• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Proseka a Letňan. Najdeme kámošky?

31. srpna 2016 
autor
já mám ganekoložku taky v Letnanech
možná jí změním a budu jezdit až na čerňák
no uvidíme jak se k nám budou chovat,až se přestěhujeme do Čakovic
třeba taky budeme muset s akutníma případama na Bulovku a né na Polikliniku kdo ví ,co bude za rok že???
1. bře 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
My ještě plavat nikdy nebyly,krom bazénku v létě,mám strach,že malá je taková osobnost,že by mě po první hodině vyřvala ven :sweat_smile:
1. bře 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
maru a jak jste si to užili?
pořádně jste zase zapařili?
snad už o víkendu budeme fit a dáme kačenku na celý víkend k babičce a dědovi :slight_smile:
1. bře 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci jj ,přesně tak.
Holky musím se vám pochlubit,konečně budu taky tetka :slight_smile: ségra čeká v říjnu mimčo a prožívá to teda docela bouřlivě,celý noci prozvrací a v 5 šup do práce :confounded: asi sem měla štěstí jelikož já moc nevolností neměla
1. bře 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo holky od kdy ste dávaly děti přes noc na hlídání, Nám teda už hlídala máma malou 2x ,ale u nás,že sme jí uspaly,odešly a okolo 3 ráno zas přišly,takže nic nepoznala,ale za 14 dní ji chceme dát přes noc ke tchánům na zkoušku s tím,že budem na telefonu kdyby náhodou.
1. bře 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
lener: no svýho mám dost, ale malej tu kaši ani tak nee, když ji udělám z kojenky, tak spapá 12-14 lžiček a ještě se pak sápe na muj hrudník :grinning: na mlíko, odstříkávání mi nějak nejde :sweat_smile: a malej je takhle spokojenej jen jsem mu chtěla dopřát kaši s mlíčka a teď to vypadá, že ho nakonec vyhodím :cry: páč domácí je domácí :grinning:
1. bře 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
gedgitka.a Tak jedině se pozeptat kamarádek jestly by ho některá nechtěla :confused:
1. bře 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ged

jasně domácí je domácí
ale naštěstí kačka mě ty kaše baštila
ale na prsu byla taky maximálně závislá

ještě dneska u pití si z toho ošahává prsa
už nevím co s ní mám dělat :confounded:
1. bře 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
leni

no my večer přivezeme kačku k našim
já jí dám večeři,vykoupu a ještě jí uspím
a ráno jí hned voláme,jak se jí chudince bez nás spalo a jak se jí stejská
prd mami nejezdi tady je to dobrý :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ale teď chceme vyzkoušet ať si jí i vykoupají a uspí sami
poprvé bez nás spala asi v prosinci táhlo jí na 2roky
ale choděj bez rodičů spát i menší děti
čím dříve tím lépe!!!!
1. bře 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jedna taky plně kojí a ostatních pár má děti na Bebu 2 velký nebo na Nutrilonu :cry: jen jsem se tu ptala kdyby náhodou, že jsem z Proseka a doručit to není problém třeba při prochajdě, tak ji přinejhorším vyhodím se nedá nic dělat :wink:
1. bře 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
si to vypij sama :confounded:
já to zkoušela ochutnat a stačilo mě to
je to pěkně hnusný ty UM!!!
mě to tedy děsně smrdí
ani se tý Kačce nedivím,že to nechtěla
mámy prso je mámy prso
kdyby neměla nic jinýho,tak by měla smůlu no
1. bře 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
leni já budu taky tetka
jestli bude vše ok
tak švagrová porodí na konci října :slight_smile:
je zatím 3týden,ale je v pohodě,nic jí není
žádný nevolnosti
takový těhotenství bych taky brala :wink:
1. bře 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci,no jak který,třeba kamarádka kupovala od začátku sunar a měly fakt mega spotřebu jelikož na něj chodil manžel :grinning: mě zas chutí ten ichucenej co je od 1 roku,nebo ty mlíčka s kaší os nestlé :dizzy_face: výborný,ale třeba když sme zkoiušly nutráč :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. bře 2009 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
malej mi tu řádí na klíně, jdem uspávat, tak se zatím mějte hezky a dobrou :wink:
1. bře 2009 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kačenka naštěstí spí
potvora co byla nemocná,tak se jí sprotivila postýlka
takže jsme manžela odstěhovali do obýváku a se mnou v manželský posteli spí kačka :grinning:
až budeme fit,tak už konečně musíme přestavit tu ložnici
jinak se kačka sourozence nedočká :grinning:
1. bře 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ged dobrou
1. bře 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
lener: taky jsem to ochutnala a nejelo mi to, ale kaše z vody jsem si říkala brr a ta mu jede nebo to dám hafině :grinning:
1. bře 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrou holky a kdyby byl srazík tak písněte byla jsem jen jednou a nakonec jsme byli jen 4 :grinning: čauky zatím
1. bře 2009 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no srazík možná až 2týden v březnu
neboj dáme vědět
se tu ,ale zase ukaž :wink: pa
1. bře 2009 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
koukám,že tady už to taky spí
tak holky pa dobrou
zítra jdu po týdnu ven,tak snad mě to jaro probere a budu brzy zdravá
pa
1. bře 2009 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych zkusila jen to plavání ve vaně a v létě,to nám bude už půl roku, doma v bazénu-máme v něm slanou vodu a 31stupňů :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Holky, proč vy kojící pomlouváte UM, jakože smrdí atd.?
Vy si ani si neuvědomujete, jak nás, které nemůžeme kojit, (ne z vlastní viny,či rozhodnutí)to trápí. Vždyď my bychom svým droběčkům nedaly nic špatného a už jen to, že jim nemůžeme nabídnou MM, je pro některé z nás trápení.

ged: naše malá taky někdy dělá u jídla takový to blé a regulerně se jí zvedá kufr a zjistila jsem, že to dělá, když má malinko vystydlý mlíko-no vystydlý- ona ho pije fakt horký :astonished:

miško:zítra jdeme na první dávku hexy, tak zatím nic neslibuju. Uvidím, jak to bude malá snášet
1. bře 2009 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci,my právě malujem pokojíček,ale jsem sířená s tím,že tam buď já budu s ní,nebo malá bude spát jako doteď s náma,i když poslední dobou je to hrůza,manžela furt vykopává z postele :sweat_smile:
Soanpe,tak já osobně se počítám taky mezi nekojící a popravdě když sem ten nutrilon ochutnala,tak hrůza,měl takovou jakoby železitou příchu´t,jenže to ,že to necutilo mě,neznamená,že to nechutná malý :slight_smile: až teda po 8 měsících sem do ní ten nutrilon nemohla dostat tak sme přešly na sunar a pije ho dodnes,i když od roka už ochucenej buď kakaovej nebo vanilkovej a to musím přiznat chutí i mě :slight_smile:
2. bře 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
no já kojila do 15měsíců a pak mi Bára umělý mlíko nechtěla :confounded: , ale naučila se pít jogurtová mlíka a do teď je to bašta :slight_smile:

Maminy dvouletých cácorek, potřebuju radu! Barča zoufale odmítá nočník :frowning2: Pořád brečí a chodí mě prosit, že "mastička, plína".... mám strach aby z toho neměla nějaké trauma, když ji budu nutit. Mám jí ještě nechat a nebo věřit, že to jen zkouší a hraje divadýlko (což ona teda fakt umí, ale tady mi přijde pláč fakt dost zoufalej). Díky.
2. bře 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak koukám že se vám tady rozjela debata na téma UM,já vzorně kojící tomu teda vůbec nerozumím :grinning: ...
2. bře 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
mně je to holky někdy líto,že jí nemůžu dát mlíkárnu, ale zase na druhou stranu když vidím kamarádku jak bojuje s prckem... je o měsíc starší a o kilo lehčí.dnes jdeme k doktorce,tak bude vážení a měření :grinning:
2. bře 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. bře 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky,tak naše zlíčko 3měs.6kg a 60cm :astonished: a po očkování mi spala 3hod.,což je přes den nezvyklý
2. bře 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Soanpe,to je po očko. normální :wink: jinak míry máte přímo ukázkový :wink:
2. bře 2009 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
soanpe: tak samo, že když nemůže mamina kojit, nezbývá než dát mrňouskovi UM já jsem ráda, že mi mlíčko vydrželo, až doteď a naštěstí jsem s našim dráčkem co se papů týká bojovat nikdy nemusela, měl ty Tvoje míry na 6 týdenní prohlídce :sweat_smile: , ale na holčičku ve 3 měsících jste teda pořádnej kousek :sweat_smile: :wink: nás čeká za měsíc 8 měsíční, tak jsem zvědavá co naměříme a navážíme :grinning:

jo jinak Bebu jsem udala vezme si ji známá, tak ji využije ona pro malou a já ji nemusím vyhodit, přece jen to stojí penízky a ne malý :wink:

se srazíkem budu počítat a průběžně sem nakukovat bo nemám moc času na net zatím se mějte hezky páčko :wink:
2. bře 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky.kde jste? :frowning2:
2. bře 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek