• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Proseka a Letňan. Najdeme kámošky?

31. srpna 2016 
autor
ježíš maru ty máš aktivity
a co cvičíš v tom Duu?
12. únor 2009 v 15:05  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahoj Ivčo

francouzský brambory kačka miluje
hlavně,když se do toho daj chrerry rajčátka
to je snad její nejoblíbenější zelenina a ještě okurka hadovka,papriky

ona je jedlík no
12. únor 2009 v 15:07  • Odpověz  • To se mi líbí
jezis, luco, tak, jako jedes na klasickym erobiku sestavu, tak tady jedes taky sestavu :D

luci, do dua chodim na lymfodrenaz a na nehty :slight_smile:
12. únor 2009 v 15:08  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
lymfodrenaz tak to jsem úplný pako
to nevím co je

já myslela,ž etam chodíš taky cvičit :grinning:
12. únor 2009 v 15:25  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
maru v sobotu jedete autem?
a budete Kubíka do toho kostýmu oblíkat až tam?prej tam má být teplo,tak jsem zvědavá
12. únor 2009 v 15:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci, Ela je má taky ráda ale když jí přelítne něco přes nos ....možná je to taky tou rýmou a kašlem ten má fakt ošklivej ale lepší než o víkendu. V po jsem s ní byla u doktora a ten na mě koukal jak na blbečka že jí tam vodim s rýmou :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak jsem mu řekla že ještě nikdy nemocná nebyla tak jsem jí rači přivedla no :wink:
rajčata Ela taky miluje teta je pěstuje na zahradě tak jí je tam v létě ožírala až jsem si myslela že jí bude špatně, papriku mi teda nejí...

holky, jak to máte s nočníkem?? My se to snad nenaučíme občas se teda vyčůrá, ale to je hrozná náhoda...
12. únor 2009 v 15:40  • Odpověz  • To se mi líbí
luci - http://www.lymfodrenaz.cz/index.html

ja tam chodim hlavne kuli otokum, pac zadrzuju vodu v tele a taky kuli tomu, ze me porad bolej hnaty, s moji celuitidou to zatim neudelalo nic :grinning:

pojedeme autem a asi ho oblikneme az tam

iwco, z vlastni zkusenosti ti muzu rict, at nespechas a nechas to na elisce, kuba je bez pliny 3 tyden, na noc a kdyz nekam jdeme ji ma, ale skoro jsme bez nehody...a zkousela jsem ho posazovat porad a porad rval a pak najednou to slo :slight_smile:
12. únor 2009 v 15:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Ivco,já ž tam teda dlouho nebyla,pokaždý sme sedávaly vzadu u fotbálku :slight_smile:
Nočník nic moc,občas se vyčůrá,ale jinak na to kašle ,jednou teda udělala i bobek :sweat_smile:
My dneska měly zeleninový vývart a zapečené těstoviny se zelennkou,zítra rybí prsty s br. kaší a hrachová polévka :wink:
12. únor 2009 v 15:54  • Odpověz  • To se mi líbí
no tak uvdime jak to pujde... obcas mi pripada ze uz si ze me dela pr... vezme si nocnik bezi za mnou a rika cccc ccc a kdyz ji chci posadit tak utika a vola nenene nenene :rolling_eyes: :grinning:
12. únor 2009 v 15:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni, ja tam byla naposled ted v patek kamaradka tam slavila narozeniny. fotbalek uz neni vzadu ale vepredu jinak je to tam porad stejny
vy teda mate krasnej jidelnicek kdybych ja tak vedela co budu varit zitra :unamused:
12. únor 2009 v 16:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Iwco,tak já už tam nebyla fakt dlouho,ale dřív sme tam taky slavily narozky,já dokonce 20tiny :grinning: ,furt je tam tak nahuleno?
Já si dělám jídelníček na celý týden v sobotu včetně pečení na víkend,je to takovej můj zlozvyk :sweat_smile: takže tenhle víkend dělámu mufiny s ovocem,minulej byl mřížkový koláč s marmeládou a předtím povidlové buchty :sweat_smile:
12. únor 2009 v 17:32  • Odpověz  • To se mi líbí
leni, tak to ses dobra, ja tim, ze nejsem uplne nejzdatnejsi kucharka, tak nevarim kazdej den, takze delat si plany pro me nema cenu :slight_smile:
12. únor 2009 v 17:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni, jojo pořád i když tam maj větráky a čističky vzduchu, vůbec to nepomáhá.

Já se snažim vařit každej den, ale asi bych si nedokázala sednout a z fleku vymyslet jídelníček na celej tejden na to nemám nápady klobouk dolu. A když nemám nápady dám Elu do kočárku a jedem k babičce. babi má radost že si pohraje s Elou jí mám radost že nemusim vařit a všichni jsme spokojený :grinning:
12. únor 2009 v 18:14  • Odpověz  • To se mi líbí
jojo vaření..je to nářez furt něco vymejšlet..já ještě vařim 2x tolik bo honza nemá kde jíst v práci takže si nosí kastrůlky :o)) takže co bysme mohli jíst aspoň 2 dny tak nee bo to táta spapá v kolbence :grinning:
ještěže mám amču která my dá vždycky něco s sebou když k ní jedu na návštěvu a mám den volna bez vaření :o)...ale že bych takhle pekla to nee..zase až cukroví :o)..ikdyž ted sme se zasekli na listovém těstě a všechno možný v něm..a hlavně sem objevila v bille sýr pizzarela..a to je žrádlo :o))))takže dneska sem udělala koláč s brokolicí všechny možný sýry a navrh tuhle pizzarelu a už sem zblajzla hooodně kousků :o)))) fakt to zkuste :grinning:
12. únor 2009 v 18:25  • Odpověz  • To se mi líbí
NO já sem na to byla zvyklá z práce,takže no problém ,horší je,když máme chu´t na něco co ještě malá nesmí a já pak musím vařit ještě jí :unamused:
Luci já dělám spíš velký sváči,jelikož je celý den za volantem a aby stíhal všechno tak jí za jízdy nebo v autě na parkovišti,takže mu dělám rohlíky,sendviče,kapsy z listového těsta s masem a k tomu něco sladkýho buď koláč nebo aspoň sůšu :wink:
12. únor 2009 v 18:42  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak naštěstí manžel si dojde na oběd v práci
naštěstí po mě nevyžaduje teplé večeře,ale co je kačka tak je máme
nejraději má stejnak polévky a tousty

no já jsem taky kuchařka na prd
nedjou mě omáčky(koprovka,rajská)takže kdyby jste měla nějaký recept,abych to hned nepos....
tak mě to prosím písněte

nebo nějakou jinou omáčku
12. únor 2009 v 19:32  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
kačka je na omáčky
nejvíce dlabe asi kolínka,s guláškem,ale i suchý
včera jsme měli kolínka na cibulce s tunákem rio mare a taky žrádílko
maru je to lehký,já to nezkazila a dalo se to baštit :slight_smile:
12. únor 2009 v 19:34  • Odpověz  • To se mi líbí
luci, jako ja zas nejsem uplny poleno, myslim, ze varit docela umim, teda aspon to, co varim, ale porad tocit dokola stejny jidla...treba svickovou sem nikdy nedelala a ani bych ji asi nezvladla, tohle me moc nebere, takze vetsinou delam kureci s necim, rybu, jednou tejdne hovezi, vepre nedelam vubec, hodne delam salaty, ale abych jeste pekla buchtu, to ani nahodou, my to nejime a vzhledem k tomu, ze oba hodne sportujeme a navic se snazime jist zdrave a hubnout, tak by to byla sebevrazda :grinning:
12. únor 2009 ve 20:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Maru,no tak ty to máš třeba jednodušší v tom,že u vás se to nejí,můj manža to zbožňuje a vzhledem k tomu,že je dost štíhlej tak mu to neberu :wink:
12. únor 2009 ve 20:30  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no my jsme oba býci
a rádi baštíme sladký
já dělám jen perník nebo štrůdl
ale co baští manžel v práci nechci raději vědět
určitě si dopřává i nějaký dortík :grinning:

taky byl v pondělí na vyšetření a řekli mu,že by měl zhubnout,že má nadváhu
a při tom má 2x v týdnu hokej
fotbal a ještě si chodí zaplavat

to je to pívo a brambůrky no hnus
12. únor 2009 ve 22:17  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no já začla hodně používat kukuřici :slight_smile:
oregano,bazalku,sojovku zdravou bez éček
a docela to jídlo má zas chuť

naštěstí Kačka baští všechno

ale je fakt,že hovězí nedělám
spíše toho vepříka
tak sem Maru přihoď nějaký receptík na to hovězí,ale něco lehkýho :grinning:
a něco na to kuřecí
ráda se přiučím
12. únor 2009 ve 22:19  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
kačka mě ukecala na Solnou jeskyni
takže zítra po týdnu razíme do Letnan na 13h jsme objednaný
bude tam dost dětí,tak snad si tam kačka vyhraje :wink:

maru už jsi koukala,na ty stránky?přidáš se někdy k nám?
12. únor 2009 ve 22:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak u nás jede většinou jen kuřecí krůtí,občas hovězí nebo zvěřina(tchán je myslivec)pašík skoro vůbec,teda občas si manža dopřeje třeba tlačenku,ale to většinou jen když dostane domácí od tchána.
JInak já díky malý nják používám většinou bylinkyale když vařím jen pro mě a manžílka tak mám hodně ráda ostrá jídla až i manžu pálí pusa :sweat_smile: ,ale to je fakt jen občas,jelikož se mi fakt nechce vařit zvlášť.Jinak se snažím každý víkend jeden moučník ať koláč(dělám i z celozrné mouky a fakt výbornej) nebo perník,buchty,šátečky,věnečky atd.... a jinak máme většinou jednou týdně luštěniny akorát ty následky.... :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
12. únor 2009 ve 22:31  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no ty luštěniny by to chtělo
já čočku nemusím a kačka se taky na ot moc netváří

no zvěřinu nemusím zas já
ale posledně mě jí švagrová udělala a já prd poznala,že to ta zvěřina byla
takovej já jsme odborník
a švagrová perfektní kuchařka :wink:

no já pálivý nedělám a ani nejím
ale manža ten to rád

tak šup s tím receptem na to hovězí
proč nikdo nejíte vepřový?
mě už s enějak přejedlo kuřecí
asi zkusím králíka nebo krůtu
12. únor 2009 ve 22:35  • Odpověz  • To se mi líbí
luci já hovězí používám spíš na ptáčky nebo do omáček či gulášů jinak moc ne :sweat_smile:
Jinak u nás teda čočka taky nic moc,malý sem to ani nedávala,já to miluju a manža to s přmáháním sní(když mu k tomu strčím párek a okurku :wink: ) ale třeba hrachová kaše ,polévka,fazolový guláš atak podobně to jo,ale holce to zatím nedávám bojím se aby jí potom nebolelo bříško :pensive: ale na zítra tam mám tu hrachovou polívku tak možná jednu lžičku jí dát zkusím :slight_smile:
já bych spíš brala njáký dobrý recept na rybu,tu máme taky jednou týdně a já furtdělám téměř to samé :unamused: buď grilovanou,po mlynářksku,zapečenou se sýrem a rajčetem nebo se zeleninou a už fakt nevím co jiného :unamused:
12. únor 2009 ve 23:05  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no kačka hrachovou polévku nemusí
čočku já taky sním,když mám velikánský hlad

no my rybku taky děláme 1x za týden
zatím pořád stejně a kačka jí miluje
prostě jen osolit,okmínovat.trošku pocitronovat,na máslíčku s vodou podusit a mlaskačka
dneska jsme jí na to dala bazalku a nějak jí to nejelo,ale asi neměla hlad

já jí obalovanou nedělám
ale chci udělat zapečenou v troubě se smetanou
kačka ty zapečný se smetanou miluje(dělám jen s 10%)
12. únor 2009 ve 23:12  • Odpověz  • To se mi líbí
luci, prosimte, mas jiny cislo na ten klub slunecnice, nez je uvedeny na jejich webu?
13. únor 2009 v 10:25  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahoj maru

nemám já jsem jim psala jen 2x maila
jinak,když něco potřebuju,tak si tam zaběhnu
13. únor 2009 ve 23:26  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky, to se nám udělalo venku krásně co? Asi porazíme do zoo máme koupenou permici tak využijem toho pěknýho počasí.
Jinak včera jsem kuchtila jak blázen upekla jsem Honzovi dort když je ten Valentýn, srdíčka z listovýho těsta plněný paštikou a lososa :slight_smile: to byla makačka ještě že to mám za sebou :stuck_out_tongue_closed_eyes: . My jíme vepřový tak jako rybu každej tejden dávám ho do lasaní, karbanátky, sekaná...ale na rybu bych taky potřebovala nějaký nový receptík. Hovězí máme málokdy. Omáčky nám taky jedou svíčkovou jsem dělala asi dvakrát a vždycky se povedla i když nebyla jako od maminky spíš je to dost pracný takže se mi do toho moc nechce.
No teď když si to po sobě čtu tak se ani nedivim že když někam přídem všichni řikaj že je Honza pěkně vykrmenej :sweat_smile:
14. únor 2009 v 09:04  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky....
krásně jo? tam fučí jak blázen! My byli dopol na procházce v čako a třebo a málem sme umrzli! Navíc naší Barče začíná období NE! takže nechtěla rukavice...no, jestli bude zas nemocná tak mě už fakt hrábne :confounded:

Lenerko, dík za kontakt :slight_smile: můžem se na někdy domluvit, ale Barča (19m) má dost odlišný režim od ostatních dětí, tak mívám problémy se s maminama potkávat... dřív jak v 10 se nikam nevykopem a celé odpoledne prospí...
14. únor 2009 v 16:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek