• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Proseka a Letňan. Najdeme kámošky?

31. srpna 2016 
autor
vítáme amj
další duše z Kobylis :wink:
mapris stydlivka?to nejsi jediná já se taky těžko seznamuju s maminkama přímo na ulici,ale manželovi to nějak jde :angry:
hlavně,když má s sebou kačku to je naše organizátorka :grinning:
2. kvě 2008 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já zkusím body dlouhý rukáv,lehkou mikču a mikču s kapuckou navrh ,kalhoty a šátek :grinning:
Holky jsem docela zvědavá na to metrio,hlavně na stanici Střížkov,ta je jen pár metrů od baráku :grinning:
2. kvě 2008 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni, kubajz mel neska na sobe body s dl rukavem, na tom mikcu s kapucou a cepku a nebo kaupucu a nebo nez, podle potreby a vetru a sluinicka...a tak, znas to :slight_smile: tim, jak porad lita, tak je spiis zpocenej

jinak sem se prave vratili z prochazky a ja vam holky objevila super hriste, mozna ho znate, je to primo naproti metru u polikliniky, je krasne oploceny, aby tam pejsove nemohly delat bobese a kubes si tam teda celkem vyhral, byli sme tam skoro sami a neni to uplne maly, tak se mozan muzeme sejit tam :slight_smile:

amj, jako fakt se desim leta, pac mam rada cerstvej vzuch a my tam budeme zabedneny, kua :frowning2: takze sme skoro soudedky, jo? :slight_smile:
2. kvě 2008 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, na metro se těším, nejvíc snad na to, že si v klidu dojedu nakoupit do prosecký billy, jen mě štve že mi za barákem zrušej 181 a 183 a bude mi jezdit kloubová :frowning2: 136 ...fuj. a skoro nikdy nízkopodlažní. to zas vymyslel nějakej chytrej chlap. bych chtěla, aby mi pak pomohl s tim kočárem a s nákupem... už se vidim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jojo, skoro sousedky :slight_smile: třeba se potkáváme :grinning: :grinning: a ani o tom nevíme :grinning: :grinning:
lenerka - dík za přivítání..
jinak dík za přivítání samozdr. od všech :grinning: :grinning:
2. kvě 2008 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maruško,kolem něj denně chodím,je fakt dobrý :slight_smile:
2. kvě 2008 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čus

jo vím o jaký hřiště se jedná
je pěkný,ale v týdnu bez šancí je obložený maminama a dětma!!!
všichni odjeli asi z Prahy ven tak jsou volná pískoviště takje to pohoda,ale od pondělka to zase začne ach jo :frowning2:
3. kvě 2008 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak sme dnes vyrazily na výlet do trojského zámku ,přijey sme-pršel :rolling_eyes: pak pohodička,couraly jsme po parku,bloudily k stromu,najednou se zatáhlo a zase začlo pršet :rolling_eyes:
3. kvě 2008 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo jo tak tam to taky známe je to pěkný zámek,ale ještě jsme tam byli bez Kačenky
a vždycky zavítáme i do ZOO na tu už se těším,ale asi tam vyrazíme v týdnu hned z rána,protože o víkendech tam bývá strašně moc lidí a všichni se motaj okolo výběhů a to mě moc nebaví :unamused:
no jo počasí si s náma zahrává
a to je květen a chová se to jako v dubnu
sluníčko déšť a docela zima
jsem zvědavá,kdy už konečně bude přes 25C miluju teplo
3. kvě 2008 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenerka - tak nás vemte sebou, já vůbec nevim, kde to je :grinning: :grinning:
3. kvě 2008 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
amj,
vitej ..

marie_m,
uz mas taky IP :o))

ahojte holky,
jen na skok. Manzel sel s malou ven, tak zehlim a davam do poradku kuchyn. Ja se zitra chystam na UMC phy 8, nechat zapsat malou do pasu - nemate s tim nekdo zkusenost? A v utery a ve stredu zatim nic nemam ... Takze se muzem nekde domluvit. Akorat to se mnou jeste neni na dlouhy prochazky, kvuli ty noze, co mam po operaci. Jinak bydlim kousek od Frydlantsky, smerem na ladvi.
Hezky den.
4. kvě 2008 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
maptis - my to taky nemáme na dlouhý prochajdy...Josefína chodí - si sama :grinning: takže já ujdu jeden krok do předu, ona 15 do zadu, tak pro ni běžím, kočár na druhý straně parku :slight_smile: a zas,já do předu, J. do trávy, je tam psí... šup tam, nebo vajgl, nebo prostě vždycky na druhou stranu ode mě je víc zajímavejch věcí... tak ujdem za hod tak 300 metrů a já vysílená mažu domů něco uvařit :confounded:
4. kvě 2008 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak kačka taky už na zemi objevila vajgli a žvýkačky to je svinstvo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
snad jí nenapadne sbírat hovna :angry: :angry: :angry: zatím říká šíša e e
no my a dlouhý procházky tak to je taky síla
kočárek daleko za náma nebo před náma
buď chodíme s motorkou nebo malýma golfáčkama pro panenky,ale vždy s kočárem
chtěla bych koupit kačce to vozítko s tou dlouho ovládací rukojetí
nemáte to některá z vás????
4. kvě 2008 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
naše miluje na hřištích houpací koníky nebo pejsky v Letňanech jich je spousta docela se staraj
letňany jsou bohatý,že maj to tesco a jiný aktivity tak z toho město řejžuje
měli v akci houpačku dřevěnou na pověšení,ale toho se ještě bojí
budete prckům kupovat na balkón malý bazének?nebo plánujete někdy vyrazit do nějakýho bazénu?
že by jsme se přidaly :slight_smile:
dneska je venku krásně na tříčo
manžela jsem s kačkou vyhnala a jdu dělat chlebíčky zatím pa
už se těším na srazík snad se dočkáme co???? :wink:
4. kvě 2008 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj amj

no a z čeho jí dávaáš pít?už pije ze skleničky?
já vyzkoušela x flaštiček
z dudlíku nikdy nechtěla jen když vidí jiné děti tak by si ještě zadudlala,ale má smůlu
teď občas pije z kouzelného hrnku ale asi nejvíce se mi napije z flašky od Jupí,ale s uzávěrem od flašky Rajec co neteče
já piju furt děláme si spolu na zdavý cink prostě kravinky,ale stejnak jí nepřinutím se pořádně napít
tak jen 300ml někdy míň někdy více
snad to v létě bude lepší se s tím strašně zlobím
čaje dětský jsem vzdala je to drahý a stejnak to nepije a ty naše taky o to nestojí
a šŤÁVY to so oblíbila Jupí bez konzervantů barviv je dobrá
ale taky jí to ředím,je to sladký jako cumel

takže kolikrát to vaše sluníčko dáváš za den na nočník?a už si o to řekne sama?
prej maj hagísky novinku plenky co donutěj dětičky na nočník tak je asi koupím snad se nezrujnuju :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. kvě 2008 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenerka - kámoška má takovou tu tříkolku od chipolina, je fakt dobrá, já už ji taky objednala,ale koukla jsem a dodání je do 3 týdnů...tak už aby byla!! hurá hurá
no s těma plínama - nevim nevim. zrovna jsem včera vybalila hagísku - s tim pú medvěděm, a ve vnitř byla blbě slisovaná, tak jsem to rozkuchala, proč to tak je ( já jsem takovej kutil :grinning: ) no a vevnitř na celým tom předním díle byla ta hmota z který ta plína je uplně celá tvrdá, nerozemletá, nešlo to ani zlomit, no už vidim, jak by ji to chudáka dřelo. ještě že to furt kontroluju, protože když jsme kupovali tesco plíny, tak se mi o ně dvakrát hrozně škrábla, ta hmota byla nalezlá až do gumičky jak obepíná nožku, jsem ji zabalila a řvala a řvala...chvilku mi to trvalo, než jsem přišla na to proč..nejsem jasnovidec, a stejně už byla dost poškrábaná. takže ted to radši prohmatávám. tak snad zbytek balíku bude ok a bylo to jen 1 šméčko v balíku
pije z lahve s dudlíkem, žádnej kouzelnej netekoucí hrneček, to všechno teče, a hlavně z toho nepije, ale leje to na sebe, na podlahu, na hračky, mě na nohy, do bot, na kočárek...všude kde to zůstane stát, pak do toho strčí ruce a hrozně se ji to líbí. ale aby z toho pila, to ne. tak klas. z lahve s dudlíkem.
to jsem nezkoušela ty jupí lahve...a jaký na to pítko? jiný než je to jupíkový? to by možná šlo...
no a umí ze skleničky, ale nesmí toho tam být moc, nebo z hrničku, ale aby bylo tak na dve napití, jinak se poleje, jak to na sebe otočí. takže se napije tak dvakrát, a pak ji to nebaví, prootže je to na dlouhou dobu než se napije.
no jak kdy. ale když jdem ven, tak mi vypije 2krát 260v pohodě - za tu procházku, když ovšem nezapomenu lahev doma, že!'!!!! :unamused:
4. kvě 2008 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, to bylo neska kraasne, co?

s tim chozenim venku, u nas to vypada uplne stejne, jenom kuba nechodi,ale beha, takze vypadame jako blbci, kdyz za nim porad beham, pac ja nedelam nic jinyho, beha do silnice, atd :frowning2:

tu trikolku s rukojeti taky budeme kupovat, sem zvedava, esi se to kubovi bude libit, pac ma tu klasickou motorku, ale nejezdi na ni, jediny, co ho bavi, je ji nosit ve vzduchu :slight_smile:

kuba ma rad dzusiky, dam mu 1/3 a zbytek doleju vodou a tece to do nej teda neskutecne :slight_smile:
je schopnej vypit i litr za den, pak taky ty plinky vypadaji

tak kdy se sejdeme, hoolky?
du na hokej, zatim pap
4. kvě 2008 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
marie - co máš s tim hokejem :grinning:
no, Josefínu ta tříkolka baví - teda ta kamarádčina, tak uvidím jeslti i ta naše :confounded:
já můžu kdykoliv, nemám nic naplánováno na celý týden... páč máme tatínka v práci, a k rodičům pojedeme až na víkend, je tam pouť :grinning:
4. kvě 2008 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čus holky
tak mi manžel utekl na fotbálek a tak jsem tu :wink:
kačenka motorku miluje dneska jsme jí dali jejímu bratránkovi k 1roku modrou ona má červenou a byla bitka :angry:
ale Míša se nedal
pak si jí půjčovali to jsem fakt čuměla
amj tu třikolku jsi objednala z netu?a z jakých stránek a za kolik jestli mi to můžeš prozradit :wink:
jo z flaštiček od Jupí ty jsou takový tvrdčí a nedají se tak lehce zmáčknout hodně tečou a tak jsme vyměnili uzávěr a je to v pohodě
a to pití od jupí se nedá pít,ale obyč.voda a šťávy jsou ok
fakt to zkus je to ověřený už 4maminkama a v tesku a globu když si to bereme s sebou tak na nás nemůžou křičet,že jsme to tam čorli,když máme jiný uzávěr :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no vidíš my nikdy neměli flašku s dudlíkem a jsem ráda
ale ta naše potvůrka nechce pít ani umělý mlíko a ta tvoje pije???
4. kvě 2008 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zdravím Marušku,
já tedy taky raději koukám na hokej než na fotbal
ale zatím mě to ještě nechytlo až se bude bojovat o medaile snad budeme první druhý????uvidíme
žrala jsem nagano 98 :grinning: :grinning:
4. kvě 2008 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak sdes sme malý dělaly oslavu svátku,byla jsem s našima domluvená na 4 s tím,že vezmou babičku-přijely až v půl sedmý,babička věnovala malý 5stovek,mamka,šatičky,klobouček ,banánovou sunarku-prej místo bonboniéry,jablečný čaj-prej místo flašky vína :grinning: :grinning: no a od mého tátxy takovej ten pidi obyč bazének :sweat_smile: no nebudu komentovat :zipper_mouth:
4. kvě 2008 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, ahojky, ja sem hroznej sportovni fanda, je mi to skoro jedno, cemu fandim :grinning:
myslim, ze se nedostaneme ale ani mezi nejlepsi 4, nejak to jde s nama z kopce
4. kvě 2008 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aha to je škoda
myslíš,že máme blbý tým????
4. kvě 2008 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslim, ze nejsou dohromady sehrany a uz to proste nejni, co to bejvalo,ale s rusama neska to celkem jde, i kdyz na to nekoukam porad, pac prepinam na xfactor :grinning:
4. kvě 2008 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Klaudinka měla svátek?????
penízky jsou dobrý ne?
a kojenecký výživy taky rozhodně lepší než cukrátka
bazének a dáš si ho na balkon??? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. kvě 2008 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak my meli bazenek uz loni, normalne sem ho frkla na balkon a slo to, kuba ma rad vodu, takze se cakal a cakal :slight_smile: letos v lete se uz budeme cakat u babicky na zahrade v bazenku
4. kvě 2008 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,jsem z Kobylis a hledam kamosku na brusle :wink: teda moc mi to nejde,ale mam dobry pocit ze neco delam :slight_smile:
4. kvě 2008 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj melani

tady je plno holek z Kobylis určitě se ti ozvou
já jsem z Proseka a bohužel na bruslích nejezdím jsem takový střívko :grinning:
4. kvě 2008 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj lenerko,taky nejsem prebornik,ale drzim se kocarku tak to celkem jde a Laure se to libi :slight_smile:
4. kvě 2008 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
melani
určitě se chytne maruška to je takový sportovní nadšenec :grinning:
4. kvě 2008 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
melani, ahojky, na bruslich sem stala jednou, asi pred 15 lety, sice mi to moc neslo, ale fakt me to bavilo, tak se nekdy domluvime :slight_smile: jen mam problem, ze malej nevydrzi dlouho sedet v kocarku a taky nevim, kde se da dobre jezdit? :slight_smile:
4. kvě 2008 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek