• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Proseka a Letňan. Najdeme kámošky?

31. srpna 2016 
autor
jo jo holky já jsem Lucka :wink:

kdo půjde s náma příští týden do jeskyně????
3. bře 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a co mám říkat já
já už budu v červenci doma 3rok
už dementím dlouho pomoc :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. bře 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jů tak to bych hada asi nezkousla, ale nehysterčím,když ho vidim.

ged. přesně Andrea
Doktorka Haseová je vžycky hotová ze Sofi,jaká je šikovná a že hezky kouká aprej máme originální pláč :grinning: doktorka je na prďolky fakt úžasná a už jen to, že nechodí v plášti ata ordinace je taky hezká
líp sme si nemohly vybrat :wink:
3. bře 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucko a kam chodíte do jeskyně?
3. bře 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no vidíš
já jsem si ani nevšimla v čem ta naše Dr.chodí
ale vím,že Maříková kačce nesedla
tahle nová s ní kominukuje a zatím si padly do oka
ale je fakt,že my tam chodíme jen na očkování,tak moc důvěru k Dr.nemá
ale aspoň už tolik nehysterčí a pozdraví :slight_smile:

já bych hada doma asi nechtěla
bych se s ním neuměla mazlit
ale myš morče křečka klíďo :wink:
3. bře 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
já dostala jsko dítě od mladší ségry takovýho toho džungarskýho křečíka a sviňa mi někam utekl.asi to vzal střemhlav z balkonu.hledali jsme ho asi dva dny a nic
3. bře 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenerka: mi chodíme taky s prďou do Letňanský solný byli jsme minulou středu a chystám se zas jen ještě nevím kdy přesně, ale když nevyjde tenhla týden půjdu určo v pondělí

soanpe: hihi těší mě Andreo Andrea :grinning: :grinning: jojo já pořád nevěděla ke komu tak jsem ji vybrala náhodou a, už když byla u nás po porodce vypadala fajn a z Deníska byla paf děsně se jí taky líbil, hlavně pak při tom vážení, když jí za ty řeči o nemocný váze počůral tu váhu, stetoskop i nás obě hihi
3. bře 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ordinace naší doktorky vypadá jako nějaká dětská herna.chodí tam i gedgitka s prďolkou
ty chodíš taky na Prosek?
3. bře 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
přemýšlím o solný případně i v so nebo v neděli uvidím jak na tom budem s časem , když nevyjde víkendíková jeskyňka, tak půjdu asik to pondělí kdy se chystáš ty Luci
3. bře 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
hahaha dvě postarší prvorodičky Andrey :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
tak to si na Koníkovi další Andrea,která má se mnou něco společnýho. náhodička. celou dobu nikoho se stejnym jménem nepotkám a tady během dvou týdnů okamžitě

já se mý praktický.Šrajerový ptala, jestli o někom neví, tak mi ji doporučila, že taj je krátce ale prej,že vypadá v poho
3. bře 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidíš :grinning: já šla před porodem mrknout do čekárny a ta její byla plná letáčků, namalovanejch obrázků, hraček pro prcky a přebalováky s novýma podložkama, tak jsem to riskla a zaregistrovala prďu k ní ona se mě ptala tak jsem jí to říkala, že jsem to prostě riskla a řekla si, když se nám nebude líbit, že jí utečem a ona se začla smát :grinning:
3. bře 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
my chodíme k dětský taky na poliklinku

jo jo do jeskyně chodíme do Letňan
mě je to jedno kdy půjdeme,ale je potřeba to tam rezervovat
hlavně tento týden jsou jarní prázdniny,tak maj docela volno
příští týden to zase bude narvaný
3. bře 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já holky žádnou Andreu neznám
je to pěkný jméno,ale docela trvdý
3. bře 2009 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
křeček džungarský
pěkný parchantík
my měli vždycky 2 a hrozně se rvali a strašně nás se ségrou kousali
měla jsem raději morčata
3. bře 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no uvidím jestli půjde ta kámoška byli doma všichni nachcípaný včetně mrňouska ten prý děsně, tak uvidím co odepíše, ale určo bych chtěla jít ještě tenhle týden koukám, že v so-ne to tam mají dost volný, takže bych se zaregistrovala nevím teď, už malej obědvá příkrmek jak kdy někdy kolem 12 jindy kolem 13 hodiny tak bych šla buď dopolko od 11-12 nebo pak třeba odpolko od 14-15 nebo klidně i 16-17 uvidím co mi napíše Terka kdyby ses chtěla přidat určo sem třab zítra písnu tak se můžem domluvit kdyby si nechtěla jít sama :wink:
3. bře 2009 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. bře 2009 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
No holky ono by ste si zvykly dávat k jídlu myši,já teda teď musím kupovat holátka,jelikož ta potvara nic jinýho nechce a než namáhala chytat myš tak snad raši chcípne hlady :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ta burza je tuším 4 a asi od 10 :confused: já chodím s kamarádku dřív,zná tam njákou holku tak chodíme přednostně,jenže teď ta holčina porodila,tak nevím jeslty zas budem moc jít dřív :confused:
My jsme tento týden ještě objednaný do solný jeskyně s manžou a smalou na neděli(naše oblíbené nedělní dopoledně) ,ale příští týden bych šla klidně zas,ale ta 12-13 je pro nás už dost pozdě to tak většinou objedváme a jdem chrupkat :unamused:
KOukám,že sme asi jediný co tady chodí k dětskýmu doktorovy a ne k doktorce,ale i tak sme moc spokojení :slight_smile:
3. bře 2009 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
andy
tak to máte super lékařku
:wink:
to je super,že k ní chodí rádi i děti
3. bře 2009 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ANDREA je sice tvrdý jméno, ale podle slovníků jsou jeho nositeĺky krásné :wink: inteligentní :grinning: ...
no ale teď po tom porodu dost pochybuju hihi :grinning:
asi jsem vyjímka potvrzující pravidlo
3. bře 2009 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasan teda zatím jsme s ní spokojený Denísek se líbí jí a ona Denískovi asi taky, protože je tam vždycky vpoho dokonce i po očkování :wink:
3. bře 2009 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
proč po porodu?
vypadáš blbě jo? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
to já vypadám blbě furt
musím si zajít ke kadeřníkovi,aby se mnou něco provedl
kam chodíte?neznáte někoho kdo ze mě zase udělá člověka? :wink:
3. bře 2009 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jů,tak to je fakt nezvyklý chlap pediatr.
počkej až na Klaudinku poleze těžká puberta, tak se ti před chlapem nesvlíkne .já chodila se zádama k doktorovi a když mi začaly růst prsa,tak jsem se tak styděla,že jsem začala sama od sebe cvičit na záda a přestala jsem se hrbit, jen abych nemusela k chlapovi doktorovi :slight_smile:
3. bře 2009 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já měla taky dětskou Dr,vždy jen ženskou
ale na gyndu jsem chodila k chlapovi a dobrý
asi zase přejdu od ženský k mužskýmu
uvidíme no
já taky chodila na záda k doktorovi
na polikliniku Dr.Hof starý děděk,ale je fakt,že jsem se styděla a bála jsem se ho
3. bře 2009 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a víš, že naše jméno znamená odvážná a pochází z Řecka :grinning: hele buď vpoho já jsem po porodu taky ko a navíc kvůli tomu atopáku našeho prdi skoro nic nesmím jíst zachvilku se protáhnu klíčovou dírkou :unamused: teda možná se zarazím jen o koz. :grinning: :grinning: páč pořád plně kojím k těm pidi příkrmům se kterýma jsme začali ale aspoň jsem schodila těch 20kg co jsem v těhulství nabrala :wink: a teď ještě i 3 svoje :confounded:
3. bře 2009 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci,ne že bych před tím byla za hvězdu, ale teď jsem fakt děs běs :unamused: hlavně břicho mám jako blátíčko,blééé
kadeřnici mám v Bille na Proseku v salonu Slunečnice.Jmenuje se Eva a nedám na ni dopusti. nškolikát jsem zkusila jiný a levnější a pak jse brečela. posledne měsíc před porodem mě ostříhala jiná kaděřnice a fakt jsem brečela,že vypadám jako debil a můj chlap,držák :angry: , to okořenil a mi říká: no dobrý to není, ale to k tomu těhotenství patří
tím myslel vypadat jako debil
3. bře 2009 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no já nabrala 18kg a mám to naštěstí dole
mám už svojí původní váhu
snad až budu zase těhu,tak už tolik nepřiberu :unamused:
3. bře 2009 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ono těžko říct,já chodím na gyndu k chlapovy a je my asi příjemnější než ženská :sweat_smile: každopádně je velice pečlivej a třeba narozdíl od jedné dr v letňanech kam chodí i sestřenka nás v klidu vyšetří i když je to ,,jen ,, banalita z které mám strach a vždycky dobře poradil,s kým mám nejhorší zkušenosti je je jistý ortoped na poliklinice,toho z duše nenávidím,ve 3 měsících nám řek ,že malá bude postižená :angry: samozřejmě pravdu neměl,ale nepřeju vám ten pocit bezmoci,okamžutě sem tenkrát letěla jak k našemu dr tak pak na naurologii a všude se jak blbec pravda co s malu je,jestly teda bude postižená :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. bře 2009 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenerka: ježiš k Hofovi jsem chodila taky když jsem měla zlomenou klíční kost z bouračky na moto, sundal mi obvaz ze špitálu a přivázal mi ruku, jako při zlomený lopatce, když se to pořád nehojilo šla jsem zpět a vyhledala v nemocnici dr co mi to fixoval a ten se měl ptal kterej debil mi to takhle zavázal, když jsem řekla Hofa popsal mi ho a prej od toho dědka tu mám 9 chronickejch pacientů co se jim vrtal do kolen :confounded: :grinning: pak jsem k němu už nešla a nechal si mě dr na Bulovce v péči :wink:
3. bře 2009 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci.dr hof je po smrti. já u něj byla taky. málem jsem se opila z jeho dechu a tto mi chtěl něco píchnout do páteře prej,aby se mi uvolnila :grinning:
navěky
3. bře 2009 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky já nabrala v těhu 26 a díky bohu vše dole + 12 dole navrch-pravda je,že teda min. 3 hodiny týdně cvičím od ukončení 6 nedělí :sweat_smile:
3. bře 2009 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek