• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Proseka a Letňan. Najdeme kámošky?

31. srpna 2016 
autor
leni a kdy vy koupíte Klaudince velkou postel?
vím,že jsi o tom mluvila,že už jí taky brzy budete pořizovat :wink:
10. únor 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojojo my jsme ten "velkej modrej" barák....

ale děfčátka už odpadám, jdu na kutě, tak někdy příííštěěě.... určitě dojdu... mějte se krásně a ahoj, krásné sny maminkám i dětičkám
10. únor 2009 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj Lůco

no sraz snad bude
až budeme všechny zdravý
vidím to tak na jaro?

no možná se sejdem v tý solný jeskyni a pak v tý cukrárně :wink:
a co už jste Ev.koupili větší postel a kde???
10. únor 2009 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko, zeny, luci, jasne, nekdy v pristim tydnu se muzeme domluvit a prijdete nas navstivit, domluvime se na karnevalu

leni, tenhle tyden osmika asi jeste nedame, ale pristi tyden uz urcite :wink:

pepi, ahojky :slight_smile:
11. únor 2009 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Luci,my už postel máme koupenou,jen čekámje ža uděláme pokojík(ve kterém určo beztak nebude spát,nebo tam budu s ní muset spát já :unamused: ) máme takovou obyč postel ,nízkou z čelem a k tomu sme kupovaly zdravotní matraci,ona totiž už v postýlce nespí vůbec ,normálně se roztáhne na mé postely a my se pak s manžou krčíme na druhý půlce(na druhou stranu to připomíná časy mládí kdy sme prostě velkou postel neměli :wink: :grinning: )
Jinak já jdu příští středu dopooledne do jeskyně se sestřnkou a teď v neděli s manžou :slight_smile:
11. únor 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky děfčata....

Kam chodíte do solky? Honza dostal od Ježíška permici do tý v Bludovický, vlastně kousíček ze zastávky Rychnovská, a moc si to tam chválí, prý tam zkusí vzít i juniora :slight_smile:
11. únor 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, tak přesně tam holky Pepi chodí, myslím, že tady poblíž jiná solná jeskyně není...my se tam s malou chystáme zítra, tak jsem zvědavá! :slight_smile:
11. únor 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, vy me s tou soljes serete, tam budu muset snad taky :grinning:
11. únor 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé ahoj sil :slight_smile:

Pro ostatní - se silrej se známe ze srpna 2008, dnes teda už z updatované diskuse "rarášci" :grinning:
11. únor 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
marie, já tam taky ještě nebyla, chodí MM dostal to od Ježíška a moc si to chválí i zdravotně... Já solku jenom nadělia :slight_smile:
11. únor 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted budu asi za blbce,ale neni solka pro ty co maj nějakej zdravotní problém? rýmu..exzémy atd?
11. únor 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci,ano,ale i to příznivě učinkuje na ostatní jako prevence či co,navíc dobrá relaxace,my chodily dřív jen s manžou sami ,ale do kobylys.
maru se přidej :wink: :grinning: :grinning:
11. únor 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj

no kačka měla exém na pusince a byly jsme tam už 3x a docela jí to zmizelo
Kačka si tam vyhraje a já relaxuju
takže pohodička
45min.v solné jeskyni jako 3dny u moře :wink:

v těch letnanech je tak jeskyně fakt krásná
bohužel teď jsem nemocná tak tam tento týden nejdeme
11. únor 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
leni a v kolik hodin jdete tu středu?
jdete tuto nebo příští?
že bych se k vám přidala :wink:
11. únor 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci,myslím,že je to 18 v 10 dopoledne,včera tam bylo ještě jedno volné místo :wink:
11. únor 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo od 10h
tak to nic my chodíme od 12h
to se tak do těch Letnan dohrabu :wink:
11. únor 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak už jsme si to zarezervovaly na toho 18.2.od 12h
tak doufám,že budu fit :wink:
11. únor 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak vás zase po čase zdravím :slight_smile:

Jééé Lenerko, to jsou náhodičky, nejdřív zjistíme, že jsme z jednoho baráku a teď čtu, že se budete stěhovat do Čako :grinning: My se budem stěhovat v létě do Třeboradic, patří to pod Čakovice, tak budem zas sousedky :wink:
11. únor 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, jsem tu jen na skok, musím poklidit, přijde mi študentka na anglinu :slight_smile: solka zabrala mímu na exém jo? tak to tam Pepču tátovi prostě nanutím :slight_smile: malej má asi dvě tři ložiska po tělíčku, tak by mu to mohlo zmiznout :slight_smile:

Lenkapodkolenka :slight_smile: jéééé do Třebo jo? tak to budem skorosousedky taky :slight_smile: jen houšť, ať tu děcka maj kamarády a my s kým drbat :slight_smile:
11. únor 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pepi, tak to je bezva :slight_smile: Jestli jsi ze sídliště čakovice, tak vás budem mít jen přes pole :wink: Tady máme takových kamarádů a barča svoji lásku, že se mi tam ani nechce, ale hned to bude lepší, když tam bude někdo "známý".
11. únor 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasně, sídliště čakovice, "velkej modrej" barák..... a přes pole koukáme na hospůdku u čébi :grinning:
11. únor 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: Tak hospody tam ještě zmáknutý nemám, ale na modrej barák budem koukat z okna :slight_smile:
Sázím na to, že tam u vás bude mraky dětí! budem si muset sehnat nějaké dvouleté kamarády jinak se z Barči picnu :confounded: Jen mi nějak nejde to seznamování :frowning2:
11. únor 2009 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj...tak na radu Lenerky jsem se tu ocitla, chtěla jsem založit něco pro holky z Čakovic, ale nepovedlo se :frowning2: a koukám, že pepibubu, že jsi z Čako...nebrouzdáte se na procházkách v Zámeckým parku? já tam courám dosti často, je to tam dobré, ale není s kým poklábosit :slight_smile:
11. únor 2009 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
mopom, jasně, dneska jsme tam byli cca 12 - 13h :slight_smile: v té chumelenici :slight_smile: chtěla jsem aby malej viděl jak sněží, a on mi místo toho vytuhnul :slight_smile:
11. únor 2009 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my dnes nebyly, protože jsme byly u dr. na Proseku a když jsem to počasí viděla, tak jsme radši zalezly dom :slight_smile: koukám, že teda jsme skoro sousedé :slight_smile: já bydlím v tom žlutém a když vylezu na balkon, tak taky hledím na hospůdku :slight_smile:
11. únor 2009 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
mopom, šmankote, ty máš ještě sotva po 6nedělí.... to už je dááááávnooo.... jsem se normálně zasnila.... :slight_smile: A ke které dr chodíš na Prosek? my k Holé, a je suprová.....
11. únor 2009 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
zítra malá oslaví svý mininarozeniny - budou jí 2 měsíce...je to fakt šílenost, jak to letí....já chodím k Dostálovi...měla jsem vybranýho a doporučenýho Dostála a Holou, tak jsem to vzala dle abecedy a Dostál nás vzal, je taky superovej, jen teda má hroznejch dětí, takže je to mazec, ale dá se tam objednat a do půl hodky od objednání jdeme na řadu...ta Holá - ta tam nejni dlouho, vid?
11. únor 2009 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
vitam vsechny nove prichozi, koukam, ze se nam tu dela cakogang :grinning:

kocky, varite nektera v parnim hrnci?

jinak to pocasi je fakt na hovno, naladu mam z toho taky na hovno :angry: :frowning2:

luci, uz nam dosla ta maska, teda, kdybych nevedela, ze to ma bejt netopyr, tak to fakt nepoznam :slight_smile:

holky, poslete mi pls odkaz na tu solnou jeskyni, diky
11. únor 2009 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, nasáčkovaly jsme se sem - my čakovičtí, říkám, měla jsem snahu založit novou diskuzi pro Čakovice a nic z toho :slight_smile:...tak s parním hrncem Ti neporadím a o počasí ani nemluv...je to fakt na hovno, to bych mohla povídat, malá se narodila 12.12. takže si debilního počasí užíváme zatím ažaž, nejdřív mrazy, takže se ven nemohlo, ted zas fujavice, že by ani psa nevyhnal..at už je jarooooo, tohle je fakt vopruz...
11. únor 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
mopom:
diskuse pro čakovice:

http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=86858&vGroupOffset=0

mně se to povedlo, kdo ví, co ti zlobilo v pc....
11. únor 2009 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek