• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Proseka a Letňan. Najdeme kámošky?

31. srpna 2016 
ahojky holky jakej byl víkend mi pohodička, dnes jsme byli venku venčit hafinu a po hodině jsme utekli dom do teplíčka je tam fakt kosa brrrr
12. led 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci,no já nikdy nebyla žádnej hubeňour,těsně před porodem sem měla 96! to jsem se nemohla téměř hejbat,10 kilčo jsem pak nechala v porodnici a zbytek jsem cvičením a dietama schodila,ale teď mám za cíl min. 60 a pak tak těch 56 a budu na výsost spokojená :dizzy_face:
Klaud ještě spinká tak jí asi za chvilku budu muset jít vzbudit,jinak nebude chrnět večer.
Gedgitka,ahoj,my dneska venku ani nebyly
12. led 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
my taky ještě venku nebyli
ale kdyby jsme měli pejska krásnýho co máte vy,tak by jsme taky museli no :wink:
kačka ještě také spí,také jí musím vzbudit jinak bude strašit do 22h
12. led 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky končim
jdu jí vzbudit
a letíme ven na boby
a pak zabalit a jupí za švagrovou na 3dny
tak se tu dohodněte jestli bude tento týden nějaký sraz jo?
pa
12. led 2009 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré odpoledne. Jak se máte? Doufam, že jste na mě nezanevřely kočky. :slight_smile: :dizzy_face: :pensive:
Sypu si popel na hlavu, nechodim na koníka skoro vůbec. Barča je nějaká rozhozená, nechce spát, nechce jíst... A já jsem totálně mrtvá, unavená a bez nálady. :frowning2:
12. led 2009 v 16:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau buchty..kočár mám už spravenej v libni je opravna a udělali to do hodky....my dneska taky venku nebyly..je tam -10 a ráno -17..nejsem magor :o))) aspoň sem vyklidila skříně a s pokojíčku udělala jakš takš pokojíček bo před tim to bylo skladiště a pracovna tak je tu zas čisto..teda až na ten koberec.....no hele sraz nevim bo já ve čtvrtek nemůžu a jindy jak sem pochopila se to tak nějak nikomu nehodí takže nevim
12. led 2009 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
písnětec kdy a já bych se taky přidala minule jsme se sešly jen 4, aspoň vás poznám víc
12. led 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
kocky, my vyrazili v osum rano a vratili se v pet odpo :grinning:, ale tak nebyli jsme celou dobu venku, dali jsme clovickov a pak jeste navstevu :slight_smile:

se srazkem se dohodnete, ja si to zkusim zaridit
12. led 2009 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak kdyžtak ve čtvrtek můžu kdyby byl sraz ve čtvrtek...
13. led 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak co s tím srazem?
14. led 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj

já se vracím do prahy až v pátek
tak to nechámena příští týden co?

Aduš zdravím :wink:
14. led 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, tak koukám tenhle týden nic, tak sem mrknu a třeba budete mít čásek příští týden :wink:
14. led 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maru,tak jak jste dorazily?
My asi začnem do osmíka chodit úterky do herničky aby si zvykala,nebo ještě zkusím toho Wojtíka ještě uvidím,abych jí připravila na pískoviště :wink: je zajímavý,že když sme byly někde kde byly jinak další děti tak jí to nevadilo,nebo třeba když ke mě přišla i kamarádka s dítětem-pohodička :confused:
15. led 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni, v klidu, jen sem musela vystoupit z busu, pac mi usinal, pak jsme dojeli tramkou v pohode, ale doma mi nechtel usnout, tak vytuhnul az ve 12, tak mam ted aspon chvili klid :grinning:
my budeme do osmika chodit ve ct a az (jestli ?) se mu upravi to ranni vstavani, tak tam budeme i na to cviceni do 10:00
ale uvidis, ze se to klaudinka nauci, to ji prejde :slight_smile: ale byla rozkosna, jak rvala :slight_smile:
15. led 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to se máš,malá usula už na písečný a doma se probrala v půl 12 a půjde spinkat až večer :unamused: no ,ale zvládla jsem aspoň rychle uvařit a pak jsem jí pustila pohádku takže mám i uklizeno :sunglasses:
No jo ona roztomilá řve,kor nejlepší je když začne natahovat,jo a nejhorší je když se jí třeba někdo začne smát to just spustí herečka naše :grinning:
15. led 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, to dela kuba taky, kdyz se mu smeju, tak jeste pritvrdi :slight_smile:
15. led 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jak se máte?
My už zjišťujeme školku v MOdřanech, ale kdoví kdy magistrát schválí tu výměnu. takže to vidim tak ještě na dva měsíce, že tady na Čerňáku budeme. :slight_smile: Každopádně musíme k zápisům a to je v březnu. Jsem na to zvědavá. Manžel si bere dva dny dovolený, abychom stihli školky v různých částech Prahy - Černý Most, Pohořelec, Letná, Modřany... to bude "vopruz" :stuck_out_tongue_closed_eyes: Snad nám tu naší opičku někde vezmou. Navíc je problém v tom, že musí jít do školky až od prosince, a to se školkám nebude chtít - čekat na dítě čtvrt roku a držet mu místo. :frowning2:

Koukám, že srazík bude asi brzo. Nezapomeňte na mě. Moc na net teď nechodim. Hodně jsme venku a vůbec nestíhám. :wink: tak mi dejte prosím vědět. :wink:
17. led 2009 v 15:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Adu,je hoď pak podrobnější info ať příští rok vím co mě čeká :wink: ,my půjdem do školky od listopadu,takže takřka to samé,ale prý jde udělat to,že ti tamamlou vezmou do toho prosince jen na pár hodin týdně nebo tak nják ,ale co je na tom pravdy nevím :confused: :confused: Tu starost se školkama nezávidím,já ze školky šílím už teď a to máme víc jak rok času.
17. led 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čus

s těma školkama je to strašný
už jsme to tu Leni řešily viď
děsný
mám z toho taky hrůzu
a hlavně nevím kam jít jestli do letnan nebo do cakovic
do těch čako je to divný,když tam ještě barák nestojí ani ta nemáme trvalé bydliště
asi nás tam od tamtud vyhodí uvidíme

taky bych byla ráda,kdyby to se mnou někdo oblítal
uvidíme jak se na to manžel bude tvářit no
a bude ochotný si vzít volno

no hlavně budu muset zatloukat,že chceme druhé mimčo
to nevím jestli mě projde
aspon aby mě jí vzali na pár hodin v měsíci,aby se otrkala
školní rok začíná v září a jak jsme prosincový tak je to na ho...

no Aduš určitě písni jak jste dopadli prosím
18. led 2009 v 00:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj

tak kde pak jste?
jaký byl víkend?

my byli dneska zase plavat ve Stepu
dobrý až na to,že mě bylo blbě :frowning2: asi žaludek nebo mimino???nevím strašný
musím k Dr.
18. led 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Luci,tak doufám,že je to 9 měsíční nemoc :wink:
Já se pomalu těším taky na druhý mimčo,ale možná je to tím,že je Klaudinka nják extrémě hodná :sweat_smile:
JInak víkend hroznej,takhle sem snad na mou drahou polivičku nikdy naštvaná nebyla,ale už sme zas jak dvě hrdličky :wink:
každopádně mít ho ráno po ruce tak ho snad zaškrtím......
Maru doufám,že se uvidíme zas ve čtvrtek :wink: já chtěla do Osmíka i v úterý,ale budu muset k babičce a pak do banky a na poštu ,takže asi tak.
Holky a co ten Wojtík,nechcete tam někdy některá sjet se mnou?
18. led 2009 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, luci, nekecej, ze uz jsi v tom? :slight_smile:

leni, ve ct tak opet budeme, jen bych tam uz rada zustala i na to cviceni od 10, ale to by musel mladej zapracovat na tom vstavani :grinning:
19. led 2009 v 07:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus ženský..co zítra sraz????bo dneska? máte něco na práci??
19. led 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci,my zítra určo nee,nudem asi v ďáblicích.
Maru,tak fajn,to se tam zas uvidíme,já zasa přemýšlela jestly už jí nevzít na batolata od půl 11 ,ale ještě jednou zkusíme pro mimča :wink:
19. led 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, po delší odmlce se zase hlásím.. Byli jsme teď trochu delší dobu v Teplicích... ale koukám, že se tu v podstatě nic nezměnilo. Školky se nerozrostly, jen už se nepeče cukroví, co? :grinning:
Doufám, že už se vám povedl nějaký srazík. Na ten další se už vypravím i s tím mým malým partyzánem. Mějte se krásně, hlavně nechytněte chřipku a těšíme se někdy naviděnou :slight_smile:
19. led 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni, tak my ve ct asi neprijdeme, pac sem objevila takovou tanecni skolu, tak se tam chci jit podivat na ukazkovou lekci a kdyz se to bude kubikovi libit, zaplatim mu od unora kurzy, ktery sou ve ct...ale mozna zacneme chodit v utery nebo v patek do osmika :slight_smile:
20. led 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jí Maru to mě mrzí,teda kvůli tomu,že se neuvidíme,jinak přeju krásný zážitek a ať se to Kubíkovi líbí,je to šikula :wink:
My jdem ve čtvrtek asi naposled v těch půl 10,malá už chodí fakt dobře,takže za 14 dní mažem na větší :slight_smile: ,ale do herničky tam bdu určo chodit.
Holky k tomu srazíku,nevím jak to vypadá teď v té pizzérii co jsme byly ,teda jako dětský koutek,ale pokud je to jako minule tak tam asi berušku neudržím a u stolu jí neudržím určitě :frowning2:
20. led 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čus

no asi v tom nejsem
jsem to dostala,ale pro jistotu mě Dr.vzala krev
za chvíli jdu volat na výsledky

spíše to bylo zase asi střevní chřipka
já se toho asi už nezbavím
takže raději žádný srazík s náma neplánujte :frowning2:
21. led 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Maru ty dáš Kubíka na tanečky?