• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Proseka a Letňan. Najdeme kámošky?

31. srpna 2016 
snad ti to zabere.nebo se poptej v lékárně.bývá i mastička,ale nevím,jestli není na předpis
28. únor 2009 v 16:02  • Odpověz  • To se mi líbí
víte o této cukrárně?
http://www.nadherneutery.cz/
28. únor 2009 v 16:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky soanpe,
tak jsem ty kapičky koupila a doufám že to přejde.Děkuju za radu :wink:
28. únor 2009 ve 21:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Soanpe ta cukrárna vypadábezva,já chtěla zajít do té kavárny co mám kousek od bytu :sweat_smile:
28. únor 2009 ve 23:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojsoanpe Lenka má pravdu cukrárna tedy i kavárna vypadají super :grinning:
28. únor 2009 ve 23:53  • Odpověz  • To se mi líbí
A ty dortíky... hmmmm :slight_smile: já tam byla už 2x a pokaždý jsem táhla krabici dortů domů. Hned vedle je solná jeskyně.
1. bře 2009 ve 12:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky soanpe,
koukám tymáš zmáklí teda :grinning: ,to já tam hodlám vyrazit co nejdřív,dortíčky a kávička to je moje :grinning:
1. bře 2009 ve 12:47  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jo jo holky o týhle cukrárně už jsme tu mluvily :slight_smile:
je to tak u tý Solný jeskyně
je super,jen je tam pořád narváno

sama jsem tam ještě nebyla,ale jestly by jste tam chtěly zajít
ráda se k vám přidám,ale tento týden raději ještě né,máme ještě ty bacily z chřipky
1. bře 2009 v 15:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Luci,
to by bylo moc fajn,já se tenhle týden chci přihlásit na to plavání a mám toho taky trošku hodně,hlavně teda v úterý doktorku,se vůbec netěším :unamused: ,vždycky odtam tud odcházím taková vyfluslá,jak tam člověk stráví půl dne...
1. bře 2009 v 18:19  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
misko u dětský doktrorky?
já tedy taky chodím na polikliniku Prosek
a jsme tak přibližně objednaný na nějaký čas a jsme tam max.1hodinu
takže pohoda
já tam vždycky kačku nakojila a pokecala s maminkama
takže pro mě to zas tak špatně strávený čas nebyl

teď když jsme nemocný,tak se snažím tam chodit na konec pracovní doby,aby jsme si nepřinesly domů ještě větší choroby
měli by to tam mít lépe zorganozivaný
1. bře 2009 v 19:27  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no já to vidím taky na nějakou společnou akci až druhý týden v březnu
1. bře 2009 v 19:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky!
Ještě abych to něměla zmáklý.
Mám tak 5-6 let náskok oproti vám mladejm maminám :grinning: a o mišce ani namluvím.Ta je proti mně ještě úplný mládě :wink:
Já budu mít v říjnu 32 :astonished: :zipper_mouth:
Lenerko,k jaký doktorce chodíš? mY CHODÍME K HASEOVÝ a nemůžu si jí vynachválit. Taky nás objednává na určitou hodinu a ještě má ord.hod. rozdělený na prevenci,akutní případy a poradnu,takže se tam nehromadí zdravé amarodné dětičky.
Dnes jsem nechala Sofi taťkovi a strejdovi na starost :sunglasses: a šla jsem se ségrou koupit větší pyžamka, dudlíčky s větším průtokem atd.
Zvládli no na 1*
1. bře 2009 ve 20:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Luci,
tak to já mám doktorku co tě objedná sice na danou hodinu,ale kolikrát tak strávím o hodinu i dvě navíc...Jasně je fajn tam pokecat s maminama,ale to čekání je stejnak dlouhý.Posledně jsem tam měla být v 10 a na řadu nás vzala ve dvanáct.My tam malá usnula,jak jí to nebavilo...Jenže já jak sem z Hovorčovic tak spadám právě pod doktorku do Líbenic,jsem si ani moc vybírat nemohla :frowning2:
1. bře 2009 ve 20:15  • Odpověz  • To se mi líbí
miško,kam se jdeš přihlásit na to plaváníčko? Já o tom uvažuju taky,protože nám pojišťovna přispívá 1000,-
1. bře 2009 ve 20:35  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky nekrmíte některá Bebou HA :fearful:
1. bře 2009 ve 20:37  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj gedgi,nekrmím.Od nar. jsme byly na Nutr.ten nás hrozně nadýmal,pak jsme zkusily Nutr.comfort a taky nic moc.Chutnalo nám DM mlíčko Babylove,ale po měsíci mi ho Sofi začala plivat.Teď jsme na normální Bebě.
1. bře 2009 ve 20:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Soanpe,
ůjdu do letňan jak mi doporučovala Lenka...posílám odkaz : http://www.studio-motylek.cz/ se tam jukni , třeba bysme mohli chodit společně ...
1. bře 2009 ve 20:48  • Odpověz  • To se mi líbí
soanpe: ahojky no já pořád plně kojím, ale malej má exém a nesmí mléčné kaše, tak jsem mu koupila na doporučení v lékárně Bebu 2 HA, že mu budu dělat večer kaši z ní a včera jsem ji rozdělala udělal první dávku a malej při papání dělal blé blé jakoyb se měl zalknout a zvedá se mu žaludek a pak se mi poprvé opravdicky poblinkal, tak jsem si řekla, že bude kaše z kojenecký vody jako to dělá kámoška, protože mlíčka svýho mám pořád dost o čemž svědčí i malého prospívání má 9,9kg a do 80cm mu chybí, už jen kousek :grinning: , ale je mi líto tu Bebu vyhodit přece jen nestála 10kaček, tak jsem si myslela, že by ji nějaká mamina, které to prcek papá třeba upotřebila, protože se prý má skrmit do 14 dní od otevření :frowning2:
1. bře 2009 ve 21:05  • Odpověz  • To se mi líbí
soanpe: chodíš k Haseový mi s prďou taky hihi a mláďata jste tu asik koukám všechny mě bude v dubnu 37 :grinning:
1. bře 2009 ve 21:12  • Odpověz  • To se mi líbí
soanpe: jinak mi jdem s kámoškou a prckama od 6.4. plavčit do Stepu :wink: , už se těšíme

jdu za prďou zjistil, že tam nejsem :grinning: přeju dobrou noc všem
1. bře 2009 ve 21:17  • Odpověz  • To se mi líbí
cus buchty, tak jsme se vratili z prodlouzenyho vikendika, byla to paraaaaaaaaada :slight_smile:

leni, nechce se vam s nama zitra dopo do osmika?
1. bře 2009 ve 21:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,teda vy ste se rozkecaly :grinning:
Gedgitka,ty jo,to je obřík,my máme teď 10 kilo a 78 cm :sweat_smile:
Jinak mlíčko sme měly od 6týdne nutrilonHa a pak normoš a od 8 měsíce sme na sunaru a oboje pohodička,akorát teda pak ten Nutrouš jak ho po 4 měsíci vypila přes litr denně tak měla zácpy :confounded:
Maru,bohužel,zítra jedu odevzdat práci a vzít si další,navíc malá má dnes celý den zvýšenou teplotu,má teda jen 37 takže to není ani na panadol-asi reakce na priorix :unamused:
1. bře 2009 ve 21:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak já mám trvalý bydliště na praze 8 ,ale díky bohu nás vzal dr na poliklinice a taky spokojenost :slight_smile:
1. bře 2009 ve 21:55  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ged

my jsme taky chodili s prckama do Stepu
v prosinci už jsme,ale s lekcema skončili
Kačku to moc nebralo,takže až zase budeme fit skočíme na plavčo do Letnan
ale v tom Stepu je to fakt krásný.si to tam užijete :wink:
1. bře 2009 ve 21:56  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
vždyť je to jedno,kde kdo má trvalý bydliště né!
já ofiko jsem hlášena v letnanech
tam jsou 2dětský doktoři,ale chtěla jsem na polikliniku a bez problémů mě vzali!
si myslím,že je jedno v dnešní době,kde si dítě přihlásíš a budeš s ním chodit k Dr.!!!!
1. bře 2009 ve 22:02  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Kačka UM mlíko nikdy nepila
slačila jsem se kojit aspoň do 16měsíců
je fakt,že po otevření se musí mlíko do 3týdnů spotřebovat,ale i kaše
nechápu proč

ale jestli máš dost svého mlíka,tak ty kaše dělej ze svýho
ségra to tak dělala a malej si pošmakoval :grinning:
1. bře 2009 ve 22:04  • Odpověz  • To se mi líbí
lenka: ahojky jojo je ho kusan no já se s umělym včera ani na kaši nechytla ještě, že mám svýho pořád dost :grinning: , takže kaše z kojenecký vody a pak docvaknout mamčinym to si může papulku roztrhnout, když řeknu papů :grinning: :grinning:
1. bře 2009 ve 22:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci,no jak se to vezme,já mám třeba svojí dr a ženskýho furt v Líbe.(dr bych klidně vyměnila jenže sem nják líná,ale gyn. měnit nechci) a když sem pak šla na polikliniku na chýru tak prej proč tam lezu,že bych měla na bulovku,že teda výjmečně :rolling_eyes:
1. bře 2009 ve 22:06  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
my chodili na polikliniku k Maříkový
ta šla asi v červnu do důchodu
je tam nová a zatím se jeví,že je v pohodě :wink:
Stibůrková nebo tak nějak :unamused:
1. bře 2009 ve 22:06  • Odpověz  • To se mi líbí
lenerka: no nám se tam líbilo, tak uvidíme co tam s náma budou provádět plavali jsme si jen sami doma ve vaně, ale vypadalo to tam fajn :wink:
1. bře 2009 ve 22:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek