Sejděme se
lenerka
10. bře 2008

Maminky z Proseka a Letňan. Najdeme kámošky?

Ahoj maminky

teprve nedávno jsem se přihlásila a chtěla bych touto cestou najít pro sebe a mojí 14měs. dceru Kačenku kamarádky kamarády na písek a na procházky. Snad tu někoho najdeme. Budeme se moc těšit.
ahoj Lucka a Kačenka
přejeme krásný sluneční den 🙂
silrej
2. únor 2009
Pondělky nemůžu, začínáme od poloviny února chodit na cvičení s dětmi... 🙂 Takže by nám vyhovoval spíš ten čtvrtek, ale blbě se zeptám...můžu tam kojit? My totiž většinou ve dvanáct jíme a pak jdeme ven, takže jí to nechci moc nabourat a takhle bych si jí tam mohla nakojit a pak ještě jít po jeskyni na procházku... 🙂
silrej
2. únor 2009
My se stěhujeme do Mochova, je to za Černým mostem, takže doktorku měnit budeme určitě, sem na Prosek by to pro nás bylo zbytečně z ruky a víš jak z Kavanové nejsem nadšená už teď, tak snad příště vyberu líp! 🙂 Stěhujeme se do většího, protože teď také máme 2kk a v Mochově budeme mít řadovku 5kk se zahrádkou, tak se už těšíme! 🙂
korcula
2. únor 2009
takže bloknu čtvrtek? a vy se tam kdyžtak zarezervujete?
korcula
2. únor 2009
Silrej: myslím že jo, zrovna ta kamoška od Lenerky tam minule myslím kojila... 😉
lenerkaautor
2. únor 2009
jo jo kojila 🙂
silrej
2. únor 2009
Super, tak to blokni, já se tam objednám...teď se odmlčím, Kája tu na mě už pokřikuje hlady... 😃
lenerkaautor
2. únor 2009
bohužel my ve čtvrtek už něco máme
ale vy se tam rezervujte 100%
korcula
2. únor 2009
Takže 12. 2. od 12 hodin už je to s dětma... tak se tam nahlašte🙂
korcula
2. únor 2009
lener: škoda... ale nakonec jsem blokla i to pondělí, my pujdeme ještě 2x... tak kdybystě chtěli v pondělí.. 😉
lenerkaautor
2. únor 2009
no v pondělí by to snad i šlo
tak se tam možná uvidíme
uvidíme co na to kačka 😃
lenerkaautor
2. únor 2009
silrej 5Kk to budete mít super,ale to už se asi nestihneme vidět co?
kdy že se to máte stěhovat?
a to je byteček nebo domeček,když je tam ta zahrádka?
se ptám asi blbě co?
lenerkaautor
2. únor 2009
holky díky za pokec
kačka už je vzhůru
vyčůraná po jogurtu
musíme ještě do Letnan k babičce a dědovi
tak zase někdy páááá na pokecu
a doufám,že se brzy uvidíme v Solné jeskyni(spíše v chrámu) 🙂
korcula
2. únor 2009
mě se malej vzbudil, tak ho jdu vypravit na prochajdu, tak se mějte krásně a pa pa
silrej
2. únor 2009
Lener, máme se stěhovat až v září, takže to se určitě ještě uvidíme... 🙂 Jdu si tu solnou jeskyni bloknout a budeme se těšit, papík.
lenerkaautor
2. únor 2009
my jsme se vrátili od našich
pěkně tam fouká
jsme po večeři obě

manžela máme v hospůdce
a kačenka sedí na nočníku a dělá bobek 😃
takže pohodička
lenerkaautor
2. únor 2009
Silrej

až v září
no tak to se snad stihneme vidět 😉
určitě budeme pak často dělat srazíky ve Školičce
lenkazdenek
2. únor 2009
Luci,no stojí to fakt za to x-) sice sme sedřený jak koně,kor manžel ,ale fakt nádhera x-)
JInak já bych do solný jeskyně taky zašla,my chodily do kobylis,kde to je v letňanech? Jinak třeba u nás je od 12 blbý,jelikož ve 12 objedváme a pak jde hajat 😉
JInak jsem si teda u našich připadala trošku jak uklízečka,vyluxovala jsem jim tam celej byt+ségry byt,umyla okna,pověsila záclony,utřela prach atd a pak jela uklízet domu po malování,jsem hotová
lenerkaautor
3. únor 2009
leni

no to věřím
proč jsi gruntovala i ségry byt? :-N
lenkazdenek
3. únor 2009
Luci,protože je to v baráku v patře ,jenže ségra tam už půl roku nebydlí a táta furt nadává,že tam natíral okna a od té doby nejsou umytý atd a já blbec sem se teda sebrala a šla uklidit :-N takže mám u ní zas pár hodin hlídání Klaudinky 😉
lenerkaautor
3. únor 2009
aha
tak to jo
takže vy máte rodinný barák to je super né
tak proč bydlíte v paneláku? 😉
adua
3. únor 2009
Ahoj holky. všechny vás zdravím zase po dlouhý době. Zase nestíhám. Jára je nemocnej, je doma a má nějakou tu zmutovanou chřipku a doktorce se nelíbí na poslech jeho plíce, takže ho radši nechala doma, aby z toho nebyl zápal plic. Stačí, že má astma. :-
SNad to nedostane Barčová.
Držte se a ať se vám choroby vyhnou. 😉
lenerkaautor
3. únor 2009
ahoj Aduš

tak držíma palečky ať jste brzy zdravý
zatím u nás doma jsme
tak snad nás to nepostihne 😞 řádí to fakt všude
vyhejbám se obchodákům a MHD!!!!
lenkazdenek
3. únor 2009
Luci,jelikož patro nahoře je ségry,mě táta pomohl k bytu,sice mu platíme nájemné,ale ne tak strašné sumy jako by sme platily jinde a éségra dostala pro v baráčku,já se s tátou nesnesu když se vidíme denně,ale když se vidíme jen občas je to v pohodě 😉
Adu držím palečky ať to Barunka nechytne.
Holky tak kde je ta solná jeskyně v letňanech?
silrej
3. únor 2009
Ahojky, tady je kontakt http://www.solnajeskyneletnany.cz Hezký večer, pa.
lenkazdenek
3. únor 2009
silrej,díky,vypadá to skvěle,asi zajdem odpoledne i s manžílkem,prej by rád taky 😉
marie_m
4. únor 2009
dobre ranko, kocky, vy jste toho tady teda naklabosily 🙂

luci, kde budete shanet masku pro Kacku?...neptala sem se te na to uz? 😃

leni, pristi tyden, esi bude kubik uz ok, se chystame zase do osmika, tak se tam doufam uvidime 🙂

silrej, ahojky 🙂 tak jak se vam dari? ty jeskyne vypadaji dobre 🙂
silrej
4. únor 2009
Dobré ránko, my se s manžou chystáme do jeskyně asi o víkendu, tedy pokud bude v pohodě, ale pak se můžeme domluvit všechny a vyrazit společně jak tu myslím navrhovala Lenerka! 🙂 A kousek od jeskyně je cukrárna, která je nekuřácká a speciálně pro děti, tak by se to dalo pak sfouknout i s tím srazíkem, který se tu stále plánuje! 🙂
Marie, daří se nám dobře, jen kdyby jsme neměly pořád tolik lítání po doktorech, ale snad už ty nejhorší vyšetření máme za sebou a bude klid! 🙂 Jinak Kája nám roste před očima a je krásné pozorovat jak je den ode dne šikovnější a šikovnější! 🙂 A Maru, kdy si zopáknete tu akci z loňského roku??? 😃
lenerkaautor
4. únor 2009
ahoj

jo jo jeskyně je super
45min.sice je málo,ale stojí to za to
holky bacha je potřeba to tam rezervovat
je tam docela natřískáno 😉 😉 😉

cukrárna je super
maj dobrý dortíky i kávu
ale je to tam také pořád natřískané maminkama a dětma
ale případný pidi srazík ,by se tam mohl uspořádat
třeba by se to tam mohlo rezervovat 😉
lenerkaautor
4. únor 2009
ahoj Maru

jo jo už jsi se ptala 😃 :-p ,ale to nevadí
my jsme jí nekupovaly
my jí máme půjčenou!
ale včera mě kámoška přineska černokněžníka a rytíře
když si to ségra nevybere ,tak by jsme to půjčili Kubíkovi co?????
ale je potřeba to vyzkoušet
lenkazdenek
4. únor 2009
Ahoj holky,
MYru v osmíku se určo uvidíme,nják mi to tam vyhovuje,i vrátný je na mě milej a pokaždý mi jde otevřít dveře abych pohodlně projela s kočárkem 🙂
Já přemýšlím jak se tam nejlíp dostat budem,jestly na tupolevku a odtamtud a nebo jestly z druhé strany =-)

Začni psát odpověď...

Odešli