• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Proseka a Letňan. Najdeme kámošky?

31. srpna 2016 
autor
ahoj

tak bohužel s náma nepočítejte
kačka asi na tom blbý karnevalu čapla chřipku jako prase :confounded:
takže je hotová a spí
nejí a je protivná
2noce už jsem nespala :angry:

tak až budeme fit tak rádi s váma vyrazíme jak cvičit tak do tý kavárny
musíme zrušit i tu jeskyni a to mě sere
pa
20. únor 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já vás dovedu :grinning: Jenom abych našla já vás, když se neznáme :unamused: trošku se vás bojim!

Luci, tak ať se Kačka brzo uzdraví!
20. únor 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lení díky moc
snad jo
snědla ovocnou přesnídávku a už zase chrupe :unamused:
20. únor 2009 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
leni k tvému zítřejším u svátku vše nejlepší
20. únor 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dííííky :dizzy_face:
20. únor 2009 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenkam vsechno nej! :slight_smile:
21. únor 2009 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
kocky, tak my byli rano neska v ty solny jeskyni a super, my pekne s honzikem odpocivali a kubik si hral, krasa :slight_smile:

priste se musime domluvit spolecne, ale pristi tyden to uz nestihame, tak ten dalsi,co?
22. únor 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,MAru dík za přání :slight_smile:
My solnou jeskyni určo příští týden nestihnem,teď je za náma docela krušný víkend kvůli zpoubkům-lezou jí stoličky tak třeba z pátka na sobotu nechtěla vůbec spát,měla jsem jí v obýváku a v mezi čase do rána makala :confounded: ,ale dneska už díky bohu spinká normálně :slight_smile: ,jenže zas čekáme na reakci po pátečním očko,dle doktora někdy okolo příštího pátku :unamused:
ale další týden by sme do jeskyně zašly určo,už se tam moc těšíme,malá si dokonce ve středu hrála s njákou holčičkou :slight_smile:
22. únor 2009 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile: tak taťka se v solce zbavil ekzému, ale malého se ještě vzít neodvážil... tak snad se jednou odhodlá...

Ve čtvrtek jdeme na rehabku, tak doufám že nás pochválej za otáčení, a v pátek na půlroční prohlídku plus poslední hexu, takže dvakrát po sobě na proseckou polikliniku... no bude to zajímavý... :slight_smile:
23. únor 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak my také včera poprvé byli s Kájou a manžou v solné jeskyni...nebylo to špatné, jen jsem obdivovala dvě miminka co tam byly s námi, jak hezky způsobně seděly rodičům na klíně, koukaly a byly prostě hodné...zato ten náš rarášek tam hejkal, vejskal, nespokojeně pobrekával, prostě do hodného miminka měla daleko...po kom to dítě je??? :grinning: Jak říká manža, tak prý po mě... :sweat_smile:
23. únor 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
a v té solné je nějaký dětský koutek, kde si může malá hrát? nebo ji musim udržet na klíně? Přemýšlím, že bychom to případně také zkusily.
S tou středou a hernou to u nás vidím holky špatně :frowning2: Nešly byste v pátek?
23. únor 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, děti tam maj hračky jako na písek takže si celkem vyhrajou :wink:
My klidně můžem i v pátek
23. únor 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja v patek nemuzu, neb uz budu s muzikem na prodlouzenym vikendiku bez kuby, takze leda zitra, pujde jeste nekdo?
24. únor 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
zítra teda co a od kolika? mám náhradní zub než mi udělaj korunku tak můžu mezi lidi :o)
24. únor 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucy :grinning:
24. únor 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se dobrovolně hlásím,teda podle toho v kolik že :wink:
Maru víkend závidím :slight_smile:
24. únor 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni, tak my si dame spicha kde?...kdeze je to presne?
24. únor 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maru,jasně,třeba někdy brzo dopoledne aby Kubík pak dobře spal? nebo nják odpo? Prej někde za billou :confused:
24. únor 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy,
chtěla bych tady najít pro sebe a svojí 2 měsíční dcerku kamarádku na povídání , a pro dceru kamarádku se kterou by si mohla hrát . Jsme z Hovorčovice , tedy kousek od letňan i proseka
24. únor 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni, ja sebou vemu kocarek, aby mi v nem kubik kdyztak usnul, pak bychom mohly na dlabanec do severky, takze treba a v devet u billy?...nemas odkaz na to centrum?
24. únor 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha takhle brzy? to se nezúčastníme....

misko vítej...
24. únor 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maru,spíš okolo čtvrt na 10 jestly by to šlo? y než se spakujem... :wink: myslím,že na straně před byl odkaz
Misko ahoj
24. únor 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem

Holky, pokud chcete do Oskárku, nelze to nenajít. Jestli víte, kde je cukrárna za Billou, tak když naproti ní prolezete průchodem mezi kadeřnictvím, tak je tam nízká budova DDMP9. V prostředním pavilonu je Oskárek, chodí se tam zadním vchodem, maminy vám ukážou. Tak si to užije. Pa
24. únor 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj

tak se hlásím po 4denní odmlce
chřipka mě sklátila a já myslela,že už nebudu
ještě teď mě je pěkně blbě
kačenka se snažila no
nakazila mě i manžela,takže sedíme doma a máme zamořenej byt :confounded:

tedy takhle blbou chřipku už jsem dlouho neměla!!!!
24. únor 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj misko

vítáme tě tu
Hovorčovice vím ,kde jsou mám tam tetu a strejdu :wink:
dali jste dcerce moc pěkný jméno :slight_smile:
24. únor 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele jestli je tot to co si myslim tak vim kde ten oskárek je..je to maru když jdeš od billy směrem ke mě tak po levé ruce budeš mít takovou nízkou budovu a před tím je dětský hřiště...teda jestli je to ono :o)
24. únor 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni, hele, pro nas je pul desata uz fakt pozde :frowning2: tak nepojedeme spis do osmika? :slight_smile:
24. únor 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
No u nás,je problém,že sme začly vstávat teď nják o něco později okolo 8 tak nevím jestly to stihnu i do toho osmíka na tu 9 :confused:
24. únor 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, do osmika klidne dorazte pozdeji, my tam proste budeme uz od 8 :slight_smile:
24. únor 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, po hrooozně dlouhé odmlce vás zase zdravíme. Koukám, že se chystáte ven - je to docela brzy. Petřík je sice ranní ptáče, ale já nejsem moc hbitá po ránu :sweat_smile: ... Kdybych to zvládla, tak se tam přiženeme... Kde je Oskárek vím, ale kde je Osmík?
24. únor 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek