• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Proseka a Letňan. Najdeme kámošky?

31. srpna 2016 
Maru,tak fajn,dorazíme do osmíka nják po 9 ,už sme tam beztak dlouho nebyly :wink:
Grecek osmík je v krakově :wink:
24. únor 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni díky... Krakov je trochu z ruky, tak snad příště... jinak to nevypadá na netu špatně. Nejsme ale ještě úplně doléčení - tedy jsme v rekonvalescenci, tak nechceme ještě moc cestovat. Stačí, že musím 2x denně ven na prochajdu, jinak Petřík nespí...
Tak si to užijte..
24. únor 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Grcek,ty prochajdy na spaní znám-mám to samé :unamused:
24. únor 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to vítej v klubu :grinning: .. když jsem zdravá, tak je to ok, ale teď jsme byli oba nemocní a to byl děs běs... doma Petřík nespal, ven jsme nemohli... tak se na mě pořád jen věšel a bulel.. Byl otrávený jak jablko pro Sněhurku a já tím pádem také..., no, co Ti budu povídat, že.. :grinning:
24. únor 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni, tak sem se probrala a je mi nejak blivno, takze ten osmik dneska nedame :frowning2: tak snad pristi tyden
25. únor 2009 v 05:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maru,v pohodě,my byly a super,malá ani nechtěla domu :grinning:
25. únor 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
děkuju , chtěli jsem něco neobvyklého a asi se i podařilo ... Koukám , konečně někdo kdo zná takovej zapadákov :slight_smile:
25. únor 2009 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mišo,já bydlela do 19 v líbeznicích,to je jen 2 kiláčky od vás :wink:
25. únor 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj Misko

no je to sice vesnice,ale zase tam máte klídek :wink:
žádný paneláky ,samý rodinný domky
a když máš auto,tak pohoda
já neřídím,takže bych tam byla zahrabaná :confounded:
25. únor 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Tady to jede :wink: Můžu se k vám přidat? Je tam někdo s mrňousken nar.kolem listopad 08? Já mám malou Sofinku narozenou 30.11.08. Bydlela jsem ve Veltruský, ale těď jsem kousek za Prahou. Jinak na Proseku jsme často kvůli nákupům, doktorům atd...
25. únor 2009 ve 23:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Leni,
no v Líbeznicích máme doktorku a je to docela peklo bez auta se tam dostávat,takže mám ideální pěší tůry každých 14 dní :slight_smile:
26. únor 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Lenerko(nevim jak tě oslovovat :sweat_smile: ),
taky se tady cítim docela zabitá,jsem původně z Plzně a djíždění mi s kočárkem zatím dělá docela problémy,zjišťuju totiž že sem docela neohrabaná. Ale na druhou stranu na procházky je to tady moc fajn,nikde není smog,málo aut.Jen tady bohužel neznám nikoho kdo by měl děti:(
26. únor 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se taky přidat? Nedávno jsme se přistěhovali na Prahu 8, do Bohnic, ale diskuze Praha 8 nějak nejede :slight_smile: Chci s malou začít chodit do nějaké herničky, vím o Osmíkovi v Krakově a pak jsem si ještě všimla že v DDM Praha 8 je nějaký klub Pohoda - máte někdo vyzkoušeno? Kde je to lepší? :wink:
26. únor 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
do osmíka chodí Maru a lenkazdeněk...ti poreferujou :o)
26. únor 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky soanpe,
koukám že máš taky mrňouska jako já,moje malá je narozená v prosinci 08,já bydlim v hovorčovicích,ale do Prahy jezdím skoro denně,jen tam moc nikoho neznám...
Tak by bylo fajn třeba pokecat bo tak...
26. únor 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj Misko

já jsem Lucka :wink:
26. únor 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj misko! Já teď bydlím za Prahou - vesnice před Líbeznicemi :wink: takže jsme skoro sousedky.V hovorčovicích bydlí moje zdrav.sestra.Super ženská
26. únor 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky soanpe(nevim jak tě oslovovat:slight_smile:,
ty máš taky doktorku v líbeznicích??? Skoro by se to tak dalo říct.Tak koukám,že hovorčovice nejsou takoveh zapadákov :grinning:
26. únor 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobře Luci,
aspoň budu už vědět :wink:
26. únor 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Misko,k doktorům jezdíme na Prosek na polikliniku MUDr. Haseové.Je tam vše pohromadě a máme to 15minut autem.
26. únor 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj Miško a soanpe

vy máte obě takový drobečky
já už si ani nepamatuju,že byla Kačka tak malinká
strašně to uteklo
holky užívejte si to :slight_smile:

vy jste asi mladý maminy co?
26. únor 2009 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
Osmík je fajn,je to tam sice takové malinké,ale za to útulné :wink: Já odtamtud nemohla malou ve středu dostat :grinning:
Jinak sem chtěla koupit Klaud botky,zdálo se mi,že malá potřebuje větší botky,protože ty co má na doma už jí jsou malý(20) tak sem si říkala,že už koupím njáký celoroční 22,když teĎ má na ven 21,no a po přeměřený v prodejně prodavačka,no já bych doporučila 21 a já na to,ale ty právě nosí!
Misko,soanpe,já budu v létě v Líbeznicích asi často,rodiče tam maj baráček a pro malou určo lepší vyžití než tady :sweat_smile:
27. únor 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky Luci,
mě je 19 což každýmu připadám jako hodně mladá mamina :grinning: .Prosímtě jsou nějaké pohybové aktivity už pro takhle malé děti?chtěla bych s malou něco začít dělat,abychom nebyly jen doma.
27. únor 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj soanpe,
já byla na Proseku s Vivi jednou na pohotovsti a moc sem tam spokojená nebyla,jsem rádda že mám doktorku v Líbeznicích,ale je to věc názoru asi :slight_smile:
27. únor 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Misko,ty chodíš ke svobodový?
27. únor 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak pro btakhle malý asi nic není,co vm tak nejprv od 8 měsíců nebo od půl roku :confused:
27. únor 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj misko

jestli nechceš jen s amlou sedět doma
tak zkus plavčo
samozřejmě by jste nebyly v bazénu,ale v maličkých vaničkách
v Letnanech chodí maminka s maišlýma prckama plavat
myslím,že je to studio Motýlek nebo delfínek
mrkni na net
ale se cvičením ti neporadím,si nejsem jistá,jestli pro takový drobky něco je(ale určitě jo)
prozkoumej net
27. únor 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
miško v 19ti mít prcka to je opravdu brzy
ale co hlavně,že se cítíš být dobrou mámou
já v 19ti teprve narazila na manžela
7let jsme se o´tukávali a pak jsme se vzali a pořádili jsme si mimčo
27. únor 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Leni,jj ke Svobodový,je to hodná doktorka
27. únor 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci,u nás je to tak že mám trošku staršího partnera takže jsme chtěli teď,aby vůbec ještě stihl mít nějaké dítě.
Jinak plavčo určitě omrknu,dneska jsem projížděla net a to cvičení je až pro drobet starší,tak si zatím budeme muset vystačit plaváním :slight_smile: ...Hlavně jsem chtěla aby malá byla tršku mezi dětmi,určitě by ji to prospělo víc než se samými dospělími
27. únor 2009 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek