• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Proseka a Letňan. Najdeme kámošky?

31. srpna 2016 
Luci ,my právě včera zvažovaly všchny pro a proti,jako že by bylo sice dobrý kdyby byly od sebe třbe jen 3 roky,že si víc budu pamatovat atd,jenže jednak sem při Klaud nabrala 25 kilo a rok to schazovala a druhé se prý schazuje ještě hůř,takže před druhým si dám odtuňovací kůru :wink: ,dále by jsme si chtěly ještě něco pořídit což s druhým dítětem jen tak nepůjde,navíc teď už je Klaudinka ve věku kdy jí můžu na celý den nechat třeba ségře nebo mámě s prckem budu zas uvázaná doma :unamused: a taky bych 6 let doma nevydžela :frowning2: takže proto až za 5 let no :sweat_smile:
Jo Klučík bude Zdenda-rodiná tradice
Já bych s malou na boby či sáně šla,jenže žádný na proseku nemáme :frowning2: budu si muset přivézt od rodičů
5. led 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
kocky, tak my se akorat vratili z clovickova, byli jsme tam sami od deviti, jen nase dve deti, kolem desaty se to zacalo trousit, ale porad jeste pohodka, neda se to vubec drovnat s odpolednem a je to tam fakt supeeer :slight_smile:
5. led 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže tam jít jedině ráno co...my sme byli na chvíli venku bez kočárku a ev byla ze sněhu celá paf
5. led 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
já přemýšlím jestly se venku protáhnu s golfkama nebo zda vytáhnu velekej kočár
5. led 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, luco, byli jsme tam podruhe za sebou rano a parada, cely hriste pro sebe, jen je blby, ze to tam musime zabalit kolem pul 11, pac kuba je tuhej, dneska mi usinal v metru :frowning2:
pristi pondeli jedeme znova, tak muzes s nami, esi ces.
5. led 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no hele já bych ráda jenže ev tedka vstává tak kol 8,9 jak kdy a než se vyprdelíme je 10 tak že to fakt nehrozí no
5. led 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj Leni

no 25kg je sice dost,ale jak jsem tě viděla pěkně jsi to schodila
máš pravdu,že když máš 2děti tak už si toho moc nepořídíš
6let doma je dost,ale dá se to
si neumím představit,že bych šla teď do práce a pak se zase měla vracet k miminu
to raději sfouknem při jednom no :slight_smile:

no my jsme si boby přivezli od našich
kačka dneska řádila na kopci,bylo to fakt super no
5. led 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj Maru

no taky by jsme s erádi přidali do toho Človíčkova,ale kačka nám chodí spát po 20H
a ráno je jako Ev do 8 někdy do 9h v posteli
takže než s evyhrabem ven je to tak na 10H :frowning2:

takže spíše všechny aktivity máme po obědě
kačka už nám preš den nespí a když spí tak to už musí být fakt vyřízená
jsem zvědavá jak zvládneme příští týden cvičení od 9h v Zelenči :confounded:
5. led 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
kocky, to nevadi, my tam radi jezdime takhle rano, jezdime se svagroívkou a synovcem, takze pohodka, jako muzeme to nekdy zkusit spolecne, jestli chcete, ale jak rikam, odpoledne jsem tam byla asi 4x a je to tam fakt mazec, moc deti, maminky si je poradne nehlidaj a tak..
5. led 2009 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no to je mě jasný,že odpoledne je to asi mazec no
to víš kačka je spáč po mě
a hlavně,když jsme byla těhu tak jsem v noci nespala a za to ráno jsme si přispala
a to kačka má po mě
ale je fakt,že i v noci je hodná
i když po tý 2h si knourne a šup k nám do postele
pomazlit mámu
když nespím tvrdě,tak jí šoupnu zpátky do postýlky

vy to máte vyřešený Kubík má velkou postel a svůj pokojík
tak je tam asi happy
kačce je fakt ta postel už malá

no asi od 19.1.začnem chodit na pravidelný kurzy pro děti od 2do 4let
budou tam tvořit cvičit hrát si tak snad jí to bude bavit
aby furt nebyla se mnou doma no
5. led 2009 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci a kam budete chodit?
no, kuba ma sice svoji postel, ale neska vstal pred 4!!!! :frowning2:
6. led 2009 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jestli to neni maru tim :o) kdyby ste si ho vzali ksobě určitě chrupe do 8mi :o)))ale na druhou stranu závidim že spí takhle sám no...všechno má svý pro a proti
6. led 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak jsem dneska volala na to plavání,všichni tam vyvalený ,že takhle satrý dítě ještě nikdy na plavání nechodila,tak že budem chodit plavat s dětma od 6 měsíců,no nevim ještě zkusíme ten krakov cvičení maminek s dětma .
U nás se spinká tak do 8 -půl 9 takže poměrně stejný jako u holek,akorát teda ještě po o spíme tak 45minut.
6. led 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
luco, tim to nebude, panc on k nam jit nechce
6. led 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
maru nojo si to vlastně řikala...leni a v kolik ti chodí spát večer??? ev chodí kol 10h a pak spí tak 2h po o..teda kol 1.....
6. led 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci mě chodí spát v 8 -v půl 9 u nás taky usíná po o okolo 1
6. led 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky. tak jsem se konečně dostala na net.číst všechno se mi fáááákt nechce, brutálně jste toho nějak moc probraly, co jsem tu nebyla :grinning:
7. led 2009 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni, tak jak se vam libilo cviceni?
nam se herna libila moc, jeste tam za kubou dorazila kamaradka s maminkou :slight_smile:, tak to bylo fajn, jen to je takovy malicky, vid?
8. led 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Maru,já tě ani nemohla poznat :sweat_smile: cvičení bylo bezva,příští týden jdeme znova na prcky a pak už na chodící,akorát ke konci už byla unavená a usla už cestou na bus :sweat_smile: Ale klidně by sme tam zašly i do herničky. Malý to je ,ale takový útulný :slight_smile:
8. led 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni, tak to mi bylo jasny, ze me nemuzes poznat, vypadala si nejak zmatene :grinning:, ale tak to neva, priste uz budes vedet :grinning:
ja tam taky chtela chodit na cviceni, ale je az od 10 a to uz je kuba jetej, neska jsme odchazeli pred pul 11 a kubes mi zase malem vytuhnul v buse :frowning2:
8. led 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě se Klaudinka probrala až teď,tak jestly příště půjdete tak dej vědět :wink: šly by jsme taky,navíc paní co tam cvičí je moc příjemná. Jo bála jsem se jak tam budem nejstarší a prd,sme tam snad všichni +/- rok a něco
8. led 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,ja jsem nastesti kubu udrzela, takze mi usnul v pul 12 doma v pelisku :slight_smile:
leni, urcite se tam chystame, zase pristi ct, tak dorazte, my tam budeme uz od 8
8. led 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
maru tak fajn,my tam budem taky chvilku po 8 :wink:
8. led 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
o čem se to holky bavíte?? my chcem taky chodit cvičit :o))
8. led 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
luco, vy ste holky liny :slight_smile: vas nekam vytahnout, to je nemozny
8. led 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak je to tady - http://www.kdkrakov.cz/index.php?action=10101&id_hm=0&id_hm2=0&id_redakce=61

jinak lenka, protoze klaudinka je mensi, nez kuba, byla dneska na cviceni, my byli v herne
8. led 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak líný,,,chceš do čumesu??
furt někde lítáme ..a to tam jako přijdeš a co tam jako dělaj???
8. led 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
zeptej se lenky, nevim, ja na tom cviceni nebyla

my byli normalne v herne :slight_smile:
8. led 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni jak to tam probíhá
8. led 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci,no třeba na tom cvičení sme říkaly říkanky,prolejzaly tunely,dělaly cviky na gym míčích :wink:
8. led 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek