• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Proseka a Letňan. Najdeme kámošky?

31. srpna 2016 
ty jo ged, to musel být macek :grinning: sestřička vždy okometuje váhu větou,že nám moc chutná :grinning: a to chodíme ke stejný.
minulej tejden jsme byly na kyčlích a taky tam byl 6t. obřik se 61cm :wink:
kolik jste měli při nar?
já měla pupek jak meloun a všichni to komentovali- to budou dvojčátka,že jo no a malá měla 3,38kg
2. bře 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
soanpe: jojo dr nám od mala říká, že je to pořádný mimi :grinning: porodní měl 3970gr a 53cm a to šel ven naštěstí ve 39tt, z porodnice jsme šly a měl 3680gr a za 6 dní přijela dr nám ho dom zvážit, bo na domácí prohlídku po porodce váhu zapoměla a měl 4150gr a prej že má tu váhu asi nějakou nemocnou, musela jsem ho na ní dát ještě jednou :grinning: :grinning: páč tomu nechtěla věřit, že má za 6 dní zpět co nechal v porodce a ještě 200gr navíc :grinning: :grinning: se mrkni mě do albíčka mám tam fotku asi 4 týdny před porodem a mám pořádnej melounek přibrala jsem 20kg :grinning: a jen v tom posledním měsíci asik 4kg :grinning:
2. bře 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj soanpe

já jsem taky ráda,že jsem mohla dávat svoje mlíčko
nic mě to nestálo a mohla jsem kojit skoro všude
samozřejmě,kdybych to MM neměla ,tak by nebylo jiné východisko a UM by dostávala
a určitě by mě to Um i pila,kdyby MM neznala
já UM neodsuzuju
je to každýho věc.nikde nemám záruku,že až jednou bude druhej prcek já budu fit a budu moct zase plně kojit
já jsem ráda,že jsem to MM mohla dávat
To UM připravovat do lahviček,vyvařovat,ochutnávat :confounded:
fakt vás holky obdivuju
a kolikrát jsou tam tak blbý návody,že bych to asi nepochopila a dítě bych buď přecpávala nebo by mě umíralo hlady :angry:
2. bře 2009 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj leni

kačka má o 2Od ní starší sestřenku
moje švagrová dávala malou od 8měsíce na nočník
my začli až po roce
švgrový Terka si sama řekla,v 15měs,že nechce plenu ani v noci
tak v 16měs,jsou bez plen
naše malá je jako opička
samožřejmě mamí já taky nechci pleny!!!
takže mě začla prosit asi od září,že jí je nemám dávat
ale v noci je pro jistotu jetě máme,i když skoro suché

každé dítě je jiné
ale kvůli školce to chce asi trénovat no

i když do 3let je to v pohodě
neboj v létě jí bude vedro,bude se jí pařit prdka a plenku sama odhodí
já bych se toho nebála
hlavně žádný stresy!!!!!

počkej na písku uvidí,že děti chodí čůrat na travičku a bude chtít taky
děti jsou opičky
to vidím na Kačce
ale je fakt,že kačka nočník miluje vydrří tam i půl hodiny,prolistuje knížky,pohraje si s hračkama
uvidíš chce to čas :wink:
2. bře 2009 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO tak třeba moje beruška mm ochutnala,ale na um sme byly už v porodce,protože se mi mm udělalo pozdě a pak dlouho nevydrželo :frowning2: ale sem za něj šťastná :wink:
U nás nočník kapitola sama pro sebe,před měsícem vydržela dopo bez pleny ,ale musela jsem každou 3/4 hodinku posazovat,sama si neříkala,pak bojkot a teď sem jí nechala a vypadáto ,že si pomalu začíná uvědomovat ,že čůrá,teda aspoň vždy kouká dolu a někdy i donese sama nočník :slight_smile:
Holky co ve středu zajít do toho Oskara? Nebo Maru ve středu osmík? ve čtvrtek,mám velký nákup + ůklid a práci a v pátek budu řipravovat 2 dorty(sladký slaný) a chlebíčky na sobotní oslavu
2. bře 2009 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj leni

klaudinka je ještě drobek
má ještě čas,ale že ví co je nočník,to je dobrý :wink:

no já se rozkojila pořádně až doma v klídku,ale na rozdávání MM jsem tedy neměla
2. bře 2009 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci,já se taky rozkojila,ale jen na pár dní,pak se prostě mlíko stratilo anepomohly ani čaje,nápoje nic,ale zas mám od té doby spokojenější mimi :sunglasses:
Já chci zkusit na nočník znovu hned jak doděláme pokojíček-dnes sme domalovyla,tak pozítří udšláme podlahu,pak odvozit starej nábytek a přivést novej.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: už aby to bylo
2. bře 2009 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky z většíma prionceznama-nosí holčiny noční košilky? Já nad ní uvažuju,máme 3 pyžamka a na jaro.léto bych chtěla koupit košilku,ale nevím aby se mi do ní nják nezamotala :sweat_smile:
Jo 4,4 je zas burza-jdete některá? já určo na tepláčky těch u nás není nikdy dost :grinning:
2. bře 2009 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj leni

no podle mojí zkušenosti,tak kačka v noční košilce rozhodně spát nebude!
teď máme pyžamka
a až bude velký vedro bude spát jen v tílku a kalhotkách(snad už nebudeme mít ani ty pleny)
košilku asi né,to by měla pořád holou prdku :grinning:
2. bře 2009 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
leni a co že nespíš?
a co práce,máš zase novou?
a kde je ta burza?
2. bře 2009 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak za chvilku vyrážím k doktorce na kontrolu,tak jsem zvědavá jak drobeček narostla :grinning: ,pak písnu...
3. bře 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, dík za nočníkové zkušenosti :wink: Snad to vybojuju v létě! Ale sázet na to, že to okouká od dětí, to bohužel moc nemůžu :frowning2: Její největší láska, sousedovic stejně starý chlapeček, na nočník chodí a ona stejně nechce, ikdyž to vidí. Stejné to je s jídlem, zatvrzele odmítá cokoliv nového, ikdyž vidí, že ostatní děti to baští. Je nějaká děsně konzervativní :grinning:

Ve středu bych klíďo šla do Oskárka, ale až tak od 9.30 - 10h

Holky, jdem dnes prvně do solné jeskyně. Můžu tam s kočárem? A máme mít něco extra? Dík
3. bře 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj leni

s sebou jen věci pro malou na převlečení
bačkůrky tepláčky
hračky né maj jich tam dost!
a pro tebe buď bílý ponožky nebo pantofle se světlou podrážkou,ale ty kamínky docela masírujou,tak můžeš bosa :wink:
s kočárem se tam dá
necháš si ho v tý šatně
3. bře 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jeskyni vám závidíme
malá taky chce jít,tak to asi objednám na pátek :slight_smile:
dneska je hnusný počasí tak co doma že?
3. bře 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
leni

tak mě napadlo,když nechce nočník
tak co třeba rovnou vyzkoušet na velký záchod?
znám několik dětí co odmítalo nočník a hned chtěly na velký záchod
3. bře 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj leni a spol :slight_smile: Jj, MM je výhoda, ale přípravu UM máme zmáknutou :sunglasses: chce to jen víc lahviček, at furt jen nevyvařujeme a v mikrovlnce je 6 lahví za 8min.vyvař.
Vodu na přípravu máme v termosce, ale jen v půl litrovce,aby měla malá čerstvou vodu a v noci ji mám nakrmenou fakt během 3-4min.i s přípravou.Flašku jí vrazím do pusy,hned jen co uslyším první zamlaskání. Sofinka nebrečí,když má hlad, ale začne mlaskat :grinning:
3. bře 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,kde a jaká burza bude 4.4.??? Taky bych ráda šla.Nevím,jestli to víte, ale některý zdr.poj.přispívají na sol.jeskyně.Třeba vojenská-tu máme my- dává 500,- na jeskyni a 1000,- na plavání miminek
3. bře 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj my jsme u VZP
a plavčo nám proplatily 1000kč
solnou jeskyni nám bohužel neproplácí :frowning2:
3. bře 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
o tý burze nás musí poinformavat lenka
ta už tam byla loni :wink:
3. bře 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Luci, dík za info. Mám tu 1 vstup zdarma do jeskyně, tak ho musím využít, původně sem ho dávala babičce, ale ona to nějak nestíhá. My ho dostali v Delfínku k plavču :slight_smile: Tak snad se nám tam bude líbit.

Ten záchod asi zkusím, jen musím nejprv sehnat tu správnou redukci.

Já vím o burzách, co se dělají v průmyslovce u Centra volného času, tak to bude možná ono. Berou věco do komise a hadříků a hraček je tam vždy fakt požehnaně :grinning:
3. bře 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musela jsem přebalit Sofinku, už měla druhý "kalhotky" z hovínka :astonished: Musím ji dávat železo a to způsobuje zácpy, tak aby dobře po něm kakala,tak jí dávám lacidofil a to jsou pak nevoňavý překvápka v tý plíně :astonished: :grinning:

jo.mimochodem jsem andrea. soanpe je zkratka našich jmen,resp.vždy prví dvě písmena ve jméně

Leni, u jaké průmyslovky. Já jsem zatím dost mimo.
3. bře 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoju holky
Luci,jj včera večer jsme makala a dnes znova,už je to takový rituál :stuck_out_tongue_closed_eyes: práce zatím je víc než dost,ale to je dobře aspoň budou prašulky :wink:
Do jeskyně bych šla určo příští týden,nepřidá se někdo na 10?
Leni já bych to zítra do Oskyho na tu 9:30 zašla :slight_smile:
jinak ta burza je jak píše Lenka u centra volného času,byla jsem už 2x ,dělaj vždy na jaře a na podzim,je to teda taková trošku hrabárna,ael něktré věci fakt stojí za to,navíc třeba my máme furt špinavé tepláčky a až se budem na jaře učit na nočník tak budou zas furt mokrý a kupovat neustále nový se mi už nechce :unamused:
3. bře 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak už sem po kontrole,malá má v 10 týdnech 52870g a 58 cm,tak dobrý...Ale prý jí nesmím nechat přetáčet,ikdyž jsem myslela že je to dobře že ja tak phyblivá...vůbec tomu nerozumím,jsme prý moc napřed a to taky není dobře :frowning2:
3. bře 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenčo, tak prima, můžem vyrazit! Kde a jak se potkáme. Víš kde to je, že bychom si daly sraz až tam, nebo tě mám dovézt? :wink:
3. bře 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jooo, teď mi napadá, že sou vlastně prázdniny, tak já ještě zjistím, jestli mají vůbec otevřeno. Ale kdyžtak herna v centru má určo.
3. bře 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
... tak Oskárek ve středu ještě bude, čt a pá už ne.... :slight_smile: takže máme kliku
3. bře 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni super,kde to je tak tuším,tak co si dát spicha třeba u toho outlet obchodu,to bude asi někde blízko ne?N8s určo nepřehlédneš,kdyžtak máme modrý golfky Jeep a já nosím takovou stříbrnou bundu s chlupatým límcem :wink:
3. bře 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
miško,já malou nechávám,at si sělá co chce.jestli se zvládá přetáčet,tak asi má dostatečnou sílu, ale nesnažímse ji posazovat atd.
3. bře 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, prima, tak v 9.30 před outletem. Počkej kdyžtak minutku, budu dobíhat na posl. chvíli, my si toudle dobou normálka tak čistíme zuby :sweat_smile: Já mám taky modrý golfky, Barča růžovou bundu, já buď černý kabát nebo šedou bundu :wink: Tož se těším a kdyby něco písnu ráno ještě sem.
3. bře 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak otáčení v 10ti týdnech je fakt brzo, nejsou ještě posílené ty správné svaly a mimčo se otáčí nesprávně, což když si takhle špatně zafixuje, může být časem problém a skončíte na rehabilitacích! Já je s Bárou podstupuju do teď a teda nic moc! Taková Vojtova metoda u malejch mimin je dost děs, manža na to psychicky vůbec neměl! Tak raděj poslouchej doktorku. :wink:
3. bře 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek