dneska jsem si naordinovala pouze zeleninovoovocný den :confounded: :confounded:
Mě VzP proplatí kulový mám tam penále :unamused:
29. pro 2008 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek