• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Proseka a Letňan. Najdeme kámošky?

31. srpna 2016 
Leni super,víš co ,já ti pro jistotu hodím do Ip tel.číslo kdyby náhodou,my to budem mít asi taky tak akorát :wink:
3. bře 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, ok, dík, posílám raději také.
Spojím to pak rovnou s nákupem a bude, jen se děsím toho, jak bude malá vyvádět až půjdem z herny pryč, posledně to byl horor :frowning2:
3. bře 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
já to taky vezmu pak rychle do billy,ale do zverimexu pro myšku :wink:
3. bře 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj soanpe,
já ji právě taky nechávám,nijak ji do ničeho nenutím,to ne a myslela jsem že je dobře,že je pohyblivá...
3. bře 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenkapodkolenka: Ahoj,takže myslíš že bych ji raději neměla nechat???Podlemoji mamky je to v pořádku,tak fakt nvím...zase nechci udělat něco co by jí mohlo ublížit....
3. bře 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Misko, já bych určo poslechla doktorku. Podle literatury je otáčení do 4. měsíce patologické, způsobené nadměrným tonusem svalů, je to spíš takové přepadnutí, než záměrné otočení. Normálka se cíleně děti otáčí od cca 5. až 6. měsíce, kdy umí zapojit ručičky. Každé dítě je svoje, ale todle je fakt dost brzo a rehabilitace bych vám fakt nepřála!
3. bře 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: pro myšku, jo? Máte hada nebo to bude nová hračka :grinning:
3. bře 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mně se sofi taky snaží otáčet zhtuba od 11.týdne a ségře se kluk začal otáčet ve 12.t. dnes jsou mu tři roky a vše ok. včera jsme byly u doktorky a ta jásala,jak je schopná a šikovná.jinak zítra jdu se sebou k rehab.sestře-bolavý záda,tak se jí zeptám.
3. bře 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni jj,máme hada,jednou jsem se ještě za svobodna zmínila,že se mi líbí neobvyklá domácí zvířátka a už mám na rku 2 rok korálovku Agátku :grinning: malá je do ní zamilovaná a potvora jí furt chodí zhasínat terárko :slight_smile:
No tak my sme měly predilekci(snad píšu dobře) hlavičky,takže sem vojtovku cvičily od 3 měsíce a hůza niku tt nepřeju a přetáčet sm se začčly až okolo 5 -6 měsíce a touž sme byly prej jako opožděný(t dle neurlogie dl rhábky naprr v pohodě)
3. bře 2009 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, tak to zítra hady proberem :wink: jsem také hadomil.
3. bře 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenkoz. já si myslím,že každé dítě se vyvíjí jinak, takže takové to porovnávání kdo co kdy umí-uměl, zbytečně stresuje maminky a následně i dětičky. A taky jsem vypozorovala že každý doktor má jiný názor :unamused:
koukám na zprávy a zase prej pproblém s hexa vakc :angry: inama
3. bře 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, taky se chystám do jeskyně chodím s prďou jednou, tak za týden, až 10 dní děsně se mu tam líbí :wink:

soanpe: s tím které mimi kdy a co umí a stresováním maminek souhlasím, každé mimčo je jiné, některé umí dřív to jiné zase ono hlavní je, že jsou mimíškové zdraví :wink: mi čekali při těch minulých problémech na poslední Hexu naštěstí přišla dost včas nato, aby jsme nemuseli malého přeočkovávat znova a teď, už máme všechno Hexu i Prevenar :wink:
3. bře 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ged.my starý pardálky :grinning: to nehrotíme bereme vše s rezervou, co :grinning: :wink:
3. bře 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
soanpe: jojo i když mě maminy taky štvaly páč jak je náš prďa velkej, tak to bylo v 6 týdnech proč mu jistím rukou hlavičku takovýmu velkýmu mimi no jo no měl 6kg a 59cm pak zas ve 4 měsících proč tak velký mimi nenecháte hačat nemáte ho nějak postiženého chudáčka malého a já pořád vysvětlovala ne nemám jen mu je 6 týdnů a pak zas 4 měsíce a proto dělám co dělám :unamused: a maminky kolem pořád řešily který mimi je takový a který makový jakoby se chtěly trumfnout, která má lepší, já prostě s prďou cvičím a hraju si a, až si sám sedne, tak si sedne nebudu ho nutit a křivit mu zádíka teď, už nad tím mávám rukou a myslím si svoje nehodlám s žádnou maminou soutěžit jsem samo na svýho prďíka pyšná, ale hlavně jsem ráda, že krom blbýho exému je zdravej jako řípa a je se mnou rád, což mimochodem teď dává najevo bo ječí aby si mě zavolal :grinning: :grinning: , ale to je každá mamča na to svý miminko :slight_smile:
3. bře 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak opravdu koukám že každý má názor úplně jinej...Moje malá je celkově taková moc živá,ale já sem ráda že je hlavně všechno jak má být,že přibíráme správně a tak....Jinak si taky myslím,že řešení kdo umí víc či líp je opravdu na nic,každý je individuální...Dneska jsem myslela že tak 14 dní nebudeme muset k doktorce a hnedka nás tenhle týden čeká kontrola po tbc vakcíně a taky a prosek na krevní obraz...takže odych nás zatím nečeká :fearful:
3. bře 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
miska: ahojky, tak mi k dětský dr jdem, až na 8 měsíční prohlídku, ale zase skáčem od homeopata na rehabku, takže taky pořád doktoři :unamused: ale naštěstí nic vážnýho :wink:
3. bře 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
misko, na proseku to jde rychle.pro dětičky je ta mooooc hodná sestra a Sofi vůbec na odběrech neplakala :slight_smile:

ged, přesně tohle poslouchá ségra. má valkýho chlapečka po manželovi a to jsou řeči kolem... ted má dva a půl a nosí 116 vel. na pískovišti se do ságry pustily maminky,at si jdou hrát k větším dětem,že ty malý si s ním neumí hrát :angry:
3. bře 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
soa, no mi oblékáme, už 80tku a něco i 86tku :grinning: a začly jsme 8 měsíc mi máme ve Kbelých naštěstí kámošku, která má o 15 dní staršího chlapečka a je úplně vpoho náš prďa je sice o malinko větší než její, ale vývojově jsou na tom podobně a jsme vpoho mi kecáme a kluci válí sudy na dece sahají na sebe a vyměňují si hračky bo samo ty toho druhýho jsou lepší :grinning: :grinning: a nic neřešíme naopak drbeme o tom co kterej z našich prďů umí a jak se to naučil a tím si radíme jen našim malým to přijde asik fádní bo se po sobě opičí mě se malej nechtěl překulovat přes jednu stranu jen málo a stačila návštěva a Matýsek s ním na dece a válel se jako ďas jak viděl jeho a taky kocour pod sedajdou je velká motivace to malýho pak lovím pod ní bo si chce na kocoura sáhnout a ten neví kudy honem pryč bo má z mimča osypky :grinning: :grinning:
3. bře 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čus ženský
vy jste se zase rozkecaly tedy
mám co dělat,abych vás stíhala :wink:
3. bře 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
leni já bych do jeskyně šla,ale fakt,že na tu 10tou to je na nás brzy :frowning2:
chodíme tak na tu 12 13h
ale to vy většinou obědváte nebo spíte
ach jo
tak to se tam asi nesejdeme :angry:
3. bře 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo taky mi přiijde,že se prďolové inspirujou navzájem.pozorovala jsem to u segřinýho prcka.on jak je velkej,tak byl takový to neohrabaný mimi,protože měl vejš těžiště než ostatní děti a on , chudák malej byl nešťastnej,když už mrňata kolem běhala a on se jen kymácel :grinning: no ale okoukal techniku a do týdne chodil :sunglasses:
jo a segry mrně terorizuje našim psa. no psa-krysaříka :grinning: pes už se ani nebrání protože ví,že to nemá smysl.
pesánku, ČEKEJ!!! A prásk ho po hlavě :grinning: :grinning: :grinning:
3. bře 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo lener(lucko?) máš to tu za A :wink:
3. bře 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
co myšku koupila jsi?nebo tě to čeká až zítra?
já bych jí hadovi nedala
já bych se s ní raději mazlila :grinning:

no toho 4.4.na tu Burzu bych šla
tepláky,nějakou mikču by jsme potřebovali
jezdíme na chatu a tam tedy fakt v růžovým chodit,běhat nemůže
ta by vypadala :confounded:

od kdy je ta burza?a je to tedy v tý škole jo?
by jsme se mohly sejít a jít tam společně
Kačku nechám buď u babičky nebo bude hlídat manžel :wink:
3. bře 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
soanpe,takže Andrea jo :wink:
to je lepší :wink:
3. bře 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
lener,já bych taky šla,teda pokud se můžu vtírnout :confused:
3. bře 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kačka už je taky obřík
nosí 98 a něco máme už i 104
naštěstí už tolik nebryndá a nečůrá,tak zas tolik oblečení nepotřebujeme
ale je to klasická ženská a už se jí nelíběj tmavý barvy ,jen světlý :grinning:

holky kam se chystáte pro jarní hadříky?
já nemám co na sebe :frowning2:
3. bře 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj :wink: a ty Lucka?
3. bře 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jóó já zatím tohle neřeším.mám stále 6-7kg nahoře - z těch 24těhu kg :frowning2: takže to řeší sportovní kalhoty ze Sergio T. vloni jsem tam naběhla,měli 75%slevy .Jinak to asi vyřeší džíny made in tržnice
no a vůbec netuším v čem půjdu v květnu na svatbu :astonished:
3. bře 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
soanpe: tak náš prďa byl dycky čilouš, podle dr byl pořád napřed jak výživově, tak psychomotoricky, tak jsem byla ráda, že se přibrzdil hlavní je, že je ok a spokojený miminko, už se snaží strkat pod sebe i kolínka, ale zatím mu to moc nejde s ručičkama skloubit a pokaždý přistane na frňáčku, ale statečně to zkouší dál :grinning: :grinning:

jo hele Ty se jmenuješ Andrea?

lenerka: ahojky já bych se s myšou taky radši mazlikovala, taky jsem ji hadovi nikdy nedokázala dát, když tchyně Lojzu krmila musela jsem jít pryč nemohla jsem se koukat, jak ji chňapne a pak do sebe souká :zipper_mouth:
3. bře 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám,že můj slovník nebo resp.slovní zásoba se dost omezila v jedný zprávě 3x sloveso řešit :astonished:
POMÓÓÓC !!!! poporodní demence
3. bře 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek