• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Proseka a Letňan. Najdeme kámošky?

31. srpna 2016 
autor
misko

já myslím,že Vivi je drobek ještě nějak moc děti nevnímá
ale je fakt,že kačka má o 20dní starší sestřenku a od narození byly spolu a teď jsou nej.kámošky :frowning2:
neboj přehoupne se jaro léto a Vivi zase bude větší
bude s ní větší zábava a budeš s ní moc dělat plno aktivit :slight_smile:

jak jste přišli na tak pěkný jméno?a asi jí máte i křtěnou co?
27. únor 2009 v 16:47  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
mě bude v květnu 29 a s manželem jsme od sebe 3roky
takže pohoda :wink:
27. únor 2009 v 16:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Misko,jj svobodovou znám,taky sem k ní jako malá chodila :slight_smile:
No aspoň už tady nejsem nejmladší :wink: mě bude za 8 dní 24 a manža je o 2 roky starší než já :wink:
27. únor 2009 v 16:58  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
leni už 24to je věk :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. únor 2009 v 17:02  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
leni tak jak jste si užili v týdnu?s dětma aktivity,kde jste všude byly?
27. únor 2009 v 17:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci,
křtěná Vivi není,naštěstí prošli dvě jména bez problému,vlastně to druhé má po babičce(mojí mámě).no,ta zima je příšerná nic se nedá dělat a Vivinka je ještě moc malá :frowning2:,ale občas za námi přijede kamarádka ta má měsíční holčičku,ale tu vivinka moc nazajímá,je takový mámínek...
27. únor 2009 v 17:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni,
tak koukám že jsem nejmladší:(...a taky nejmíň skušená....
27. únor 2009 v 17:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci,jestly je to na mě,tak já byla akorát s malou v osmíku a jinak venku s kamarádkou a její dcerkou,malá my teď venku futt zdrhá :unamused:
misko,zkušenosti nezískáš jen věkem :wink:
27. únor 2009 v 18:24  • Odpověz  • To se mi líbí
misko, na pohotovosti tě vždycky odbydou.na tý poliklinice je asi 5-6 pediatrů a my máme soukromou.to je taky o něčem jiném.
Někdo tu psal,že jsme asi mladé maminky.No já si uvědomila, že mi už vlastně bylo 31 :astonished:
No mazec. Ale aspon si to první mimi užívám :slight_smile:
27. únor 2009 v 19:03  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj soanpe,
tak to je potom fakt jiná.Pohotovosti už k smrti nesnáším,stačilo mi to jednou,nakonec jsem stejně musela na bulovku a tam jsme strávily 2 hodiny :confounded: ...31 to je ale krásný,aspoň už máš nějaký ty životní skušenosti...Já sem ze všeho tak vyjukaná,že si občas musí lidi okolo myslet že jsem fakt palšant...cokoli se s malou děje hned konzultuju s doktorkou nebo s mámou...Ale zase si říkám,že je to lepší než něco zanedbat,tak nevim :slight_smile: ...
27. únor 2009 v 19:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Miško,já jsem o něco starší a taky jsem ze začátku radši konzultovala :wink:
27. únor 2009 v 19:20  • Odpověz  • To se mi líbí
misko, to máš pravdu.Jak říkám, líná huba-holý neštěstí :grinning: když budeš něco potřebovat,tak se ozvi. S těmi aktivitami, malá to stejně ještě nevnímá a nechápe, tak si jí sobecky užívej :wink:
Když pojeděš příště na pohot.tak rovnou na Bulovku, ale na dětský ne klasická pohotovost. Co vám bylo, holčičky? Takhle malý a mladý a už problémy :frowning2:
27. únor 2009 v 19:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak máme za sebou koupání, papání a Sofi už spinká :sunglasses: H U R Á Á Á Á Á ! ! ! ! ! !
27. únor 2009 v 19:54  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to ti soanpe závidím,já vykoupala nakrmila a stle nespíme,dneska má malá den blbec:(...Malá my vyklouzla z kolíbky,byly v ní nějaké dřevěné hřeby a jak se válela 15 let na půdě tak ji neudržely pohromadě.Byla to minuta seděla jsem vedle ní a během chvilky byla na zemy,myslela jsem že se ve mě krve nedořežou...Nejhorší bylo jak byly a té pohotovosti na bulovce protivní a neochotní
27. únor 2009 ve 20:03  • Odpověz  • To se mi líbí
No doufám,že vše bylo ok.že se jí nic nestalo.Já byla na Bulovce s tím, že mám zánět moč,cest,protože jsem v moči měla krev a bolelo mě čůrání.Tam mi řekli,At načůrám do kelímku.sestra koukla na tu rudou krev a konstatovala TO BUDE ASI ZÁNĚT :astonished:
Já malou od 6ti týdnů, kdy začala tak nějak vnímatí nakrmím,vykoupu...prostě se nažím dodržovat řád. Hodím ji do pastýlky, rozsvítím kometku na kolotoči-mění barvy a za pár minut se sama vypne-a během chvilky je Sofi tuhá.Někdy pobrekuje, ale většinou je to, když jsme po velkým nákupu atd,kdy zpracovává celodenní události, je přetažená a nemůže usnoout. No ale do deseti minut je fakt v limbu. Je to moje zlatíčko
27. únor 2009 ve 20:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Naštěstí je všechno v pořádku,ale hrozně jsem se bála.Vivinka po koupání usíná v obýváku u televize a po 22 hodině chodí spinkat do postýlky,protože potom vydrží spát do 4 někdy i do 5-ti do rána.Já jí totiž když byla hodně malinká nechávala trošku volnější režim a teď je těžší to vrátit do daného režimu...Ale musím říct,že je zlato,protože za celou noc kojím maximálně jednou,což je fakt super.
27. únor 2009 ve 20:34  • Odpověz  • To se mi líbí
no tak na kojený mimi je fakt dobrá.My jsme na UM a kdy jí dám do těch 20.00 do postýlky,tak mi spí tak do 2, pak jí nakrmij buď já nebo taťka a chrní dál tak do 6hod.To si pak povídá s pandičkou od Lamaze :grinning: a to je fakt tak půlhodinový monolog,kdy mlátí do pandy,směje se, hoká a brouká si :grinning:
Koukala jsem ti do alba a Vivi je krááásná. Taˇku máte malkinko staršího, ale aspoň s ním nemusíš řešit pubertální problémy.Takovejhle taťka už má něco za sebou a ví, co chce. No ale na druhou stranu, kdyby nám našeho tatínka "odloudila" nějaká 19ti letá slečna, tak bych jí to šla asi řádně vysvětlit :grinning: :grinning: :grinning: a přidala bych jí hromadu jeho prádla, celou rybářskou výbavu i těma smrdutejma návnadam :grinning:
27. únor 2009 ve 20:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Píšu jako Tatar.Vynechávám písmena.
27. únor 2009 ve 20:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Nebuj já ho nikomu neodloudila:slight_smile:hihi...Tak to máš teda malou taky andílka...Naše malá si povídá se svším i s každým jenom radši s chlapa než s holkama a nejradši má vlasatý a brejlatý :dizzy_face: ...Víva má nadpostýlkou takový ten točící kolotoč s kočičkama a nejraději má tu zelenou:slight_smile:,jinak má ale v postýlce gardu plyšáku ale nejraději má stejně maňáska šášu,protože má rolničky a ty dělají pořádněj rachot :grinning: .
27. únor 2009 ve 20:54  • Odpověz  • To se mi líbí
No my se držíme furt pandy a už asi měsíc jí zajíma takovej ten plastovej chrastící zavírací špendlík. Ten je dobrej i jako rehabilitační a učební hračka.Trénují si tak prstíky.Plyšáky zatím v lásce nemám, protže to jsou lapače prachu a teď když všecho ožužlává, tak jí to nechci dávat
27. únor 2009 ve 20:58  • Odpověz  • To se mi líbí
to naše malá nežužlá nic,ona má ale furt dudlíka takže nemá možnost ožužlávat...teďka jsem jí koupila tu hrací dečku tak doufám,že se jí to bude líbit...ale musím říct že je hrozně snaživá,když leží na bříšku tak se opravdu snaží udržet hlavičku a když jí zapřu nohy tak se posune,má velkou páru v rukou :sunglasses: ...
27. únor 2009 ve 21:06  • Odpověz  • To se mi líbí
nám tako těch dvou měsíců taky nic nežužlala.Byla jsem áda,že jí nemusím furt převlíkat,no ale před 14dny to začalo :astonished: někdy si ji dávám obkročmo na koleno a ona se předkloní,takže mi leží na noze a spouští dlouhou slinu a hrozně se tomu směje :grinning: Taky žasnu,jakou maj ty mimča sílu,hlavně to břicho,já nezvládnu tolik "sklapovaček" jako ona
27. únor 2009 ve 21:20  • Odpověz  • To se mi líbí
No nic,jdu si lehnout,protože jsem nějaká mrtvá.Zatím ahoj a dobrou
27. únor 2009 ve 21:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Jsou aktivnější než my,ale jsou andílci...Dobrou
27. únor 2009 ve 21:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Téda holky, tak pročítám tudle diskusi a zjišťuji, že patřím ke starým maminkám :grinning: (táhne mi na 30 :unamused: ) a že už si ani nepamatuju jaké to bylo když byla Barča malinkatý drobek.........no na podzim si to zopáknu podruhé a po pravdě si to nějak nedovedu představit, už jsem s Báro na jiné vlně.
27. únor 2009 ve 22:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky buďte rády,že jsou drobkové tak malý,naše s náma dnes výjmečně byla vzhůru do 22,jinak usíná v 20,ale mám se co otáčet abych ji uhlídala :unamused:
jnak si to taky ráda zopáknu,ale tak až za 5 let(ale když bude dřív nebudu se bránit :wink:
27. únor 2009 ve 23:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
tak kooukám,že byste se rádi vrátily do dob kdy byly holky malý,co?!...Já když vidim,jak vyrstla za ty dva měsíce tak se mi tomu ai nechce věřit....
Holky prosim vás nevíte co pomáhá,když malý teče oko?Taková žlutá tekutina jí vytejká z oka...
28. únor 2009 ve 12:38  • Odpověz  • To se mi líbí
lenkopodkolenko,mně táhne na 32 :unamused: mně je taky líto,že malá tak rychle roste. v pondělí jdeme na hexavakcínu,takže tři měsíce budou za námi :frowning2:
28. únor 2009 ve 12:42  • Odpověz  • To se mi líbí
misko.zkus opthalmoseptonex a potírej jí očka sterilními tamponky.bacha abys jí do očíček nezanesla krém,mlíko,olej...
28. únor 2009 ve 12:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj soanpe,
hnedka to pojedu koupit do lékárny,protože je to ošklivý.Někdo mi radil jen studenou převařenou vodu,ale ta mi teda opravdu nezabrala:(...
28. únor 2009 v 15:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek