• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Proseka a Letňan. Najdeme kámošky?

31. srpna 2016 
autor
melani tak vidíš,že se maruška chytla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. kvě 2008 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky dobrou
tak snad se už konečně tento týden domluvíme na tom srazíku pááááááááááááááááá
4. kvě 2008 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
marie ja jezdim do Troje vedle Zoo ale vcera mi kamarad rikal ze je pod ZOO udelana nova cesta.Ta tam drive nebyla tak bych to tam rada zkusila.Laura vydrzi,ale musi mit v ruce alespon rohlik :grinning:
4. kvě 2008 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no rada se na srazik pridam na Proseku je pekna Pizerie..je tam i detsky koutek :wink:
4. kvě 2008 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
mel, tak ja potrenuju a ozvu se :slight_smile:
dobrou holkyy
4. kvě 2008 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci,jako výživa a čajík super,naopak sem ráda,že malý nekoupily co by beztak nemohla. A o peníze jsem si sama řekla,budem kupovat jídelní židličku a do 4 měsíců i golfáče a novou autosedajdu,no a místo toho dostala holt ten bazének :unamused: víš mě by to až tak moc nevadilo,ikdyž mohl táta vybrat aspoň s njákýma postavičkama nebo tak a ne ten nejobyčejnější modrej ,ale když poak vidím jak jede k známý a ta má dva klučiny a jim jen tak veze takovejch hraček tak je mi to líto :frowning2:
5. kvě 2008 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj leni

přejeme Klaudince vše nejlepší k svátku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
užijte si to pa
5. kvě 2008 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenka - ahoooj. ke gratulaci se přidávám. stejně je moc hezký vidět ty dětský očička, když něco dostanou :slight_smile:
tak holky papa, my jedeme za tatínkem mrknout do práce a udělat nákup, páč po víkendu je to u nás jak u snědenýh krámu :cry: a Josefínu honí asi mlsná, protože od rána chodí a furt jen mnam mnam...tak nevim
5. kvě 2008 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
amj
ta vaše je pekná,ale já nechci hrací
ale objevila jsem jinou mrkni na ni,je dražší,ale boží
www.dracek.cz
Dětská tříkolka minitraxx prema 1890kč :wink:
5. kvě 2008 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenerka - já jsem asi blbá, ale já ji tam nenašla :frowning2:
5. kvě 2008 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky, zitra odpo, tak mezi 15-16tou mam cas ...
5. kvě 2008 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, taky bych chtela pro kubu nejakou trikolku s tou tyci, ale ta, co posilala amj se mi moc nelibi a ta, co pise luci uz mi prijde moc draha :frowning2: :grinning:

neska bylo zase pocasi na ho*no, co?..sem zase cela natekla z toho vedra a zmeny pocasi

zencky, planujete nejakou dovcu?..my jedeme na konci kvetna na tyden do italie a hlavne ted v patek mame vikendika s muzikem, nasi budou hlidat, tak se hrooooozne tesim :slight_smile:
dobrou vsem maminkam i miminkum
5. kvě 2008 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
marie -
no ty s těma tyčema je jich moc. zkus do vyhl. dát
Tříkolka Ofrat My First Trike ta je kolem 700,-
Tříkolka Ofrat Trike ta je do 1400,-
http://www.vjm.cz/sport-111/detska-vozitka-115/detska-slapaci-trikolka-svodici-tyci-1552.html
http://www.vikibazarek.cz/product_info.php?products_id=12273

jinou jsem nezkoumala
6. kvě 2008 v 05:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.sakrble.cz/smoby/2272-trikolka-medvidek-pu čaute baby mě se líbí tady ta,ale je docela drahá.Jinak ste se nějak rozkecaly :astonished: .Manža měl dovču tak jsem neměla čas koníkovat,ale už to napravím a zas tu občas nakouknu jo?!Luci kaj máš tu tříkolku?Jak kliknu na ten odkaz tak tam je něco uplně jiného tak sem blbá nebo mladá? :grinning: Zatím se mějte :wink:
6. kvě 2008 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
amj, kdyby nebyla tak debilne zelena, tak by to celkem slo, uvidime, ted to nejak nesppecha, pac naseho mladyho tohle moc nebavi, ani motorka, ani traktor, nejak ho to nebere, tak mozna pozdeji
6. kvě 2008 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Májo
právě,že ještě kačí nemá tu tříkolku
scháním hledám na netu
chci s tyčí,ale kterou budu moc ovládat i já,když se jí nebude šlapat
ta co našla Amj je na mě moc divoká a hrací to bych byla venku moc vidět a hlavně slyšet :grinning: :grinning: :grinning:
ta tvoje je taky na mě moc divoká :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. kvě 2008 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Majo,už jste slavili ty narozky 2roky?Mája to má 4.5.nabo 7.5. :grinning: ü nás včera Jirka dneska já :grinning: :grinning: :grinning:
6. kvě 2008 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mapris

já jdu v tý hodině co píšeš ke kámošce na úpravu kalhot takže bohužel,ale příští týden už si na vás 100%udělám časík
zítra už jedeme pryč až do neděle
musím udělat veliký nákup
mapris a terezka má tu tříkolku?máš nějaký typ jaký by se dal koupit s vodící tyčí abych jí mohla ovládat já dály moc pá :wink:
snad dneska bude krásně to zas Kačí bude řádit na motorce
6. kvě 2008 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci podívej se do albíčka je tam pár fotek třeba můj vlastnoručně udělaný dort :grinning: měla to 2.5. nějak to na první máj nevyšlo :wink:
6. kvě 2008 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
marie ta tříkolka co tu dala amj je tam i v modré :wink:
6. kvě 2008 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak všechno nejlepčííí Luci a vy máte jako v Praze hezky jo?to je nespravedlivééééé my tu máme hnusně,prší a je zamračeno prostě na spaní :slight_smile:
6. kvě 2008 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
maja ta tříkolka je moooc hezká. no tak koukám že až mi přijde ta naše, tak ji asi brzo vyměním. ted zas pro změnu nutně sháníme odrážedlo, ale potřebujem růžový, ona na jiný nechce...tak max červený a nejsou a nejsou. to je tak když zas naše kamarádka má něco co my ještě ne... jdu bloudit po netu a hledat ružový enduro :frowning2:
6. kvě 2008 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
amj a big bobby car?my ho máme červené od švagrové z Německa tam na tom bordí všechny děti,šilené jdeš po městě a každý má big bobby car :slight_smile: ,ale je to super a hlavně kvalitní odrážedlo a mají ho i vrůžové
6. kvě 2008 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.mimishop.cz/katalog.php my máme to první i stou vodící tyčí,růžové teď nemůžu najít,ale někde sem ho vyděla já to naše teď budu za 600,- prodávat i ztou vodící tyčí nám už je malé :slight_smile: tak teď má traktor šlapací ,ale ten je ještě velký :slight_smile:
6. kvě 2008 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
maja26 - a nemáš někde vyfocený to vaše? bych ho třeba brala :slight_smile: my potřebujem stejně ještě jednu 3kol k babičce, abych to furt nemusela tahat tam a zpět. ...
koukám na to, já ty odkazy nějak nemůžu najit... jsem asi antitalent :slight_smile: :sweat_smile:
6. kvě 2008 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
amj mám je v albíčku "Mařenka"uplně dole :slight_smile:
6. kvě 2008 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
maja - ok jdu to omrknout :slight_smile:
6. kvě 2008 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
maja - a jak se ta tyč přidělává, oddělává? zvládnu to já jako sama? nebo musí chlap?ptám se protože ho máme furt v práci, tak aby s tim šlo jezdit když neni doma :slight_smile:
a kdy ho budeš prodávat?
6. kvě 2008 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky sorry, nestiham,

lenerka,
ne, terka ma motorku ... A zatim na ni moc neradi, jen tak obcas popojede ..
6. kvě 2008 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek