• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Proseka a Letňan. Najdeme kámošky?

31. srpna 2016 
autor
Ahoj Májo,
tak to už máš doma velkou princeznu
a co jí taťka přivezl za dárečky?to je dobře,že si vzal dovču a byl s váma :slight_smile: já si říkala,kde tě máme!!!
no asi nakonec tu tříkolku kupovat nebudeme ať si užívá motorku,kterou miluje a příští rok dostane kolo
a co lyžujete?od kdy by jste dali své děti na lyže?
my to zkusíme asi od 3let jí půjčíme lyžičky z půjčovny snad jí to chytne
já se naučila až na stará kolena :grinning: :grinning: :grinning:
6. kvě 2008 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo Májo do albíčka bych se ráda podívala :wink: ale nevím jak tě tam mám najít????jsem tak natvrdlá nebo co?????????????
6. kvě 2008 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
amj ta tč jde odělat lehce my taky taťku moc často doma nemáme,jsou tam takové dírky a čudlíky a vždycky když to chceš vyndat tak zmáčkneš čudlík a vytáhneš to a když ji znovu chceš nasunout tak to jen nacvakneš.Leni jak mám fotku tak na druhé straně je foťák,obálka nejaký vykřičník v trojůhelníku tak klikni na foťák! :slight_smile:
7. kvě 2008 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok, tak to by šlo. a kdy ji budeš dávat pryč?
7. kvě 2008 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Májo,
no jo večer už mi to nemyslí
vždyť já vím,kde jsou ty fotky
už jsem si to prohlídla,moc pěkný
i dortík :slight_smile: a mařenak ještě dudlá dudlíček?to hned kačenka když viděla tak si vzpoměla,že chce taky,ale má smůlu už skoro měsíc nedudlá :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dneska má být krásně tak si to z dětičkama venku užijte
nám za chvíli přijde návštěva a pak jdeme ven čusík
7. kvě 2008 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenerka - jak jsi ji odnaučila na dudlík??? nám to vůbec nejde...furt jen řve duuuuduuuuuu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jj, my jdem taky za chvilku ven, máme sraz s kamarádkama z jižnáku, tak jsem zvědavá, co vymyslely...Josefína se určitě naučí zas nějaký nový slovo :slight_smile: :sunglasses:
hezký den, užijte si sluníčka
7. kvě 2008 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak malá byla z tý návštěvy hotová :angry:
byla to bývalá kolegyně z práce starší paní a ta tu pusu nezavřela a mě nepustila ke slovu
a šišlala na Kačenku a to přímo nesnáším!!!!!!!!!!!!!
a tak z toho ta moje hudinka usla v kočárku
no sluníčko nám zalezlo,ale je tam teploučko
s tím dudánem to my měli docela dobrý
kačka ho do 3měs.nechtěla vůbec a cucala si prstíky tak jsem jí ho vnutila chutnal jí jen Nuk jiný značky odmítala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a pak jsem jí ho dávala,když ječela venku a na usnutí
ale nikdy ho neměla celý den o to odnaučování nebylo drastické
přes den jsem raději vydržela řvaní knourání ale na uspání jsem jí ho musela dávat a pak,když usla tak jsem jí ho násilím vyndala z pusy,ale už se naštěstí neprobudila
když se probudila v noci tak zas dudlík,ale teď jí raději pomazlím než dudák
prostě jsme pomaloučku přestávali dávat dudlíka a hlavně jí musel zmizet z očí
a my máme v příbuzenstvu 1chlapečka ten nedudlá-nikdy nedudlal,tak ho kačce dávám za vzor docela to zabírá
ale nesmíme vidět venku děti s dudlíkama to by byl řev a asi by jim ho kradla
i když teď už snad je vyléčená
to horší to máme s nočníkem
a jak jste na tom vy?pa
7. kvě 2008 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ti závidim...bez dudlíka ani ránu. ji to naučili v porodnici v inkubátoru. já nechtěla a hlavně ji naučili na tu hnusnou gumovou komančovskou kytku. trvalo mi hrozně dlouho než jsem ji přeučila aspon na silikon, z tý gumy i tak divně smrděla...možná to mam vsugerovaný já, já nevim... :confounded:
používáme mam, ale zato furt, si ho sama najde i když ho schovám, tak třeba vydrží dvě hodiny smejdit a hledat kde je, pod postýlku, do ledničky, do kočárku, do trouby...kde by tak mohl bejt. venku si na něj nevzpomene, jen v obchodě, protože to zas celou dobu řve mnam mnam a vypadá to jak když ji nedám najíst...to je teda.
nočník ok, my jsme koupili od FP ten hrací, tak na něj chodí sama, a řekne si i ee, ale bud to nestihnu já, nebo to blbě odhadnu, nebo to stihnem, to nám pak hraje, tak pak do něj hází hračky a chodí do koupelny a hodí do něj všechno aby hrál :grinning: ale učíme se a učíme ... a kakat na něj chodí pravidelně, to si řekne sama ráno. to stíhám i já :slight_smile:
7. kvě 2008 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
amj

no vidíš aspoň s nočníkem to máte dobrý
my máme obyčejný sedí tam ,ale většinou nic neudělá
dneska ráno po kojení jsem jí nedala hned sedět až po půl hoďce a v nočníku asi 5kapek :grinning: ale i to je úspěch za který chválíme
já myslím,že máme ještě fůru času i když do 2let,bych chtěla aby byla bez plín
no uvidíme co bude
a jak to,že nejste venku?taky ti usnula?
7. kvě 2008 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne, oběduje, a protože nutně potřebuje jíst sama, jinak nesní nic, tak jíme hodinu. někdy mín, podle toho co máme zrovna k jídlu. dneska má rýži a kuře s omáčkou - vařil tatínek, tak to docela jde, jen s každym soustem řiká mnam mnam papa - ona na něj mluví francouzsky, tak to je jako táta. no si pokecaj :grinning:
až dojí, počítám tak 10 minut podle obsahu talířku - tak se oblíknem a jdem aspon na celý odpolko.
Neboj ona spí uplně vyjímečně, takže skoro nikdy. Prostě vůbec nepotřebuje...
7. kvě 2008 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
amj musím vymyslet jak bych ti to poslala do čeho to zabalit to auto,nevím jestli to víš ale já jsem hodně přespolní :grinning: já jsem z Ostravy ale mám VIP povolení psát si sváma :slight_smile: tak pak napiš do IP jestli to chceš určo a já bych ti to poslala,my máme dudána pořád prostě plínka a dudlík na spaní to je konečná!Akurát fakt pokrok že prez den doma nemá plínku.
7. kvě 2008 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
amj

ty máš muže Francouze? :slight_smile:

čus Májo

a jak to,že nejste venku vy?u nás je krásně a co u vás?zase zima?náhodou jste dobrý plenu přes den né to jste holky šikovný to se ve 2letech už moc nevidí :wink:
7. kvě 2008 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted koukám že z ostravy :slight_smile: nojo, jakto?
7. kvě 2008 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenerka - nene, afričana, jejich ur. řeč je tam ale francouz. tak proto.
7. kvě 2008 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no jo Mája si nás našla :grinning:
my se z náme z diskuze na kojenecké výživě
a tak si prostě píšem mailíky na skypa a už i tu :slight_smile:

aha a jak jste se seznámili?tak to je dobrý to bude Josefína mluvit česky francouzsky to je dobré pak ještě angličtinu a bude profík
Kačenka má jen příbuzenstvo v Polsku a už i v Anglii poláci jsou kočovníci utekli za procí do Anglie a už tam zůstali na stálo
7. kvě 2008 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to jo... nejsem vůbec proti :slight_smile:
nojo, tak jeden jazyk bude umět líp, tu francouzštinu aspon kdyby uměla na komunik. úrovni, snad se nám to povede.
seznámili jsme se v baru, jak jinak :slight_smile:
tak to má taky dobrý, v anglii bych taky něhoho brala :slight_smile: hned bych tam jezdila nakupovat :grinning:
7. kvě 2008 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak amj ty sní mluv česky a manža ať se snaží cio nejvíc francouzky,švagrová žije v Německu a mluví na syna česky a manžel německy,on ani jinak neumí je to Němec :slight_smile: Lci my jsme byly ráno na písečku a teď spinká doma a je tu dneska krásně!
7. kvě 2008 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to jo nákupy se tam dělaj dobrý
ale co máme kačku ještě jsme tam nebyli
ale už jsme byli zvaní tak asi vyrazíme než budeme mít to druhé
a kdy plánujete druhý vy?
a klape vám to když jste každý z jiný země?tak to se máš umíš Francouzsky :wink:
7. kvě 2008 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
amj jakto že už tam nemáš fotečku?co dělá tvůj manža tady v česku studuje nebo už pracuje?Jsme zvědavé že,ale víš jak to je pro nás takové exotické i když můj otec by mě asi přizabyl on je proti míchání ras :slight_smile: (teď to nemyslím špatně)
7. kvě 2008 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no to naši by se asi taky po....
kdybych domu přivedla černocha nebo cikána
i když naši by nezkousli ani dědka
jsou spokojený co jsem si domů přivedla a já také

ale černoši jsou pěkný :slight_smile: hlavně ty miminka
ale štvě mě že v naší republice se na to kouká dost divně v anglii je míchání ras úplně normální a nikdo na tebe nekouká jako na padoucha
7. kvě 2008 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě je celkem jedno kdo ským a jak,a to buďte rády že bydlíte v Praze tam je všechno normální to ským chodíš jak se oblíkáš a tady v Ostravě na tebe čumí jak na pako,někdy bych si chtěla obléct něco výstředního,ale nemůžu nemám náladu na blbé pohledy :slight_smile:
7. kvě 2008 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mám takovej předběžnej dotaz,tak se obracím na vás,je tady někde njáký cvičení pro děti od 1roku?
7. kvě 2008 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
maja - tyjo, abys nám vůbec to vozítko mohla poslat, když jsou u vás doma proti míchání ras :astonished: :astonished: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
lenerka - druhý neplánujem, já měla šílený problémy, rodila jsem v 34tt, a po tom že jsme během 20 ti minut měly i vyšetření i porod a byla jsem i zašitá, děkuju ...nechci. ani mi to nedoporučují. jj, černošský mimi jsou hezký, ale mají jinou výchovu a zvyky, a hlavně si s náma nikdo na písku nechce hrát :cry: :cry: :cry:
maja - koukám že nemám fotku, asi jsem to smázla, tak ji tam zas přilepim :slight_smile: ten můj chlap pracuje, školu musel přerušit, protože já fakt rodila ze dne na den, žádný přípravy, o těhotenstív jsem věděla cca 12 týdnů, nic jsme neměli připraveno, tak to přerušil a ted nás musí živit :grinning: to víš že na nás taky čuměj, na mě, na něj, na dítě a ještě tak jedno dvě kola, znova, když jdem ven a kouká fakt nekdo blbě, já většinou startuju, jestli maj jako problém...on je uplně černej
lenkazdenek - až najdeš, dej vědět, ráda bych taky někam s tim mrnousem chodila, ale nic jsem nenašla
7. kvě 2008 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jsme si všimly na té jedné fotce nejde ani vydět :grinning: , knám do hospody jednou přišel černoch a sedl si k hnědé stěně no samozřejmě že tam chudák seděl asi půl hoďky než sme si ho všimly tak kolegyně tam šla a říká mu příště k té světlé zdi vy tu nejdete vůbec vydět :grinning: naštěstí byl normáílní tzak se zasmál a říká ji "já vím sem moc černý že" :grinning: :grinning: :grinning: to bylo fakt dobré.Jinak neboj autíčko ti doručím takoví zas nejsme!!!!
7. kvě 2008 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
píšu jak pako soráč :grinning: jinak já tady taky výdám mamču co má doma černocha,ale nevím jestli si snima někdo hraje asi bydlí totiž někde dál od nás tak ji vydím jen občas!Jo a cvičit dneska nejdu protože holky nejdou lůry jedny a sama tam nejdu :unamused:
7. kvě 2008 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. kvě 2008 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
maja...tak to jooo, nojo oni nejsou vidět. třeba v noci, tak to neni vidět vůbec, kolikrát si řikám, jestli v tý posleti vůbec leží :grinning: :grinning:
lenkazdenek - byla jsi tam?
7. kvě 2008 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: amj kdyby tě slyšel,tak zas ale se říka že mají velké víš co tak aspoň to v té posteli zaručeně cítíš ne :grinning: :grinning: :grinning:
7. kvě 2008 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau zencky, neska bylo kraasne, co?

holky, my taky jeste obcas mame dudlika, vetsinou na usnuti a pro megarevu, ale taky uz musim odnaucit

na nocnik neee, nemuzu ho to naucit a uz me to se*e, protoze jinak je hrozne sikovnej

co mate v planu na prodlouzenej vikendik?..my budeme bez synatora, takze kliiideeeeeeeeeeeek :grinning:
7. kvě 2008 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
amj, ted sem koukala na tu tvoji princeznu....no to je naaadhera, ti povim :astonished: :slight_smile:
7. kvě 2008 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek